1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
7 - 2 |
Zatoka Puck |
+3 |
30 sierpnia 2018
30.08 - 16:30 (Cz) |
2 |
FC Gowidlino |
1 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 (Sb) |
3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 0 |
KP Gdynia AP |
+3 |
2 września 2018
2.09 - 16:00 (Nd) |
4 |
GKS Przodkowo |
0 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
9 września 2018
9.09 - 15:00 (Nd) |
5 |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 0 |
Lider Dębogórze |
+3 |
15 września 2018
15.09 - 16:00 (Sb) |
6 |
Jedynka Reda |
2 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+1 |
22 września 2018
22.09 - 11:00 (Sb) |
7 | Akademia Sportowa Pomorze pauzuje | 29/30. września 2018 |
8 |
Akademia Sportowa Pomorze |
4 - 0 |
GKS Linia |
+3 |
6 października 2018
6.10 - 17:30 (Sb) |
9 |
MKS Władysławowo |
2 - 6 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
13 października 2018
13.10 - 14:00 (Sb) |
10 |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 1 |
Dragon Bojano |
+3 |
22 października 2018
22.10 - 19:00 (Pn) |
11 |
Ogniwo Sopot |
0 - 4 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
28 października 2018
28.10 - 11:00 (Nd) |
12 |
Akademia Sportowa Pomorze |
6 - 0 |
GOSRiT Luzino |
+3 |
4 listopada 2018
4.11 - 17:30 (Nd) |
13 |
GKS Sierakowice |
0 - 16 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 | 10/11. listopada 2018 |
14 |
Zatoka Puck |
0 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
16 marca 2019
16.03 - 11:30 (Sb) |
15 |
Akademia Sportowa Pomorze |
2 - 0 |
FC Gowidlino |
+3 |
24 marca 2019
24.03 - 09:00 (Nd) |
16 |
KP Gdynia AP |
0 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+1 |
30 marca 2019
30.03 - 15:00 (Sb) |
17 |
Akademia Sportowa Pomorze |
4 - 0 |
GKS Przodkowo |
+3 |
7 kwietnia 2019
7.04 - 16:00 (Nd) |
18 |
Lider Dębogórze |
0 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
14 kwietnia 2019
14.04 - 12:00 (Nd) |
19 |
Akademia Sportowa Pomorze |
5 - 0 |
Jedynka Reda |
+3 |
28 kwietnia 2019
28.04 - 16:00 (Nd) |
20 | Akademia Sportowa Pomorze pauzuje | 4/5. maja 2019 |
21 |
GKS Linia |
0 - 7 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 (Nd) |
22 |
Akademia Sportowa Pomorze |
6 - 1 |
MKS Władysławowo |
+3 |
18 maja 2019
18.05 - 16:00 (Sb) |
23 |
Dragon Bojano |
1 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 (Sb) |
24 |
Akademia Sportowa Pomorze |
11 - 0 |
Ogniwo Sopot |
+3 |
2 czerwca 2019
2.06 - 16:00 (Nd) |
25 |
GOSRiT Luzino |
1 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
9 czerwca 2019
9.06 - 17:00 (Nd) |
26 |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 0 |
GKS Sierakowice |
+3 | 15/16. czerwca 2019 |