II liga - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Raków Częstochowa 34 71 20 11 3 64 - 29 2 4 1 1 0 4 - 1
2. Odra Opole 34 71 21 8 5 69 - 34 2 1 0 1 1 1 - 4
3. Puszcza Niepołomice 34 62 17 11 6 42 - 24
4. Radomiak Radom 34 56 15 11 8 42 - 34
5. Olimpia Elbląg 34 50 12 14 8 59 - 49
6. Siarka Tarnobrzeg 34 47 (-1) 13 9 12 51 - 50
7. Błękitni Stargard 34 45 11 12 11 45 - 39 2 2 0 2 0 2 - 2
8. Legionovia Legionowo 34 45 12 9 13 51 - 49 2 2 0 2 0 2 - 2
9. GKS Bełchatów 34 42 (-3) 13 6 15 37 - 39 2 4 1 1 0 5 - 1
10. Stal Stalowa Wola 34 42 10 12 12 41 - 49 2 1 0 1 1 1 - 5
11. Warta Poznań 34 41 10 11 13 40 - 53 2 3 1 0 1 2 - 2
12. ROW 1964 Rybnik 34 41 11 8 15 39 - 47 2 3 1 0 1 2 - 2
13. Rozwój Katowice 34 39 9 12 13 32 - 39
14. Gryf Wejherowo 34 38 10 8 16 45 - 57
15. Polonia Warszawa 34 35 7 14 13 40 - 45 2 4 1 1 0 4 - 2
16. Kotwica Kołobrzeg 34 35 8 11 15 39 - 52 2 1 0 1 1 2 - 4
17. Olimpia Zambrów 34 33 8 9 17 37 - 55
18. Polonia Bytom 34 26 (-4) 8 6 20 25 - 54
Ostatni komentarz dodał iberica 24.05.2017, 17:21:12
* GKS Bełchatów został ukarany odjęciem trzech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
* Polonia Bytom została ukarana odjęciem czterech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
* Siarka Tarnobrzeg została ukarana odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych.


Kolejka 1 - 30/31. lipca 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
Odra Opole 3 - 0 Stal Stalowa Wola
Polonia Warszawa 0 - 3 Polonia Bytom
Olimpia Elbląg 2 - 2 Raków Częstochowa
Warta Poznań 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg
GKS Bełchatów 2 - 0 Olimpia Zambrów
Gryf Wejherowo 2 - 1 Błękitni Stargard 31 lipca 2016 - 17:00
Legionovia Legionowo 0 - 3 Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnik 0 - 0 Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Radomiak Radom
Kolejka 2 - 6/7. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Stalowa Wola 1 - 2 Radomiak Radom
Puszcza Niepołomice 3 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice 0 - 2 ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard 1 - 1 Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów 1 - 3 Gryf Wejherowo 5 sierpnia 2016 - 17:30
Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 GKS Bełchatów
Raków Częstochowa 3 - 1 Warta Poznań
Polonia Bytom 0 - 0 Olimpia Elbląg
Odra Opole 2 - 2 Polonia Warszawa
Kolejka 3 - 13/14. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Warszawa 2 - 0 Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg 0 - 2 Odra Opole
Warta Poznań 0 - 1 Polonia Bytom
GKS Bełchatów 1 - 2 Raków Częstochowa
Gryf Wejherowo 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 13 sierpnia 2016 - 17:00
Legionovia Legionowo 4 - 0 Olimpia Zambrów
ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Błękitni Stargard
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Rozwój Katowice
Radomiak Radom 0 - 1 Puszcza Niepołomice
Kolejka 4 - 20/21. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Stalowa Wola 1 - 0 Puszcza Niepołomice
Rozwój Katowice 1 - 1 Radomiak Radom
Błękitni Stargard 3 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów 1 - 0 ROW 1964 Rybnik
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Legionovia Legionowo
Raków Częstochowa 4 - 1 Gryf Wejherowo 20 sierpnia 2016 - 17:00
Polonia Bytom 2 - 0 GKS Bełchatów
Odra Opole 4 - 1 Warta Poznań
Polonia Warszawa 1 - 1 Olimpia Elbląg
Kolejka 5 - 24. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 1 - 1 Stal Stalowa Wola
Warta Poznań 1 - 0 Polonia Warszawa
GKS Bełchatów 0 - 0 Odra Opole
Gryf Wejherowo 4 - 0 Polonia Bytom 24 sierpnia 2016 - 18:00
Legionovia Legionowo 0 - 0 Raków Częstochowa
ROW 1964 Rybnik 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Olimpia Zambrów
Radomiak Radom 2 - 1 Błękitni Stargard
Puszcza Niepołomice 2 - 1 Rozwój Katowice
Kolejka 6 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Stalowa Wola 0 - 0 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard 0 - 0 Puszcza Niepołomice
Olimpia Zambrów 0 - 0 Radomiak Radom
Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg
Raków Częstochowa 3 - 1 ROW 1964 Rybnik
Polonia Bytom 0 - 4 Legionovia Legionowo
Odra Opole 2 - 1 Gryf Wejherowo 27 sierpnia 2016 - 17:00
Polonia Warszawa 2 - 1 GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg 6 - 1 Warta Poznań
Kolejka 7 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Warta Poznań 3 - 3 Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów 2 - 2 Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo 0 - 0 Polonia Warszawa 3 września 2016 - 17:00
Legionovia Legionowo 1 - 3 Odra Opole
ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Polonia Bytom 2 września 2016 - 19:00
Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Raków Częstochowa
Radomiak Radom 3 - 2 Kotwica Kołobrzeg 2 września 2016 - 18:30
Puszcza Niepołomice 1 - 1 Olimpia Zambrów
Rozwój Katowice 0 - 1 Błękitni Stargard
Kolejka 8 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Stalowa Wola 2 - 2 Błękitni Stargard
Olimpia Zambrów 3 - 2 Rozwój Katowice
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa 3 - 0 Radomiak Radom
Polonia Bytom 0 - 3 Siarka Tarnobrzeg
Odra Opole 2 - 0 ROW 1964 Rybnik
Polonia Warszawa 2 - 2 Legionovia Legionowo
Przerwano z powodu awarii zasilania.
Olimpia Elbląg 0 - 0 Gryf Wejherowo 10 września 2016 - 17:00
Warta Poznań 1 - 1 GKS Bełchatów
Kolejka 9 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Bełchatów 5 - 1 Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo 2 - 3 Warta Poznań 17 września 2016 - 16:00
Legionovia Legionowo 2 - 2 Olimpia Elbląg
Polonia Warszawa 0 - 1 ROW 1964 Rybnik
Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Odra Opole
Radomiak Radom 1 - 0 Polonia Bytom
Puszcza Niepołomice 0 - 2 Raków Częstochowa
Rozwój Katowice 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard 0 - 0 Olimpia Zambrów
Kolejka 10 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Stalowa Wola 3 - 1 Olimpia Zambrów
Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Błękitni Stargard
Raków Częstochowa 3 - 0 Rozwój Katowice
Polonia Bytom 1 - 2 Puszcza Niepołomice
Odra Opole 0 - 0 Radomiak Radom
Polonia Warszawa 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg 3 - 2 ROW 1964 Rybnik
Warta Poznań 0 - 2 Legionovia Legionowo
GKS Bełchatów 2 - 3 Gryf Wejherowo 24 września 2016 - 15:00
Kolejka 11 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 0 - 1 Stal Stalowa Wola 1 października 2016 - 16:00
Legionovia Legionowo 1 - 0 GKS Bełchatów
ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Warta Poznań
Siarka Tarnobrzeg 4 - 1 Olimpia Elbląg
Radomiak Radom 1 - 0 Polonia Warszawa
Puszcza Niepołomice 1 - 1 Odra Opole
Rozwój Katowice 2 - 0 Polonia Bytom
Błękitni Stargard 2 - 2 Raków Częstochowa
Olimpia Zambrów 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 12 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Stalowa Wola 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Raków Częstochowa 1 - 1 Olimpia Zambrów
Polonia Bytom 2 - 0 Błękitni Stargard
Odra Opole 2 - 0 Rozwój Katowice
Polonia Warszawa 0 - 0 Puszcza Niepołomice
Olimpia Elbląg 4 - 2 Radomiak Radom
Warta Poznań 1 - 3 Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów 1 - 0 ROW 1964 Rybnik
Gryf Wejherowo 2 - 1 Legionovia Legionowo 8 października 2016 - 16:00
Kolejka 13 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Legionovia Legionowo 1 - 0 Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik 2 - 0 Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg 1 - 2 GKS Bełchatów
Radomiak Radom 3 - 2 Warta Poznań
Puszcza Niepołomice 1 - 1 Olimpia Elbląg
Rozwój Katowice 1 - 1 Polonia Warszawa
Błękitni Stargard 0 - 1 Odra Opole
Olimpia Zambrów 2 - 1 Polonia Bytom
Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Raków Częstochowa
Kolejka 14 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Stalowa Wola 0 - 3 Raków Częstochowa 9 listopada 2016 - 13:00
Przełożono z powodu deszczu.
Polonia Bytom 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg
Odra Opole 0 - 3 Olimpia Zambrów
Polonia Warszawa 1 - 1 Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg 0 - 0 Rozwój Katowice
Warta Poznań 0 - 0 Puszcza Niepołomice
GKS Bełchatów 0 - 1 Radomiak Radom
Gryf Wejherowo 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg 23 października 2016 - 13:00
Legionovia Legionowo 1 - 1 ROW 1964 Rybnik
Kolejka 15 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Legionovia Legionowo
Radomiak Radom 3 - 0 Gryf Wejherowo 30 października 2016 - 17:00
Puszcza Niepołomice 2 - 0 GKS Bełchatów
Rozwój Katowice 2 - 0 Warta Poznań
Błękitni Stargard 4 - 0 Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów 1 - 0 Polonia Warszawa
Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 Odra Opole
Raków Częstochowa 1 - 0 Polonia Bytom
Kolejka 16 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Stalowa Wola 1 - 0 Polonia Bytom
Odra Opole 1 - 1 Raków Częstochowa
Polonia Warszawa 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Elbląg 2 - 0 Olimpia Zambrów
Warta Poznań 2 - 1 Błękitni Stargard
GKS Bełchatów 1 - 0 Rozwój Katowice
Gryf Wejherowo 0 - 2 Puszcza Niepołomice 6 listopada 2016 - 13:00
Legionovia Legionowo 0 - 1 Radomiak Radom
ROW 1964 Rybnik 0 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 17 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 2 - 0 ROW 1964 Rybnik
Puszcza Niepołomice 1 - 0 Legionovia Legionowo
Rozwój Katowice 3 - 1 Gryf Wejherowo 12 listopada 2016 - 13:00
Błękitni Stargard 1 - 0 GKS Bełchatów
Olimpia Zambrów 0 - 2 Warta Poznań
Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Olimpia Elbląg
Raków Częstochowa 3 - 1 Polonia Warszawa
Polonia Bytom 0 - 1 Odra Opole
Kolejka 18 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Stalowa Wola 2 - 1 Odra Opole
Polonia Bytom 1 - 1 Polonia Warszawa
Raków Częstochowa 0 - 0 Olimpia Elbląg
Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Warta Poznań
Olimpia Zambrów 0 - 0 GKS Bełchatów
Błękitni Stargard 6 - 1 Gryf Wejherowo 19 listopada 2016 - 13:00
Rozwój Katowice 2 - 3 Legionovia Legionowo
Puszcza Niepołomice 2 - 0 ROW 1964 Rybnik
Radomiak Radom 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 19 - 26/27. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radomiak Radom 1 - 0 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 3 - 2 Puszcza Niepołomice
ROW 1964 Rybnik 2 - 1 Rozwój Katowice
Legionovia Legionowo 1 - 1 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 1 - 1 Olimpia Zambrów 26 listopada 2016 - 13:00
GKS Bełchatów 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Warta Poznań 1 - 2 Raków Częstochowa
Olimpia Elbląg 5 - 1 Polonia Bytom
Polonia Warszawa 3 - 4 Odra Opole
Kolejka 20 - 4/5. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Stalowa Wola 0 - 1 Polonia Warszawa
Odra Opole 2 - 1 Olimpia Elbląg
Polonia Bytom 1 - 2 Warta Poznań
Raków Częstochowa 0 - 1 GKS Bełchatów
Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 Gryf Wejherowo 4 marca 2017 - 17:00
Olimpia Zambrów 1 - 5 Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard 2 - 2 ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Puszcza Niepołomice 0 - 0 Radomiak Radom
Kolejka 21 - 11/12. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Puszcza Niepołomice 2 - 1 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 0 - 1 Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Błękitni Stargard
ROW 1964 Rybnik 2 - 0 Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Gryf Wejherowo 2 - 1 Raków Częstochowa 11 marca 2017 - 15:00
GKS Bełchatów 0 - 1 Polonia Bytom
Warta Poznań 1 - 3 Odra Opole
Olimpia Elbląg 2 - 1 Polonia Warszawa
Kolejka 22 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Stalowa Wola 1 - 1 Olimpia Elbląg
Polonia Warszawa 1 - 1 Warta Poznań
Odra Opole 3 - 1 GKS Bełchatów
Polonia Bytom 1 - 0 Gryf Wejherowo 17 marca 2017 - 19:00
Raków Częstochowa 5 - 1 Legionovia Legionowo
Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 ROW 1964 Rybnik
Olimpia Zambrów 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard 0 - 0 Radomiak Radom
Rozwój Katowice 0 - 1 Puszcza Niepołomice
Kolejka 23 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rozwój Katowice 2 - 2 Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice 2 - 0 Błękitni Stargard
Radomiak Radom 1 - 1 Olimpia Zambrów
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg
ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Raków Częstochowa
Legionovia Legionowo 3 - 0 Polonia Bytom 25 marca 2017 - 16:00
Gryf Wejherowo 1 - 0 Odra Opole 25 marca 2017 - 16:00
GKS Bełchatów 2 - 1 Polonia Warszawa
Warta Poznań 1 - 2 Olimpia Elbląg
Kolejka 24 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Stalowa Wola 0 - 1 Warta Poznań
Olimpia Elbląg 1 - 2 GKS Bełchatów
Polonia Warszawa 1 - 3 Gryf Wejherowo 2 kwietnia 2017 - 15:00
Odra Opole 1 - 1 Legionovia Legionowo
Polonia Bytom 2 - 0 ROW 1964 Rybnik
Raków Częstochowa 4 - 2 Siarka Tarnobrzeg
Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Radomiak Radom
Olimpia Zambrów 1 - 2 Puszcza Niepołomice
Błękitni Stargard 0 - 2 Rozwój Katowice
Kolejka 25 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard 2 - 2 Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice 1 - 0 Olimpia Zambrów
Puszcza Niepołomice 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Radomiak Radom 0 - 0 Raków Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Polonia Bytom
ROW 1964 Rybnik 0 - 6 Odra Opole
Legionovia Legionowo 0 - 0 Polonia Warszawa
Gryf Wejherowo 1 - 4 Olimpia Elbląg 8 kwietnia 2017 - 17:00
GKS Bełchatów 1 - 0 Warta Poznań
Kolejka 26 - 15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Stalowa Wola 0 - 0 GKS Bełchatów
Warta Poznań 2 - 2 Gryf Wejherowo 15 kwietnia 2017 - 16:00
Olimpia Elbląg 4 - 3 Legionovia Legionowo
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Polonia Warszawa
Odra Opole 4 - 3 Siarka Tarnobrzeg
Polonia Bytom 0 - 3 Radomiak Radom
Raków Częstochowa 2 - 1 Puszcza Niepołomice
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Rozwój Katowice 13 kwietnia 2017 - 17:00
Olimpia Zambrów 1 - 2 Błękitni Stargard
Kolejka 27 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
Olimpia Zambrów 6 - 2 Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Rozwój Katowice 1 - 1 Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice 2 - 0 Polonia Bytom
Radomiak Radom 1 - 2 Odra Opole
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Polonia Warszawa
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Olimpia Elbląg
Legionovia Legionowo 1 - 2 Warta Poznań
Gryf Wejherowo 4 - 1 GKS Bełchatów 22 kwietnia 2017 - 15:00
Kolejka 28 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Stalowa Wola 1 - 0 Gryf Wejherowo 29 kwietnia 2017 - 17:00
GKS Bełchatów 3 - 2 Legionovia Legionowo
Warta Poznań 0 - 1 ROW 1964 Rybnik
Olimpia Elbląg 3 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Polonia Warszawa 4 - 1 Radomiak Radom
Odra Opole 1 - 1 Puszcza Niepołomice
Polonia Bytom 1 - 1 Rozwój Katowice
Raków Częstochowa 1 - 0 Błękitni Stargard
Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 Olimpia Zambrów
Kolejka 29 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 Stal Stalowa Wola
Olimpia Zambrów 0 - 1 Raków Częstochowa
Błękitni Stargard 1 - 0 Polonia Bytom
Rozwój Katowice 0 - 5 Odra Opole
Puszcza Niepołomice 3 - 2 Polonia Warszawa
Radomiak Radom 2 - 1 Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Warta Poznań
ROW 1964 Rybnik 1 - 0 GKS Bełchatów
Legionovia Legionowo 2 - 1 Gryf Wejherowo 6 maja 2017 - 17:30
Kolejka 30 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Stalowa Wola 1 - 1 Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo 1 - 1 ROW 1964 Rybnik 13 maja 2017 - 17:00
GKS Bełchatów 3 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Warta Poznań 1 - 1 Radomiak Radom
Olimpia Elbląg 1 - 3 Puszcza Niepołomice
Polonia Warszawa 1 - 1 Rozwój Katowice
Odra Opole 3 - 2 Błękitni Stargard
Polonia Bytom 1 - 1 Olimpia Zambrów
Raków Częstochowa 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 31 - 17. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Raków Częstochowa 0 - 3 Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Polonia Bytom
Olimpia Zambrów 1 - 2 Odra Opole
Błękitni Stargard 0 - 2 Polonia Warszawa
Rozwój Katowice 1 - 0 Olimpia Elbląg
Puszcza Niepołomice 1 - 2 Warta Poznań
Radomiak Radom 4 - 1 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg 3 - 1 Gryf Wejherowo 17 maja 2017 - 17:00
ROW 1964 Rybnik 5 - 1 Legionovia Legionowo
Kolejka 32 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Stalowa Wola 2 - 0 ROW 1964 Rybnik
Legionovia Legionowo 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo 3 - 3 Radomiak Radom 20 maja 2017 - 17:00
GKS Bełchatów 0 - 0 Puszcza Niepołomice
Warta Poznań 0 - 0 Rozwój Katowice
Olimpia Elbląg 2 - 1 Błękitni Stargard
Polonia Warszawa 2 - 1 Olimpia Zambrów
Odra Opole 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg
Polonia Bytom 1 - 4 Raków Częstochowa
Kolejka 33 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
Polonia Bytom 1 - 1 Stal Stalowa Wola
Raków Częstochowa 3 - 0 Odra Opole
Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów 2 - 3 Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard 2 - 2 Warta Poznań
Rozwój Katowice 0 - 2 GKS Bełchatów
Puszcza Niepołomice 0 - 0 Gryf Wejherowo 27 maja 2017 - 15:00
Radomiak Radom 0 - 1 Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg 2 - 4 ROW 1964 Rybnik
Kolejka 34 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Stalowa Wola 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Radomiak Radom
Legionovia Legionowo 1 - 2 Puszcza Niepołomice
Gryf Wejherowo 0 - 1 Rozwój Katowice 3 czerwca 2017 - 17:00
GKS Bełchatów 0 - 2 Błękitni Stargard
Warta Poznań 2 - 2 Olimpia Zambrów
Olimpia Elbląg 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Polonia Warszawa 1 - 2 Raków Częstochowa
Odra Opole 3 - 0 Polonia Bytom