1 |
Wisła II Tczew |
0 - 3 |
Czarni Przemysław |
+3 |
27 sierpnia 2008
27.08 - 17:00 (Śr) |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 16:1 |
2 |
Czarni Przemysław |
1 - 7 |
Unia Tczew |
0 |
30 sierpnia 2008
30.08 - 11:00 (Sb) |
3 |
Jurand Lasowice |
10 - 2 |
Czarni Przemysław |
0 |
3 września 2008
3.09 - 17:00 (Śr) |
4 |
Czarni Przemysław |
0 - 9 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 |
6 września 2008
6.09 - 10:00 (Sb) |
vo,w drużynie gospodarzy wyst?pi? nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:9 |
5 |
Wierzyca Pelplin |
3 - 2 |
Czarni Przemysław |
0 |
13 września 2008
13.09 - 12:00 (Sb) |
6 |
Czarni Przemysław |
2 - 6 |
Powiśle Dzierzgoń |
0 |
21 września 2008
21.09 - 15:00 (Nd) |
7 |
Rodło II Kwidzyn |
2 - 0 |
Czarni Przemysław |
0 |
28 września 2008
28.09 - 13:00 (Nd) |
8 |
Czarni Przemysław |
0 - 5 |
Olimpia Sztum |
0 |
5 października 2008
5.10 - 15:00 (Nd) |
9 |
Pomezania Malbork |
7 - 0 |
Czarni Przemysław |
0 |
12 października 2008
12.10 - 11:00 (Nd) |
10 |
Czarni Przemysław |
3 - 7 |
AP Malbork |
0 |
19 października 2008
19.10 - 12:00 (Nd) |
11 |
Sokół Mareza |
7 - 6 |
Czarni Przemysław |
0 |
25 października 2008
25.10 - 12:00 (Sb) |
12 |
Czarni Przemysław |
0 - 1 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
0 |
8 listopada 2008
8.11 - 12:00 (Sb) |
13 |
Delta Miłoradz |
3 - 0 |
Czarni Przemysław |
0 |
11 listopada 2008
11.11 - 11:00 (Wt) |
brak dokumentów to?samo?ci zawodników drużyny gości, na boisku 0:3 |
14 |
Czarni Przemysław |
2 - 6 |
Wisła II Tczew |
0 |
22 marca 2009
22.03 - 11:00 (Nd) |
15 |
Unia Tczew |
1 - 2 |
Czarni Przemysław |
+3 |
28 marca 2009
28.03 - 10:30 (Sb) |
16 |
Czarni Przemysław |
2 - 3 |
Jurand Lasowice |
0 |
5 kwietnia 2009
5.04 - 11:00 (Nd) |
17 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 - 0 |
Czarni Przemysław |
0 |
9 kwietnia 2009
9.04 - 15:00 (Cz) |
18 |
Czarni Przemysław |
2 - 5 |
Wierzyca Pelplin |
0 |
19 kwietnia 2009
19.04 - 11:00 (Nd) |
19 |
Powiśle Dzierzgoń |
7 - 0 |
Czarni Przemysław |
0 |
26 kwietnia 2009
26.04 - 14:00 (Nd) |
20 |
Czarni Przemysław |
3 - 7 |
Rodło II Kwidzyn |
0 |
3 maja 2009
3.05 - 12:00 (Nd) |
21 |
Olimpia Sztum |
3 - 0 |
Czarni Przemysław |
0 |
10 maja 2009
10.05 - 11:00 (Nd) |
zespó? gości nie stawi? się na zawody |
22 |
Czarni Przemysław |
3 - 5 |
Pomezania Malbork |
0 |
17 maja 2009
17.05 - 11:00 (Nd) |
23 |
AP Malbork |
8 - 0 |
Czarni Przemysław |
0 |
24 maja 2009
24.05 - 15:00 (Nd) |
gra nieuprawnionego zawodnika w zespole gości, wynik z boiska 8:2 |
24 |
Czarni Przemysław |
3 - 0 |
Sokół Mareza |
+3 |
31 maja 2009
31.05 - 11:00 (Nd) |
zespó? gości nie stawi? się na zawody |
25 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb |
13 - 1 |
Czarni Przemysław |
0 |
6 czerwca 2009
6.06 - 12:00 (Sb) |
26 |
Czarni Przemysław |
3 - 0 |
Delta Miłoradz |
+3 | 13/14. czerwca 2009 |
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej |