Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2015/2016
Statystyki drużyn

Beniaminek 03 Starogard Gdański

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 - 1 KS Grabowo +3 23 sierpnia 2015 - 18:00
2 KS Skorzewo 2 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański +1 29 sierpnia 2015 - 17:00
3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 4 Tęcza Brusy 0 5 września 2015 - 16:00
4 Victoria Kaliska 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 12 września 2015 - 17:00
 Beniaminek 03 Starogard Gdański na podstawie art. 5 § 1 w zw. z art. 13 § 1 pkt 3 w zw. z art. 57 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN za otrzymanie przez pięciu różnych zawodników 5 napomnień lub wykluczeń w jednym meczu – kara pieniężna 100 zł
5 Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 0 Czarni Ostrowite +3 19 września 2015 - 16:00
6 Ceramik Łubiana 0 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański +3 26 września 2015 - 11:00
7 Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 - 0 Orzeł Gołubie +3 3 października 2015 - 16:00
8 Wda Czarna Woda 0 - 8 Beniaminek 03 Starogard Gdański +3 10 października 2015 - 16:00
9 Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 0 Czarni Piece +3 17 października 2015 - 15:00
10 Kolejarz Chojnice 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański +3 25 października 2015 - 14:00
11 Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 1 Sokół Zblewo +3 28 października 2015 - 19:00
12 Sławek Borzechowo 0 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański +3 7 listopada 2015 - 14:00
13 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 3 Wda Lipusz 0 15 listopada 2015 - 15:00
14 KS Grabowo 1 - 8 Beniaminek 03 Starogard Gdański +3 2 kwietnia 2016 - 16:00
15 Beniaminek 03 Starogard Gdański 6 - 0 KS Skorzewo +3 9 kwietnia 2016 - 16:00
16 Tęcza Brusy 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański +1 16 kwietnia 2016 - 15:00
17 Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 1 Victoria Kaliska +3 23 kwietnia 2016 - 17:00
18 Czarni Ostrowite 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański +1 30 kwietnia 2016 - 16:00
19 Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Ceramik Łubiana +3
 Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek
20 Orzeł Gołubie 0 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański +3 15 maja 2016 - 14:00
21 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Wda Czarna Woda +3 21 maja 2016 - 18:00
 Starogard Gdański, ul. Zblewska 18
22 Czarni Piece 1 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański +3 25 maja 2016 - 18:30
23 Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 1 Kolejarz Chojnice +3 28 maja 2016 - 17:00
24 Sokół Zblewo 3 - 7 Beniaminek 03 Starogard Gdański +3 5 czerwca 2016 - 18:00
25 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Sławek Borzechowo +3 11 czerwca 2016 - 17:00
26 Wda Lipusz 2 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański +3 19 czerwca 2016 - 13:00

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
3
Kolejka 1: <b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b> - KS Grabowo 8 - 1
4
Kolejka 2: KS Skorzewo - <b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b> 2 - 2
4
Kolejka 3: <b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b> - Tęcza Brusy 2 - 4
4
Kolejka 4: Victoria Kaliska - <b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b> 3 - 1
7
Kolejka 5: <b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b> - Czarni Ostrowite 4 - 0
10
Kolejka 6: Ceramik Łubiana - <b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b> 0 - 4
13
Kolejka 7: <b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b> - Orzeł Gołubie 7 - 0
16
Kolejka 8: Wda Czarna Woda - <b><b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 8
19
Kolejka 9: <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Czarni Piece 4 - 0
22
Kolejka 10: Kolejarz Chojnice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
25
Kolejka 11: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sokół Zblewo 5 - 1
28
Kolejka 12: Sławek Borzechowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 5
28
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Wda Lipusz 2 - 3
31
Kolejka 14: KS Grabowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 8
34
Kolejka 15: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - KS Skorzewo 6 - 0
35
Kolejka 16: Tęcza Brusy - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
38
Kolejka 17: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Victoria Kaliska 3 - 1
39
Kolejka 18: Czarni Ostrowite - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
42
Kolejka 19: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Ceramik Łubiana 3 - 0
45
Kolejka 20: Orzeł Gołubie - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 5
48
Kolejka 21: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Wda Czarna Woda 2 - 1
51
Kolejka 22: Czarni Piece - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 5
54
Kolejka 23: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Kolejarz Chojnice 5 - 1
57
Kolejka 24: Sokół Zblewo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 7
60
Kolejka 25: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sławek Borzechowo 2 - 1
63
Kolejka 26: Wda Lipusz - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Beniaminek 03 Starogard Gdański</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 4
1234567891011121314151617181920212223242526

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 13 33 11 0 2 53 - 13
Na wyjeździe133093154 - 14
Suma26632033107 - 27