PRZODKOWO CUP 2017: 11.03 - 2006/2007, 12.03 - 2008/2009, 18.03 - 2010/2011, 19.03 - 2007/2008
MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
Cut out people
Chirurg Naczyniowy z Warszawy

I liga - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 19 36 9 9 1 34 - 23
2. GKS Katowice 19 35 10 5 4 23 - 13
3. Zagłębie Sosnowiec 19 33 9 6 4 33 - 25
4. Pogoń Siedlce 19 29 9 2 8 16 - 19 1 3 1 0 0 4 - 1
5. Wigry Suwałki 19 29 8 5 6 32 - 29 1 0 0 0 1 1 - 4
6. Sandecja Nowy Sącz 17 27 7 6 4 19 - 13 2 6 2 0 0 3 - 0
7. Miedź Legnica 18 27 7 6 5 23 - 12 3 6 2 0 1 3 - 1
8. Górnik Zabrze 19 27 7 6 6 26 - 21 3 0 0 0 3 0 - 5
9. Stomil Olsztyn 19 25 6 7 6 23 - 18 1 3 1 0 0 1 - 0
10. Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 25 6 7 6 20 - 20 1 0 0 0 1 0 - 1
11. Bytovia Bytów 19 24 6 6 7 24 - 25 1 3 1 0 0 3 - 2
12. Olimpia Grudziądz 18 24 7 3 8 25 - 24 1 0 0 0 1 2 - 3
13. Chrobry Głogów 19 23 6 5 8 30 - 31
14. Stal Mielec 18 20 5 5 8 17 - 27
15. Wisła Puławy 19 19 4 7 8 22 - 32
16. Znicz Pruszków 18 18 5 3 10 17 - 28
17. GKS Tychy 18 17 4 5 9 17 - 26
18. MKS Kluczbork 18 12 1 9 8 15 - 30


Ostatnie dyskusje na forum ligi:
Dodaj nowy temat >>



Runda wiosenna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 18 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 3 Olimpia Grudziądz
2. Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 19 listopada 2016 - 17:45
3. Chrobry Głogów 3 - 0 Stomil Olsztyn
4. Wigry Suwałki 3 - 2 GKS Katowice
5. Bytovia Bytów 0 - 1 Znicz Pruszków 19 listopada 2016 - 18:00
6. MKS Kluczbork 2 - 2 Wisła Puławy
7. Górnik Zabrze 0 - 2 Miedź Legnica
8. Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec 19 kwietnia 2017 - 18:00
w pierwotnym terminie (19 listopada, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
9. Pogoń Siedlce 1 - 0 GKS Tychy
Kolejka 19 - 26/27. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Pogoń Siedlce 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec
11. GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz 22 marca 2017 - 16:30
w pierwotnym terminie (27 listopada, 14:00) odwołany
12. Stal Mielec 1 - 2 Górnik Zabrze
13. Miedź Legnica - MKS Kluczbork 25 lutego 2017 - 18:00
14. Wisła Puławy 0 - 1 Olimpia Grudziądz
15. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Bytovia Bytów 25 listopada 2016 - 17:00
16. Znicz Pruszków 4 - 5 Wigry Suwałki
17. GKS Katowice 2 - 1 Chrobry Głogów
18. Stomil Olsztyn 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 26 listopada 2016 - 13:30
Kolejka 20 - 4/5. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
20. Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 4 marca 2017 - 17:45
21. Chrobry Głogów - Znicz Pruszków
22. Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała
23. Bytovia Bytów - Wisła Puławy 4 marca 2017 - 16:00
24. Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica
25. MKS Kluczbork - Stal Mielec
26. Górnik Zabrze - GKS Tychy
27. Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce
Kolejka 21 - 11/12. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec
29. Pogoń Siedlce - Górnik Zabrze
30. GKS Tychy - MKS Kluczbork
31. Stal Mielec - Olimpia Grudziądz
32. Miedź Legnica - Bytovia Bytów
33. Wisła Puławy - Wigry Suwałki
34. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów
35. Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice
36. GKS Katowice - Stomil Olsztyn
Kolejka 22 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice
38. Stomil Olsztyn - Znicz Pruszków
39. Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
40. Chrobry Głogów - Wisła Puławy
41. Wigry Suwałki - Miedź Legnica
42. Bytovia Bytów - Stal Mielec
43. Olimpia Grudziądz - GKS Tychy
44. MKS Kluczbork - Pogoń Siedlce
45. Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 23 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
47. Sandecja Nowy Sącz - MKS Kluczbork
48. Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz
49. GKS Tychy - Bytovia Bytów
50. Stal Mielec - Wigry Suwałki
51. Miedź Legnica - Chrobry Głogów
52. Wisła Puławy - Chojniczanka Chojnice
53. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn
54. Znicz Pruszków - GKS Katowice
Kolejka 24 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków
56. GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
57. Stomil Olsztyn - Wisła Puławy
58. Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica
59. Chrobry Głogów - Stal Mielec
60. Wigry Suwałki - GKS Tychy
61. Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
62. Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz
63. MKS Kluczbork - Górnik Zabrze
Kolejka 25 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec
65. Górnik Zabrze - Olimpia Grudziądz
66. Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów
67. Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
68. GKS Tychy - Chrobry Głogów
69. Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice
70. Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
71. Wisła Puławy - GKS Katowice
72. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków
Kolejka 26 - 15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
74. Znicz Pruszków - Wisła Puławy
75. GKS Katowice - Miedź Legnica
76. Stomil Olsztyn - Stal Mielec
77. Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy
78. Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce
79. Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz
80. Bytovia Bytów - Górnik Zabrze
81. Olimpia Grudziądz - MKS Kluczbork
Kolejka 27 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
83. MKS Kluczbork - Bytovia Bytów
84. Górnik Zabrze - Wigry Suwałki
85. Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów
86. Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
87. GKS Tychy - Stomil Olsztyn
88. Stal Mielec - GKS Katowice
89. Miedź Legnica - Znicz Pruszków
90. Wisła Puławy - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 28 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy
92. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica
93. Znicz Pruszków - Stal Mielec
94. GKS Katowice - GKS Tychy
95. Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce
96. Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz
97. Chrobry Głogów - Górnik Zabrze
98. Wigry Suwałki - MKS Kluczbork
99. Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz
Kolejka 29 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec
101. Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
102. MKS Kluczbork - Chrobry Głogów
103. Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice
104. Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
105. Pogoń Siedlce - GKS Katowice
106. GKS Tychy - Znicz Pruszków
107. Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
108. Miedź Legnica - Wisła Puławy
Kolejka 30 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
110. Wisła Puławy - Stal Mielec
111. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy
112. Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
113. GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz
114. Stomil Olsztyn - Górnik Zabrze
115. Chojniczanka Chojnice - MKS Kluczbork
116. Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz
117. Wigry Suwałki - Bytovia Bytów
Kolejka 31 - 17. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec
119. Bytovia Bytów - Chrobry Głogów
120. Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
121. MKS Kluczbork - Stomil Olsztyn
122. Górnik Zabrze - GKS Katowice
123. Sandecja Nowy Sącz - Znicz Pruszków
124. Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
125. GKS Tychy - Wisła Puławy
126. Stal Mielec - Miedź Legnica
Kolejka 32 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
128. Miedź Legnica - GKS Tychy
129. Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
130. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz
131. Znicz Pruszków - Górnik Zabrze
132. GKS Katowice - MKS Kluczbork
133. Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz
134. Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów
135. Chrobry Głogów - Wigry Suwałki
Kolejka 33 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
137. Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice
138. Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn
139. Olimpia Grudziądz - GKS Katowice
140. MKS Kluczbork - Znicz Pruszków
141. Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała
142. Sandecja Nowy Sącz - Wisła Puławy
143. Pogoń Siedlce - Miedź Legnica
144. GKS Tychy - Stal Mielec
Kolejka 34 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
146. Stal Mielec - Pogoń Siedlce
147. Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz
148. Wisła Puławy - Górnik Zabrze
149. Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Kluczbork
150. Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz
151. GKS Katowice - Bytovia Bytów
152. Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
153. Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04