Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 58 18 4 4 74 - 32
2. Sławek Borzechowo 26 57 18 3 5 67 - 26
3. Tęcza Brusy 26 56 18 2 6 81 - 37
4. Victoria Kaliska 26 48 15 3 8 72 - 33
5. KS Skorzewo 26 43 13 4 9 65 - 53
6. Kolejarz Chojnice 26 42 13 3 10 65 - 40
7. KS Grabowo 26 36 11 3 12 56 - 67
8. Start Kulice 26 32 9 5 12 47 - 53 2 3 1 0 1 6 - 3
9. Sokół Zblewo 26 32 9 5 12 56 - 65 2 3 1 0 1 3 - 6
10. Czarni Ostrowite 26 29 9 2 15 39 - 82
11. Jantar Pawłowo 26 26 7 5 14 32 - 55
12. Wda Czarna Woda 26 25 6 7 13 43 - 59 2 4 1 1 0 5 - 2
13. Orzeł Gołubie 26 25 7 4 15 31 - 75 2 1 0 1 1 2 - 5
14. Czarni Piece 26 11 3 2 21 34 - 85
Ostatni komentarz dodał Sev22 07.07.2017, 16:45:08


 Baner


Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (16) 
Wda Czarna Woda 1 - 5 Victoria Kaliska 27 sierpnia 2016 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 0 Czarni Ostrowite 27 sierpnia 2016 - 18:00
Tęcza Brusy 0 - 3 Czarni Piece 27 sierpnia 2016 - 17:00
vo, na boisku 4:0, udział w meczu nieuprawnionych zawodników
Start Kulice 0 - 0 Jantar Pawłowo 28 sierpnia 2016 - 14:00
Sokół Zblewo 2 - 1 Kolejarz Chojnice 27 sierpnia 2016 - 17:00
Sławek Borzechowo 0 - 1 KS Skorzewo 28 sierpnia 2016 - 16:00
Orzeł Gołubie 4 - 2 KS Grabowo 28 sierpnia 2016 - 14:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (11) 
Victoria Kaliska 3 - 2 KS Grabowo 3 września 2016 - 17:00
KS Skorzewo 6 - 1 Orzeł Gołubie 3 września 2016 - 17:00
Kolejarz Chojnice 0 - 1 Sławek Borzechowo 4 września 2016 - 14:00
Jantar Pawłowo 3 - 2 Sokół Zblewo 4 września 2016 - 13:30
Czarni Piece 0 - 2 Start Kulice 3 września 2016 - 14:30
Czarni Ostrowite 3 - 2 Tęcza Brusy 3 września 2016 - 16:00
Wda Czarna Woda 1 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 września 2016 - 17:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (18) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Victoria Kaliska 10 września 2016 - 17:30
Tęcza Brusy 4 - 2 Wda Czarna Woda 10 września 2016 - 17:00
Czyczkowy, ul. Główna.
Start Kulice 4 - 0 Czarni Ostrowite 11 września 2016 - 14:00
Sokół Zblewo 1 - 1 Czarni Piece 10 września 2016 - 17:00
Sławek Borzechowo 3 - 0 Jantar Pawłowo 10 września 2016 - 17:00
Orzeł Gołubie 1 - 0 Kolejarz Chojnice 11 września 2016 - 14:00
KS Grabowo 2 - 1 KS Skorzewo 10 września 2016 - 16:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (24) 
Victoria Kaliska 2 - 0 KS Skorzewo 17 września 2016 - 17:00
Kolejarz Chojnice 4 - 1 KS Grabowo 17 września 2016 - 17:00
Jantar Pawłowo 2 - 0 Orzeł Gołubie 18 września 2016 - 13:30
Chojnice, ul. Lichnowska 1.
Czarni Piece 3 - 6 Sławek Borzechowo 17 września 2016 - 15:30
Czarni Ostrowite 2 - 7 Sokół Zblewo 17 września 2016 - 16:00
Wda Czarna Woda 2 - 3 Start Kulice 17 września 2016 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 4 Tęcza Brusy 18 września 2016 - 11:00
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
Tęcza Brusy 0 - 0 Victoria Kaliska 24 września 2016 - 17:00
Armii Krajowej 1, Brusy.
Start Kulice 3 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 września 2016 - 14:00
Sokół Zblewo 4 - 0 Wda Czarna Woda 24 września 2016 - 17:00
Sławek Borzechowo 6 - 2 Czarni Ostrowite 24 września 2016 - 17:00
Orzeł Gołubie 4 - 4 Czarni Piece 25 września 2016 - 14:00
KS Grabowo 3 - 0 Jantar Pawłowo 24 września 2016 - 16:00
KS Skorzewo 0 - 2 Kolejarz Chojnice 25 września 2016 - 14:00
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (8) 
Victoria Kaliska 4 - 0 Kolejarz Chojnice 1 października 2016 - 16:00
Jantar Pawłowo 2 - 2 KS Skorzewo 2 października 2016 - 13:30
Chojnice, ul. Lichnowska 1.
Czarni Piece 1 - 5 KS Grabowo 2 października 2016 - 14:00
Czarni Ostrowite 3 - 0 Orzeł Gołubie 1 października 2016 - 16:00
vo, na boisku 2:1
Wda Czarna Woda 4 - 1 Sławek Borzechowo 1 października 2016 - 16:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 1 Sokół Zblewo 1 października 2016 - 16:30
Tęcza Brusy 4 - 0 Start Kulice 1 października 2016 - 16:00
Armii Krajowej 1, Brusy.
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
Start Kulice 0 - 2 Victoria Kaliska 9 października 2016 - 14:00
Sokół Zblewo 0 - 6 Tęcza Brusy 8 października 2016 - 16:00
Sławek Borzechowo 2 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 października 2016 - 16:00
Orzeł Gołubie 0 - 3 Wda Czarna Woda 9 października 2016 - 14:00
vo, na boisku 3:2
KS Grabowo 6 - 1 Czarni Ostrowite 8 października 2016 - 16:00
KS Skorzewo 5 - 1 Czarni Piece 8 października 2016 - 16:00
Kolejarz Chojnice 4 - 0 Jantar Pawłowo 8 października 2016 - 16:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
Victoria Kaliska 6 - 0 Jantar Pawłowo 15 października 2016 - 16:00
Czarni Piece 3 - 5 Kolejarz Chojnice 15 października 2016 - 15:30
Czarni Ostrowite 2 - 2 KS Skorzewo 15 października 2016 - 15:00
Wda Czarna Woda 6 - 0 KS Grabowo 15 października 2016 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 - 1 Orzeł Gołubie 15 października 2016 - 16:00
Tęcza Brusy 0 - 1 Sławek Borzechowo 15 października 2016 - 15:00
Armii Krajowej 1, Brusy.
Start Kulice 5 - 0 Sokół Zblewo 16 października 2016 - 14:00
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (16) 
Sokół Zblewo 1 - 5 Victoria Kaliska 22 października 2016 - 15:00
Sławek Borzechowo 5 - 0 Start Kulice 22 października 2016 - 15:00
Orzeł Gołubie 2 - 4 Tęcza Brusy 23 października 2016 - 14:00
KS Grabowo 4 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 23 października 2016 - 15:00
KS Skorzewo 0 - 0 Wda Czarna Woda 23 października 2016 - 14:00
Kolejarz Chojnice 6 - 1 Czarni Ostrowite 22 października 2016 - 15:00
Jantar Pawłowo 2 - 1 Czarni Piece 23 października 2016 - 14:00
Chojnice, ul. Lichnowska 1.
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (10) 
Victoria Kaliska 8 - 0 Czarni Piece 30 października 2016 - 12:00
Czarni Ostrowite 4 - 1 Jantar Pawłowo 29 października 2016 - 14:30
Wda Czarna Woda 0 - 1 Kolejarz Chojnice 29 października 2016 - 14:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 0 KS Skorzewo 29 października 2016 - 15:00
Tęcza Brusy 4 - 1 KS Grabowo 29 października 2016 - 15:00
Armii Krajowej 1, Brusy.
Start Kulice 0 - 1 Orzeł Gołubie 30 października 2016 - 14:00
Sokół Zblewo 1 - 2 Sławek Borzechowo 29 października 2016 - 14:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (25) 
Sławek Borzechowo 3 - 0 Victoria Kaliska 5 listopada 2016 - 14:00
Orzeł Gołubie 0 - 1 Sokół Zblewo 6 listopada 2016 - 14:00
KS Grabowo 1 - 5 Start Kulice 6 listopada 2016 - 13:00
KS Skorzewo 2 - 7 Tęcza Brusy 5 listopada 2016 - 14:00
Kolejarz Chojnice 2 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 6 listopada 2016 - 14:00
Jantar Pawłowo 2 - 2 Wda Czarna Woda 5 listopada 2016 - 11:00
Chojnice, ul. Lichnowska 1.
Czarni Piece 5 - 0 Czarni Ostrowite 5 listopada 2016 - 14:00
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (22) 
Victoria Kaliska 3 - 0 Czarni Ostrowite 13 listopada 2016 - 12:00
vo, na boisku 1:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
Wda Czarna Woda 0 - 3 Czarni Piece 12 listopada 2016 - 13:00
vo, na boisku 2:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (nieodpauzowana kara dyskwalifikacji)
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 0 Jantar Pawłowo 12 listopada 2016 - 14:00
Tęcza Brusy 1 - 3 Kolejarz Chojnice 12 listopada 2016 - 14:00
Armii Krajowej 1, Brusy.
Start Kulice 2 - 4 KS Skorzewo 13 listopada 2016 - 13:00
Sokół Zblewo 2 - 2 KS Grabowo 12 listopada 2016 - 14:00
Sławek Borzechowo 6 - 1 Orzeł Gołubie 12 listopada 2016 - 14:00
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
Orzeł Gołubie 2 - 6 Victoria Kaliska 20 listopada 2016 - 14:00
KS Grabowo 2 - 2 Sławek Borzechowo 20 listopada 2016 - 13:00
KS Skorzewo 6 - 2 Sokół Zblewo 20 listopada 2016 - 13:00
Kolejarz Chojnice 9 - 0 Start Kulice 19 listopada 2016 - 14:00
Jantar Pawłowo 0 - 4 Tęcza Brusy 20 listopada 2016 - 13:30
Chojnice, ul. Lichnowska 1.
Czarni Piece 1 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 listopada 2016 - 14:00
Czarni Ostrowite 3 - 0 Wda Czarna Woda 19 listopada 2016 - 13:30
vo, na boisku 2:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (nieodpauzowana kara dyskwalifikacji)
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
Victoria Kaliska 1 - 1 Wda Czarna Woda 25 marca 2017 - 16:00
Czarni Ostrowite 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 marca 2017 - 14:30
Czarni Piece 2 - 5 Tęcza Brusy 25 marca 2017 - 16:00
Jantar Pawłowo 1 - 1 Start Kulice 26 marca 2017 - 12:00
Kolejarz Chojnice 6 - 2 Sokół Zblewo 25 marca 2017 - 14:00
KS Skorzewo 0 - 4 Sławek Borzechowo 25 marca 2017 - 16:00
KS Grabowo 1 - 0 Orzeł Gołubie 25 marca 2017 - 16:00
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
KS Grabowo 2 - 2 Victoria Kaliska 1 kwietnia 2017 - 16:00
Orzeł Gołubie 0 - 3 KS Skorzewo 2 kwietnia 2017 - 14:00
Sławek Borzechowo 1 - 3 Kolejarz Chojnice 1 kwietnia 2017 - 16:00
Sokół Zblewo 2 - 1 Jantar Pawłowo 1 kwietnia 2017 - 15:00
Start Kulice 1 - 0 Czarni Piece 2 kwietnia 2017 - 15:00
Tęcza Brusy 1 - 2 Czarni Ostrowite 1 kwietnia 2017 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 1 Wda Czarna Woda 2 kwietnia 2017 - 11:00
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
Victoria Kaliska 1 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 kwietnia 2017 - 17:00
Wda Czarna Woda 0 - 5 Tęcza Brusy 8 kwietnia 2017 - 17:00
Czarni Ostrowite 3 - 2 Start Kulice 8 kwietnia 2017 - 17:00
Czarni Piece 0 - 3 Sokół Zblewo 8 kwietnia 2017 - 16:00
vo, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa)
Jantar Pawłowo 1 - 0 Sławek Borzechowo 8 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejarz Chojnice 1 - 1 Orzeł Gołubie 9 kwietnia 2017 - 14:00
KS Skorzewo 6 - 0 KS Grabowo 8 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
KS Skorzewo 3 - 2 Victoria Kaliska 12 kwietnia 2017 - 17:00
KS Grabowo 3 - 0 Kolejarz Chojnice 12 kwietnia 2017 - 17:00
Orzeł Gołubie 3 - 1 Jantar Pawłowo 15 kwietnia 2017 - 11:00
Sławek Borzechowo 3 - 0 Czarni Piece 12 kwietnia 2017 - 17:00
Sokół Zblewo 9 - 1 Czarni Ostrowite 12 kwietnia 2017 - 16:00
Start Kulice 1 - 1 Wda Czarna Woda 12 kwietnia 2017 - 17:00
Tęcza Brusy 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
Victoria Kaliska 1 - 3 Tęcza Brusy 22 kwietnia 2017 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Start Kulice 22 kwietnia 2017 - 16:00
Wda Czarna Woda 2 - 2 Sokół Zblewo 22 kwietnia 2017 - 17:00
Czarni Ostrowite 0 - 0 Sławek Borzechowo 22 kwietnia 2017 - 16:00
Czarni Piece 0 - 1 Orzeł Gołubie 22 kwietnia 2017 - 16:00
Jantar Pawłowo 5 - 6 KS Grabowo 23 kwietnia 2017 - 11:00
Kolejarz Chojnice 3 - 3 KS Skorzewo 23 kwietnia 2017 - 14:00
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
Kolejarz Chojnice 0 - 2 Victoria Kaliska 30 kwietnia 2017 - 17:30
KS Skorzewo 2 - 0 Jantar Pawłowo 29 kwietnia 2017 - 17:00
KS Grabowo 3 - 2 Czarni Piece 29 kwietnia 2017 - 16:00
Orzeł Gołubie 1 - 0 Czarni Ostrowite 30 kwietnia 2017 - 14:00
Sławek Borzechowo 7 - 2 Wda Czarna Woda 29 kwietnia 2017 - 17:00
Sokół Zblewo 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 29 kwietnia 2017 - 16:00
Start Kulice 1 - 2 Tęcza Brusy 30 kwietnia 2017 - 15:00
Kolejka 20 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
Victoria Kaliska 3 - 1 Start Kulice 6 maja 2017 - 17:00
Tęcza Brusy 4 - 1 Sokół Zblewo 6 maja 2017 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 0 Sławek Borzechowo 6 maja 2017 - 16:00
Wda Czarna Woda 2 - 2 Orzeł Gołubie 6 maja 2017 - 17:00
Czarni Ostrowite 1 - 4 KS Grabowo 6 maja 2017 - 16:00
Czarni Piece 1 - 5 KS Skorzewo 6 maja 2017 - 16:00
Jantar Pawłowo 1 - 2 Kolejarz Chojnice 6 maja 2017 - 16:00
Kolejka 21 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
Jantar Pawłowo 3 - 1 Victoria Kaliska 14 maja 2017 - 13:30
Kolejarz Chojnice 3 - 0 Czarni Piece 14 maja 2017 - 14:00
vo, goście nie przyjechali
KS Skorzewo 4 - 1 Czarni Ostrowite 13 maja 2017 - 17:00
KS Grabowo 0 - 1 Wda Czarna Woda 13 maja 2017 - 16:00
Orzeł Gołubie 0 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 maja 2017 - 14:00
Sławek Borzechowo 1 - 1 Tęcza Brusy 14 maja 2017 - 16:00
Sokół Zblewo 3 - 1 Start Kulice 13 maja 2017 - 17:00
Kolejka 22 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Victoria Kaliska 1 - 2 Sokół Zblewo 20 maja 2017 - 17:00
Start Kulice 1 - 2 Sławek Borzechowo 21 maja 2017 - 15:00
Tęcza Brusy 3 - 1 Orzeł Gołubie 20 maja 2017 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 0 KS Grabowo 20 maja 2017 - 16:00
Wda Czarna Woda 0 - 2 KS Skorzewo 20 maja 2017 - 17:00
Czarni Ostrowite 3 - 2 Kolejarz Chojnice 20 maja 2017 - 16:00
Czarni Piece 0 - 3 Jantar Pawłowo 20 maja 2017 - 16:00
Kolejka 23 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
Czarni Piece 2 - 6 Victoria Kaliska 27 maja 2017 - 16:00
Jantar Pawłowo 1 - 2 Czarni Ostrowite 27 maja 2017 - 16:00
Kolejarz Chojnice 6 - 0 Wda Czarna Woda 27 maja 2017 - 16:00
KS Skorzewo 2 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 27 maja 2017 - 17:00
KS Grabowo 1 - 2 Tęcza Brusy 28 maja 2017 - 15:00
Orzeł Gołubie 3 - 2 Start Kulice 28 maja 2017 - 16:00
Sławek Borzechowo 4 - 1 Sokół Zblewo 27 maja 2017 - 17:00
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
Victoria Kaliska 1 - 2 Sławek Borzechowo 3 czerwca 2017 - 17:00
Sokół Zblewo 1 - 1 Orzeł Gołubie 3 czerwca 2017 - 17:00
Start Kulice 6 - 2 KS Grabowo 4 czerwca 2017 - 15:00
Tęcza Brusy 5 - 2 KS Skorzewo 3 czerwca 2017 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 0 Kolejarz Chojnice 3 czerwca 2017 - 11:00
Wda Czarna Woda 0 - 0 Jantar Pawłowo 3 czerwca 2017 - 17:00
Czarni Ostrowite 3 - 0 Czarni Piece 3 czerwca 2017 - 16:00
vo, goście nie przyjechali
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
Czarni Ostrowite 0 - 2 Victoria Kaliska 10 czerwca 2017 - 15:00
Czarni Piece 0 - 5 Wda Czarna Woda 10 czerwca 2017 - 16:00
Jantar Pawłowo 2 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 czerwca 2017 - 11:00
Kolejarz Chojnice 1 - 4 Tęcza Brusy 10 czerwca 2017 - 16:00
KS Skorzewo 0 - 3 Start Kulice 10 czerwca 2017 - 17:00
vo, na boisku 5:1
KS Grabowo 3 - 2 Sokół Zblewo 10 czerwca 2017 - 16:00
Orzeł Gołubie 1 - 3 Sławek Borzechowo 11 czerwca 2017 - 14:00
Kolejka 26 - 17. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (24) 
Victoria Kaliska 4 - 0 Orzeł Gołubie 17 czerwca 2017 - 17:00
Sławek Borzechowo 2 - 0 KS Grabowo 17 czerwca 2017 - 17:00
Sokół Zblewo 3 - 4 KS Skorzewo 17 czerwca 2017 - 17:00
Start Kulice 2 - 1 Kolejarz Chojnice 17 czerwca 2017 - 17:00
Tęcza Brusy 4 - 1 Jantar Pawłowo 17 czerwca 2017 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 1 Czarni Piece 17 czerwca 2017 - 17:00
Wda Czarna Woda 7 - 1 Czarni Ostrowite 17 czerwca 2017 - 17:00