ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów Młodszych - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar Gdańsk 26 62 19 5 2 64 - 17
2. Gedania Gdańsk 26 46 15 1 10 65 - 41
3. Jantar Ustka 26 43 13 4 9 81 - 47
4. Gryf Słupsk KS 26 42 13 3 10 48 - 45 2 3 1 0 1 4 - 3
5. Arka Gdynia SI 26 42 13 3 10 52 - 44 2 3 1 0 1 3 - 4
6. Chojniczanka Chojnice 26 38 11 5 10 44 - 60
7. Bałtyk Gdynia 26 36 11 3 12 47 - 45
8. KP Starogard Gdański 26 35 10 5 11 43 - 49 1 0 0 0 1 0 - 4
9. Bytovia Bytów 26 32 10 2 14 42 - 62
10. Rodło Kwidzyn 26 27 8 3 15 29 - 85
11. Czarni Pruszcz Gdański 26 26 7 5 14 42 - 71
12. Polonia Gdańsk 26 14 4 2 20 39 - 95
13. GOSRiT Luzino 26 10 2 4 20 15 - 74
14. Arka Gdynia (*) 14 37 12 1 1 67 - 6
15. Lechia Gdańsk (*) 14 35 11 2 1 69 - 6 1 3 1 0 0 4 - 0
Ostatni komentarz dodał kibic1996 05.11.2016, 13:12:20
* * W rozgrywkach rundy wiosennej nie biorą udziału zespoły Lechia Gdańsk SA oraz Arka Gdynia, które awansowały do Rozgrywek o Klubowe Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Jaguar Gdańsk 5 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 27 sierpnia 2016 - 11:00
2. Arka Gdynia SI 1 - 4 Jantar Ustka 27 sierpnia 2016 - 11:00
3. Gryf Słupsk KS 1 - 0 Gedania Gdańsk 27 sierpnia 2016 - 11:00
4. KP Starogard Gdański 3 - 3 Bytovia Bytów 27 sierpnia 2016 - 13:00
5. Lechia Gdańsk 8 - 0 Rodło Kwidzyn 28 sierpnia 2016 - 11:00
6. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Polonia Gdańsk 28 sierpnia 2016 - 13:00
7. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Arka Gdynia 28 sierpnia 2016 - 15:00
vo
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
8. Gedania Gdańsk 1 - 0 Arka Gdynia SI 3 września 2016 - 11:00
9. Bytovia Bytów 1 - 5 Lechia Gdańsk 3 września 2016 - 11:00
10. Arka Gdynia 4 - 1 Gryf Słupsk KS 3 września 2016 - 13:00
11. Polonia Gdańsk 2 - 4 KP Starogard Gdański 3 września 2016 - 13:00
12. GOSRiT Luzino 0 - 2 Jaguar Gdańsk 3 września 2016 - 13:00
13. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 5 Chojniczanka Chojnice 3 września 2016 - 15:00
14. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Bałtyk Gdynia 4 września 2016 - 16:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Jantar Ustka 3 - 3 Gedania Gdańsk 10 września 2016 - 12:00
16. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Bytovia Bytów 10 września 2016 - 13:00
17. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 GOSRiT Luzino 10 września 2016 - 15:00
18. Arka Gdynia SI 0 - 5 Arka Gdynia 10 września 2016 - 15:00
19. Lechia Gdańsk 14 - 0 Polonia Gdańsk 11 września 2016 - 11:00
20. Gryf Słupsk KS 5 - 0 Rodło Kwidzyn 11 września 2016 - 11:00
21. KP Starogard Gdański 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 11 września 2016 - 13:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. GOSRiT Luzino 0 - 2 KP Starogard Gdański 17 września 2016 - 11:00
23. Jaguar Gdańsk 5 - 0 Chojniczanka Chojnice 17 września 2016 - 11:00
24. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Arka Gdynia SI 17 września 2016 - 13:30
25. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Lechia Gdańsk 17 września 2016 - 14:00
26. Arka Gdynia 6 - 2 Jantar Ustka 17 września 2016 - 15:00
27. Polonia Gdańsk 1 - 3 Bałtyk Gdynia 17 września 2016 - 16:00
28. Bytovia Bytów 1 - 6 Gryf Słupsk KS 18 września 2016 - 13:30
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Gryf Słupsk KS 5 - 2 Polonia Gdańsk 24 września 2016 - 11:00
30. Arka Gdynia SI 4 - 0 Bytovia Bytów 24 września 2016 - 11:00
31. Jantar Ustka 8 - 0 Rodło Kwidzyn 24 września 2016 - 12:00
32. Lechia Gdańsk 7 - 0 GOSRiT Luzino 25 września 2016 - 11:00
33. Gedania Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia 25 września 2016 - 11:00
34. KP Starogard Gdański 0 - 4 Jaguar Gdańsk 25 września 2016 - 13:00
35. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 25 września 2016 - 15:00
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
36. Jaguar Gdańsk 2 - 2 Lechia Gdańsk 1 października 2016 - 11:00
37. GOSRiT Luzino 1 - 1 Bałtyk Gdynia 1 października 2016 - 11:00
38. Polonia Gdańsk 0 - 5 Arka Gdynia SI 1 października 2016 - 12:00
39. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 KP Starogard Gdański 1 października 2016 - 13:30
40. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Gryf Słupsk KS 1 października 2016 - 14:00
41. Rodło Kwidzyn 1 - 5 Gedania Gdańsk 2 października 2016 - 11:00
42. Bytovia Bytów 2 - 4 Jantar Ustka 2 października 2016 - 13:30
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Jantar Ustka 6 - 0 Polonia Gdańsk 8 października 2016 - 11:00
44. Gryf Słupsk KS 2 - 0 GOSRiT Luzino 8 października 2016 - 11:00
45. Arka Gdynia SI 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 8 października 2016 - 11:00
46. Lechia Gdańsk 8 - 1 Chojniczanka Chojnice 9 października 2016 - 11:00
47. Gedania Gdańsk 1 - 0 Bytovia Bytów 9 października 2016 - 11:00
48. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Jaguar Gdańsk 9 października 2016 - 13:00
49. Arka Gdynia 7 - 0 Rodło Kwidzyn 9 października 2016 - 15:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Bytovia Bytów 0 - 5 Arka Gdynia 15 października 2016 - 11:00
51. GOSRiT Luzino 0 - 4 Arka Gdynia SI 15 października 2016 - 11:00
52. Jaguar Gdańsk 4 - 0 Gryf Słupsk KS 15 października 2016 - 11:00
53. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Bałtyk Gdynia 15 października 2016 - 13:30
54. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Jantar Ustka 15 października 2016 - 14:00
55. KP Starogard Gdański 0 - 4 Lechia Gdańsk 16 października 2016 - 13:00
56. Polonia Gdańsk 3 - 4 Gedania Gdańsk 16 października 2016 - 13:00
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Rodło Kwidzyn 1 - 4 Bytovia Bytów 22 października 2016 - 11:00
58. Jantar Ustka 6 - 0 GOSRiT Luzino 22 października 2016 - 11:00
59. Gryf Słupsk KS 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 23 października 2016 - 11:00
60. Gedania Gdańsk 5 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 23 października 2016 - 11:00
61. Bałtyk Gdynia 1 - 3 KP Starogard Gdański 22 października 2016 - 11:00
62. Arka Gdynia 4 - 0 Polonia Gdańsk 22 października 2016 - 13:00
63. Arka Gdynia SI 0 - 0 Jaguar Gdańsk 23 października 2016 - 15:00
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. GOSRiT Luzino 0 - 6 Gedania Gdańsk 29 października 2016 - 11:00
65. Lechia Gdańsk 6 - 0 Bałtyk Gdynia 29 października 2016 - 11:00
66. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Jantar Ustka 29 października 2016 - 11:00
67. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Arka Gdynia SI 29 października 2016 - 16:00
68. Polonia Gdańsk 6 - 1 Rodło Kwidzyn 30 października 2016 - 11:00
69. KP Starogard Gdański 0 - 2 Gryf Słupsk KS 30 października 2016 - 11:00
70. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 4 Arka Gdynia 30 października 2016 - 14:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
71. Bytovia Bytów 7 - 2 Polonia Gdańsk 5 listopada 2016 - 11:00
72. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 5 listopada 2016 - 11:00
73. Gryf Słupsk KS 1 - 0 Lechia Gdańsk 5 listopada 2016 - 11:00
74. Jantar Ustka 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 5 listopada 2016 - 11:00
75. Arka Gdynia SI 2 - 2 KP Starogard Gdański 6 listopada 2016 - 11:00
76. Gedania Gdańsk 0 - 2 Jaguar Gdańsk 6 listopada 2016 - 11:00
77. Arka Gdynia 11 - 1 GOSRiT Luzino 6 listopada 2016 - 13:00
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. GOSRiT Luzino 1 - 1 Rodło Kwidzyn 12 listopada 2016 - 11:00
79. KP Starogard Gdański 3 - 1 Jantar Ustka 12 listopada 2016 - 11:00
80. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 3 Bytovia Bytów 12 listopada 2016 - 13:00
81. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Gedania Gdańsk 12 listopada 2016 - 13:30
82. Jaguar Gdańsk 0 - 5 Arka Gdynia 13 listopada 2016 - 11:00
83. Lechia Gdańsk 6 - 0 Arka Gdynia SI 13 listopada 2016 - 11:00
84. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Gryf Słupsk KS 13 listopada 2016 - 13:00
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Jantar Ustka 0 - 3 Lechia Gdańsk 19 listopada 2016 - 11:00
86. Rodło Kwidzyn 1 - 4 Jaguar Gdańsk 19 listopada 2016 - 11:00
87. Polonia Gdańsk 4 - 7 Czarni Pruszcz Gdański 20 listopada 2016 - 11:00
88. Gedania Gdańsk 3 - 0 KP Starogard Gdański 20 listopada 2016 - 11:00
89. Arka Gdynia 7 - 0 Chojniczanka Chojnice 20 listopada 2016 - 11:00
90. Bytovia Bytów 1 - 0 GOSRiT Luzino 20 listopada 2016 - 11:00
91. Arka Gdynia SI 0 - 4 Bałtyk Gdynia 20 listopada 2016 - 13:00
Kolejka 14 - 26/27. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. KP Starogard Gdański 0 - 5 Arka Gdynia 26 listopada 2016 - 11:00
93. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Rodło Kwidzyn 26 listopada 2016 - 11:00
94. Gryf Słupsk KS 4 - 0 Arka Gdynia SI 26 listopada 2016 - 11:00
95. Jaguar Gdańsk 5 - 0 Bytovia Bytów 26 listopada 2016 - 13:00
96. GOSRiT Luzino 0 - 0 Polonia Gdańsk 26 listopada 2016 - 11:00
97. Lechia Gdańsk 3 - 0 Gedania Gdańsk 27 listopada 2016 - 11:00
98. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Jantar Ustka 27 listopada 2016 - 15:00
Kolejka 15 - 3/4. grudnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Arka Gdynia 0 - 0 Lechia Gdańsk 4 grudnia 2016 - 11:00
100. Polonia Gdańsk 0 - 7 Jaguar Gdańsk 4 grudnia 2016 - 11:00
101. Jantar Ustka 5 - 1 Gryf Słupsk KS 4 grudnia 2016 - 12:00
102. Gedania Gdańsk 3 - 2 Bałtyk Gdynia 4 grudnia 2016 - 13:00
103. Rodło Kwidzyn 1 - 0 KP Starogard Gdański 11 marca 2017 - 14:00
104. Bytovia Bytów 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 12 marca 2017 - 13:00
105. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 GOSRiT Luzino 31 maja 2017 - 17:00
Kolejka 16 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 3 Jaguar Gdańsk 18 marca 2017 - 12:00
107. Polonia Gdańsk 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 18 marca 2017 - 13:00
110. Bytovia Bytów 3 - 2 KP Starogard Gdański 19 marca 2017 - 11:00
111. Gedania Gdańsk 7 - 4 Gryf Słupsk KS 19 marca 2017 - 14:00
112. Jantar Ustka 4 - 4 Arka Gdynia SI 18 marca 2017 - 11:00
Pauza: Rodło Kwidzyn, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 17 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Bałtyk Gdynia 6 - 0 Rodło Kwidzyn 26 marca 2017 - 13:00
114. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 25 marca 2017 - 11:00
115. Jaguar Gdańsk 1 - 0 GOSRiT Luzino 25 marca 2017 - 11:00
116. KP Starogard Gdański 1 - 3 Polonia Gdańsk 25 marca 2017 - 11:00
119. Arka Gdynia SI 2 - 0 Gedania Gdańsk 26 marca 2017 - 15:00
Pauza: Bytovia Bytów, Gryf Słupsk KS,
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 KP Starogard Gdański 1 kwietnia 2017 - 11:00
121. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Gryf Słupsk KS 1 kwietnia 2017 - 11:00
123. GOSRiT Luzino 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 1 kwietnia 2017 - 11:00
124. Bytovia Bytów 1 - 3 Bałtyk Gdynia 2 kwietnia 2017 - 11:00
125. Gedania Gdańsk 2 - 5 Jantar Ustka 2 kwietnia 2017 - 14:00
Pauza: Polonia Gdańsk, Arka Gdynia SI,
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Gryf Słupsk KS 0 - 1 Bytovia Bytów 8 kwietnia 2017 - 11:00
128. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Polonia Gdańsk 9 kwietnia 2017 - 13:00
131. Arka Gdynia SI 8 - 0 Rodło Kwidzyn 9 kwietnia 2017 - 15:00
vo, na boisku 8:0
132. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Jaguar Gdańsk 8 kwietnia 2017 - 18:00
133. KP Starogard Gdański 2 - 1 GOSRiT Luzino 8 kwietnia 2017 - 11:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Jantar Ustka,
Kolejka 20 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
135. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Bałtyk Gdynia 12 kwietnia 2017 - 19:00
136. Jaguar Gdańsk 1 - 0 KP Starogard Gdański 24 maja 2017 - 18:00
138. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Jantar Ustka 15 kwietnia 2017 - 14:30
139. Bytovia Bytów 1 - 2 Arka Gdynia SI 12 kwietnia 2017 - 11:00
140. Polonia Gdańsk 2 - 2 Gryf Słupsk KS 12 kwietnia 2017 - 15:30
Pauza: Gedania Gdańsk, GOSRiT Luzino,
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Jantar Ustka 3 - 2 Bytovia Bytów 22 kwietnia 2017 - 11:00
142. Gedania Gdańsk 3 - 4 Rodło Kwidzyn 23 kwietnia 2017 - 11:00
143. Gryf Słupsk KS 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 22 kwietnia 2017 - 11:00
144. KP Starogard Gdański 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 22 kwietnia 2017 - 11:00
145. Arka Gdynia SI 1 - 0 Polonia Gdańsk 23 kwietnia 2017 - 15:00
146. Bałtyk Gdynia 1 - 0 GOSRiT Luzino 23 kwietnia 2017 - 17:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Bytovia Bytów 1 - 4 Gedania Gdańsk 30 kwietnia 2017 - 11:00
150. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Arka Gdynia SI 30 kwietnia 2017 - 11:00
151. GOSRiT Luzino 1 - 2 Gryf Słupsk KS 24 maja 2017 - 17:00
152. Polonia Gdańsk 2 - 6 Jantar Ustka 29 kwietnia 2017 - 16:00
153. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Bałtyk Gdynia 17 maja 2017 - 15:45
Pauza: Rodło Kwidzyn, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 23 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
156. Gedania Gdańsk 2 - 0 Polonia Gdańsk 10 maja 2017 - 18:00
158. Jantar Ustka 10 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 3 maja 2017 - 15:00
159. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 3 maja 2017 - 13:00
160. Gryf Słupsk KS 0 - 3 Jaguar Gdańsk 3 maja 2017 - 11:00
161. Arka Gdynia SI 3 - 0 GOSRiT Luzino 3 maja 2017 - 15:00
Pauza: KP Starogard Gdański, Bytovia Bytów,
