Liga Juniorów B - grupa Malbork IV - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 24 67 22 1 1 116 - 13
2. Czarni Przemysław 24 58 19 1 4 99 - 29
3. Błękitni Kmiecin 24 48 15 3 6 80 - 41
4. Orzeł Subkowy 24 45 15 0 9 73 - 60
5. Błękitni Stare Pole 24 41 13 2 9 72 - 52
6. Sobieski Gniew 24 40 13 1 10 75 - 79 2 4 1 1 0 4 - 1
7. Delta Miłoradz 24 40 12 4 8 50 - 40 2 1 0 1 1 1 - 4
8. Jurand Lasowice 24 34 11 1 12 58 - 74
9. GKS Gardeja 24 24 7 3 14 49 - 80
10. KS Czernin 24 19 6 1 17 53 - 87
11. Rodło Trzciano 24 15 4 3 17 64 - 111
12. Orły Tczew 24 12 3 3 18 32 - 99
13. Relax Ryjewo (*) 24 13 4 1 19 25 - 81
14. Wisła Korzeniewo (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał czarny2000 25.05.2016, 21:21:40
* Wisła Korzeniewo wycofała się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane
* Relax Ryjewo wycofał się po rundzie jesiennej


Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
Orzeł Subkowy 3 - 2 Sobieski Gniew
Delta Miłoradz 4 - 2 Błękitni Kmiecin
Jurand Lasowice 1 - 4 Błękitni Stare Pole
Wisła Korzeniewo - Rodło Kwidzyn
anulowany, było 0-12
GKS Gardeja 1 - 1 Orły Tczew
Rodło Trzciano 1 - 3 Czarni Przemysław
Pauza: Relax Ryjewo, KS Czernin,
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (9) 
Czarni Przemysław 8 - 0 KS Czernin
Orły Tczew 3 - 3 Rodło Trzciano
Rodło Kwidzyn 10 - 0 GKS Gardeja
Błękitni Stare Pole - Wisła Korzeniewo
anulowany, było 16-0
Błękitni Kmiecin 1 - 4 Jurand Lasowice
Orzeł Subkowy 3 - 2 Delta Miłoradz
Pauza: Relax Ryjewo, Sobieski Gniew,
Kolejka 3 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (6) 
Delta Miłoradz 1 - 4 Sobieski Gniew
Jurand Lasowice 4 - 6 Orzeł Subkowy
Wisła Korzeniewo - Błękitni Kmiecin
anulowany, było 2-14
GKS Gardeja 0 - 5 Błękitni Stare Pole 6 września 2015 - 16:00
Rodło Trzciano 1 - 4 Rodło Kwidzyn
KS Czernin 1 - 4 Orły Tczew
Relax Ryjewo 3 - 4 Czarni Przemysław
Kolejka 4 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (7) 
Orły Tczew 5 - 3 Relax Ryjewo
Rodło Kwidzyn 4 - 0 KS Czernin
vo, na boisku 4:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika w drużynie KS Czernin. Rozdział 3 art. 12.1.7
Błękitni Stare Pole 3 - 3 Rodło Trzciano
Błękitni Kmiecin 7 - 0 GKS Gardeja 13 września 2015 - 15:00
Orzeł Subkowy - Wisła Korzeniewo
anulowany, było 6-0
Delta Miłoradz 3 - 0 Jurand Lasowice
Pauza: Czarni Przemysław, Sobieski Gniew,
Kolejka 5 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (4) 
Jurand Lasowice 4 - 5 Sobieski Gniew 20 września 2015 - 12:00
Wisła Korzeniewo - Delta Miłoradz 20 września 2015 - 11:00
anulowany, było 0-5
GKS Gardeja 3 - 2 Orzeł Subkowy 20 września 2015 - 13:00
Rodło Trzciano 2 - 3 Błękitni Kmiecin
KS Czernin 1 - 4 Błękitni Stare Pole 20 września 2015 - 13:00
Relax Ryjewo 0 - 7 Rodło Kwidzyn
Pauza: Czarni Przemysław, Orły Tczew,
Kolejka 6 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (4) 
Sobieski Gniew 0 - 2 Czarni Przemysław 26 września 2015 - 11:00
Błękitni Stare Pole 6 - 0 Relax Ryjewo 27 września 2015 - 12:00
Błękitni Kmiecin 3 - 2 KS Czernin 27 września 2015 - 11:00
Orzeł Subkowy 3 - 7 Rodło Trzciano 26 września 2015 - 11:00
Delta Miłoradz 4 - 0 GKS Gardeja
Jurand Lasowice - Wisła Korzeniewo 27 września 2015 - 12:00
anulowany, było 6-0
Pauza: Rodło Kwidzyn, Orły Tczew,
Kolejka 7 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (4) 
Wisła Korzeniewo - Sobieski Gniew
anulowany, było 1-4
GKS Gardeja 6 - 0 Jurand Lasowice
Rodło Trzciano 0 - 3 Delta Miłoradz 4 października 2015 - 11:00
vo, na boisku 5:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika w drużynie Rodło Trzciano. Rozdział 3 art. 12.1.7 RR.
KS Czernin 0 - 1 Orzeł Subkowy
Relax Ryjewo 3 - 8 Błękitni Kmiecin
Czarni Przemysław 6 - 0 Orły Tczew
Pauza: Rodło Kwidzyn, Błękitni Stare Pole,
Kolejka 8 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (15) 
Sobieski Gniew 4 - 3 Orły Tczew
Rodło Kwidzyn 5 - 0 Czarni Przemysław 11 października 2015 - 13:00
Orzeł Subkowy 2 - 3 Relax Ryjewo 11 października 2015 - 14:00
Delta Miłoradz 6 - 2 KS Czernin
Jurand Lasowice 5 - 3 Rodło Trzciano 11 października 2015 - 12:00
Wisła Korzeniewo - GKS Gardeja 11 października 2015 - 11:00
anulowany, było 1-7
Pauza: Błękitni Kmiecin, Błękitni Stare Pole,
Kolejka 9 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (16) 
GKS Gardeja 4 - 5 Sobieski Gniew 18 października 2015 - 14:00
Rodło Trzciano - Wisła Korzeniewo
anulowany, było 4-3
KS Czernin 1 - 5 Jurand Lasowice 18 października 2015 - 12:00
Relax Ryjewo 1 - 1 Delta Miłoradz 17 października 2015 - 14:00
Czarni Przemysław 2 - 1 Błękitni Stare Pole
Orły Tczew 3 - 6 Rodło Kwidzyn
Pauza: Błękitni Kmiecin, Orzeł Subkowy,
Kolejka 10 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (6) 
Sobieski Gniew 1 - 4 Rodło Kwidzyn 24 października 2015 - 11:00
Błękitni Stare Pole 6 - 2 Orły Tczew
Błękitni Kmiecin 5 - 0 Czarni Przemysław 25 października 2015 - 14:00
Jurand Lasowice 2 - 3 Relax Ryjewo
Wisła Korzeniewo - KS Czernin 24 października 2015 - 11:00
anulowany, było 1-3
GKS Gardeja 8 - 2 Rodło Trzciano 25 października 2015 - 14:00
Pauza: Delta Miłoradz, Orzeł Subkowy,
Kolejka 11 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (7) 
Rodło Trzciano 3 - 8 Sobieski Gniew 28 października 2015 - 15:00
KS Czernin 4 - 3 GKS Gardeja 31 października 2015 - 11:00
Relax Ryjewo - Wisła Korzeniewo 31 października 2015 - 12:00
anulowany, było 8-0
Czarni Przemysław 2 - 1 Orzeł Subkowy 28 października 2015 - 15:00
Orły Tczew 0 - 9 Błękitni Kmiecin 28 października 2015 - 17:00
Rodło Kwidzyn 0 - 1 Błękitni Stare Pole
Pauza: Delta Miłoradz, Jurand Lasowice,
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (23) 
Sobieski Gniew 5 - 1 Błękitni Stare Pole
Błękitni Kmiecin 1 - 1 Rodło Kwidzyn 8 listopada 2015 - 11:00
Orzeł Subkowy 4 - 1 Orły Tczew
Delta Miłoradz 1 - 2 Czarni Przemysław
GKS Gardeja 3 - 0 Relax Ryjewo 8 listopada 2015 - 13:00
vo, na boisku 1:5, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika w drużynie Relax Ryjewo. Roz.3 art. 12.1.7 RR.
Rodło Trzciano 3 - 6 KS Czernin
Pauza: Wisła Korzeniewo, Jurand Lasowice,
Kolejka 13 - 11. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (6) 
KS Czernin 4 - 5 Sobieski Gniew 11 listopada 2015 - 13:00
Relax Ryjewo 5 - 2 Rodło Trzciano
Czarni Przemysław 13 - 0 Jurand Lasowice
Orły Tczew 2 - 2 Delta Miłoradz
Rodło Kwidzyn 6 - 1 Orzeł Subkowy
Błękitni Stare Pole 2 - 2 Błękitni Kmiecin
Pauza: Wisła Korzeniewo, GKS Gardeja,
Kolejka 14 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (8) 
Sobieski Gniew 1 - 4 Błękitni Kmiecin
Orzeł Subkowy 5 - 3 Błękitni Stare Pole 15 listopada 2015 - 09:30
Delta Miłoradz 0 - 1 Rodło Kwidzyn
Jurand Lasowice 2 - 0 Orły Tczew
Wisła Korzeniewo - Czarni Przemysław 14 listopada 2015 - 11:00
anulowany, było 0-15
KS Czernin 2 - 3 Relax Ryjewo 15 listopada 2015 - 13:00
Pauza: Rodło Trzciano, GKS Gardeja,
Kolejka 15 - 21/22. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (4) 
Relax Ryjewo 1 - 3 Sobieski Gniew
Czarni Przemysław 3 - 0 GKS Gardeja 21 października 2015 - 15:30
Orły Tczew - Wisła Korzeniewo 21 października 2015 - 11:00
anulowany, było 3-0 vo
Rodło Kwidzyn 8 - 0 Jurand Lasowice
Błękitni Stare Pole 5 - 0 Delta Miłoradz
Błękitni Kmiecin 3 - 4 Orzeł Subkowy 2 września 2015
Pauza: Rodło Trzciano, KS Czernin,
Kolejka 16 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (3) 
Sobieski Gniew 0 - 4 Orzeł Subkowy 3 maja 2016 - 11:00
vo, na boisku 1:4
Błękitni Kmiecin 3 - 0 Delta Miłoradz 20 marca 2016 - 14:00
Błękitni Stare Pole 3 - 0 Jurand Lasowice 20 marca 2016 - 12:00
Orły Tczew 1 - 3 GKS Gardeja
Czarni Przemysław 3 - 1 Rodło Trzciano
Pauza: Relax Ryjewo, KS Czernin, Rodło Kwidzyn,
Kolejka 17 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (3) 
KS Czernin 2 - 4 Czarni Przemysław 26 marca 2016 - 14:00
Rodło Trzciano 4 - 2 Orły Tczew
GKS Gardeja 0 - 7 Rodło Kwidzyn
Jurand Lasowice 1 - 3 Błękitni Kmiecin 26 marca 2016 - 11:00
Delta Miłoradz 4 - 3 Orzeł Subkowy
Pauza: Błękitni Stare Pole, Relax Ryjewo, Sobieski Gniew,
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
Sobieski Gniew 0 - 0 Delta Miłoradz
Orzeł Subkowy 1 - 2 Jurand Lasowice
Błękitni Stare Pole 4 - 1 GKS Gardeja
Rodło Kwidzyn 7 - 2 Rodło Trzciano
Orły Tczew 1 - 4 KS Czernin
Czarni Przemysław 3 - 0 Relax Ryjewo
Relax Ryjewo wycofał się z rozgrywek
Pauza: Błękitni Kmiecin,
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
Relax Ryjewo 0 - 3 Orły Tczew
Relax Ryjewo wycofał się z rozgrywek
KS Czernin 0 - 5 Rodło Kwidzyn
Rodło Trzciano 3 - 2 Błękitni Stare Pole
GKS Gardeja 1 - 2 Błękitni Kmiecin
Jurand Lasowice 0 - 0 Delta Miłoradz
Pauza: Orzeł Subkowy, Czarni Przemysław, Sobieski Gniew,
Kolejka 20 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sobieski Gniew 3 - 0 Jurand Lasowice 17 kwietnia 2016 - 11:00
Orzeł Subkowy 6 - 0 GKS Gardeja
Błękitni Kmiecin 11 - 2 Rodło Trzciano 17 kwietnia 2016 - 14:00
Błękitni Stare Pole 3 - 1 KS Czernin
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Relax Ryjewo
Relax Ryjewo wycofał się z rozgrywek
Pauza: Czarni Przemysław, Orły Tczew, Delta Miłoradz,
Kolejka 21 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 11 - 0 Sobieski Gniew
Relax Ryjewo 0 - 3 Błękitni Stare Pole
Relax Ryjewo wycofał się z rozgrywek
KS Czernin 0 - 0 Błękitni Kmiecin
Rodło Trzciano 4 - 8 Orzeł Subkowy
GKS Gardeja 1 - 2 Delta Miłoradz
Pauza: Jurand Lasowice, Rodło Kwidzyn, Orły Tczew,
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (3) 
Jurand Lasowice 4 - 1 GKS Gardeja
Delta Miłoradz 1 - 0 Rodło Trzciano
Orzeł Subkowy 3 - 2 KS Czernin
Błękitni Kmiecin 3 - 0 Relax Ryjewo
Relax Ryjewo wycofał się z rozgrywek
Orły Tczew 0 - 4 Czarni Przemysław
Pauza: Rodło Kwidzyn, Błękitni Stare Pole, Sobieski Gniew,
Kolejka 23 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
Orły Tczew 1 - 3 Sobieski Gniew
Czarni Przemysław 1 - 3 Rodło Kwidzyn
Relax Ryjewo 0 - 3 Orzeł Subkowy
Relax Ryjewo wycofał się z rozgrywek
KS Czernin 1 - 6 Delta Miłoradz
Rodło Trzciano 4 - 7 Jurand Lasowice
Pauza: GKS Gardeja, Błękitni Kmiecin, Błękitni Stare Pole,
Kolejka 24 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
Sobieski Gniew 1 - 4 GKS Gardeja
Jurand Lasowice 3 - 2 KS Czernin
Delta Miłoradz 3 - 0 Relax Ryjewo
Relax Ryjewo wycofał się z rozgrywek
Błękitni Stare Pole 1 - 8 Czarni Przemysław
Rodło Kwidzyn 14 - 0 Orły Tczew
Pauza: Błękitni Kmiecin, Orzeł Subkowy, Rodło Trzciano,
Kolejka 25 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
Rodło Kwidzyn 6 - 1 Sobieski Gniew
Orły Tczew 0 - 4 Błękitni Stare Pole 30 maja 2016 - 17:00
Czarni Przemysław 3 - 0 Błękitni Kmiecin
vo, na boisku 1:0, samowolne opuszczenie boiska przez drużynę Błękitni Kmiecin w 62 min.
Relax Ryjewo 0 - 3 Jurand Lasowice
Relax Ryjewo wycofał się z rozgrywek
Rodło Trzciano 5 - 5 GKS Gardeja
Pauza: KS Czernin, Delta Miłoradz, Orzeł Subkowy,
Kolejka 26 - 25/26. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
Sobieski Gniew 5 - 3 Rodło Trzciano
GKS Gardeja 1 - 4 KS Czernin
Orzeł Subkowy 1 - 7 Czarni Przemysław
Błękitni Kmiecin 3 - 0 Orły Tczew 25 maja 2016 - 17:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Błękitni Stare Pole 1 - 3 Rodło Kwidzyn
Pauza: Delta Miłoradz, Jurand Lasowice, Relax Ryjewo,
Kolejka 27 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stare Pole 8 - 5 Sobieski Gniew
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Błękitni Kmiecin
vo, goście nie przyjechali
Orły Tczew 0 - 2 Orzeł Subkowy
Czarni Przemysław 7 - 0 Delta Miłoradz
Relax Ryjewo 0 - 3 GKS Gardeja
Relax Ryjewo wycofał się z rozgrywek
KS Czernin 6 - 3 Rodło Trzciano
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sobieski Gniew 9 - 5 KS Czernin
Rodło Trzciano 3 - 0 Relax Ryjewo
Relax Ryjewo wycofał się z rozgrywek
Jurand Lasowice 3 - 2 Czarni Przemysław
Delta Miłoradz 3 - 0 Orły Tczew
goście nie przyjechali
Orzeł Subkowy 0 - 4 Rodło Kwidzyn
Błękitni Kmiecin 3 - 2 Błękitni Stare Pole
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Kmiecin 3 - 2 Sobieski Gniew
Błękitni Stare Pole 0 - 3 Orzeł Subkowy
vo, na boisku 3:4
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Delta Miłoradz
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Orły Tczew 0 - 8 Jurand Lasowice
Relax Ryjewo 0 - 3 KS Czernin
Relax Ryjewo wycofał się z rozgrywek
Pauza: Rodło Trzciano, GKS Gardeja, Czarni Przemysław,
Kolejka 30 - 18/19. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
Sobieski Gniew 3 - 0 Relax Ryjewo
Relax Ryjewo wycofał się z rozgrywek
GKS Gardeja 1 - 1 Czarni Przemysław
Jurand Lasowice 0 - 2 Rodło Kwidzyn
Delta Miłoradz 4 - 0 Błękitni Stare Pole
vo, na boisku 4:0
Orzeł Subkowy 4 - 1 Błękitni Kmiecin
Pauza: Orły Tczew, Rodło Trzciano, KS Czernin, .