PRZODKOWO CUP 2017: 11.03 - 2006/2007, 12.03 - 2008/2009, 18.03 - 2010/2011, 19.03 - 2007/2008
MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
Cut out people
Chirurg Naczyniowy z Warszawy

Centralna Liga Juniorów - grupa zachodnia - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lech Poznań 17 39 12 3 2 51 - 16
2. Pogoń Szczecin 17 35 11 2 4 50 - 22
3. Arka Gdynia 17 28 9 1 7 39 - 20 1 3 1 0 0 3 - 0
4. Piast Gliwice 17 28 8 4 5 40 - 35 1 0 0 0 1 0 - 3
5. Śląsk Wrocław 17 26 7 5 5 33 - 22 2 4 1 1 0 4 - 2
6. Zagłębie Lubin 17 26 7 5 5 31 - 29 2 1 0 1 1 2 - 4
7. Lechia Gdańsk 17 25 7 4 6 22 - 24 1 3 1 0 0 2 - 1
8. Górnik Zabrze 17 25 6 7 4 26 - 28 1 0 0 0 1 1 - 2
9. Warta Poznań 17 24 7 3 7 23 - 30 1 3 1 0 0 3 - 2
10. Gwarek Zabrze 17 24 8 0 9 28 - 29 1 0 0 0 1 2 - 3
11. Falubaz Zielona Góra 17 22 6 4 7 18 - 21
12. Salos Szczecin 17 19 5 4 8 18 - 33
13. Bałtyk Koszalin 17 17 5 2 10 29 - 44 1 3 1 0 0 4 - 1
14. Miedź Legnica 17 17 5 2 10 24 - 33 1 0 0 0 1 1 - 4
15. Gryf Słupsk 17 14 4 2 11 20 - 45
16. FC Wrocław Academy Wrocław 17 13 3 4 10 16 - 37
Ostatni komentarz dodał kibic1996 16.10.2016, 22:05:53


Ostatnie dyskusje na forum ligi:
Dodaj nowy temat >>



Runda wiosenna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 16 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Lech Poznań 3 - 0 Salos Szczecin
2. Lechia Gdańsk 2 - 1 Gwarek Zabrze
3. Zagłębie Lubin 1 - 3 Śląsk Wrocław
4. Górnik Zabrze 6 - 2 Gryf Słupsk
5. Falubaz Zielona Góra 1 - 1 Piast Gliwice
6. FC Wrocław Academy Wrocław 0 - 1 Miedź Legnica
7. Bałtyk Koszalin 3 - 2 Arka Gdynia
8. Warta Poznań 4 - 1 Pogoń Szczecin
Kolejka 17 - 26/27. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Warta Poznań 0 - 4 Lech Poznań
10. Pogoń Szczecin 6 - 1 Bałtyk Koszalin
11. Arka Gdynia 5 - 0 FC Wrocław Academy Wrocław
12. Miedź Legnica 0 - 0 Falubaz Zielona Góra
13. Piast Gliwice 2 - 2 Górnik Zabrze
14. Gryf Słupsk 0 - 3 Zagłębie Lubin
15. Śląsk Wrocław 1 - 2 Lechia Gdańsk
16. Gwarek Zabrze 2 - 0 Salos Szczecin
Kolejka 18 - 11/12. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Lech Poznań - Gwarek Zabrze
18. Salos Szczecin - Śląsk Wrocław
19. Lechia Gdańsk - Gryf Słupsk
20. Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
21. Górnik Zabrze - Miedź Legnica
22. Falubaz Zielona Góra - Arka Gdynia
23. FC Wrocław Academy Wrocław - Pogoń Szczecin
24. Bałtyk Koszalin - Warta Poznań
Kolejka 19 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Bałtyk Koszalin - Lech Poznań
26. Warta Poznań - FC Wrocław Academy Wrocław
27. Pogoń Szczecin - Falubaz Zielona Góra
28. Arka Gdynia - Górnik Zabrze
29. Miedź Legnica - Zagłębie Lubin
30. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
31. Gryf Słupsk - Salos Szczecin
32. Śląsk Wrocław - Gwarek Zabrze
Kolejka 20 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Lech Poznań - Śląsk Wrocław
34. Gwarek Zabrze - Gryf Słupsk
35. Salos Szczecin - Piast Gliwice
36. Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
37. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
38. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
39. Falubaz Zielona Góra - Warta Poznań
40. FC Wrocław Academy Wrocław - Bałtyk Koszalin
Kolejka 21 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. FC Wrocław Academy Wrocław - Lech Poznań
42. Bałtyk Koszalin - Falubaz Zielona Góra
43. Warta Poznań - Górnik Zabrze
44. Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
45. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
46. Miedź Legnica - Salos Szczecin
47. Piast Gliwice - Gwarek Zabrze
48. Gryf Słupsk - Śląsk Wrocław
Kolejka 22 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Lech Poznań - Gryf Słupsk
50. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
51. Gwarek Zabrze - Miedź Legnica
52. Salos Szczecin - Arka Gdynia
53. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
54. Zagłębie Lubin - Warta Poznań
55. Górnik Zabrze - Bałtyk Koszalin
56. Falubaz Zielona Góra - FC Wrocław Academy Wrocław
Kolejka 23 - 15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Falubaz Zielona Góra - Lech Poznań
58. FC Wrocław Academy Wrocław - Górnik Zabrze
59. Bałtyk Koszalin - Zagłębie Lubin
60. Warta Poznań - Lechia Gdańsk
61. Pogoń Szczecin - Salos Szczecin
62. Arka Gdynia - Gwarek Zabrze
63. Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
64. Piast Gliwice - Gryf Słupsk
Kolejka 24 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Lech Poznań - Piast Gliwice
66. Gryf Słupsk - Miedź Legnica
67. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
68. Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin
69. Salos Szczecin - Warta Poznań
70. Lechia Gdańsk - Bałtyk Koszalin
71. Zagłębie Lubin - FC Wrocław Academy Wrocław
72. Górnik Zabrze - Falubaz Zielona Góra
Kolejka 25 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Górnik Zabrze - Lech Poznań
74. Falubaz Zielona Góra - Zagłębie Lubin
75. FC Wrocław Academy Wrocław - Lechia Gdańsk
76. Bałtyk Koszalin - Salos Szczecin
77. Warta Poznań - Gwarek Zabrze
78. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
79. Arka Gdynia - Gryf Słupsk
80. Miedź Legnica - Piast Gliwice
Kolejka 26 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Lech Poznań - Miedź Legnica
82. Piast Gliwice - Arka Gdynia
83. Gryf Słupsk - Pogoń Szczecin
84. Śląsk Wrocław - Warta Poznań
85. Gwarek Zabrze - Bałtyk Koszalin
86. Salos Szczecin - FC Wrocław Academy Wrocław
87. Lechia Gdańsk - Falubaz Zielona Góra
88. Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Kolejka 27 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Zagłębie Lubin - Lech Poznań
90. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
91. Falubaz Zielona Góra - Salos Szczecin
92. FC Wrocław Academy Wrocław - Gwarek Zabrze
93. Bałtyk Koszalin - Śląsk Wrocław
94. Warta Poznań - Gryf Słupsk
95. Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
96. Arka Gdynia - Miedź Legnica
Kolejka 28 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Lech Poznań - Arka Gdynia
98. Miedź Legnica - Pogoń Szczecin
99. Piast Gliwice - Warta Poznań
100. Gryf Słupsk - Bałtyk Koszalin
101. Śląsk Wrocław - FC Wrocław Academy Wrocław
102. Gwarek Zabrze - Falubaz Zielona Góra
103. Salos Szczecin - Górnik Zabrze
104. Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Kolejka 29 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Lechia Gdańsk - Lech Poznań
106. Zagłębie Lubin - Salos Szczecin
107. Górnik Zabrze - Gwarek Zabrze
108. Falubaz Zielona Góra - Śląsk Wrocław
109. FC Wrocław Academy Wrocław - Gryf Słupsk
110. Bałtyk Koszalin - Piast Gliwice
111. Warta Poznań - Miedź Legnica
112. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Kolejka 30 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Lech Poznań - Pogoń Szczecin
114. Arka Gdynia - Warta Poznań
115. Miedź Legnica - Bałtyk Koszalin
116. Piast Gliwice - FC Wrocław Academy Wrocław
117. Gryf Słupsk - Falubaz Zielona Góra
118. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
119. Gwarek Zabrze - Zagłębie Lubin
120. Salos Szczecin - Lechia Gdańsk
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04