1 |
EX Siedlce Gdańsk |
3 - 2 |
Spartakus Stogi |
+3 |
28 sierpnia 2010
28.08 - 16:00 (Sb) |
2 |
Orzeł Straszyn |
3 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 |
4 września 2010
4.09 - 16:00 (Sb) |
3 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 2 |
UKS Klukowo |
0 |
11 września 2010
11.09 - 16:00 (Sb) |
4 |
Osiczanka II Osice |
3 - 3 |
EX Siedlce Gdańsk |
+1 |
18 września 2010
18.09 - 10:30 (Sb) |
5 |
EX Siedlce Gdańsk |
5 - 0 |
Champion Kokoszki |
+3 |
26 września 2010
26.09 - 11:00 (Nd) |
6 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 - 6 |
Morena Gdańsk |
0 |
3 października 2010
3.10 - 11:00 (Nd) |
7 |
Karlikowo Sopot |
3 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 |
10 października 2010
10.10 - 11:00 (Nd) |
8 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 - 5 |
Jaguar Gdańsk |
0 |
17 października 2010
17.10 - 11:00 (Nd) |
9 |
Ogniwo Borkowo |
2 - 6 |
EX Siedlce Gdańsk |
+3 |
24 października 2010
24.10 - 12:00 (Nd) |
10 |
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 1 |
Orzeł Jasień |
+3 |
31 października 2010
31.10 - 11:00 (Nd) |
11 |
Rozstaje Gdańsk |
3 - 9 |
EX Siedlce Gdańsk |
+3 |
7 listopada 2010
7.11 - 12:00 (Nd) |
12 |
Spartakus Stogi |
2 - 4 |
EX Siedlce Gdańsk |
+3 |
27 marca 2011
27.03 - 14:00 (Nd) |
13 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 - 1 |
Orzeł Straszyn |
0 |
2 kwietnia 2011
2.04 - 16:00 (Sb) |
14 |
UKS Klukowo |
3 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 |
10 kwietnia 2011
10.04 - 13:00 (Nd) |
15 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 - 3 |
Osiczanka II Osice |
0 |
16 kwietnia 2011
16.04 - 16:00 (Sb) |
16 |
Champion Kokoszki |
2 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
+1 |
30 kwietnia 2011
30.04 - 15:00 (Sb) |
17 |
Morena Gdańsk |
6 - 3 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 |
7 maja 2011
7.05 - 11:00 (Sb) |
18 |
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 2 |
Karlikowo Sopot |
+1 |
14 maja 2011
14.05 - 16:00 (Sb) |
19 |
Jaguar Gdańsk |
5 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 |
22 maja 2011
22.05 - 17:00 (Nd) |
20 |
EX Siedlce Gdańsk |
8 - 1 |
Ogniwo Borkowo |
+3 |
28 maja 2011
28.05 - 16:00 (Sb) |
21 |
Orzeł Jasień |
1 - 0 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 |
5 czerwca 2011
5.06 - 11:00 (Nd) |
22 |
EX Siedlce Gdańsk |
7 - 2 |
Rozstaje Gdańsk |
+3 |
11 czerwca 2011
11.06 - 16:00 (Sb) |