PRZODKOWO CUP 2017: 11.03 - 2006/2007, 12.03 - 2008/2009, 18.03 - 2010/2011, 19.03 - 2007/2008
POMORSKI FUTBOL CUP DLA OLDBOJÓW - 4/5.03.2017 - R. 1982 i STARSI - OSTATNIE 3 MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
Cut out people
Chirurg Naczyniowy z Warszawy

III liga - grupa II - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Kleczew 17 33 10 3 4 30 - 23
2. Gwardia Koszalin 17 32 9 5 3 25 - 14 1 3 1 0 0 2 - 1
3. Lech II Poznań 17 32 10 2 5 33 - 17 1 0 0 0 1 1 - 2
4. Elana Toruń 17 31 9 4 4 32 - 17 2 4 1 1 0 5 - 1
5. Bałtyk Gdynia 17 31 9 4 4 23 - 11 2 4 1 1 0 1 - 0
6. KKS Kalisz 17 31 10 1 6 25 - 20 2 0 0 0 2 1 - 6
7. GKS Przodkowo 17 30 8 6 3 36 - 20
8. Jarota Jarocin 17 27 7 6 4 27 - 19
9. Wda Świecie 17 23 6 5 6 30 - 28
10. Świt Skolwin (Szczecin) 17 22 6 4 7 27 - 25 1 1 0 1 0 1 - 1
11. Pogoń II Szczecin 17 22 6 4 7 21 - 26 1 1 0 1 0 1 - 1
12. Chemik Bydgoszcz 17 21 6 3 8 23 - 26
13. Vineta Wolin 17 20 5 5 7 25 - 30
14. Polonia Środa Wielkopolska 17 19 4 7 6 23 - 27
15. Górnik Konin 17 16 4 4 9 15 - 24 1 3 1 0 0 2 - 1
16. KS Chwaszczyno 17 16 5 1 11 26 - 38 1 0 0 0 1 1 - 2
17. Pogoń Lębork 17 14 4 2 11 20 - 40
18. Leśnik Manowo 17 6 2 0 15 9 - 45
Ostatni komentarz dodał lkspogonlebork 26.11.2016, 15:00:55


Ostatnie dyskusje na forum ligi:
Dodaj nowy temat >>



Runda wiosenna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 18 - 11/12. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Leśnik Manowo - Świt Skolwin (Szczecin)
2. Sokół Kleczew - Górnik Konin
3. KKS Kalisz - Pogoń Lębork
4. GKS Przodkowo - Chemik Bydgoszcz
5. Wda Świecie - Bałtyk Gdynia
6. Gwardia Koszalin - Elana Toruń
7. Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska
8. KS Chwaszczyno - Vineta Wolin
9. Lech II Poznań - Pogoń II Szczecin
Kolejka 19 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Lech II Poznań - Świt Skolwin (Szczecin)
11. Pogoń II Szczecin - KS Chwaszczyno
12. Vineta Wolin - Jarota Jarocin
13. Polonia Środa Wielkopolska - Gwardia Koszalin
14. Elana Toruń - Wda Świecie
15. Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo
16. Chemik Bydgoszcz - KKS Kalisz
17. Pogoń Lębork - Sokół Kleczew
18. Górnik Konin - Leśnik Manowo
Kolejka 20 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Świt Skolwin (Szczecin) - Górnik Konin
20. Leśnik Manowo - Pogoń Lębork
21. Sokół Kleczew - Chemik Bydgoszcz
22. KKS Kalisz - Bałtyk Gdynia
23. GKS Przodkowo - Elana Toruń
24. Wda Świecie - Polonia Środa Wielkopolska
25. Gwardia Koszalin - Vineta Wolin
26. Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin
27. KS Chwaszczyno - Lech II Poznań
Kolejka 21 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. KS Chwaszczyno - Świt Skolwin (Szczecin)
29. Lech II Poznań - Jarota Jarocin
30. Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin
31. Vineta Wolin - Wda Świecie
32. Polonia Środa Wielkopolska - GKS Przodkowo
33. Elana Toruń - KKS Kalisz
34. Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew
35. Chemik Bydgoszcz - Leśnik Manowo
36. Pogoń Lębork - Górnik Konin
Kolejka 22 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń Lębork
38. Górnik Konin - Chemik Bydgoszcz
39. Leśnik Manowo - Bałtyk Gdynia
40. Elana Toruń - Sokół Kleczew
41. KKS Kalisz - Polonia Środa Wielkopolska
42. GKS Przodkowo - Vineta Wolin
43. Wda Świecie - Pogoń II Szczecin
44. Gwardia Koszalin - Lech II Poznań
45. Jarota Jarocin - KS Chwaszczyno
Kolejka 23 - 15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin)
47. KS Chwaszczyno - Gwardia Koszalin
48. Lech II Poznań - Wda Świecie
49. Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo
50. Vineta Wolin - KKS Kalisz
51. Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew
52. Elana Toruń - Leśnik Manowo
53. Bałtyk Gdynia - Górnik Konin
54. Chemik Bydgoszcz - Pogoń Lębork
Kolejka 24 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Świt Skolwin (Szczecin) - Chemik Bydgoszcz
56. Pogoń Lębork - Bałtyk Gdynia
57. Górnik Konin - Elana Toruń
58. Leśnik Manowo - Polonia Środa Wielkopolska
59. Sokół Kleczew - Vineta Wolin
60. KKS Kalisz - Pogoń II Szczecin
61. GKS Przodkowo - Lech II Poznań
62. Wda Świecie - KS Chwaszczyno
63. Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin
Kolejka 25 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Gwardia Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin)
65. Jarota Jarocin - Wda Świecie
66. KS Chwaszczyno - GKS Przodkowo
67. Lech II Poznań - KKS Kalisz
68. Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew
69. Vineta Wolin - Leśnik Manowo
70. Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin
71. Elana Toruń - Pogoń Lębork
72. Bałtyk Gdynia - Chemik Bydgoszcz
Kolejka 26 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia
74. Chemik Bydgoszcz - Elana Toruń
75. Pogoń Lębork - Polonia Środa Wielkopolska
76. Górnik Konin - Vineta Wolin
77. Leśnik Manowo - Pogoń II Szczecin
78. Sokół Kleczew - Lech II Poznań
79. KKS Kalisz - KS Chwaszczyno
80. GKS Przodkowo - Jarota Jarocin
81. Wda Świecie - Gwardia Koszalin
Kolejka 27 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Wda Świecie - Świt Skolwin (Szczecin)
83. Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo
84. Jarota Jarocin - KKS Kalisz
85. KS Chwaszczyno - Sokół Kleczew
86. Lech II Poznań - Leśnik Manowo
87. Pogoń II Szczecin - Górnik Konin
88. Vineta Wolin - Pogoń Lębork
89. Polonia Środa Wielkopolska - Chemik Bydgoszcz
90. Elana Toruń - Bałtyk Gdynia
Kolejka 28 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Świt Skolwin (Szczecin) - Elana Toruń
92. Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska
93. Chemik Bydgoszcz - Vineta Wolin
94. Pogoń Lębork - Pogoń II Szczecin
95. Górnik Konin - Lech II Poznań
96. Leśnik Manowo - KS Chwaszczyno
97. Sokół Kleczew - Jarota Jarocin
98. KKS Kalisz - Gwardia Koszalin
99. GKS Przodkowo - Wda Świecie
Kolejka 29 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin)
101. Wda Świecie - KKS Kalisz
102. Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew
103. Jarota Jarocin - Leśnik Manowo
104. KS Chwaszczyno - Górnik Konin
105. Lech II Poznań - Pogoń Lębork
106. Pogoń II Szczecin - Chemik Bydgoszcz
107. Vineta Wolin - Bałtyk Gdynia
108. Polonia Środa Wielkopolska - Elana Toruń
Kolejka 30 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska
110. Elana Toruń - Vineta Wolin
111. Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin
112. Chemik Bydgoszcz - Lech II Poznań
113. Pogoń Lębork - KS Chwaszczyno
114. Górnik Konin - Jarota Jarocin
115. Leśnik Manowo - Gwardia Koszalin
116. Sokół Kleczew - Wda Świecie
117. KKS Kalisz - GKS Przodkowo
Kolejka 31 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. KKS Kalisz - Świt Skolwin (Szczecin)
119. GKS Przodkowo - Sokół Kleczew
120. Wda Świecie - Leśnik Manowo
121. Gwardia Koszalin - Górnik Konin
122. Jarota Jarocin - Pogoń Lębork
123. KS Chwaszczyno - Chemik Bydgoszcz
124. Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia
125. Pogoń II Szczecin - Elana Toruń
126. Vineta Wolin - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 32 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Świt Skolwin (Szczecin) - Vineta Wolin
128. Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin
129. Elana Toruń - Lech II Poznań
130. Bałtyk Gdynia - KS Chwaszczyno
131. Chemik Bydgoszcz - Jarota Jarocin
132. Pogoń Lębork - Gwardia Koszalin
133. Górnik Konin - Wda Świecie
134. Leśnik Manowo - GKS Przodkowo
135. Sokół Kleczew - KKS Kalisz
Kolejka 33 - 15. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin)
137. KKS Kalisz - Leśnik Manowo
138. GKS Przodkowo - Górnik Konin
139. Wda Świecie - Pogoń Lębork
140. Gwardia Koszalin - Chemik Bydgoszcz
141. Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia
142. KS Chwaszczyno - Elana Toruń
143. Lech II Poznań - Polonia Środa Wielkopolska
144. Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin
Kolejka 34 - 18. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin
146. Vineta Wolin - Lech II Poznań
147. Polonia Środa Wielkopolska - KS Chwaszczyno
148. Elana Toruń - Jarota Jarocin
149. Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin
150. Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie
151. Pogoń Lębork - GKS Przodkowo
152. Górnik Konin - KKS Kalisz
153. Leśnik Manowo - Sokół Kleczew
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.11