MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
Chirurg Naczyniowy z Warszawy
FIRMA WINDYKACYJNA

V liga - grupa Słupsk - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Start Miastko 17 43 14 1 2 65 - 17
2. Sparta Sycewice 17 40 13 1 3 48 - 28
3. Jantaria Pobłocie 17 35 11 2 4 44 - 23
4. Karol Pęplino 17 33 10 3 4 47 - 25 2 4 1 1 0 4 - 3
5. Jantar Ustka 17 33 10 3 4 48 - 24 2 1 0 1 1 3 - 4
6. Czarni Czarne 17 28 9 1 7 28 - 28
7. Brda Przechlewo 17 27 8 3 6 36 - 32
8. Piast Człuchów 17 26 8 2 7 41 - 36
9. Diament Trzebielino 17 25 7 4 6 39 - 26
10. Leśnik Cewice 17 22 7 1 9 31 - 48
11. Kaszubia Studzienice 17 21 7 0 10 30 - 41
12. MKS Debrzno 17 18 5 3 9 41 - 49
13. Stal Jezierzyce 17 17 5 2 10 27 - 45
14. Słupia Kobylnica 17 11 3 2 12 20 - 52
15. Wybrzeże Objazda 17 9 2 3 12 19 - 44
16. Garbarnia Kępice 17 4 1 1 15 20 - 66
Ostatni komentarz dodał sebo74 26.03.2017, 20:10:45


Runda wiosenna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 16 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
1. Sparta Sycewice 4 - 2 Jantaria Pobłocie 18 marca 2017 - 15:00
2. Brda Przechlewo 3 - 2 Piast Człuchów 18 marca 2017 - 15:00
3. Czarni Czarne 2 - 3 Diament Trzebielino 18 marca 2017 - 15:00
4. Stal Jezierzyce 1 - 0 Wybrzeże Objazda 18 marca 2017 - 15:00
5. Kaszubia Studzienice 0 - 3 Leśnik Cewice 19 marca 2017 - 15:00
6. Jantar Ustka 1 - 1 Karol Pęplino 18 marca 2017 - 15:00
7. Start Miastko 6 - 2 MKS Debrzno 18 marca 2017 - 14:00
8. Słupia Kobylnica 2 - 0 Garbarnia Kępice 19 marca 2017 - 13:00
Kolejka 17 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (19) 
9. Słupia Kobylnica 1 - 2 Sparta Sycewice 26 marca 2017 - 14:00
10. Garbarnia Kępice 1 - 5 Start Miastko 25 marca 2017 - 14:30
11. MKS Debrzno 4 - 4 Jantar Ustka 26 marca 2017 - 14:25
12. Karol Pęplino 3 - 0 Kaszubia Studzienice 26 marca 2017 - 11:00
13. Leśnik Cewice 2 - 4 Stal Jezierzyce 26 marca 2017 - 13:30
14. Wybrzeże Objazda 1 - 5 Czarni Czarne 26 marca 2017 - 16:00
15. Diament Trzebielino 6 - 1 Brda Przechlewo 26 marca 2017 - 13:30
16. Piast Człuchów 1 - 3 Jantaria Pobłocie 25 marca 2017 - 13:00
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Sparta Sycewice - Piast Człuchów 1 kwietnia 2017 - 16:30
18. Jantaria Pobłocie - Diament Trzebielino 2 kwietnia 2017 - 13:00
19. Brda Przechlewo - Wybrzeże Objazda 1 kwietnia 2017 - 16:00
20. Czarni Czarne - Leśnik Cewice 1 kwietnia 2017 - 15:00
21. Stal Jezierzyce - Karol Pęplino 1 kwietnia 2017 - 17:00
22. Kaszubia Studzienice - MKS Debrzno 2 kwietnia 2017 - 15:00
23. Jantar Ustka - Garbarnia Kępice 1 kwietnia 2017 - 17:00
24. Start Miastko - Słupia Kobylnica 1 kwietnia 2017 - 14:00
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Start Miastko - Sparta Sycewice 8 kwietnia 2017 - 14:00
26. Słupia Kobylnica - Jantar Ustka 8 kwietnia 2017 - 15:00
27. Garbarnia Kępice - Kaszubia Studzienice 8 kwietnia 2017 - 14:30
28. MKS Debrzno - Stal Jezierzyce 8 kwietnia 2017 - 16:00
29. Karol Pęplino - Czarni Czarne 9 kwietnia 2017 - 11:00
30. Leśnik Cewice - Brda Przechlewo 9 kwietnia 2017 - 11:00
31. Wybrzeże Objazda - Jantaria Pobłocie 9 kwietnia 2017 - 13:00
32. Diament Trzebielino - Piast Człuchów 8 kwietnia 2017 - 16:30
Kolejka 20 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Sparta Sycewice - Diament Trzebielino 15 kwietnia 2017 - 17:00
34. Piast Człuchów - Wybrzeże Objazda 12 kwietnia 2017 - 16:00
35. Jantaria Pobłocie - Leśnik Cewice 15 kwietnia 2017 - 14:00
36. Brda Przechlewo - Karol Pęplino 15 kwietnia 2017 - 11:00
37. Czarni Czarne - MKS Debrzno 12 kwietnia 2017 - 17:00
38. Stal Jezierzyce - Garbarnia Kępice 15 kwietnia 2017 - 17:00
39. Kaszubia Studzienice - Słupia Kobylnica 15 kwietnia 2017 - 15:00
40. Jantar Ustka - Start Miastko 12 kwietnia 2017 - 17:30
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Jantar Ustka - Sparta Sycewice 22 kwietnia 2017 - 17:00
42. Start Miastko - Kaszubia Studzienice 22 kwietnia 2017 - 12:00
43. Słupia Kobylnica - Stal Jezierzyce 22 kwietnia 2017 - 15:00
44. Garbarnia Kępice - Czarni Czarne 22 kwietnia 2017 - 14:30
45. MKS Debrzno - Brda Przechlewo 22 kwietnia 2017 - 17:00
46. Karol Pęplino - Jantaria Pobłocie 23 kwietnia 2017 - 11:00
47. Leśnik Cewice - Piast Człuchów 23 kwietnia 2017 - 11:00
48. Wybrzeże Objazda - Diament Trzebielino 23 kwietnia 2017 - 13:00
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Sparta Sycewice - Wybrzeże Objazda 29 kwietnia 2017 - 17:30
50. Diament Trzebielino - Leśnik Cewice 29 kwietnia 2017 - 16:30
51. Piast Człuchów - Karol Pęplino 29 kwietnia 2017 - 15:00
52. Jantaria Pobłocie - MKS Debrzno 30 kwietnia 2017 - 13:00
53. Brda Przechlewo - Garbarnia Kępice 29 kwietnia 2017 - 16:00
54. Czarni Czarne - Słupia Kobylnica 29 kwietnia 2017 - 15:00
55. Stal Jezierzyce - Start Miastko 29 kwietnia 2017 - 17:00
56. Kaszubia Studzienice - Jantar Ustka 30 kwietnia 2017 - 15:00
Kolejka 23 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Kaszubia Studzienice - Sparta Sycewice 3 maja 2017 - 15:00
58. Jantar Ustka - Stal Jezierzyce 3 maja 2017 - 17:00
59. Start Miastko - Czarni Czarne 3 maja 2017 - 12:00
60. Słupia Kobylnica - Brda Przechlewo 3 maja 2017 - 15:00
61. Garbarnia Kępice - Jantaria Pobłocie 3 maja 2017 - 15:00
62. MKS Debrzno - Piast Człuchów 3 maja 2017 - 17:00
63. Karol Pęplino - Diament Trzebielino 3 maja 2017 - 18:00
64. Leśnik Cewice - Wybrzeże Objazda 3 maja 2017 - 13:30
Kolejka 24 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Sparta Sycewice - Leśnik Cewice 6 maja 2017 - 18:00
66. Wybrzeże Objazda - Karol Pęplino 7 maja 2017 - 13:00
67. Diament Trzebielino - MKS Debrzno 6 maja 2017 - 16:30
68. Piast Człuchów - Garbarnia Kępice 6 maja 2017 - 15:00
69. Jantaria Pobłocie - Słupia Kobylnica 7 maja 2017 - 13:00
70. Brda Przechlewo - Start Miastko 6 maja 2017 - 16:00
71. Czarni Czarne - Jantar Ustka 6 maja 2017 - 15:00
72. Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice 6 maja 2017 - 17:00
Kolejka 25 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Stal Jezierzyce - Sparta Sycewice 13 maja 2017 - 17:00
74. Kaszubia Studzienice - Czarni Czarne 14 maja 2017 - 13:00
75. Jantar Ustka - Brda Przechlewo 13 maja 2017 - 17:00
76. Start Miastko - Jantaria Pobłocie 13 maja 2017 - 14:00
77. Słupia Kobylnica - Piast Człuchów 13 maja 2017 - 15:00
78. Garbarnia Kępice - Diament Trzebielino 13 maja 2017 - 14:30
79. MKS Debrzno - Wybrzeże Objazda 13 maja 2017 - 17:30
80. Karol Pęplino - Leśnik Cewice 14 maja 2017 - 11:00
Kolejka 26 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Sparta Sycewice - Karol Pęplino 21 maja 2017 - 18:00
82. Leśnik Cewice - MKS Debrzno 21 maja 2017 - 11:00
83. Wybrzeże Objazda - Garbarnia Kępice 21 maja 2017 - 13:00
84. Diament Trzebielino - Słupia Kobylnica 20 maja 2017 - 16:30
85. Piast Człuchów - Start Miastko 20 maja 2017 - 15:00
86. Jantaria Pobłocie - Jantar Ustka 21 maja 2017 - 13:00
87. Brda Przechlewo - Kaszubia Studzienice 20 maja 2017 - 16:00
88. Czarni Czarne - Stal Jezierzyce 20 maja 2017 - 15:00
Kolejka 27 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Czarni Czarne - Sparta Sycewice 27 maja 2017 - 15:00
90. Stal Jezierzyce - Brda Przechlewo 27 maja 2017 - 17:00
91. Kaszubia Studzienice - Jantaria Pobłocie 28 maja 2017 - 13:00
92. Jantar Ustka - Piast Człuchów 27 maja 2017 - 17:00
93. Start Miastko - Diament Trzebielino 27 maja 2017 - 17:00
94. Słupia Kobylnica - Wybrzeże Objazda 27 maja 2017 - 15:00
95. Garbarnia Kępice - Leśnik Cewice 27 maja 2017 - 14:30
96. MKS Debrzno - Karol Pęplino 28 maja 2017 - 12:00
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Sparta Sycewice - MKS Debrzno 3 czerwca 2017 - 18:00
98. Karol Pęplino - Garbarnia Kępice 4 czerwca 2017 - 19:00
99. Leśnik Cewice - Słupia Kobylnica 4 czerwca 2017 - 13:30
100. Wybrzeże Objazda - Start Miastko 4 czerwca 2017 - 13:00
101. Diament Trzebielino - Jantar Ustka 3 czerwca 2017 - 17:00
102. Piast Człuchów - Kaszubia Studzienice 3 czerwca 2017 - 15:00
103. Jantaria Pobłocie - Stal Jezierzyce 4 czerwca 2017 - 13:00
104. Brda Przechlewo - Czarni Czarne 3 czerwca 2017 - 16:00
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Brda Przechlewo - Sparta Sycewice 10 czerwca 2017 - 16:00
106. Czarni Czarne - Jantaria Pobłocie 10 czerwca 2017 - 15:00
107. Stal Jezierzyce - Piast Człuchów 10 czerwca 2017 - 17:00
108. Kaszubia Studzienice - Diament Trzebielino 11 czerwca 2017 - 13:00
109. Jantar Ustka - Wybrzeże Objazda 10 czerwca 2017 - 17:00
110. Start Miastko - Leśnik Cewice 10 czerwca 2017 - 14:00
111. Słupia Kobylnica - Karol Pęplino 10 czerwca 2017 - 16:00
112. Garbarnia Kępice - MKS Debrzno 10 czerwca 2017 - 14:30
Kolejka 30 - 17. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Sparta Sycewice - Garbarnia Kępice 17 czerwca 2017 - 18:00
114. MKS Debrzno - Słupia Kobylnica 17 czerwca 2017 - 18:00
115. Karol Pęplino - Start Miastko 17 czerwca 2017 - 18:00
116. Leśnik Cewice - Jantar Ustka 17 czerwca 2017 - 18:00
117. Wybrzeże Objazda - Kaszubia Studzienice 17 czerwca 2017 - 18:00
118. Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce 17 czerwca 2017 - 18:00
119. Piast Człuchów - Czarni Czarne 17 czerwca 2017 - 18:00
120. Jantaria Pobłocie - Brda Przechlewo 17 czerwca 2017 - 18:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.01