1 |
Rodło II Kwidzyn |
0 - 16 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
+3 |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 (Sb) |
2 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
9 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
+3 |
2 września 2018
2.09 - 13:00 (Nd) |
3 |
KS Czernin |
0 - 10 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
+3 |
8 września 2018
8.09 - 12:00 (Sb) |
4 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
4 - 0 |
Olimpia Sztum |
+3 |
16 września 2018
16.09 - 15:00 (Nd) |
5 |
Gryf II Tczew MKS |
0 - 3 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
+3 |
23 września 2018
23.09 - 13:30 (Nd) |
6 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
3 - 1 |
AP Malbork |
+3 |
29 września 2018
29.09 - 13:00 (Sb) |
7 |
KP II Starogard Gdański |
0 - 5 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
+3 |
7 października 2018
7.10 - 11:00 (Nd) |
8 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
5 - 2 |
Grom Nowy Staw |
+3 |
14 października 2018
14.10 - 15:00 (Nd) |
9 |
DSPN II Kwidzyn |
0 - 14 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
+3 |
20 października 2018
20.10 - 13:00 (Sb) |
10 |
Pomezania Malbork |
0 - 7 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
+3 |
28 października 2018
28.10 - 11:00 (Nd) |
11 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
10 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
+3 |
4 listopada 2018
4.11 - 13:00 (Nd) |
12 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
15 - 0 |
Rodło II Kwidzyn |
+3 |
24 marca 2019
24.03 - 11:00 (Nd) |
13 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 8 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
+3 |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 (Sb) |
14 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
10 - 0 |
KS Czernin |
+3 |
7 kwietnia 2019
7.04 - 15:00 (Nd) |
15 |
Olimpia Sztum |
1 - 11 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
+3 |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 (Sb) |
16 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
0 - 4 |
Gryf II Tczew MKS |
0 |
28 kwietnia 2019
28.04 - 15:00 (Nd) |
17 |
AP Malbork |
1 - 5 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
+3 |
4 maja 2019
4.05 - 13:00 (Sb) |
18 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
6 - 0 |
KP II Starogard Gdański |
+3 |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 (Nd) |
19 |
Grom Nowy Staw |
0 - 11 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
+3 |
18 maja 2019
18.05 - 15:30 (Sb) |
20 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
10 - 0 |
DSPN II Kwidzyn |
+3 |
26 maja 2019
26.05 - 13:00 (Nd) |
21 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
5 - 1 |
Pomezania Malbork |
+3 |
2 czerwca 2019
2.06 - 13:00 (Nd) |
22 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 8 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
+3 |
9 czerwca 2019
9.06 - 12:00 (Nd) |