1 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 13 |
Królewscy Czapielsk |
0 |
30 sierpnia 2009
30.08 - 17:00 (Nd) |
2 |
KS Rozłazino |
13 - 0 |
KS Kamienica Królewska |
0 |
6 września 2009
6.09 - 14:00 (Nd) |
3 |
KS Kamienica Królewska |
- |
UKS Skrzeszewo |
|
13 września 2009
13.09 - 17:00 (Nd) |
anulowany, było 2-4 |
4 |
Amator II Kiełpino |
12 - 2 |
KS Kamienica Królewska |
0 |
20 września 2009
20.09 - 15:00 (Nd) |
5 |
KS Kamienica Królewska |
1 - 5 |
Amigo Przyjaźń |
0 |
27 września 2009
27.09 - 17:00 (Nd) |
6 |
Atlas II Goręczyno |
7 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
0 |
3 października 2009
3.10 - 11:00 (Sb) |
7 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 3 |
Barka Łebno |
0 |
11 października 2009
11.10 - 14:00 (Nd) |
vo,brak kart zdrowia |
8 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 9 |
FC Gowidlino |
0 |
18 października 2009
18.10 - 14:00 (Nd) |
9 |
GKS II Sierakowice |
5 - 0 |
KS Kamienica Królewska |
0 |
25 października 2009
25.10 - 14:00 (Nd) |
10 |
KS Kamienica Królewska |
1 - 3 |
GTS Przywidz |
0 |
8 listopada 2009
8.11 - 14:00 (Nd) |
11 |
GKS III Żukowo |
4 - 2 |
KS Kamienica Królewska |
0 |
15 listopada 2009
15.11 - 11:00 (Nd) |
12 |
Królewscy Czapielsk |
6 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
0 |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 (Śr) |
13 |
KS Kamienica Królewska |
5 - 4 |
KS Rozłazino |
+3 |
27 czerwca 2010
27.06 - 17:00 (Nd) |
14 | KS Kamienica Królewska pauzuje | 24/25. kwietnia 2010 |
15 |
KS Kamienica Królewska |
4 - 1 |
Amator II Kiełpino |
+3 |
2 maja 2010
2.05 - 17:00 (Nd) |
16 |
Amigo Przyjaźń |
3 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
0 |
9 maja 2010
9.05 - 14:00 (Nd) |
17 |
KS Kamienica Królewska |
2 - 4 |
Atlas II Goręczyno |
0 |
16 maja 2010
16.05 - 17:00 (Nd) |
18 |
Barka Łebno |
4 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
0 |
23 maja 2010
23.05 - 13:00 (Nd) |
19 |
FC Gowidlino |
0 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
+3 |
30 maja 2010
30.05 - 17:00 (Nd) |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:3 |
20 |
KS Kamienica Królewska |
3 - 2 |
GKS II Sierakowice |
+3 |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:00 (Nd) |
21 |
GTS Przywidz |
1 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
+1 |
12 czerwca 2010
12.06 - 17:00 (Sb) |
22 |
KS Kamienica Królewska |
8 - 1 |
GKS III Żukowo |
+3 |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 (Nd) |