POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ

Liga Juniorów B - grupa Malbork IV - sezon 2015/2016
Statystyki drużyn

Orzeł Subkowy

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Orzeł Subkowy 3 - 2 Sobieski Gniew +322/23. sierpnia 2015
2 Orzeł Subkowy 3 - 2 Delta Miłoradz +329/30. sierpnia 2015
3 Jurand Lasowice 4 - 6 Orzeł Subkowy +35/6. września 2015
4 Orzeł Subkowy - Wisła Korzeniewo 12/13. września 2015
 anulowany, było 6-0
5 GKS Gardeja 3 - 2 Orzeł Subkowy 0 20 września 2015 - 13:00 (Nd)
6 Orzeł Subkowy 3 - 7 Rodło Trzciano 0 26 września 2015 - 11:00 (Sb)
7 KS Czernin 0 - 1 Orzeł Subkowy +33/4. października 2015
8 Orzeł Subkowy 2 - 3 Relax Ryjewo 0 11 października 2015 - 14:00 (Nd)
9Orzeł Subkowy pauzuje17/18. października 2015
10Orzeł Subkowy pauzuje24/25. października 2015
11 Czarni Przemysław 2 - 1 Orzeł Subkowy 0 28 października 2015 - 15:00 (Śr)
12 Orzeł Subkowy 4 - 1 Orły Tczew +37/8. listopada 2015
13 Rodło Kwidzyn 6 - 1 Orzeł Subkowy 011. listopada 2015
14 Orzeł Subkowy 5 - 3 Błękitni Stare Pole +3 15 listopada 2015 - 09:30 (Nd)
15 Błękitni Kmiecin 3 - 4 Orzeł Subkowy +3 2 września 2015 (Śr)
16 Sobieski Gniew 0 - 4 Orzeł Subkowy +3 3 maja 2016 - 11:00 (Wt)
 vo, na boisku 1:4
17 Delta Miłoradz 4 - 3 Orzeł Subkowy 023/26. marca 2016
18 Orzeł Subkowy 1 - 2 Jurand Lasowice 02/3. kwietnia 2016
19Orzeł Subkowy pauzuje9/10. kwietnia 2016
20 Orzeł Subkowy 6 - 0 GKS Gardeja +316/17. kwietnia 2016
21 Rodło Trzciano 4 - 8 Orzeł Subkowy +323/24. kwietnia 2016
22 Orzeł Subkowy 3 - 2 KS Czernin +330 kwietnia /1. maja 2016
23 Relax Ryjewo 0 - 3 Orzeł Subkowy +37/8. maja 2016
 Relax Ryjewo wycofał się z rozgrywek
24Orzeł Subkowy pauzuje14/15. maja 2016
25Orzeł Subkowy pauzuje21/22. maja 2016
26 Orzeł Subkowy 1 - 7 Czarni Przemysław 025/26. maja 2016
27 Orły Tczew 0 - 2 Orzeł Subkowy +328/29. maja 2016
28 Orzeł Subkowy 0 - 4 Rodło Kwidzyn 04/5. czerwca 2016
29 Błękitni Stare Pole 0 - 3 Orzeł Subkowy +311/12. czerwca 2016
 vo, na boisku 3:4
30 Orzeł Subkowy 4 - 1 Błękitni Kmiecin +318/19. czerwca 2016

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
3
Kolejka 1: <b>Orzeł Subkowy</b> - Sobieski Gniew 3 - 2
6
Kolejka 2: <b><b>Orzeł Subkowy</b></b> - Delta Miłoradz 3 - 2
9
Kolejka 3: Jurand Lasowice - <b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b> 4 - 6
9
Kolejka 5: GKS Gardeja - <b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b> 3 - 2
9
Kolejka 6: <b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b> - Rodło Trzciano 3 - 7
12
Kolejka 7: KS Czernin - <b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b> 0 - 1
12
Kolejka 8: <b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b> - <s>Relax Ryjewo</s> 2 - 3
12
Kolejka 11: Czarni Przemysław - <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
15
Kolejka 12: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Orły Tczew 4 - 1
15
Kolejka 13: Rodło Kwidzyn - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 6 - 1
18
Kolejka 14: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Błękitni Stare Pole 5 - 3
21
Kolejka 15: Błękitni Kmiecin - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 4
24
Kolejka 16: Sobieski Gniew - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 4
24
Kolejka 17: Delta Miłoradz - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 3
24
Kolejka 18: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Jurand Lasowice 1 - 2
27
Kolejka 20: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - GKS Gardeja 6 - 0
30
Kolejka 21: Rodło Trzciano - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 8
33
Kolejka 22: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - KS Czernin 3 - 2
36
Kolejka 23: <s><s>Relax Ryjewo</s></s> - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
36
Kolejka 26: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Czarni Przemysław 1 - 7
39
Kolejka 27: Orły Tczew - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 2
39
Kolejka 28: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Rodło Kwidzyn 0 - 4
42
Kolejka 29: Błękitni Stare Pole - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
45
Kolejka 30: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Błękitni Kmiecin 4 - 1
12356781112131415161718202122232627282930

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 12 21 7 0 5 35 - 34
Na wyjeździe122480438 - 26
Suma2445150973 - 60


© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE