Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
U-2 Bytów |
0 - 3 |
KP Gdynia |
|
Pomezania Malbork |
0 - 1 |
Sztorm Mosty |
|
Myśliwiec Tuchomie |
4 - 2 |
Sparta Gdańsk |
|
KP Starogard Gdański |
6 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Akademia Piłkarska LG |
3 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Chojniczanka Chojnice |
4 - 2 |
Santos Gdańsk |
|
Arka Gdynia SI |
0 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
|
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
KP Gdynia |
0 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
|
Santos Gdańsk |
0 - 2 |
Arka Gdynia SI |
|
Pogoń Lębork |
1 - 7 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Sparta Gdańsk |
0 - 3 |
KP Starogard Gdański |
|
Sztorm Mosty |
4 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
U-2 Bytów |
3 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Pomezania Malbork |
3 - 1 |
KP Gdynia |
13 września 2015
13.09 - 13:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
U-2 Bytów |
13 września 2015
13.09 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Sztorm Mosty |
|
Akademia Piłkarska LG |
1 - 0 |
Sparta Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
7 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Arka Gdynia SI |
5 - 2 |
Pogoń Lębork |
13 września 2015
13.09 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
5 - 1 |
Santos Gdańsk |
13 września 2015
13.09 - 14:00 |
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
KP Gdynia |
3 - 1 |
Santos Gdańsk |
20 września 2015
20.09 - 15:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
20 września 2015
20.09 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
5 - 0 |
Arka Gdynia SI |
20 września 2015
20.09 - 12:30 |
Sparta Gdańsk |
0 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Sztorm Mosty |
0 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
20 września 2015
20.09 - 11:00 |
U-2 Bytów |
2 - 0 |
KP Starogard Gdański |
20 września 2015
20.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
5 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
20 września 2015
20.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 4 |
KP Gdynia |
27 września 2015
27.09 - 14:45 |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Akademia Piłkarska LG |
0 - 1 |
U-2 Bytów |
27 września 2015
27.09 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 0 |
Sztorm Mosty |
|
Arka Gdynia SI |
1 - 0 |
Sparta Gdańsk |
26 września 2015
26.09 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
27 września 2015
27.09 - 11:00 |
Santos Gdańsk |
5 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Gryf Wejherowo |
5 - 1 |
Santos Gdańsk |
|
Sparta Gdańsk |
2 - 7 |
Gryf Słupsk KS |
|
Sztorm Mosty |
1 - 0 |
Arka Gdynia SI |
4 października 2015
4.10 - 16:30 |
U-2 Bytów |
1 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
4 października 2015
4.10 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
21 października 2015
21.10 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 5 |
KP Starogard Gdański |
|
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
2 - 0 |
KP Gdynia |
|
Akademia Piłkarska LG |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Arka Gdynia SI |
0 - 0 |
U-2 Bytów |
11 października 2015
11.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 1 |
Sztorm Mosty |
10 października 2015
10.10 - 11:00 |
Santos Gdańsk |
8 - 1 |
Sparta Gdańsk |
|
Pogoń Lębork |
5 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
KP Gdynia |
10 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Sparta Gdańsk |
1 - 4 |
Pogoń Lębork |
|
Sztorm Mosty |
2 - 0 |
Santos Gdańsk |
18 października 2015
18.10 - 11:00 |
U-2 Bytów |
0 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
18 października 2015
18.10 - 16:30 |
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
Arka Gdynia SI |
18 października 2015
18.10 - 11:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
KP Starogard Gdański |
2 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
0 - 4 |
KP Gdynia |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
Arka Gdynia SI |
2 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
25 października 2015
25.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
25 października 2015
25.10 - 13:30 |
Santos Gdańsk |
1 - 3 |
U-2 Bytów |
|
Pogoń Lębork |
1 - 0 |
Sztorm Mosty |
|
Gryf Wejherowo |
4 - 1 |
Sparta Gdańsk |
25 października 2015
25.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia |
11 - 0 |
Sparta Gdańsk |
30 października 2015
30.10 - 18:00 |
Sztorm Mosty |
4 - 2 |
Gryf Wejherowo |
31 października 2015
31.10 - 11:00 |
U-2 Bytów |
4 - 3 |
Pogoń Lębork |
|
Pomezania Malbork |
1 - 3 |
Santos Gdańsk |
31 października 2015
31.10 - 13:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 4 |
Gryf Słupsk KS |
31 października 2015
31.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
4 - 0 |
Arka Gdynia SI |
31 października 2015
31.10 - 13:00 |
Akademia Piłkarska LG |
2 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
31 października 2015
31.10 - 13:00 |
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
KP Gdynia |
|
Arka Gdynia SI |
2 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
8 listopada 2015
8.11 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 0 |
KP Starogard Gdański |
7 listopada 2015
7.11 - 11:00 |
Santos Gdańsk |
4 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
8 listopada 2015
8.11 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
U-2 Bytów |
|
Sparta Gdańsk |
1 - 5 |
Sztorm Mosty |
|
Kolejka 12 - 11. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia |
4 - 0 |
Sztorm Mosty |
|
U-2 Bytów |
10 - 1 |
Sparta Gdańsk |
|
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 2 |
Pogoń Lębork |
11 listopada 2015
11.11 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
6 - 2 |
Santos Gdańsk |
|
Akademia Piłkarska LG |
0 - 5 |
Gryf Słupsk KS |
|
Chojniczanka Chojnice |
4 - 1 |
Arka Gdynia SI |
|
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
2 - 1 |
KP Gdynia |
|
Gryf Słupsk KS |
2 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
15 listopada 2015
15.11 - 11:00 |
Santos Gdańsk |
2 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
14 listopada 2015
14.11 - 11:00 |
Gdańsk, ul. Hallera 201 |
Pogoń Lębork |
0 - 5 |
KP Starogard Gdański |
15 listopada 2015
15.11 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
6 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Sparta Gdańsk |
1 - 3 |
Pomezania Malbork |
15 listopada 2015
15.11 - 11:00 |
Malbork, ul. Toruńska 60. Zmiana gospodarza – w rundzie jesiennej rolę tę pełnić będzie Pomezania Malbork, w rundzie wiosennej Sparta Gdańsk |
Sztorm Mosty |
1 - 5 |
U-2 Bytów |
15 listopada 2015
15.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia |
2 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Sztorm Mosty |
0 - 5 |
Pomezania Malbork |
20 marca 2016
20.03 - 15:00 |
Sparta Gdańsk |
3 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek |
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
KP Starogard Gdański |
20 marca 2016
20.03 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Santos Gdańsk |
0 - 10 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gryf Słupsk KS |
3 - 1 |
Arka Gdynia SI |
|
Kolejka 15 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
3 - 1 |
KP Gdynia |
|
Arka Gdynia SI |
4 - 4 |
Santos Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Akademia Piłkarska LG |
1 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
KP Starogard Gdański |
5 - 0 |
Sparta Gdańsk |
24 marca 2016
24.03 - 13:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 3 |
Sztorm Mosty |
|
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek |
Pomezania Malbork |
2 - 2 |
U-2 Bytów |
26 marca 2016
26.03 - 11:00 |
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia |
2 - 2 |
Pomezania Malbork |
|
U-2 Bytów |
3 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek |
Sztorm Mosty |
0 - 3 |
KP Starogard Gdański |
|
Sparta Gdańsk |
0 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
Arka Gdynia SI |
|
Santos Gdańsk |
3 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
|
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Santos Gdańsk |
2 - 1 |
KP Gdynia |
|
Gryf Słupsk KS |
1 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Arka Gdynia SI |
5 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Sparta Gdańsk |
|
vo, goście nie przyjechali |
Akademia Piłkarska LG |
1 - 2 |
Sztorm Mosty |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek |
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia |
3 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek |
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
U-2 Bytów |
1 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
16 kwietnia 2016
16.04 - 13:00 |
Sztorm Mosty |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Sparta Gdańsk |
1 - 10 |
Arka Gdynia SI |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 4 |
Gryf Słupsk KS |
|
Pogoń Lębork |
5 - 1 |
Santos Gdańsk |
|
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
0 - 4 |
KP Gdynia |
|
Santos Gdańsk |
2 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
Gryf Słupsk KS |
3 - 0 |
Sparta Gdańsk |
|
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Arka Gdynia SI |
2 - 0 |
Sztorm Mosty |
|
Chojniczanka Chojnice |
6 - 2 |
U-2 Bytów |
18 maja 2016
18.05 - 17:00 |
Akademia Piłkarska LG |
5 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek |
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia |
2 - 3 |
KP Starogard Gdański |
|
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek |
Pomezania Malbork |
2 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
|
U-2 Bytów |
2 - 0 |
Arka Gdynia SI |
|
Sztorm Mosty |
2 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
|
Sparta Gdańsk |
3 - 6 |
Santos Gdańsk |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 21 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
0 - 0 |
KP Gdynia |
|
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Sparta Gdańsk |
|
vo, goście nie przyjechali |
Santos Gdańsk |
3 - 0 |
Sztorm Mosty |
|
Gryf Słupsk KS |
5 - 2 |
U-2 Bytów |
|
Arka Gdynia SI |
2 - 4 |
Pomezania Malbork |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek |
Akademia Piłkarska LG |
1 - 5 |
KP Starogard Gdański |
|
Kolejka 22 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia |
0 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
|
KP Starogard Gdański |
2 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 3 |
Arka Gdynia SI |
|
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek |
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
|
U-2 Bytów |
0 - 0 |
Santos Gdańsk |
|
Sztorm Mosty |
1 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Sparta Gdańsk |
0 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Sparta Gdańsk został wycofany w wyniku trzykrotnego niestawienia się na zawody |
Kolejka 23 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Gdańsk |
0 - 3 |
KP Gdynia |
|
Sparta Gdańsk został wycofany w wyniku trzykrotnego niestawienia się na zawody |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Sztorm Mosty |
|
Pogoń Lębork |
2 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Santos Gdańsk |
4 - 1 |
Pomezania Malbork |
|
Gryf Słupsk KS |
3 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek |
Arka Gdynia SI |
0 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Kolejka 24 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia |
0 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
29 maja 2016
29.05 - 17:00 |
Akademia Piłkarska LG |
0 - 2 |
Arka Gdynia SI |
|
KP Starogard Gdański |
2 - 4 |
Gryf Słupsk KS |
|
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 3 |
Santos Gdańsk |
|
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek |
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
U-2 Bytów |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
29 maja 2016
29.05 - 18:00 |
Sztorm Mosty |
3 - 0 |
Sparta Gdańsk |
|
Sparta Gdańsk został wycofany w wyniku trzykrotnego niestawienia się na zawody |
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm Mosty |
2 - 1 |
KP Gdynia |
|
Sparta Gdańsk |
0 - 3 |
U-2 Bytów |
|
Sparta Gdańsk został wycofany w wyniku trzykrotnego niestawienia się na zawody |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
|
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
|
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek |
Santos Gdańsk |
4 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Gryf Słupsk KS |
0 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Arka Gdynia SI |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia |
2 - 0 |
Arka Gdynia SI |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
|
Akademia Piłkarska LG |
0 - 0 |
Santos Gdańsk |
|
KP Starogard Gdański |
3 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Sparta Gdańsk |
|
Sparta Gdańsk został wycofany w wyniku trzykrotnego niestawienia się na zawody |
U-2 Bytów |
1 - 0 |
Sztorm Mosty |
|
|