Klasa A - grupa Gdańsk IV - sezon 2009/2010
Statystyki drużyn

Powiśle II Dzierzgoń

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Grom Nowy Staw 2 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 0 29 sierpnia 2009 - 17:00 (Sb)
2 Powiśle II Dzierzgoń 0 - 3 Restal Agri Kulice 0 5 września 2009 - 17:00 (Sb)
 vo,niepoddanie się sprawdzenia tożsamości przez zawodników gospodarzy,na boisku 3:0
3 Mewa Gniew 7 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 0 12 września 2009 - 16:00 (Sb)
4 Sokół Mareza 3 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 0 19 września 2009 - 16:00 (Sb)
5 Powiśle II Dzierzgoń 2 - 3 Zieloni Marzęcino 0 26 września 2009 - 15:00 (Sb)
6 Delta Miłoradz 6 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 0 3 października 2009 - 15:00 (Sb)
7 Powiśle II Dzierzgoń 2 - 0 Powiśle Stary Targ +3 10 października 2009 - 14:00 (Sb)
8 Spójnia Sadlinki 1 - 5 Powiśle II Dzierzgoń +3 18 października 2009 - 15:00 (Nd)
9 Powiśle II Dzierzgoń 3 - 1 Zawisza Czarne Dolne +3 24 października 2009 - 14:00 (Sb)
10 Spartan Miłobądz 0 - 9 Powiśle II Dzierzgoń +3 7 listopada 2009 - 14:00 (Sb)
11 Powiśle II Dzierzgoń 6 - 2 Unia Wielki Garc-Gręblin +3 14 listopada 2009 - 13:00 (Sb)
12 Powiśle II Dzierzgoń 3 - 4 Grom Nowy Staw 0 27 marca 2010 - 15:30 (Sb)
13 Restal Agri Kulice 0 - 3 Powiśle II Dzierzgoń +3 3 kwietnia 2010 - 15:00 (Sb)
 vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1
14 Powiśle II Dzierzgoń 2 - 1 Mewa Gniew +3 12 czerwca 2010 - 17:00 (Sb)
15 Powiśle II Dzierzgoń 10 - 1 Sokół Mareza +3 19 czerwca 2010 - 17:00 (Sb)
16 Zieloni Marzęcino 4 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 0 24 kwietnia 2010 - 16:00 (Sb)
17 Powiśle II Dzierzgoń 0 - 1 Delta Miłoradz 0 1 maja 2010 - 17:00 (Sb)
18 Powiśle Stary Targ 1 - 4 Powiśle II Dzierzgoń +3 8 maja 2010 - 16:00 (Sb)
19 Powiśle II Dzierzgoń 4 - 2 Spójnia Sadlinki +3 15 maja 2010 - 17:00 (Sb)
20 Zawisza Czarne Dolne 1 - 3 Powiśle II Dzierzgoń +3 22 maja 2010 - 17:00 (Sb)
21 Powiśle II Dzierzgoń 2 - 0 Spartan Miłobądz +3 30 maja 2010 - 17:00 (Nd)
22 Unia Wielki Garc-Gręblin 1 - 8 Powiśle II Dzierzgoń +3 6 czerwca 2010 - 17:00 (Nd)

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
0
Kolejka 1: Grom Nowy Staw - <b>Powiśle II Dzierzgoń</b> 2 - 1
0
Kolejka 2: <b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b> - Restal Agri Kulice 0 - 3
0
Kolejka 3: Mewa Gniew - <b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b> 7 - 1
0
Kolejka 4: Sokół Mareza - <b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b> 3 - 1
0
Kolejka 5: <b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b> - Zieloni Marzęcino 2 - 3
0
Kolejka 6: Delta Miłoradz - <b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b> 6 - 0
3
Kolejka 7: <b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b> - Powiśle Stary Targ 2 - 0
6
Kolejka 8: Spójnia Sadlinki - <b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 5
9
Kolejka 9: <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Zawisza Czarne Dolne 3 - 1
12
Kolejka 10: Spartan Miłobądz - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 9
15
Kolejka 11: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Unia Wielki Garc-Gręblin 6 - 2
15
Kolejka 12: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Grom Nowy Staw 3 - 4
18
Kolejka 13: Restal Agri Kulice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
21
Kolejka 14: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Mewa Gniew 2 - 1
24
Kolejka 15: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sokół Mareza 10 - 1
24
Kolejka 16: Zieloni Marzęcino - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 1
24
Kolejka 17: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Delta Miłoradz 0 - 1
27
Kolejka 18: Powiśle Stary Targ - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 4
30
Kolejka 19: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Spójnia Sadlinki 4 - 2
33
Kolejka 20: Zawisza Czarne Dolne - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 3
36
Kolejka 21: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Spartan Miłobądz 2 - 0
39
Kolejka 22: Unia Wielki Garc-Gręblin - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 8
12345678910111213141516171819202122

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 11 21 7 0 4 34 - 18
Na wyjeździe111860536 - 26
Suma2239130970 - 44