Baner

V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2005/2006

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Luzino 30 73 23 4 3 69 - 22
2. Murkam Przodkowo 30 66 20 6 4 91 - 31
3. Gryf Wejherowo 30 64 19 7 4 76 - 35
4. Gedania Gdańsk 30 60 17 9 4 66 - 27
5. Polonia Gdańsk 30 48 14 6 10 73 - 41
6. GKS Sierakowice 30 45 12 9 9 45 - 42
7. KP Sopot 30 40 10 10 10 34 - 41
8. Sporting Leźno 30 38 10 8 12 55 - 41
9. Stolem Gniewino 30 38 8 14 8 46 - 35
10. Grunke Somonino 30 33 9 6 15 39 - 57
11. Zapro Gdańsk 30 32 8 8 14 54 - 64
12. KS Żukowo 30 30 8 6 16 37 - 58
13. Olimpia Osowa 30 29 9 2 19 44 - 67
14. Jantar Sopot 30 28 8 4 18 46 - 106
15. Zenit Łęczyce 30 22 6 4 20 47 - 113
16. KS Grabowo 30 20 5 5 20 33 - 75
Ostatni komentarz dodał anonim 13.06.2006, 14:05:56
* Po rundzie jesiennej Przylesie Sopot zostało przej?te przez Jantar Sopot.

 Baner


Kolejka 1 - 15. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Grabowo 1 - 0 Polonia Gdańsk 15 sierpnia 2005 - 18:00
Stolem Gniewino 1 - 1 Gryf Wejherowo 15 sierpnia 2005 - 11:00
Sporting Leźno 1 - 1 KS Żukowo 15 sierpnia 2005 - 16:00
KP Sopot 0 - 3 Jantar Sopot 15 sierpnia 2005 - 17:00
v.o.; nie odbył się, KP Sopot nie otrzyma?o licencji.
Zenit Łęczyce 0 - 2 GKS Luzino 15 sierpnia 2005 - 14:00
Olimpia Osowa 4 - 3 Zapro Gdańsk 15 sierpnia 2005 - 15:00
Grunke Somonino 2 - 1 GKS Sierakowice 15 sierpnia 2005 - 17:00
Paw?owski (65), Okrój (90) - M. Kitowski (20)
Murkam Przodkowo 1 - 1 Gedania Gdańsk 15 sierpnia 2005 - 17:00
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Gdańsk 0 - 0 Gedania Gdańsk 20 sierpnia 2005 - 11:00
GKS Sierakowice 1 - 2 Murkam Przodkowo 21 sierpnia 2005 - 14:00
Zapro Gdańsk 2 - 2 Grunke Somonino 21 sierpnia 2005 - 15:00
GKS Luzino 3 - 0 Olimpia Osowa 21 sierpnia 2005 - 14:00
Jantar Sopot 8 - 1 Zenit Łęczyce 21 sierpnia 2005 - 11:00
KS Żukowo 0 - 1 KP Sopot 20 sierpnia 2005 - 17:30
Gryf Wejherowo 2 - 1 Sporting Leźno 20 sierpnia 2005 - 17:00
KS Grabowo 1 - 1 Stolem Gniewino 21 sierpnia 2005 - 14:00
Kolejka 3 - 24. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stolem Gniewino 2 - 2 Polonia Gdańsk 24 sierpnia 2005 - 18:00
Sporting Leźno 2 - 0 KS Grabowo 24 sierpnia 2005 - 17:30
KP Sopot 3 - 3 Gryf Wejherowo 24 sierpnia 2005 - 17:00
Zenit Łęczyce 4 - 1 KS Żukowo 24 sierpnia 2005 - 17:30
Olimpia Osowa 7 - 1 Jantar Sopot 24 sierpnia 2005 - 17:30
Grunke Somonino 2 - 3 GKS Luzino 24 sierpnia 2005 - 17:00
Murkam Przodkowo 0 - 2 Zapro Gdańsk 24 sierpnia 2005 - 17:00
Gedania Gdańsk 2 - 1 GKS Sierakowice 24 sierpnia 2005 - 18:00
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Gdańsk 0 - 2 GKS Sierakowice 27 sierpnia 2005 - 11:00
Zapro Gdańsk 0 - 2 Gedania Gdańsk 28 sierpnia 2005 - 15:00
GKS Luzino 1 - 0 Murkam Przodkowo 28 sierpnia 2005 - 14:00
Jantar Sopot 1 - 1 Grunke Somonino 28 sierpnia 2005 - 11:00
KS Żukowo 2 - 0 Olimpia Osowa 27 lipca 2005 - 17:00
Gryf Wejherowo 7 - 1 Zenit Łęczyce 27 sierpnia 2005 - 17:00
KS Grabowo 1 - 2 KP Sopot 28 sierpnia 2005 - 14:00
Stolem Gniewino 1 - 1 Sporting Leźno 27 sierpnia 2005 - 16:00
Kolejka 5 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sporting Leźno 0 - 2 Polonia Gdańsk 3 września 2005 - 17:00
KP Sopot 3 - 1 Stolem Gniewino 3 września 2005 - 17:00
Zenit Łęczyce 4 - 1 KS Grabowo 4 września 2005 - 14:00
Olimpia Osowa 1 - 2 Gryf Wejherowo 3 września 2005 - 17:00
Grunke Somonino 1 - 2 KS Żukowo 3 września 2005 - 17:00
Murkam Przodkowo 8 - 0 Jantar Sopot 3 września 2005 - 17:00
Gedania Gdańsk 0 - 2 GKS Luzino 3 września 2005 - 11:00
GKS Sierakowice 1 - 1 Zapro Gdańsk 4 września 2005 - 14:00
Kolejka 6 - 7. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Gdańsk 3 - 1 Zapro Gdańsk 7 września 2005 - 17:00
GKS Luzino 2 - 0 GKS Sierakowice 7 września 2005 - 14:00
Jantar Sopot 0 - 5 Gedania Gdańsk 7 września 2005 - 17:00
KS Żukowo 2 - 2 Murkam Przodkowo 7 września 2005 - 17:00
Gryf Wejherowo 5 - 0 Grunke Somonino 7 września 2005 - 17:00
KS Grabowo 1 - 2 Olimpia Osowa 7 września 2005 - 16:00
Stolem Gniewino 1 - 0 Zenit Łęczyce 7 września 2005 - 17:30
Sporting Leźno 0 - 2 KP Sopot 7 września 2005 - 17:00
Kolejka 7 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Sopot 1 - 2 Polonia Gdańsk 10 września 2005 - 16:00
Zenit Łęczyce 2 - 2 Sporting Leźno 11 września 2005 - 14:00
Olimpia Osowa 1 - 1 Stolem Gniewino 10 września 2005 - 11:00
Grunke Somonino 0 - 3 KS Grabowo 10 września 2005 - 17:00
Murkam Przodkowo 5 - 0 Gryf Wejherowo 10 września 2005 - 17:00
Gedania Gdańsk 2 - 2 KS Żukowo 10 września 2005 - 11:00
GKS Sierakowice 3 - 0 Jantar Sopot 11 września 2005 - 14:00
v.o. goście nie dojechali
Zapro Gdańsk 0 - 2 GKS Luzino 11 września 2005 - 15:00
Kolejka 8 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Gdańsk 1 - 3 GKS Luzino 17 września 2005 - 11:00
Jantar Sopot 3 - 10 Zapro Gdańsk 18 września 2005 - 11:00
KS Żukowo 0 - 2 GKS Sierakowice 17 września 2005 - 17:00
Gryf Wejherowo 1 - 1 Gedania Gdańsk 17 września 2005 - 17:00
KS Grabowo 0 - 4 Murkam Przodkowo 18 września 2005 - 14:00
Stolem Gniewino 1 - 1 Grunke Somonino 17 września 2005 - 16:00
Sporting Leźno 0 - 2 Olimpia Osowa 17 września 2005 - 17:00
KP Sopot 3 - 1 Zenit Łęczyce 17 września 2005 - 16:00
Kolejka 9 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zenit Łęczyce 3 - 2 Polonia Gdańsk 25 września 2005 - 14:00
Olimpia Osowa 1 - 0 KP Sopot 24 września 2005 - 11:00
Grunke Somonino 0 - 4 Sporting Leźno 24 września 2005 - 17:00
Murkam Przodkowo 2 - 2 Stolem Gniewino 24 września 2005 - 16:00
Gedania Gdańsk 3 - 0 KS Grabowo 24 września 2005 - 11:00
v.o. goście nie dojechali
GKS Sierakowice 4 - 2 Gryf Wejherowo 25 września 2005 - 14:00
Zapro Gdańsk 3 - 2 KS Żukowo 24 września 2005 - 13:00
GKS Luzino 5 - 1 Jantar Sopot 25 września 2005 - 14:00
Kolejka 10 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Gdańsk 13 - 0 Jantar Sopot 1 października 2005 - 11:00
KS Żukowo 0 - 1 GKS Luzino 1 października 2005 - 16:00
Gryf Wejherowo 3 - 1 Zapro Gdańsk 1 października 2005 - 17:00
KS Grabowo 2 - 2 GKS Sierakowice 2 października 2005 - 14:00
Stolem Gniewino 1 - 1 Gedania Gdańsk 1 października 2005 - 16:00
Sporting Leźno 1 - 3 Murkam Przodkowo 1 października 2005 - 15:00
KP Sopot 1 - 0 Grunke Somonino 1 października 2005 - 16:00
Zenit Łęczyce 5 - 3 Olimpia Osowa 2 października 2005 - 14:00
Kolejka 11 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Osowa 0 - 3 Polonia Gdańsk 8 października 2005 - 16:00
Grunke Somonino 1 - 2 Zenit Łęczyce 8 października 2005 - 16:00
Murkam Przodkowo 2 - 1 KP Sopot 8 października 2005 - 16:00
Gedania Gdańsk 1 - 1 Sporting Leźno 8 października 2005 - 11:00
GKS Sierakowice 0 - 0 Stolem Gniewino 9 października 2005 - 14:00
Zapro Gdańsk 5 - 1 KS Grabowo 9 października 2005 - 15:00
GKS Luzino 1 - 0 Gryf Wejherowo 9 października 2005 - 14:00
Jantar Sopot 3 - 2 KS Żukowo 9 października 2005 - 11:00
Kolejka 12 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Gdańsk 3 - 1 KS Żukowo 15 października 2005 - 11:00
Gryf Wejherowo 5 - 2 Jantar Sopot 15 października 2005 - 15:00
KS Grabowo 0 - 3 GKS Luzino 16 października 2005 - 14:00
Stolem Gniewino 0 - 0 Zapro Gdańsk 15 października 2005 - 15:00
Sporting Leźno 1 - 1 GKS Sierakowice 16 października 2005 - 11:00
KP Sopot 0 - 2 Gedania Gdańsk 15 października 2005 - 15:00
Zenit Łęczyce 1 - 5 Murkam Przodkowo 16 października 2005 - 14:00
Olimpia Osowa 5 - 1 Grunke Somonino 15 października 2005 - 11:00
Kolejka 13 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grunke Somonino 0 - 3 Polonia Gdańsk 23 października 2005 - 11:00
Murkam Przodkowo 8 - 0 Olimpia Osowa 22 października 2005 - 12:00
Gedania Gdańsk 4 - 0 Zenit Łęczyce 22 października 2005 - 11:00
GKS Sierakowice 1 - 1 KP Sopot 23 października 2005 - 14:00
Zapro Gdańsk 0 - 4 Sporting Leźno 23 października 2005 - 13:00
GKS Luzino 1 - 1 Stolem Gniewino 23 października 2005 - 14:00
Jantar Sopot 0 - 2 KS Grabowo 23 października 2005 - 11:00
KS Żukowo 1 - 4 Gryf Wejherowo 22 października 2005 - 16:00
Kolejka 14 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Gdańsk 2 - 3 Gryf Wejherowo 29 października 2005 - 11:00
KS Grabowo 2 - 4 KS Żukowo 30 października 2005 - 14:00
Stolem Gniewino 7 - 1 Jantar Sopot 29 października 2005 - 14:00
Sporting Leźno 0 - 1 GKS Luzino 30 października 2005 - 11:00
KP Sopot 1 - 1 Zapro Gdańsk 29 października 2005 - 14:00
Zenit Łęczyce 2 - 2 GKS Sierakowice 30 października 2005 - 14:00
Olimpia Osowa 0 - 2 Gedania Gdańsk 29 października 2005 - 11:00
Grunke Somonino 1 - 5 Murkam Przodkowo 30 października 2005 - 11:00
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
Murkam Przodkowo 2 - 3 Polonia Gdańsk 6 listopada 2005 - 12:00
Gedania Gdańsk 4 - 2 Grunke Somonino 5 listopada 2005 - 11:00
GKS Sierakowice 2 - 1 Olimpia Osowa 6 listopada 2005 - 14:00
Zapro Gdańsk 2 - 5 Zenit Łęczyce 6 listopada 2005 - 13:00
GKS Luzino 3 - 2 KP Sopot 6 listopada 2005 - 14:00
Jantar Sopot 1 - 6 Sporting Leźno 6 listopada 2005 - 11:00
KS Żukowo 1 - 0 Stolem Gniewino 5 listopada 2005 - 13:00
Gryf Wejherowo 5 - 0 KS Grabowo 5 listopada 2005 - 12:00
Kolejka 16 - 17. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (77) 
Polonia Gdańsk 3 - 0 KS Grabowo 17 maja 2006 - 18:30
goście nie dojechali
Gryf Wejherowo 0 - 0 Stolem Gniewino 17 maja 2006 - 18:30
KS Żukowo 2 - 4 Sporting Leźno 16 maja 2006 - 18:00
Jantar Sopot 1 - 2 KP Sopot 26 kwietnia 2006 - 17:00
GKS Luzino 9 - 2 Zenit Łęczyce 17 maja 2006 - 18:30
Zapro Gdańsk 0 - 3 Olimpia Osowa 17 maja 2006 - 18:30
v.o. na boisku 1-0 (udział w zawodach nieuprawnionego zawodnika)
GKS Sierakowice 0 - 4 Grunke Somonino 17 maja 2006 - 18:30
Gedania Gdańsk 1 - 1 Murkam Przodkowo 17 maja 2006 - 18:30
Kolejka 17 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (11) 
Gedania Gdańsk 1 - 1 Polonia Gdańsk 1 kwietnia 2006 - 15:00
Murkam Przodkowo 4 - 0 GKS Sierakowice 2 kwietnia 2006 - 13:00
Grunke Somonino 1 - 0 Zapro Gdańsk 2 kwietnia 2006 - 14:00
Olimpia Osowa 0 - 1 GKS Luzino 2 kwietnia 2006 - 11:00
Zenit Łęczyce 2 - 3 Jantar Sopot 2 kwietnia 2006 - 14:00
KP Sopot 3 - 0 KS Żukowo 19 kwietnia 2006 - 17:00
Sporting Leźno 3 - 3 Gryf Wejherowo 19 kwietnia 2006 - 17:00
Stolem Gniewino 1 - 1 KS Grabowo 1 kwietnia 2006 - 13:00
Kolejka 18 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
Polonia Gdańsk 1 - 0 Stolem Gniewino 8 kwietnia 2006 - 11:00
KS Grabowo 2 - 3 Sporting Leźno 9 kwietnia 2006 - 14:00
Gryf Wejherowo 2 - 0 KP Sopot 9 kwietnia 2006 - 15:00
KS Żukowo 2 - 0 Zenit Łęczyce 8 kwietnia 2006 - 14:00
Jantar Sopot 4 - 2 Olimpia Osowa 9 kwietnia 2006 - 11:00
GKS Luzino 3 - 1 Grunke Somonino 9 kwietnia 2006 - 14:00
Zapro Gdańsk 3 - 6 Murkam Przodkowo 9 kwietnia 2006 - 15:00
GKS Sierakowice 1 - 3 Gedania Gdańsk 8 kwietnia 2006 - 16:00
Kolejka 19 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (119) 
GKS Sierakowice 1 - 1 Polonia Gdańsk 15 kwietnia 2006 - 11:00
Gedania Gdańsk 3 - 1 Zapro Gdańsk 14 kwietnia 2006 - 17:00
Murkam Przodkowo 3 - 0 GKS Luzino 15 kwietnia 2006 - 11:00
Grunke Somonino 2 - 2 Jantar Sopot 15 kwietnia 2006 - 11:00
Olimpia Osowa 0 - 1 KS Żukowo 15 kwietnia 2006 - 11:00
Zenit Łęczyce 1 - 4 Gryf Wejherowo 15 kwietnia 2006 - 15:00
KP Sopot 1 - 1 KS Grabowo 15 kwietnia 2006 - 11:00
Sporting Leźno 0 - 1 Stolem Gniewino 15 kwietnia 2006 - 11:00
Kolejka 20 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (189) 
Polonia Gdańsk 1 - 2 Sporting Leźno 22 kwietnia 2006 - 11:00
Stolem Gniewino 7 - 0 KP Sopot 22 kwietnia 2006 - 13:00
KS Grabowo 6 - 1 Zenit Łęczyce 23 kwietnia 2006 - 14:00
Gryf Wejherowo 4 - 0 Olimpia Osowa 23 kwietnia 2006 - 15:00
KS Żukowo 1 - 0 Grunke Somonino 22 kwietnia 2006 - 15:00
Jantar Sopot 1 - 4 Murkam Przodkowo 23 kwietnia 2006 - 11:00
GKS Luzino 1 - 0 Gedania Gdańsk 23 kwietnia 2006 - 14:00
Zapro Gdańsk 1 - 3 GKS Sierakowice 23 kwietnia 2006 - 15:00
Kolejka 21 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (111) 
Zapro Gdańsk 2 - 1 Polonia Gdańsk 24 maja 2006 - 18:00
GKS Sierakowice 2 - 1 GKS Luzino 29 kwietnia 2006 - 17:00
Gedania Gdańsk 3 - 0 Jantar Sopot 29 kwietnia 2006 - 15:00
Murkam Przodkowo 3 - 1 KS Żukowo 30 kwietnia 2006 - 12:00
Grunke Somonino 2 - 4 Gryf Wejherowo 30 kwietnia 2006 - 15:00
Olimpia Osowa 0 - 0 KS Grabowo 30 kwietnia 2006 - 11:00
Zenit Łęczyce 1 - 6 Stolem Gniewino 30 kwietnia 2006 - 14:00
KP Sopot 1 - 1 Sporting Leźno 30 kwietnia 2006 - 16:00
Kolejka 22 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (96) 
Polonia Gdańsk 2 - 0 KP Sopot 3 maja 2006 - 11:00
Sporting Leźno 10 - 0 Zenit Łęczyce 3 maja 2006 - 17:00
Stolem Gniewino 3 - 0 Olimpia Osowa 3 maja 2006 - 11:00
KS Grabowo 0 - 1 Grunke Somonino 3 maja 2006 - 14:00
Gryf Wejherowo 0 - 0 Murkam Przodkowo 3 maja 2006 - 15:00
KS Żukowo 0 - 2 Gedania Gdańsk 3 maja 2006 - 14:00
Jantar Sopot 4 - 3 GKS Sierakowice 3 maja 2006 - 16:00
GKS Luzino 4 - 0 Zapro Gdańsk 3 maja 2006 - 16:00
Kolejka 23 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (148) 
GKS Luzino 2 - 1 Polonia Gdańsk 7 maja 2006 - 14:00
Zapro Gdańsk 1 - 2 Jantar Sopot 7 maja 2006 - 15:00
GKS Sierakowice 1 - 1 KS Żukowo 6 maja 2006 - 17:00
Gedania Gdańsk 2 - 0 Gryf Wejherowo 6 maja 2006 - 15:00
Murkam Przodkowo 5 - 0 KS Grabowo 7 maja 2006 - 12:00
Grunke Somonino 0 - 0 Stolem Gniewino 7 maja 2006 - 15:00
Olimpia Osowa 1 - 0 Sporting Leźno 7 maja 2006 - 11:00
Zenit Łęczyce 0 - 2 KP Sopot 7 maja 2006 - 14:00
Kolejka 24 - 10. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (75) 
Polonia Gdańsk 9 - 1 Zenit Łęczyce 10 maja 2006 - 16:30
KP Sopot 1 - 0 Olimpia Osowa 10 maja 2006 - 17:00
Sporting Leźno 1 - 2 Grunke Somonino 10 maja 2006 - 17:00
Stolem Gniewino 1 - 3 Murkam Przodkowo 10 maja 2006 - 17:00
KS Grabowo 0 - 4 Gedania Gdańsk 10 maja 2006 - 17:00
Gryf Wejherowo 2 - 1 GKS Sierakowice 10 maja 2006 - 17:00
KS Żukowo 1 - 1 Zapro Gdańsk 10 maja 2006 - 16:30
Jantar Sopot 1 - 1 GKS Luzino 11 maja 2006 - 17:00
Kolejka 25 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (135) 
Jantar Sopot 1 - 1 Polonia Gdańsk 14 maja 2006 - 11:00
GKS Luzino 4 - 1 KS Żukowo 14 maja 2006 - 14:00
Zapro Gdańsk 0 - 0 Gryf Wejherowo 14 maja 2006 - 15:00
GKS Sierakowice 2 - 0 KS Grabowo 13 maja 2006 - 17:00
Gedania Gdańsk 4 - 0 Stolem Gniewino 13 maja 2006 - 15:00
Murkam Przodkowo 1 - 0 Sporting Leźno 13 maja 2006 - 16:00
Grunke Somonino 0 - 0 KP Sopot 14 maja 2006 - 16:00
Olimpia Osowa 3 - 0 Zenit Łęczyce 14 maja 2006 - 11:00
v.o. (nieuprawniony zawodnik) wynik na boisku 1:1
Kolejka 26 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (110) 
Polonia Gdańsk 5 - 3 Olimpia Osowa 20 maja 2006 - 11:00
Zenit Łęczyce 1 - 4 Grunke Somonino 21 maja 2006 - 14:00
KP Sopot 0 - 0 Murkam Przodkowo 20 maja 2006 - 17:00
Sporting Leźno 2 - 1 Gedania Gdańsk 20 maja 2006 - 17:00
Stolem Gniewino 0 - 1 GKS Sierakowice 20 maja 2006 - 13:00
KS Grabowo 2 - 3 Zapro Gdańsk 21 maja 2006 - 14:00
Gryf Wejherowo 1 - 0 GKS Luzino 21 maja 2006 - 15:00
KS Żukowo 0 - 1 Jantar Sopot 20 maja 2006 - 16:30
Kolejka 27 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (95) 
KS Żukowo 2 - 2 Polonia Gdańsk 27 maja 2006 - 17:00
Jantar Sopot 1 - 3 Gryf Wejherowo 28 maja 2006 - 11:00
GKS Luzino 6 - 2 KS Grabowo 28 maja 2006 - 14:00
Zapro Gdańsk 4 - 1 Stolem Gniewino 28 maja 2006 - 15:00
GKS Sierakowice 2 - 0 Sporting Leźno 27 maja 2006 - 17:30
Gedania Gdańsk 3 - 0 KP Sopot 27 maja 2006 - 15:00
Murkam Przodkowo 3 - 0 Zenit Łęczyce 28 maja 2006 - 12:00
v.o goście nie przyjechali
Grunke Somonino 4 - 0 Olimpia Osowa 28 maja 2006 - 16:00
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (100) 
Polonia Gdańsk 0 - 1 Grunke Somonino 3 czerwca 2006 - 11:00
Olimpia Osowa 2 - 4 Murkam Przodkowo 4 czerwca 2006 - 11:00
Zenit Łęczyce 5 - 5 Gedania Gdańsk 4 czerwca 2006 - 14:00
KP Sopot 1 - 1 GKS Sierakowice 4 czerwca 2006 - 17:00
Sporting Leźno 1 - 4 Zapro Gdańsk 3 czerwca 2006 - 17:00
Stolem Gniewino 0 - 3 GKS Luzino 3 czerwca 2006 - 13:00
KS Grabowo 2 - 0 Jantar Sopot 4 czerwca 2006 - 14:00
Gryf Wejherowo 2 - 0 KS Żukowo 4 czerwca 2006 - 15:00
Kolejka 29 - 7. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (35) 
Gryf Wejherowo 3 - 0 Polonia Gdańsk 7 czerwca 2006 - 17:00
v.o. goście nie dojechali
KS Żukowo 3 - 1 KS Grabowo 7 czerwca 2006 - 17:30
Jantar Sopot 0 - 1 Stolem Gniewino 7 czerwca 2006 - 17:30
GKS Luzino 0 - 0 Sporting Leźno 7 czerwca 2006 - 17:30
Zapro Gdańsk 1 - 1 KP Sopot 7 czerwca 2006 - 17:30
GKS Sierakowice 1 - 0 Zenit Łęczyce 7 czerwca 2006 - 17:30
Gedania Gdańsk 3 - 1 Olimpia Osowa 7 czerwca 2006 - 17:30
Murkam Przodkowo 2 - 0 Grunke Somonino 7 czerwca 2006 - 17:30
Kolejka 30 - 10. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (91) 
Polonia Gdańsk 6 - 3 Murkam Przodkowo 10 czerwca 2006 - 17:30
Grunke Somonino 3 - 1 Gedania Gdańsk 10 czerwca 2006 - 17:30
Olimpia Osowa 2 - 3 GKS Sierakowice 10 czerwca 2006 - 17:30
Zenit Łęczyce 2 - 2 Zapro Gdańsk 10 czerwca 2006 - 17:30
KP Sopot 1 - 1 GKS Luzino 10 czerwca 2006 - 17:30
Sporting Leźno 4 - 1 Jantar Sopot 10 czerwca 2006 - 17:30
Stolem Gniewino 5 - 1 KS Żukowo 10 czerwca 2006 - 17:30
KS Grabowo 1 - 5 Gryf Wejherowo 10 czerwca 2006 - 17:30