Liga Juniorów B - grupa Gdańsk I - sezon 2007/2008
Statystyki drużyn

Zatoka Puck

[informacje dodatkowe o klubie]


kol. 1 Bałtyk II Gdynia 1 - 7 Zatoka Puck +3
kol. 2 Orkan Rumia 2 - 1 Zatoka Puck 0
kol. 3 Zatoka Puck 3 - 0 Celtic Reda +3
kol. 4 Sokół Bożepole Wielkie 0 - 2 Zatoka Puck +3
kol. 5 Zatoka Puck 2 - 4 Klif Chłapowo 0
kol. 6Zatoka Puck pauzuje
kol. 7 Zatoka Puck 10 - 1 Iskra Gdynia +3
kol. 8Zatoka Puck pauzuje
kol. 9 Zatoka Puck 3 - 1 Korona Żelistrzewo +3
kol. 10Zatoka Puck pauzuje
kol. 11 Zatoka Puck 1 - 2 MKS Władysławowo 0
kol. 12 Zenit Łęczyce 0 - 7 Zatoka Puck +3
kol. 13 Zatoka Puck 2 - 0 Gryf Wejherowo +3
kol. 14 Zatoka Puck 2 - 3 Bałtyk II Gdynia 0
kol. 15 MKS Władysławowo 0 - 1 Zatoka Puck +3
kol. 16 Zatoka Puck 3 - 0 Zenit Łęczyce +3
 vo,niestawienie się na zawody
kol. 17 Gryf Wejherowo 1 - 2 Zatoka Puck +3
kol. 18 Celtic Reda 3 - 3 Zatoka Puck +1
kol. 19 Zatoka Puck 3 - 1 Orkan Rumia +3
kol. 20 Klif Chłapowo 2 - 4 Zatoka Puck +3
kol. 21Zatoka Puck pauzuje
kol. 22 Iskra Gdynia 2 - 1 Zatoka Puck 0
kol. 23 Zatoka Puck 3 - 2 Sokół Bożepole Wielkie +3
kol. 24 Korona Żelistrzewo 1 - 2 Zatoka Puck +3
Progresja wyników:
+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka

3
Kolejka 1: Bałtyk II Gdynia - <b>Zatoka Puck</b> 1 - 7
3
Kolejka 2: Orkan Rumia - <b><b>Zatoka Puck</b></b> 2 - 1
6
Kolejka 3: <b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b> - Celtic Reda 3 - 0
9
Kolejka 4: Sokół Bożepole Wielkie - <b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b> 0 - 2
9
Kolejka 5: <b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b> - Klif Chłapowo 2 - 4
12
Kolejka 7: <b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b> - Iskra Gdynia 10 - 1
15
Kolejka 9: <b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b> - Korona Żelistrzewo 3 - 1
15
Kolejka 11: <b><b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b></b> - MKS Władysławowo 1 - 2
18
Kolejka 12: Zenit Łęczyce - <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 7
21
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Gryf Wejherowo 2 - 0
21
Kolejka 14: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Bałtyk II Gdynia 2 - 3
24
Kolejka 15: MKS Władysławowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 1
27
Kolejka 16: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Zenit Łęczyce 3 - 0
30
Kolejka 17: Gryf Wejherowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 2
31
Kolejka 18: Celtic Reda - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 3
34
Kolejka 19: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Orkan Rumia 3 - 1
37
Kolejka 20: Klif Chłapowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 4
37
Kolejka 22: Iskra Gdynia - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
40
Kolejka 23: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sokół Bożepole Wielkie 3 - 2
43
Kolejka 24: Korona Żelistrzewo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 2
123457911121314151617181920222324
Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 10 21 7 0 3 32 - 14
Na wyjeździe102271230 - 12
Suma2043141562 - 26
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE