Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020
Statystyki drużyn

Zatoka Puck

[informacje dodatkowe o klubie]


kol. 1 GOSRiT II Luzino 3 - 1 Zatoka Puck 012 września 2019 - 18:00
kol. 2 Eko-Prod Szemud 2 - 4 Zatoka Puck +324 sierpnia 2019 - 16:00
kol. 3 Zatoka Puck 1 - 0 Kamionka Sopot +331 sierpnia 2019 - 17:30
kol. 4 Dragon Bojano 5 - 1 Zatoka Puck 07 września 2019 - 15:00
kol. 5 Zatoka Puck 0 - 3 Klif Chłapowo 014 września 2019 - 17:00
 vo, na boisku 3-1
kol. 6 Sokół Bożepole Wielkie 5 - 3 Zatoka Puck 022 września 2019 - 11:00
kol. 7 Zatoka Puck 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 029 września 2019 - 16:00
kol. 8 OKS Janowo 4 - 1 Zatoka Puck 05 października 2019 - 15:00
kol. 9 Zatoka Puck 5 - 2 Wicher Wierzchucino +312 października 2019 - 16:00
kol. 10 Start Mrzezino 1 - 1 Zatoka Puck +119 października 2019 - 15:00
kol. 11 Zatoka Puck 0 - 4 Ogniwo Sopot 026 października 2019 - 15:00
kol. 12 Solar Władysławowo 4 - 0 Zatoka Puck 03 listopada 2019 - 14:00
kol. 13 Zatoka Puck 0 - 5 Kaszubia Starzyno 010 listopada 2019 - 14:00
kol. 14 Zatoka Puck - GOSRiT II Luzino 22 kwietnia 2020 - 18:00
kol. 15 Zatoka Puck - Eko-Prod Szemud 4 kwietnia 2020 - 16:00
kol. 16 Kamionka Sopot - Zatoka Puck 11 kwietnia 2020 - 15:00
kol. 17 Zatoka Puck - Dragon Bojano
kol. 18 Klif Chłapowo - Zatoka Puck
kol. 19 Zatoka Puck - Sokół Bożepole Wielkie
kol. 20 Akademia Sportowa Pomorze - Zatoka Puck 10 maja 2020 - 16:00
kol. 21 Zatoka Puck - OKS Janowo
kol. 22 Wicher Wierzchucino - Zatoka Puck
kol. 23 Zatoka Puck - Start Mrzezino
kol. 24 Ogniwo Sopot - Zatoka Puck 6 czerwca 2020 - 12:00
kol. 25 Zatoka Puck - Solar Władysławowo
kol. 26 Kaszubia Starzyno - Zatoka Puck 14 czerwca 2020 - 13:00
Progresja wyników:
+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka

0
Kolejka 1: GOSRiT II Luzino - <b>Zatoka Puck</b> 3 - 1
3
Kolejka 2: Eko-Prod Szemud - <b><b>Zatoka Puck</b></b> 2 - 4
6
Kolejka 3: <b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b> - Kamionka Sopot 1 - 0
6
Kolejka 4: Dragon Bojano - <b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b> 5 - 1
6
Kolejka 5: <b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b> - Klif Chłapowo 0 - 3
6
Kolejka 6: Sokół Bożepole Wielkie - <b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b> 5 - 3
6
Kolejka 7: <b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b> - Akademia Sportowa Pomorze 0 - 3
6
Kolejka 8: OKS Janowo - <b><b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 1
9
Kolejka 9: <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Wicher Wierzchucino 5 - 2
10
Kolejka 10: Start Mrzezino - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
10
Kolejka 11: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Ogniwo Sopot 0 - 4
10
Kolejka 12: Solar Władysławowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 0
10
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Zatoka Puck</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Kaszubia Starzyno 0 - 5
12345678910111213
Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 6 6 2 0 4 6 - 17
Na wyjeździe7411511 - 24
Suma131031917 - 41
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE