1 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
0 - 3 |
Arka III Gdynia SI |
0 |
18 sierpnia 2019
18.08 - 11:00 (Nd) |
2 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
3 - 0 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
+3 |
25 sierpnia 2019
25.08 - 13:30 (Nd) |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
3 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
11 - 0 |
GKS Linia |
+3 |
1 września 2019
1.09 - 11:00 (Nd) |
4 | Sopocka Akademia Piłkarska II pauzuje | 7/8. września 2019 |
5 |
Akademia Sportowa Pomorze |
4 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
0 |
15 września 2019
15.09 - 16:00 (Nd) |
6 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
4 - 2 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
22 września 2019
22.09 - 14:00 (Nd) |
7 |
Lechia Gdańsk |
12 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
0 |
28 września 2019
28.09 - 13:00 (Sb) |
8 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
7 - 2 |
Pomerania Gdańsk |
+3 |
6 października 2019
6.10 - 14:00 (Nd) |
9 |
Jaguar Gdańsk |
9 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
0 |
13 października 2019
13.10 - 18:00 (Nd) |
10 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
4 - 0 |
Gedania III Gdańsk |
+3 |
20 października 2019
20.10 - 14:00 (Nd) |
11 |
Sparta Gdańsk |
6 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
0 |
27 października 2019
27.10 - 11:15 (Nd) |
12 | Sopocka Akademia Piłkarska II pauzuje | 2/3. listopada 2019 |
13 |
Bałtyk II Gdynia AP |
2 - 7 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
+3 |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 (Nd) |
14 |
Arka III Gdynia SI |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
|
15 marca 2020
15.03 - 11:00 (Nd) |
15 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
|
22 marca 2020
22.03 - 09:00 (Nd) |
16 |
GKS Linia |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
|
29 marca 2020
29.03 - 11:00 (Nd) |
17 | Sopocka Akademia Piłkarska II pauzuje | 4/5. kwietnia 2020 |
18 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
11 kwietnia 2020
11.04 - 14:00 (Sb) |
19 |
Polonia Gdańsk |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
| 18/19. kwietnia 2020 |
20 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
- |
Lechia Gdańsk |
|
22 kwietnia 2020
22.04 - 17:00 (Śr) |
21 |
Pomerania Gdańsk |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
| 2/3. maja 2020 |
22 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
- |
Jaguar Gdańsk |
| 9/10. maja 2020 |
23 |
Gedania III Gdańsk |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
|
16 maja 2020
16.05 - 13:00 (Sb) |
24 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
- |
Sparta Gdańsk |
|
24 maja 2020
24.05 - 15:00 (Nd) |
25 | Sopocka Akademia Piłkarska II pauzuje | 30/31. maja 2020 |
26 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
- |
Bałtyk II Gdynia AP |
|
7 czerwca 2020
7.06 - 11:00 (Nd) |