Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 1 |
UKS Klukowo |
30 sierpnia 2015
30.08 - 14:00 |
GKS II Żukowo |
2 - 5 |
Barka Łebno |
30 sierpnia 2015
30.08 - 11:00 |
GKS Linia |
1 - 2 |
OKS Janowo |
30 sierpnia 2015
30.08 - 17:00 |
GOSRiT II Luzino |
3 - 9 |
Karlikowo Sopot |
29 sierpnia 2015
29.08 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia |
8 - 0 |
KKS Koleczkowo |
30 sierpnia 2015
30.08 - 17:00 |
vo, na boisku 8:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika |
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa, |
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (30) |
UKS Klukowo |
1 - 2 |
KKS Koleczkowo |
5 września 2015
5.09 - 17:00 |
Karlikowo Sopot |
8 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
5 września 2015
5.09 - 11:00 |
OKS Janowo |
9 - 0 |
GOSRiT II Luzino |
5 września 2015
5.09 - 17:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
2 - 1 |
GKS Linia |
6 września 2015
6.09 - 11:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
7 - 2 |
GKS II Żukowo |
5 września 2015
5.09 - 17:00 |
Pauza: Barka Łebno, |
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (14) |
GKS II Żukowo |
1 - 4 |
UKS Klukowo |
13 września 2015
13.09 - 11:00 |
GKS Linia |
2 - 5 |
Barka Łebno |
12 września 2015
12.09 - 17:00 |
GOSRiT II Luzino |
0 - 5 |
AP Gdynia Dąbrowa |
12 września 2015
12.09 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia |
6 - 0 |
OKS Janowo |
13 września 2015
13.09 - 17:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 1 |
Karlikowo Sopot |
12 września 2015
12.09 - 15:00 |
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie, |
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (10) |
UKS Klukowo |
0 - 6 |
Karlikowo Sopot |
20 września 2015
20.09 - 11:00 |
OKS Janowo |
6 - 1 |
KKS Koleczkowo |
19 września 2015
19.09 - 17:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 6 |
Bałtyk II Gdynia |
20 września 2015
20.09 - 17:00 |
Barka Łebno |
2 - 4 |
GOSRiT II Luzino |
20 września 2015
20.09 - 13:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 2 |
GKS Linia |
20 września 2015
20.09 - 14:00 |
Pauza: GKS II Żukowo, |
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (8) |
GKS Linia |
5 - 1 |
GKS II Żukowo |
26 września 2015
26.09 - 17:00 |
GOSRiT II Luzino |
0 - 3 |
Sokół Bożepole Wielkie |
26 września 2015
26.09 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 0 |
Barka Łebno |
27 września 2015
27.09 - 11:00 |
KKS Koleczkowo |
5 - 2 |
AP Gdynia Dąbrowa |
26 września 2015
26.09 - 15:00 |
Karlikowo Sopot |
2 - 2 |
OKS Janowo |
27 września 2015
27.09 - 11:00 |
Pauza: UKS Klukowo, |
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (9) |
UKS Klukowo |
0 - 5 |
OKS Janowo |
4 października 2015
4.10 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 3 |
Karlikowo Sopot |
4 października 2015
4.10 - 15:00 |
Barka Łebno |
2 - 6 |
KKS Koleczkowo |
4 października 2015
4.10 - 13:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
3 października 2015
3.10 - 16:00 |
GKS II Żukowo |
2 - 6 |
GOSRiT II Luzino |
4 października 2015
4.10 - 11:00 |
Pauza: GKS Linia, |
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (12) |
GKS Linia |
1 - 0 |
UKS Klukowo |
10 października 2015
10.10 - 15:00 |
Bałtyk II Gdynia |
12 - 0 |
GKS II Żukowo |
11 października 2015
11.10 - 17:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
10 października 2015
10.10 - 15:00 |
Karlikowo Sopot |
3 - 0 |
Barka Łebno |
11 października 2015
11.10 - 11:00 |
OKS Janowo |
4 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
11 października 2015
11.10 - 11:00 |
Pauza: GOSRiT II Luzino, |
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (12) |
UKS Klukowo |
3 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
17 października 2015
17.10 - 15:00 |
vo, na boisku 3:1, udział w meczu nieuprawnione go zawodnika (kara finansowa) |
Barka Łebno |
0 - 7 |
OKS Janowo |
18 października 2015
18.10 - 13:00 |
vo, na boisku 0:7. udział w meczu nieuprawnione go zawodnika (kara finansowa) |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 2 |
Karlikowo Sopot |
17 października 2015
17.10 - 15:00 |
GKS II Żukowo |
2 - 3 |
KKS Koleczkowo |
18 października 2015
18.10 - 11:00 |
GKS Linia |
2 - 6 |
GOSRiT II Luzino |
17 października 2015
17.10 - 15:00 |
Pauza: Bałtyk II Gdynia, |
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (16) |
GOSRiT II Luzino |
4 - 0 |
UKS Klukowo |
24 października 2015
24.10 - 14:00 |
Bałtyk II Gdynia |
7 - 1 |
GKS Linia |
25 października 2015
25.10 - 17:00 |
GKS II Żukowo |
2 - 4 |
Karlikowo Sopot |
25 października 2015
25.10 - 11:00 |
OKS Janowo |
3 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
24 października 2015
24.10 - 15:00 |
Rumia, ul. Gdyńska 68 |
AP Gdynia Dąbrowa |
4 - 1 |
Barka Łebno |
24 października 2015
24.10 - 17:00 |
Pauza: KKS Koleczkowo, |
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (12) |
UKS Klukowo |
2 - 4 |
Barka Łebno |
31 października 2015
31.10 - 15:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
4 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
GKS II Żukowo |
1 - 8 |
OKS Janowo |
31 października 2015
31.10 - 16:00 |
GKS Linia |
1 - 2 |
KKS Koleczkowo |
31 października 2015
31.10 - 15:00 |
GOSRiT II Luzino |
3 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
Pauza: Karlikowo Sopot, |
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Bałtyk II Gdynia |
8 - 1 |
UKS Klukowo |
8 listopada 2015
8.11 - 17:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 1 |
GOSRiT II Luzino |
7 listopada 2015
7.11 - 14:00 |
Karlikowo Sopot |
1 - 1 |
GKS Linia |
8 listopada 2015
8.11 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
8 - 1 |
GKS II Żukowo |
7 listopada 2015
7.11 - 17:00 |
Barka Łebno |
1 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
8 listopada 2015
8.11 - 13:00 |
Pauza: OKS Janowo, |
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (12) |
UKS Klukowo |
3 - 4 |
Sokół Bożepole Wielkie |
17 kwietnia 2016
17.04 - 11:00 |
Barka Łebno |
5 - 2 |
GKS II Żukowo |
17 kwietnia 2016
17.04 - 13:00 |
OKS Janowo |
5 - 1 |
GKS Linia |
16 kwietnia 2016
16.04 - 16:00 |
Karlikowo Sopot |
3 - 2 |
GOSRiT II Luzino |
2 kwietnia 2016
2.04 - 15:00 |
KKS Koleczkowo |
2 - 5 |
Bałtyk II Gdynia |
16 kwietnia 2016
16.04 - 11:00 |
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa, |
Kolejka 13 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (14) |
KKS Koleczkowo |
9 - 1 |
UKS Klukowo |
23 kwietnia 2016
23.04 - 15:00 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 1 |
Karlikowo Sopot |
24 kwietnia 2016
24.04 - 15:00 |
GOSRiT II Luzino |
4 - 2 |
OKS Janowo |
23 kwietnia 2016
23.04 - 14:00 |
GKS Linia |
3 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
24 kwietnia 2016
24.04 - 13:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
GKS II Żukowo |
1 - 3 |
Sokół Bożepole Wielkie |
24 kwietnia 2016
24.04 - 11:00 |
Pauza: Barka Łebno, |
Kolejka 14 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (2) |
UKS Klukowo |
1 - 3 |
GKS II Żukowo |
1 maja 2016
1.05 - 11:00 |
Barka Łebno |
3 - 2 |
GKS Linia |
1 maja 2016
1.05 - 13:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 3 |
GOSRiT II Luzino |
30 kwietnia 2016
30.04 - 18:00 |
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek |
OKS Janowo |
1 - 6 |
Bałtyk II Gdynia |
30 kwietnia 2016
30.04 - 11:00 |
Karlikowo Sopot |
2 - 1 |
KKS Koleczkowo |
30 kwietnia 2016
30.04 - 16:00 |
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie, |
Kolejka 15 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Karlikowo Sopot |
4 - 0 |
UKS Klukowo |
7 maja 2016
7.05 - 15:00 |
KKS Koleczkowo |
2 - 1 |
OKS Janowo |
7 maja 2016
7.05 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek |
GOSRiT II Luzino |
3 - 0 |
Barka Łebno |
7 maja 2016
7.05 - 14:00 |
vo, na boisku 2:3, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa) |
GKS Linia |
3 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
8 maja 2016
8.05 - 13:00 |
vo, brak kart zdrowia zawodników gości |
Pauza: GKS II Żukowo, |
Kolejka 16 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GKS II Żukowo |
3 - 3 |
GKS Linia |
15 maja 2016
15.05 - 11:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 3 |
GOSRiT II Luzino |
14 maja 2016
14.05 - 17:00 |
Barka Łebno |
3 - 7 |
Bałtyk II Gdynia |
15 maja 2016
15.05 - 13:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 3 |
KKS Koleczkowo |
|
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek |
OKS Janowo |
1 - 2 |
Karlikowo Sopot |
15 maja 2016
15.05 - 15:00 |
Pauza: UKS Klukowo, |
Kolejka 17 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (1) |
OKS Janowo |
3 - 0 |
UKS Klukowo |
21 maja 2016
21.05 - 16:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Karlikowo Sopot |
3 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek |
KKS Koleczkowo |
2 - 1 |
Barka Łebno |
22 maja 2016
22.05 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia |
7 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
22 maja 2016
22.05 - 18:30 |
GOSRiT II Luzino |
6 - 2 |
GKS II Żukowo |
22 maja 2016
22.05 - 11:00 |
Pauza: GKS Linia, |
Kolejka 18 - 25. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (4) |
UKS Klukowo |
1 - 1 |
GKS Linia |
25 maja 2016
25.05 - 17:00 |
GKS II Żukowo |
0 - 4 |
Bałtyk II Gdynia |
26 maja 2016
26.05 - 15:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 0 |
KKS Koleczkowo |
10 kwietnia 2016
10.04 - 14:00 |
vo, na boisku 0:2, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika |
Barka Łebno |
3 - 4 |
Karlikowo Sopot |
10 kwietnia 2016
10.04 - 13:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 3 |
OKS Janowo |
25 maja 2016
25.05 - 19:30 |
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek |
Pauza: GOSRiT II Luzino, |
Kolejka 19 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (1) |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 3 |
UKS Klukowo |
29 maja 2016
29.05 - 12:00 |
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek |
OKS Janowo |
3 - 0 |
Barka Łebno |
28 maja 2016
28.05 - 16:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Karlikowo Sopot |
2 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
28 maja 2016
28.05 - 16:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 0 |
GKS II Żukowo |
28 maja 2016
28.05 - 13:00 |
vo, goście nie przyjechali |
GOSRiT II Luzino |
1 - 0 |
GKS Linia |
28 maja 2016
28.05 - 14:00 |
Pauza: Bałtyk II Gdynia, |
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (2) |
UKS Klukowo |
1 - 8 |
GOSRiT II Luzino |
5 czerwca 2016
5.06 - 11:00 |
GKS Linia |
0 - 8 |
Bałtyk II Gdynia |
5 czerwca 2016
5.06 - 13:00 |
Karlikowo Sopot |
12 - 1 |
GKS II Żukowo |
5 czerwca 2016
5.06 - 13:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 0 |
OKS Janowo |
4 czerwca 2016
4.06 - 17:00 |
Barka Łebno |
3 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
5 czerwca 2016
5.06 - 13:00 |
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek |
Pauza: KKS Koleczkowo, |
Kolejka 21 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Barka Łebno |
2 - 0 |
UKS Klukowo |
12 czerwca 2016
12.06 - 13:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 3 |
Sokół Bożepole Wielkie |
12 czerwca 2016
12.06 - 15:00 |
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek |
OKS Janowo |
0 - 3 |
GKS II Żukowo |
11 czerwca 2016
11.06 - 16:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
KKS Koleczkowo |
3 - 0 |
GKS Linia |
11 czerwca 2016
11.06 - 14:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 1 |
GOSRiT II Luzino |
11 czerwca 2016
11.06 - 11:00 |
Pauza: Karlikowo Sopot, |
Kolejka 22 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (6) |
UKS Klukowo |
0 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
19 czerwca 2016
19.06 - 16:00 |
GOSRiT II Luzino |
4 - 1 |
KKS Koleczkowo |
19 czerwca 2016
19.06 - 16:00 |
GKS Linia |
1 - 4 |
Karlikowo Sopot |
19 czerwca 2016
19.06 - 16:00 |
GKS II Żukowo |
3 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek |
Sokół Bożepole Wielkie |
5 - 1 |
Barka Łebno |
19 czerwca 2016
19.06 - 16:00 |
Pauza: OKS Janowo, . |
|