PRZODKOWO CUP 2017: 11.03 - 2006/2007, 12.03 - 2008/2009, 18.03 - 2010/2011, 19.03 - 2007/2008
MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
Cut out people
Chirurg Naczyniowy z Warszawy

II liga - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Raków Częstochowa 19 41 11 8 0 38 - 15
2. Radomiak Radom 19 40 12 4 3 24 - 15
3. Odra Opole 19 39 11 6 2 33 - 16
4. Puszcza Niepołomice 19 31 8 7 4 20 - 12
5. Siarka Tarnobrzeg 19 30 (-1) 8 7 4 33 - 25
6. Błękitni Stargard Szczeciński 19 28 7 7 5 28 - 19
7. Olimpia Elbląg 19 26 5 11 3 32 - 27
8. Legionovia Legionowo 19 24 6 6 7 25 - 23 2 6 2 0 0 5 - 0
9. Stal Stalowa Wola 19 24 6 6 7 22 - 29 2 3 1 0 1 3 - 2
10. Olimpia Zambrów 19 24 6 6 7 17 - 26 2 0 0 0 2 1 - 7
11. Warta Poznań 19 20 5 5 9 22 - 35
12. Kotwica Kołobrzeg 19 19 4 7 8 19 - 27 3 6 2 0 1 2 - 2
13. GKS Bełchatów 19 19 (-3) 6 4 9 20 - 20 3 3 1 0 2 4 - 4
14. Gryf Wejherowo 19 19 5 4 10 23 - 35 2 3 1 0 1 3 - 3
15. ROW 1964 Rybnik 19 18 5 3 11 16 - 24 1 3 1 0 0 1 - 0
16. Polonia Warszawa 19 18 3 9 7 20 - 25 1 0 0 0 1 0 - 1
17. Rozwój Katowice 19 17 4 5 10 20 - 25
18. Polonia Bytom 19 14 (-4) 5 3 11 16 - 30
Ostatni komentarz dodał adam1st 01.08.2016, 12:41:52
* GKS Bełchatów został ukarany odjęciem trzech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
* Polonia Bytom została ukarana odjęciem czterech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
* Siarka Tarnobrzeg została ukarana odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych.


Ostatnie dyskusje na forum ligi:
Dodaj nowy temat >>



Runda wiosenna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 18 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Stal Stalowa Wola 2 - 1 Odra Opole
2. Polonia Bytom 1 - 1 Polonia Warszawa
3. Raków Częstochowa 0 - 0 Olimpia Elbląg
4. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Warta Poznań
5. Olimpia Zambrów 0 - 0 GKS Bełchatów
6. Błękitni Stargard Szczeciński 6 - 1 Gryf Wejherowo 19 listopada 2016 - 13:00
7. Rozwój Katowice 2 - 3 Legionovia Legionowo
8. Puszcza Niepołomice 2 - 0 ROW 1964 Rybnik
9. Radomiak Radom 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 19 - 26/27. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Radomiak Radom 1 - 0 Stal Stalowa Wola
11. Siarka Tarnobrzeg 3 - 2 Puszcza Niepołomice
12. ROW 1964 Rybnik 2 - 1 Rozwój Katowice
13. Legionovia Legionowo 1 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński
14. Gryf Wejherowo 1 - 1 Olimpia Zambrów 26 listopada 2016 - 13:00
15. GKS Bełchatów 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg
16. Warta Poznań 1 - 2 Raków Częstochowa
17. Olimpia Elbląg 5 - 1 Polonia Bytom
18. Polonia Warszawa 3 - 4 Odra Opole
Kolejka 20 - 4/5. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Stal Stalowa Wola - Polonia Warszawa
20. Odra Opole - Olimpia Elbląg
21. Polonia Bytom - Warta Poznań
22. Raków Częstochowa - GKS Bełchatów
23. Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo 4 marca 2017 - 17:00
24. Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo
25. Błękitni Stargard Szczeciński - ROW 1964 Rybnik
26. Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg
27. Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom
Kolejka 21 - 11/12. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola
29. Radomiak Radom - Rozwój Katowice
30. Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński
31. ROW 1964 Rybnik - Olimpia Zambrów
32. Legionovia Legionowo - Kotwica Kołobrzeg
33. Gryf Wejherowo - Raków Częstochowa 11 marca 2017 - 15:00
34. GKS Bełchatów - Polonia Bytom
35. Warta Poznań - Odra Opole
36. Olimpia Elbląg - Polonia Warszawa
Kolejka 22 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
38. Polonia Warszawa - Warta Poznań
39. Odra Opole - GKS Bełchatów
40. Polonia Bytom - Gryf Wejherowo
41. Raków Częstochowa - Legionovia Legionowo
42. Kotwica Kołobrzeg - ROW 1964 Rybnik
43. Olimpia Zambrów - Siarka Tarnobrzeg
44. Błękitni Stargard Szczeciński - Radomiak Radom
45. Rozwój Katowice - Puszcza Niepołomice
Kolejka 23 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola
47. Puszcza Niepołomice - Błękitni Stargard Szczeciński
48. Radomiak Radom - Olimpia Zambrów
49. Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg
50. ROW 1964 Rybnik - Raków Częstochowa
51. Legionovia Legionowo - Polonia Bytom
52. Gryf Wejherowo - Odra Opole
53. GKS Bełchatów - Polonia Warszawa
54. Warta Poznań - Olimpia Elbląg
Kolejka 24 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Stal Stalowa Wola - Warta Poznań
56. Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów
57. Polonia Warszawa - Gryf Wejherowo
58. Odra Opole - Legionovia Legionowo
59. Polonia Bytom - ROW 1964 Rybnik
60. Raków Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg
61. Kotwica Kołobrzeg - Radomiak Radom
62. Olimpia Zambrów - Puszcza Niepołomice
63. Błękitni Stargard Szczeciński - Rozwój Katowice
Kolejka 25 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Stalowa Wola
65. Rozwój Katowice - Olimpia Zambrów
66. Puszcza Niepołomice - Kotwica Kołobrzeg
67. Radomiak Radom - Raków Częstochowa
68. Siarka Tarnobrzeg - Polonia Bytom
69. ROW 1964 Rybnik - Odra Opole
70. Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa
71. Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg
72. GKS Bełchatów - Warta Poznań
Kolejka 26 - 15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów
74. Warta Poznań - Gryf Wejherowo
75. Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo
76. ROW 1964 Rybnik - Polonia Warszawa
77. Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg
78. Polonia Bytom - Radomiak Radom
79. Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice
80. Kotwica Kołobrzeg - Rozwój Katowice
81. Olimpia Zambrów - Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 27 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola
83. Błękitni Stargard Szczeciński - Kotwica Kołobrzeg
84. Rozwój Katowice - Raków Częstochowa
85. Puszcza Niepołomice - Polonia Bytom
86. Radomiak Radom - Odra Opole
87. Siarka Tarnobrzeg - Polonia Warszawa
88. ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg
89. Legionovia Legionowo - Warta Poznań
90. Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów
Kolejka 28 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo
92. GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo
93. Warta Poznań - ROW 1964 Rybnik
94. Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
95. Polonia Warszawa - Radomiak Radom
96. Odra Opole - Puszcza Niepołomice
97. Polonia Bytom - Rozwój Katowice
98. Raków Częstochowa - Błękitni Stargard Szczeciński
99. Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Zambrów
Kolejka 29 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola
101. Olimpia Zambrów - Raków Częstochowa
102. Błękitni Stargard Szczeciński - Polonia Bytom
103. Rozwój Katowice - Odra Opole
104. Puszcza Niepołomice - Polonia Warszawa
105. Radomiak Radom - Olimpia Elbląg
106. Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań
107. ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów
108. Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo
Kolejka 30 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo
110. Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik
111. GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg
112. Warta Poznań - Radomiak Radom
113. Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice
114. Polonia Warszawa - Rozwój Katowice
115. Odra Opole - Błękitni Stargard Szczeciński
116. Polonia Bytom - Olimpia Zambrów
117. Raków Częstochowa - Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 31 - 17. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Raków Częstochowa - Stal Stalowa Wola
119. Kotwica Kołobrzeg - Polonia Bytom
120. Olimpia Zambrów - Odra Opole
121. Błękitni Stargard Szczeciński - Polonia Warszawa
122. Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg
123. Puszcza Niepołomice - Warta Poznań
124. Radomiak Radom - GKS Bełchatów
125. Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo
126. ROW 1964 Rybnik - Legionovia Legionowo
Kolejka 32 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik
128. Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg
129. Gryf Wejherowo - Radomiak Radom
130. GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice
131. Warta Poznań - Rozwój Katowice
132. Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński
133. Polonia Warszawa - Olimpia Zambrów
134. Odra Opole - Kotwica Kołobrzeg
135. Polonia Bytom - Raków Częstochowa
Kolejka 33 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola
137. Raków Częstochowa - Odra Opole
138. Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa
139. Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg
140. Błękitni Stargard Szczeciński - Warta Poznań
141. Rozwój Katowice - GKS Bełchatów
142. Puszcza Niepołomice - Gryf Wejherowo
143. Radomiak Radom - Legionovia Legionowo
144. Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik
Kolejka 34 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
146. ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom
147. Legionovia Legionowo - Puszcza Niepołomice
148. Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice
149. GKS Bełchatów - Błękitni Stargard Szczeciński
150. Warta Poznań - Olimpia Zambrów
151. Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg
152. Polonia Warszawa - Raków Częstochowa
153. Odra Opole - Polonia Bytom
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04