1 |
Restal Agri Kulice |
1 - 2 |
Mewa Gniew |
+3 |
30 sierpnia 2009
30.08 - 17:00 (Nd) |
2 |
Sokół Mareza |
1 - 6 |
Mewa Gniew |
+3 |
5 września 2009
5.09 - 16:00 (Sb) |
3 |
Mewa Gniew |
7 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
+3 |
12 września 2009
12.09 - 16:00 (Sb) |
4 |
Zieloni Marzęcino |
2 - 3 |
Mewa Gniew |
+3 |
19 września 2009
19.09 - 17:00 (Sb) |
mecz w Gniewie |
5 |
Mewa Gniew |
2 - 0 |
Delta Miłoradz |
+3 |
26 września 2009
26.09 - 16:00 (Sb) |
6 |
Powiśle Stary Targ |
0 - 1 |
Mewa Gniew |
+3 |
3 października 2009
3.10 - 15:00 (Sb) |
7 |
Mewa Gniew |
3 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
+3 |
10 października 2009
10.10 - 14:00 (Sb) |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1 |
8 |
Zawisza Czarne Dolne |
6 - 1 |
Mewa Gniew |
0 |
18 października 2009
18.10 - 15:00 (Nd) |
9 |
Mewa Gniew |
2 - 3 |
Spartan Miłobądz |
0 |
24 października 2009
24.10 - 14:00 (Sb) |
10 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
4 - 10 |
Mewa Gniew |
+3 |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 (Sb) |
11 |
Mewa Gniew |
2 - 4 |
Grom Nowy Staw |
0 |
15 listopada 2009
15.11 - 12:00 (Nd) |
12 |
Mewa Gniew |
3 - 1 |
Restal Agri Kulice |
+3 |
27 marca 2010
27.03 - 15:00 (Sb) |
13 |
Mewa Gniew |
2 - 2 |
Sokół Mareza |
+1 |
3 kwietnia 2010
3.04 - 17:00 (Sb) |
14 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 1 |
Mewa Gniew |
0 |
12 czerwca 2010
12.06 - 17:00 (Sb) |
15 |
Mewa Gniew |
3 - 5 |
Zieloni Marzęcino |
0 |
19 czerwca 2010
19.06 - 17:00 (Sb) |
16 |
Delta Miłoradz |
5 - 0 |
Mewa Gniew |
0 |
24 kwietnia 2010
24.04 - 16:00 (Sb) |
17 |
Mewa Gniew |
2 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
+1 |
1 maja 2010
1.05 - 16:00 (Sb) |
18 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 2 |
Mewa Gniew |
+3 |
8 maja 2010
8.05 - 16:00 (Sb) |
19 |
Mewa Gniew |
2 - 4 |
Zawisza Czarne Dolne |
0 |
15 maja 2010
15.05 - 16:00 (Sb) |
20 |
Spartan Miłobądz |
3 - 3 |
Mewa Gniew |
+1 |
22 maja 2010
22.05 - 16:00 (Sb) |
21 |
Mewa Gniew |
15 - 2 |
Unia Wielki Garc-Gręblin |
+3 |
30 maja 2010
30.05 - 17:00 (Nd) |
22 |
Grom Nowy Staw |
3 - 0 |
Mewa Gniew |
0 |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:00 (Nd) |
vo,niestawienie się na zawody |