Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2012/2013
Statystyki drużyn

Orzeł Subkowy

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Gedania Gdańsk 3 - 1 Orzeł Subkowy 025/26. sierpnia 2012
2 Garbarnia Kępice 1 - 1 Orzeł Subkowy +11/2. września 2012
3 Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Orzeł Subkowy 08/9. września 2012
4 Bałtyk Gdynia 3 - 1 Orzeł Subkowy 015/16. września 2012
5 Orzeł Subkowy 0 - 6 Weber Szprudowo 022/23. września 2012
6 Stolem Gniewino 3 - 2 Orzeł Subkowy 029/30. września 2012
7 Orzeł Subkowy 1 - 1 Santos Gdańsk +16/7. października 2012
8 Pomezania Malbork 3 - 3 Orzeł Subkowy +113/14. października 2012
9 Orzeł Subkowy 0 - 5 Arka Gdynia SI 020/21. października 2012
10 Orzeł Subkowy 0 - 3 Akademia Piłkarska LG 027/28. października 2012
11 KP Starogard Gdański 2 - 0 Orzeł Subkowy 03/4. listopada 2012
12 Orzeł Subkowy 0 - 2 Gryf 2009 Tczew 010/11. listopada 2012
13 GKS Żukowo 5 - 1 Orzeł Subkowy 017/18. listopada 2012
14 Orzeł Subkowy 1 - 2 Gedania Gdańsk 0 22 maja 2013 (Śr)
15 Orzeł Subkowy 1 - 1 Garbarnia Kępice +1 8 maja 2013 (Śr)
16 Orzeł Subkowy 1 - 1 Chojniczanka Chojnice +113/14. kwietnia 2013
17 Orzeł Subkowy 2 - 5 Bałtyk Gdynia 020/21. kwietnia 2013
18 Weber Szprudowo 8 - 2 Orzeł Subkowy 027/28. kwietnia 2013
19 Orzeł Subkowy 0 - 4 Stolem Gniewino 030 kwietnia /1. maja 2013
20 Santos Gdańsk 3 - 5 Orzeł Subkowy +34/5. maja 2013
21 Orzeł Subkowy 3 - 4 Pomezania Malbork 011/12. maja 2013
22 Arka Gdynia SI 12 - 0 Orzeł Subkowy 018/19. maja 2013
23 Akademia Piłkarska LG 4 - 0 Orzeł Subkowy 025/26. maja 2013
24 Orzeł Subkowy 3 - 5 KP Starogard Gdański 01/2. czerwca 2013
25 Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Orzeł Subkowy 05. czerwca 2013
26 Orzeł Subkowy 0 - 2 GKS Żukowo 08/9. czerwca 2013

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
0
Kolejka 1: Gedania Gdańsk - <b>Orzeł Subkowy</b> 3 - 1
1
Kolejka 2: Garbarnia Kępice - <b><b>Orzeł Subkowy</b></b> 1 - 1
1
Kolejka 3: Chojniczanka Chojnice - <b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b> 1 - 0
1
Kolejka 4: Bałtyk Gdynia - <b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b> 3 - 1
1
Kolejka 5: <b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b> - Weber Szprudowo 0 - 6
1
Kolejka 6: Stolem Gniewino - <b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b> 3 - 2
2
Kolejka 7: <b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b> - Santos Gdańsk 1 - 1
3
Kolejka 8: Pomezania Malbork - <b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 3
3
Kolejka 9: <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Arka Gdynia SI 0 - 5
3
Kolejka 10: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Akademia Piłkarska LG 0 - 3
3
Kolejka 11: KP Starogard Gdański - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 0
3
Kolejka 12: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Gryf 2009 Tczew 0 - 2
3
Kolejka 13: GKS Żukowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 5 - 1
3
Kolejka 14: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Gedania Gdańsk 1 - 2
4
Kolejka 15: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Garbarnia Kępice 1 - 1
5
Kolejka 16: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Chojniczanka Chojnice 1 - 1
5
Kolejka 17: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Bałtyk Gdynia 2 - 5
5
Kolejka 18: Weber Szprudowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 8 - 2
5
Kolejka 19: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Stolem Gniewino 0 - 4
8
Kolejka 20: Santos Gdańsk - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 5
8
Kolejka 21: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Pomezania Malbork 3 - 4
8
Kolejka 22: Arka Gdynia SI - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 12 - 0
8
Kolejka 23: Akademia Piłkarska LG - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 0
8
Kolejka 24: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - KP Starogard Gdański 3 - 5
8
Kolejka 25: Gryf 2009 Tczew - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 0
8
Kolejka 26: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Subkowy</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - GKS Żukowo 0 - 2
1234567891011121314151617181920212223242526

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 13 3 0 3 10 12 - 41
Na wyjeździe135121016 - 51
Suma268152028 - 92


© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE