Kolejka 1 - 12/13. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Damnica |
16 - 1 |
Piast Człuchów |
13 września 2015
13.09 - 14:00 |
Anioły Garczegorze |
8 - 1 |
Granit Kończewo |
|
Pauza: Start Łeba, Karol Pęplino, |
Kolejka 2 - 19/20. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piast Człuchów |
0 - 2 |
Anioły Garczegorze |
20 września 2015
20.09 - 14:00 |
Karol Pęplino |
2 - 1 |
KS Damnica |
20 września 2015
20.09 - 11:00 |
Pauza: Granit Kończewo, Start Łeba, |
Kolejka 3 - 26/27. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Anioły Garczegorze |
2 - 1 |
Karol Pęplino |
|
Start Łeba |
2 - 2 |
Granit Kończewo |
27 września 2015
27.09 - 16:00 |
Pauza: Piast Człuchów, KS Damnica, |
Kolejka 4 - 3/4. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piast Człuchów |
2 - 3 |
Start Łeba |
4 października 2015
4.10 - 14:00 |
KS Damnica |
0 - 3 |
Anioły Garczegorze |
4 października 2015
4.10 - 14:00 |
Pauza: Karol Pęplino, Granit Kończewo, |
Kolejka 5 - 10/11. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Start Łeba |
1 - 2 |
Karol Pęplino |
11 października 2015
11.10 - 15:00 |
Granit Kończewo |
4 - 4 |
Piast Człuchów |
11 października 2015
11.10 - 13:00 |
Pauza: KS Damnica, Anioły Garczegorze, |
Kolejka 6 - 17/18. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Karol Pęplino |
2 - 2 |
Granit Kończewo |
18 października 2015
18.10 - 13:00 |
KS Damnica |
4 - 3 |
Start Łeba |
18 października 2015
18.10 - 14:00 |
Pauza: Anioły Garczegorze, Piast Człuchów, |
Kolejka 7 - 24/25. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Start Łeba |
0 - 3 |
Anioły Garczegorze |
24 października 2015
24.10 - 14:00 |
Granit Kończewo |
4 - 2 |
KS Damnica |
25 października 2015
25.10 - 15:00 |
Piast Człuchów |
2 - 4 |
Karol Pęplino |
|
Kolejka 8 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piast Człuchów |
10 - 1 |
KS Damnica |
|
Granit Kończewo |
0 - 2 |
Anioły Garczegorze |
|
Pauza: Start Łeba, Karol Pęplino, |
Kolejka 9 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Anioły Garczegorze |
10 - 1 |
Piast Człuchów |
28 maja 2016
28.05 |
KS Damnica |
4 - 5 |
Karol Pęplino |
|
Pauza: Granit Kończewo, Start Łeba, |
Kolejka 10 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Karol Pęplino |
1 - 6 |
Anioły Garczegorze |
|
Granit Kończewo |
0 - 3 |
Start Łeba |
|
vo, na boisku 2:2 |
Pauza: Piast Człuchów, KS Damnica, |
Kolejka 11 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Start Łeba |
3 - 0 |
Piast Człuchów |
|
Anioły Garczegorze |
4 - 0 |
KS Damnica |
|
vo, na boisku 4:0 |
Pauza: Karol Pęplino, Granit Kończewo, |
Kolejka 12 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Karol Pęplino |
0 - 2 |
Start Łeba |
|
Piast Człuchów |
3 - 0 |
Granit Kończewo |
|
Pauza: KS Damnica, Anioły Garczegorze, |
Kolejka 13 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Granit Kończewo |
3 - 1 |
Karol Pęplino |
1 czerwca 2016
1.06 - 18:00 |
Start Łeba |
1 - 4 |
KS Damnica |
|
Pauza: Anioły Garczegorze, Piast Człuchów, |
Kolejka 14 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Anioły Garczegorze |
3 - 0 |
Start Łeba |
|
KS Damnica |
2 - 3 |
Granit Kończewo |
|
Karol Pęplino |
4 - 4 |
Piast Człuchów |
|
|