POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ

Liga Juniorów B - grupa Malbork IV - sezon 2015/2016
Statystyki drużyn

Orły Tczew

[informacje dodatkowe o klubie]


1 GKS Gardeja 1 - 1 Orły Tczew +122/23. sierpnia 2015
2 Orły Tczew 3 - 3 Rodło Trzciano +129/30. sierpnia 2015
3 KS Czernin 1 - 4 Orły Tczew +35/6. września 2015
4 Orły Tczew 5 - 3 Relax Ryjewo +312/13. września 2015
5Orły Tczew pauzuje19/20. września 2015
6Orły Tczew pauzuje26/27. września 2015
7 Czarni Przemysław 6 - 0 Orły Tczew 03/4. października 2015
8 Sobieski Gniew 4 - 3 Orły Tczew 010/11. października 2015
9 Orły Tczew 3 - 6 Rodło Kwidzyn 017/18. października 2015
10 Błękitni Stare Pole 6 - 2 Orły Tczew 024/25. października 2015
11 Orły Tczew 0 - 9 Błękitni Kmiecin 0 28 października 2015 - 17:00 (Śr)
12 Orzeł Subkowy 4 - 1 Orły Tczew 07/8. listopada 2015
13 Orły Tczew 2 - 2 Delta Miłoradz +111. listopada 2015
14 Jurand Lasowice 2 - 0 Orły Tczew 014/15. listopada 2015
15 Orły Tczew - Wisła Korzeniewo 21 października 2015 - 11:00 (Śr)
 anulowany, było 3-0 vo
16 Orły Tczew 1 - 3 GKS Gardeja 019/20. marca 2016
17 Rodło Trzciano 4 - 2 Orły Tczew 023/26. marca 2016
18 Orły Tczew 1 - 4 KS Czernin 02/3. kwietnia 2016
19 Relax Ryjewo 0 - 3 Orły Tczew +39/10. kwietnia 2016
 Relax Ryjewo wycofał się z rozgrywek
20Orły Tczew pauzuje16/17. kwietnia 2016
21Orły Tczew pauzuje23/24. kwietnia 2016
22 Orły Tczew 0 - 4 Czarni Przemysław 030 kwietnia /1. maja 2016
23 Orły Tczew 1 - 3 Sobieski Gniew 07/8. maja 2016
24 Rodło Kwidzyn 14 - 0 Orły Tczew 014/15. maja 2016
25 Orły Tczew 0 - 4 Błękitni Stare Pole 0 30 maja 2016 - 17:00 (Pn)
26 Błękitni Kmiecin 3 - 0 Orły Tczew 0 25 maja 2016 - 17:00 (Śr)
 vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
27 Orły Tczew 0 - 2 Orzeł Subkowy 028/29. maja 2016
28 Delta Miłoradz 3 - 0 Orły Tczew 04/5. czerwca 2016
 goście nie przyjechali
29 Orły Tczew 0 - 8 Jurand Lasowice 011/12. czerwca 2016
30Orły Tczew pauzuje18/19. czerwca 2016

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
1
Kolejka 1: GKS Gardeja - <b>Orły Tczew</b> 1 - 1
2
Kolejka 2: <b><b>Orły Tczew</b></b> - Rodło Trzciano 3 - 3
5
Kolejka 3: KS Czernin - <b><b><b>Orły Tczew</b></b></b> 1 - 4
8
Kolejka 4: <b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b> - <s>Relax Ryjewo</s> 5 - 3
8
Kolejka 7: Czarni Przemysław - <b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b> 6 - 0
8
Kolejka 8: Sobieski Gniew - <b><b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b></b> 4 - 3
8
Kolejka 9: <b><b><b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b></b></b> - Rodło Kwidzyn 3 - 6
8
Kolejka 10: Błękitni Stare Pole - <b><b><b><b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b></b></b></b> 6 - 2
8
Kolejka 11: <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Błękitni Kmiecin 0 - 9
8
Kolejka 12: Orzeł Subkowy - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 1
9
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Delta Miłoradz 2 - 2
9
Kolejka 14: Jurand Lasowice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 0
9
Kolejka 16: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - GKS Gardeja 1 - 3
9
Kolejka 17: Rodło Trzciano - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 2
9
Kolejka 18: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - KS Czernin 1 - 4
12
Kolejka 19: <s><s>Relax Ryjewo</s></s> - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
12
Kolejka 22: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Czarni Przemysław 0 - 4
12
Kolejka 23: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sobieski Gniew 1 - 3
12
Kolejka 24: Rodło Kwidzyn - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 14 - 0
12
Kolejka 25: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Błękitni Stare Pole 0 - 4
12
Kolejka 26: Błękitni Kmiecin - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 0
12
Kolejka 27: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Orzeł Subkowy 0 - 2
12
Kolejka 28: Delta Miłoradz - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 0
12
Kolejka 29: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orły Tczew</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Jurand Lasowice 0 - 8
12347891011121314161718192223242526272829

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 12 5 1 2 9 16 - 51
Na wyjeździe12721916 - 48
Suma2412331832 - 99


© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE