MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
Chirurg Naczyniowy z Warszawy
FIRMA WINDYKACYJNA

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2016/2017

MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 40 13 1 2 48 - 20
2. Chojniczanka II Chojnice 16 36 12 0 4 47 - 21
3. Radunia Stężyca 16 35 11 2 3 62 - 17
4. Borowiak Czersk 16 29 9 2 5 33 - 19
5. Pomezania Malbork 16 27 7 6 3 44 - 24
6. Sparta Kleszczewo 16 25 7 4 5 33 - 29
7. Orzeł Subkowy 15 24 7 3 5 29 - 31
8. Czarni Przemysław 16 22 7 1 8 36 - 36
9. Powi¶le II Dzierzgoń 16 21 6 3 7 29 - 40
10. Szarża Krojanty 16 20 5 5 6 39 - 47
11. Błękitni Stare Pole 16 19 5 4 7 31 - 33 1 3 1 0 0 7 - 2
12. Gwiazda Karsin 15 19 5 4 6 36 - 33 1 0 0 0 1 2 - 7
13. Wda Lipusz 16 13 4 1 11 32 - 52
14. Meteor Pinczyn 16 7 2 1 13 16 - 61
15. Wisła Korzeniewo 16 1 0 1 15 10 - 62
16. Gryf 2009 Tczew 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał kolka 26.03.2017, 13:18:55
* Gryf 2009 Tczew wycofał się po 11. kolejce


Runda wiosenna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 16 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (46) 
1. Wisła Korzeniewo 1 - 2 Wda Lipusz 19 marca 2017 - 14:00
2. Szarża Krojanty 1 - 1 Powi¶le II Dzierzgoń 19 marca 2017 - 13:00
4. Borowiak Czersk 1 - 2 Orzeł Subkowy 18 marca 2017 - 16:00
5. Chojniczanka II Chojnice 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 marca 2017 - 11:00
6. Pomezania Malbork 0 - 2 Radunia Stężyca 18 marca 2017 - 15:00
7. Czarni Przemysław 0 - 3 Błękitni Stare Pole 19 marca 2017 - 14:00
vo, na boisku 1:3
8. Sparta Kleszczewo 2 - 2 Meteor Pinczyn 19 marca 2017 - 13:00
Pauza: Gwiazda Karsin,
Kolejka 17 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (22) 
9. Sparta Kleszczewo 2 - 1 Wisła Korzeniewo 25 marca 2017 - 11:00
10. Meteor Pinczyn 2 - 3 Czarni Przemysław 25 marca 2017 - 15:00
11. Błękitni Stare Pole 2 - 2 Pomezania Malbork 25 marca 2017 - 14:00
12. Radunia Stężyca 3 - 0 Chojniczanka II Chojnice 25 marca 2017 - 16:00
13. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Borowiak Czersk 25 marca 2017 - 15:00
15. Gwiazda Karsin 1 - 1 Szarża Krojanty 25 marca 2017 - 14:00
16. Powi¶le II Dzierzgoń 1 - 5 Wda Lipusz 25 marca 2017 - 16:00
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Wisła Korzeniewo - Powi¶le II Dzierzgoń 1 kwietnia 2017 - 14:00
18. Wda Lipusz - Gwiazda Karsin 1 kwietnia 2017 - 16:00
19. Szarża Krojanty - Orzeł Subkowy 2 kwietnia 2017 - 13:00
21. Borowiak Czersk - Radunia Stężyca 31 maja 2017 - 17:00
22. Chojniczanka II Chojnice - Błękitni Stare Pole 2 kwietnia 2017 - 11:00
23. Pomezania Malbork - Meteor Pinczyn 1 kwietnia 2017 - 15:00
24. Czarni Przemysław - Sparta Kleszczewo 2 kwietnia 2017 - 14:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Czarni Przemysław - Wisła Korzeniewo 9 kwietnia 2017 - 15:00
26. Sparta Kleszczewo - Pomezania Malbork 8 kwietnia 2017 - 14:00
27. Meteor Pinczyn - Chojniczanka II Chojnice 8 kwietnia 2017 - 16:00
28. Błękitni Stare Pole - Borowiak Czersk 8 kwietnia 2017 - 14:00
30. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Szarża Krojanty 8 kwietnia 2017 - 15:00
31. Orzeł Subkowy - Wda Lipusz 8 kwietnia 2017 - 16:00
32. Gwiazda Karsin - Powi¶le II Dzierzgoń 8 kwietnia 2017 - 15:00
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 20 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Wisła Korzeniewo - Gwiazda Karsin 11 kwietnia 2017 - 17:00
34. Powi¶le II Dzierzgoń - Orzeł Subkowy 15 kwietnia 2017 - 15:00
35. Wda Lipusz - Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 kwietnia 2017 - 17:00
36. Szarża Krojanty - Radunia Stężyca 12 kwietnia 2017 - 17:00
38. Borowiak Czersk - Meteor Pinczyn 12 kwietnia 2017 - 17:00
39. Chojniczanka II Chojnice - Sparta Kleszczewo 12 kwietnia 2017 - 16:00
40. Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 12 kwietnia 2017 - 16:00
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Pomezania Malbork - Wisła Korzeniewo 22 kwietnia 2017 - 17:00
42. Czarni Przemysław - Chojniczanka II Chojnice 22 kwietnia 2017 - 16:30
43. Sparta Kleszczewo - Borowiak Czersk 22 kwietnia 2017 - 14:00
45. Błękitni Stare Pole - Szarża Krojanty 22 kwietnia 2017 - 14:00
46. Radunia Stężyca - Wda Lipusz 22 kwietnia 2017 - 16:00
47. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Powi¶le II Dzierzgoń 22 kwietnia 2017 - 16:00
48. Orzeł Subkowy - Gwiazda Karsin 22 kwietnia 2017 - 16:00
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Wisła Korzeniewo - Orzeł Subkowy 29 kwietnia 2017 - 11:00
50. Gwiazda Karsin - Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 kwietnia 2017 - 17:00
51. Powi¶le II Dzierzgoń - Radunia Stężyca 29 kwietnia 2017 - 16:00
52. Wda Lipusz - Błękitni Stare Pole 29 kwietnia 2017 - 17:00
53. Szarża Krojanty - Meteor Pinczyn 30 kwietnia 2017 - 13:00
55. Borowiak Czersk - Czarni Przemysław 30 kwietnia 2017 - 17:00
56. Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork 30 kwietnia 2017 - 14:00
Pauza: Sparta Kleszczewo,
Kolejka 23 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Chojniczanka II Chojnice - Wisła Korzeniewo 7 maja 2017 - 14:00
58. Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 3 maja 2017 - 17:00
60. Sparta Kleszczewo - Szarża Krojanty 3 maja 2017 - 15:00
61. Meteor Pinczyn - Wda Lipusz 3 maja 2017 - 16:00
62. Błękitni Stare Pole - Powi¶le II Dzierzgoń 3 maja 2017 - 15:00
63. Radunia Stężyca - Gwiazda Karsin 3 maja 2017 - 16:00
64. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Orzeł Subkowy 3 maja 2017 - 17:00
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 24 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Wisła Korzeniewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 maja 2017 - 11:00
66. Orzeł Subkowy - Radunia Stężyca 6 maja 2017 - 16:00
67. Gwiazda Karsin - Błękitni Stare Pole 6 maja 2017 - 16:00
68. Powi¶le II Dzierzgoń - Meteor Pinczyn 6 maja 2017 - 16:00
69. Wda Lipusz - Sparta Kleszczewo 6 maja 2017 - 17:00
70. Szarża Krojanty - Czarni Przemysław 6 maja 2017 - 16:00
72. Borowiak Czersk - Chojniczanka II Chojnice 6 maja 2017 - 17:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 25 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Borowiak Czersk - Wisła Korzeniewo 14 maja 2017 - 17:00
75. Pomezania Malbork - Szarża Krojanty 13 maja 2017 - 17:00
76. Czarni Przemysław - Wda Lipusz 14 maja 2017 - 16:00
77. Sparta Kleszczewo - Powi¶le II Dzierzgoń 13 maja 2017 - 16:00
78. Meteor Pinczyn - Gwiazda Karsin 13 maja 2017 - 16:00
79. Błękitni Stare Pole - Orzeł Subkowy 14 maja 2017 - 15:00
80. Radunia Stężyca - Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 maja 2017 - 16:00
Pauza: Chojniczanka II Chojnice,
Kolejka 26 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Wisła Korzeniewo - Radunia Stężyca 20 maja 2017 - 15:00
82. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Błękitni Stare Pole 20 maja 2017 - 17:00
83. Orzeł Subkowy - Meteor Pinczyn 20 maja 2017 - 16:00
84. Gwiazda Karsin - Sparta Kleszczewo 20 maja 2017 - 17:00
85. Powi¶le II Dzierzgoń - Czarni Przemysław 20 maja 2017 - 16:00
86. Wda Lipusz - Pomezania Malbork 20 maja 2017 - 17:00
87. Szarża Krojanty - Chojniczanka II Chojnice 20 maja 2017 - 16:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 27 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
90. Borowiak Czersk - Szarża Krojanty 28 maja 2017 - 17:00
91. Chojniczanka II Chojnice - Wda Lipusz 28 maja 2017 - 15:00
92. Pomezania Malbork - Powi¶le II Dzierzgoń 27 maja 2017 - 17:00
93. Czarni Przemysław - Gwiazda Karsin 28 maja 2017 - 16:00
94. Sparta Kleszczewo - Orzeł Subkowy 27 maja 2017 - 16:00
95. Meteor Pinczyn - Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 maja 2017 - 16:00
96. Błękitni Stare Pole - Radunia Stężyca 27 maja 2017 - 15:00
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Wisła Korzeniewo - Błękitni Stare Pole 3 czerwca 2017 - 15:00
98. Radunia Stężyca - Meteor Pinczyn 3 czerwca 2017 - 16:00
99. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Sparta Kleszczewo 3 czerwca 2017 - 17:00
100. Orzeł Subkowy - Czarni Przemysław 3 czerwca 2017 - 16:00
101. Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 3 czerwca 2017 - 17:00
102. Powi¶le II Dzierzgoń - Chojniczanka II Chojnice 3 czerwca 2017 - 16:00
103. Wda Lipusz - Borowiak Czersk 3 czerwca 2017 - 17:00
Pauza: Szarża Krojanty,
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Szarża Krojanty - Wisła Korzeniewo 10 czerwca 2017 - 17:00
107. Borowiak Czersk - Powi¶le II Dzierzgoń 11 czerwca 2017 - 17:00
108. Chojniczanka II Chojnice - Gwiazda Karsin 10 czerwca 2017 - 11:00
109. Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 10 czerwca 2017 - 16:00
110. Czarni Przemysław - Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 czerwca 2017 - 16:00
111. Sparta Kleszczewo - Radunia Stężyca 10 czerwca 2017 - 17:00
112. Meteor Pinczyn - Błękitni Stare Pole 10 czerwca 2017 - 16:00
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 30 - 17. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Wisła Korzeniewo - Meteor Pinczyn 17 czerwca 2017 - 17:00
114. Błękitni Stare Pole - Sparta Kleszczewo 17 czerwca 2017 - 17:00
115. Radunia Stężyca - Czarni Przemysław 17 czerwca 2017 - 17:00
116. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 17 czerwca 2017 - 17:00
117. Orzeł Subkowy - Chojniczanka II Chojnice 17 czerwca 2017 - 17:00
118. Borowiak Czersk - Gwiazda Karsin 17 czerwca 2017 - 17:00
120. Wda Lipusz - Szarża Krojanty 17 czerwca 2017 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03