Kolejka 24 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Jaguar Gdańsk 1 - 0 Arka Gdynia SI 9 maja 2017 - 16:00
164. KP Starogard Gdański 3 - 2 Bałtyk Gdynia 6 maja 2017 - 13:00
165. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Gedania Gdańsk 7 maja 2017 - 15:00
166. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Gryf Słupsk KS 6 maja 2017 - 16:00
167. Bytovia Bytów 1 - 0 Rodło Kwidzyn 7 maja 2017 - 13:30
168. GOSRiT Luzino 1 - 0 Jantar Ustka 6 maja 2017 - 11:00
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 25 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
170. Gryf Słupsk KS 1 - 3 KP Starogard Gdański 14 maja 2017 - 11:00
171. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Polonia Gdańsk 13 maja 2017 - 11:00
172. Arka Gdynia SI 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 12 maja 2017 - 16:00
173. Jantar Ustka 0 - 1 Jaguar Gdańsk 13 maja 2017 - 11:00
175. Gedania Gdańsk 7 - 1 GOSRiT Luzino 14 maja 2017 - 16:00
Pauza: Bałtyk Gdynia, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 26 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Polonia Gdańsk 2 - 3 Bytovia Bytów 21 maja 2017 - 13:00
178. Jaguar Gdańsk 1 - 0 Gedania Gdańsk 19 maja 2017 - 19:00
179. KP Starogard Gdański 5 - 1 Arka Gdynia SI 20 maja 2017 - 13:00
180. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Jantar Ustka 21 maja 2017 - 13:30
182. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Rodło Kwidzyn 21 maja 2017 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk KS, GOSRiT Luzino,
Kolejka 27 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
183. Gryf Słupsk KS 0 - 0 Bałtyk Gdynia 27 maja 2017 - 11:00
186. Gedania Gdańsk 3 - 4 Chojniczanka Chojnice 28 maja 2017 - 11:00
187. Bytovia Bytów 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 27 maja 2017 - 11:00
188. Jantar Ustka 1 - 2 KP Starogard Gdański 27 maja 2017 - 11:00
189. Rodło Kwidzyn 4 - 3 GOSRiT Luzino 27 maja 2017 - 11:00
Pauza: Jaguar Gdańsk, Arka Gdynia SI,
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Arka Gdynia SI 4 czerwca 2017 - 13:00
191. GOSRiT Luzino 1 - 2 Bytovia Bytów 3 czerwca 2017 - 11:00
193. KP Starogard Gdański 0 - 2 Gedania Gdańsk 3 czerwca 2017 - 13:00
194. Jaguar Gdańsk 2 - 3 Rodło Kwidzyn 3 czerwca 2017 - 12:00
196. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Polonia Gdańsk 3 czerwca 2017 - 13:00
Pauza: Jantar Ustka, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
198. Jantar Ustka 0 - 3 Bałtyk Gdynia 10 czerwca 2017 - 11:00
199. Polonia Gdańsk 4 - 0 GOSRiT Luzino 10 czerwca 2017 - 17:00
200. Bytovia Bytów 0 - 1 Jaguar Gdańsk 11 czerwca 2017 - 14:00
201. Arka Gdynia SI 3 - 0 Gryf Słupsk KS 10 czerwca 2017 - 11:00
202. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 10 czerwca 2017 - 15:00
Pauza: Gedania Gdańsk, KP Starogard Gdański,
Kolejka 30 - 15. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
204. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Bytovia Bytów 15 czerwca 2017 - 13:00
205. KP Starogard Gdański 0 - 0 Rodło Kwidzyn 15 czerwca 2017 - 13:00
207. Jaguar Gdańsk 2 - 1 Polonia Gdańsk 15 czerwca 2017 - 13:00
208. Gryf Słupsk KS 0 - 3 Jantar Ustka 15 czerwca 2017 - 13:00
209. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Gedania Gdańsk 15 czerwca 2017 - 13:00
210. GOSRiT Luzino 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 15 czerwca 2017 - 13:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE