Kolejka 1 - 5/6. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
0 - 11 |
Korona Żelistrzewo |
|
Iskra Gdynia |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pogoń Lębork |
0 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
|
Orkan Rumia MKS |
3 - 3 |
Gryf II Wejherowo |
|
GOSRiT Luzino |
4 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
KP Gdynia |
8 - 0 |
Jedynka II Reda |
|
Kolejka 2 - 12/13. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
3 - 0 |
Jedynka II Reda |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 1 |
KP Gdynia |
|
Gryf II Wejherowo |
1 - 3 |
GOSRiT Luzino |
13 września 2015
13.09 - 11:00 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
13 września 2015
13.09 - 12:00 |
Bałtyk Gdynia |
5 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Zatoka Puck |
3 - 3 |
Iskra Gdynia |
13 września 2015
13.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 19/20. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
3 - 4 |
Korona Żelistrzewo |
20 września 2015
20.09 - 19:00 |
Pogoń Lębork |
12 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Orkan Rumia MKS |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
GOSRiT Luzino |
2 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
|
KP Gdynia |
2 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
20 września 2015
20.09 - 13:00 |
Jedynka II Reda |
2 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
20 września 2015
20.09 - 10:00 |
Kolejka 4 - 26/27. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
4 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Gryf II Wejherowo |
2 - 0 |
Jedynka II Reda |
27 września 2015
27.09 - 09:30 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 2 |
KP Gdynia |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
Zatoka Puck |
0 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
27 września 2015
27.09 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 4 |
Pogoń Lębork |
27 września 2015
27.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 3/4. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
0 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
|
Orkan Rumia MKS |
2 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
GOSRiT Luzino |
2 - 1 |
Zatoka Puck |
|
KP Gdynia |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
4 października 2015
4.10 - 09:00 |
Jedynka II Reda |
2 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 3 |
Gryf II Wejherowo |
|
Kolejka 6 - 10/11. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
3 - 1 |
Gryf II Wejherowo |
11 października 2015
11.10 - 11:00 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 3 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
Jedynka II Reda |
11 października 2015
11.10 - 13:00 |
Zatoka Puck |
1 - 6 |
KP Gdynia |
11 października 2015
11.10 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
1 - 2 |
GOSRiT Luzino |
|
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
11 października 2015
11.10 - 11:00 |
Kolejka 7 - 17/18. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
1 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
|
GOSRiT Luzino |
2 - 2 |
Pogoń Lębork |
17 października 2015
17.10 - 11:00 |
KP Gdynia |
9 - 1 |
Iskra Gdynia |
18 października 2015
18.10 - 13:00 |
Jedynka II Reda |
0 - 2 |
Zatoka Puck |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gryf II Wejherowo |
5 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
|
Kolejka 8 - 24/25. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
8 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
25 października 2015
25.10 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
25 października 2015
25.10 - 15:00 |
Zatoka Puck |
1 - 3 |
Sokół Bożepole Wielkie |
25 października 2015
25.10 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
4 - 1 |
Jedynka II Reda |
|
Pogoń Lębork |
0 - 1 |
KP Gdynia |
|
Orkan Rumia MKS |
0 - 3 |
GOSRiT Luzino |
|
Kolejka 9 - 28/31. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
3 - 5 |
Korona Żelistrzewo |
|
KP Gdynia |
5 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
14 października 2015
14.10 - 17:00 |
Rumia, ul. Wrocławska. Zmiana gospodarza spotkania – w rundzie jesiennej rolę tę pełnić będzie Orkan Rumia MKS, w rundzie wiosennej AP KP Gdynia. |
Jedynka II Reda |
0 - 1 |
Pogoń Lębork |
23 września 2015
23.09 - 17:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Gryf II Wejherowo |
2 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Eko-Prod Szemud |
2 - 5 |
Bałtyk Gdynia |
31 października 2015
31.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
5 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Zatoka Puck |
3 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
8 listopada 2015
8.11 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 0 |
Gryf II Wejherowo |
|
Pogoń Lębork |
0 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Orkan Rumia MKS |
5 - 0 |
Jedynka II Reda |
|
GOSRiT Luzino |
2 - 6 |
KP Gdynia |
21 października 2015
21.10 - 15:30 |
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia |
1 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
15 listopada 2015
15.11 - 13:00 |
Jedynka II Reda |
0 - 2 |
GOSRiT Luzino |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
7 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
|
Gryf II Wejherowo |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Eko-Prod Szemud |
2 - 0 |
Iskra Gdynia |
15 listopada 2015
15.11 - 12:00 |
Bałtyk Gdynia |
5 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
15 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Eko-Prod Szemud |
5 - 6 |
Pogoń Lębork |
|
Gryf II Wejherowo |
3 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 2 |
GOSRiT Luzino |
|
Jedynka II Reda |
1 - 6 |
KP Gdynia |
|
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka II Reda |
1 - 4 |
Korona Żelistrzewo |
|
KP Gdynia |
3 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
GOSRiT Luzino |
3 - 6 |
Gryf II Wejherowo |
|
Orkan Rumia MKS |
0 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
|
Pogoń Lębork |
3 - 5 |
Bałtyk Gdynia |
|
Iskra Gdynia |
7 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Kolejka 14 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
6 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Zatoka Puck |
1 - 4 |
Pogoń Lębork |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
|
Eko-Prod Szemud |
1 - 1 |
GOSRiT Luzino |
|
Gryf II Wejherowo |
0 - 0 |
KP Gdynia |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
8 - 3 |
Jedynka II Reda |
|
Kolejka 15 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 4 |
Korona Żelistrzewo |
|
Jedynka II Reda |
0 - 3 |
Gryf II Wejherowo |
|
KP Gdynia |
11 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
24 kwietnia 2016
24.04 - 17:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 5 |
Bałtyk Gdynia |
|
Orkan Rumia MKS |
2 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
Iskra Gdynia |
23 kwietnia 2016
23.04 - 10:30 |
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
4 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Iskra Gdynia |
2 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
|
Zatoka Puck |
0 - 9 |
GOSRiT Luzino |
18 maja 2016
18.05 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 4 |
KP Gdynia |
|
Eko-Prod Szemud |
0 - 3 |
Jedynka II Reda |
|
Gryf II Wejherowo |
2 - 4 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Kolejka 17 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Wejherowo |
0 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
8 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
|
Jedynka II Reda |
0 - 6 |
Bałtyk Gdynia |
|
KP Gdynia |
15 - 0 |
Zatoka Puck |
|
GOSRiT Luzino |
0 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Orkan Rumia MKS |
1 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 18 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
11 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
|
Pogoń Lębork |
2 - 2 |
GOSRiT Luzino |
|
Iskra Gdynia |
1 - 7 |
KP Gdynia |
|
Zatoka Puck |
2 - 6 |
Jedynka II Reda |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Eko-Prod Szemud |
0 - 7 |
Gryf II Wejherowo |
|
Kolejka 19 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Eko-Prod Szemud |
2 - 8 |
Korona Żelistrzewo |
|
Gryf II Wejherowo |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Sokół Bożepole Wielkie |
12 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Jedynka II Reda |
0 - 2 |
Iskra Gdynia |
|
KP Gdynia |
3 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
GOSRiT Luzino |
4 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
|
Kolejka 20 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
7 - 2 |
GOSRiT Luzino |
|
Orkan Rumia MKS |
0 - 2 |
KP Gdynia |
|
Pogoń Lębork |
4 - 0 |
Jedynka II Reda |
|
Iskra Gdynia |
0 - 9 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Zatoka Puck |
2 - 7 |
Gryf II Wejherowo |
|
Bałtyk Gdynia |
11 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
|
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
|
Eko-Prod Szemud |
5 - 2 |
Zatoka Puck |
|
Gryf II Wejherowo |
5 - 0 |
Iskra Gdynia |
7 czerwca 2016
7.06 - 18:30 |
Sokół Bożepole Wielkie |
6 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Jedynka II Reda |
0 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
|
KP Gdynia |
10 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
0 - 6 |
KP Gdynia |
|
GOSRiT Luzino |
3 - 0 |
Jedynka II Reda |
|
vo, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika |
Orkan Rumia MKS |
0 - 6 |
Sokół Bożepole Wielkie |
|
Pogoń Lębork |
2 - 4 |
Gryf II Wejherowo |
|
Iskra Gdynia |
4 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
|
Zatoka Puck |
0 - 6 |
Bałtyk Gdynia |
|
|