Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Powiśle II Dzierzgoń 26 62 19 5 2 83 - 29
2. Błękitni Kmiecin 26 49 15 4 7 70 - 36
3. Delta Miłoradz 26 46 15 1 10 63 - 49
4. Powiśle Stary Targ 26 43 14 1 11 77 - 59 2 6 2 0 0 6 - 2
5. Rodło II Kwidzyn 26 43 13 4 9 56 - 50 2 0 0 0 2 2 - 6
6. GDKiS Ostaszewo 26 41 12 5 9 59 - 42
7. Spójnia Sadlinki 26 40 12 4 10 49 - 46
8. Świt Radostowo 26 38 11 5 10 46 - 42
9. LKS Waplewo 26 35 10 5 11 58 - 54
10. Weber Szprudowo 26 33 10 3 13 64 - 89
11. Pogoń Prabuty 26 32 9 5 12 52 - 55
12. Sobieski Gniew 26 27 7 6 13 38 - 61
13. Korona Rywałd 26 16 5 1 20 49 - 107
14. Olimpia Sztum 26 14 3 5 18 36 - 81
Ostatni komentarz dodał Sephora 20.06.2016, 21:33:14


Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (86) 
GDKiS Ostaszewo 2 - 0 Weber Szprudowo 23 sierpnia 2015 - 14:00
Powiśle Stary Targ 5 - 4 LKS Waplewo 22 sierpnia 2015 - 15:00
Sobieski Gniew 4 - 2 Spójnia Sadlinki 23 sierpnia 2015 - 17:00
Powiśle II Dzierzgoń 5 - 0 Rodło II Kwidzyn 22 sierpnia 2015 - 16:00
Świt Radostowo 4 - 0 Olimpia Sztum 23 sierpnia 2015 - 17:00
Błękitni Kmiecin 6 - 1 Korona Rywałd 22 sierpnia 2015 - 16:00
Delta Miłoradz 3 - 2 Pogoń Prabuty 23 sierpnia 2015 - 17:00
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (36) 
Weber Szprudowo 2 - 0 Pogoń Prabuty 30 sierpnia 2015 - 17:00
Korona Rywałd 3 - 6 Delta Miłoradz 29 sierpnia 2015 - 17:00
Olimpia Sztum 0 - 5 Błękitni Kmiecin 29 sierpnia 2015 - 17:00
Rodło II Kwidzyn 4 - 0 Świt Radostowo 29 sierpnia 2015 - 16:00
Spójnia Sadlinki 1 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 29 sierpnia 2015 - 12:00
LKS Waplewo 3 - 2 Sobieski Gniew 29 sierpnia 2015 - 17:00
GDKiS Ostaszewo 1 - 2 Powiśle Stary Targ 30 sierpnia 2015 - 14:00
Kolejka 3 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (49) 
Powiśle Stary Targ 3 - 1 Weber Szprudowo 5 września 2015 - 15:00
Sobieski Gniew 2 - 2 GDKiS Ostaszewo 6 września 2015 - 18:00
Powiśle II Dzierzgoń 2 - 1 LKS Waplewo 5 września 2015 - 16:00
Świt Radostowo 4 - 2 Spójnia Sadlinki 6 września 2015 - 16:00
Błękitni Kmiecin 3 - 3 Rodło II Kwidzyn 5 września 2015 - 15:00
Delta Miłoradz 1 - 2 Olimpia Sztum 5 września 2015 - 17:00
Pogoń Prabuty 0 - 3 Korona Rywałd 5 września 2015 - 17:00
vo, na boisku 3:0. udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (Kara finansowa)
Kolejka 4 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (29) 
Weber Szprudowo 6 - 0 Korona Rywałd 13 września 2015 - 16:00
Olimpia Sztum 2 - 1 Pogoń Prabuty 12 września 2015 - 17:00
Rodło II Kwidzyn 3 - 0 Delta Miłoradz 12 września 2015 - 16:00
Spójnia Sadlinki 1 - 2 Błękitni Kmiecin 12 września 2015 - 16:00
LKS Waplewo 1 - 1 Świt Radostowo 12 września 2015 - 16:00
GDKiS Ostaszewo 0 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 12 września 2015 - 11:05
Powiśle Stary Targ 6 - 0 Sobieski Gniew 12 września 2015 - 15:00
Kolejka 5 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (50) 
Sobieski Gniew 0 - 2 Weber Szprudowo 20 września 2015 - 17:00
Powiśle II Dzierzgoń 5 - 1 Powiśle Stary Targ 19 września 2015 - 16:00
Świt Radostowo 1 - 0 GDKiS Ostaszewo 20 września 2015 - 15:00
Błękitni Kmiecin 1 - 6 LKS Waplewo 20 września 2015 - 15:00
Delta Miłoradz 3 - 2 Spójnia Sadlinki 19 września 2015 - 17:00
Pogoń Prabuty 1 - 2 Rodło II Kwidzyn 19 września 2015 - 16:00
Korona Rywałd 4 - 3 Olimpia Sztum 19 września 2015 - 16:00
Kolejka 6 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (27) 
Weber Szprudowo 3 - 2 Olimpia Sztum 27 września 2015 - 16:00
Rodło II Kwidzyn 2 - 1 Korona Rywałd 26 września 2015 - 16:00
Spójnia Sadlinki 1 - 1 Pogoń Prabuty 26 września 2015 - 11:30
LKS Waplewo 3 - 0 Delta Miłoradz 26 września 2015 - 16:00
GDKiS Ostaszewo 1 - 3 Błękitni Kmiecin 27 września 2015 - 14:00
Powiśle Stary Targ 2 - 1 Świt Radostowo 26 września 2015 - 15:00
Sobieski Gniew 0 - 3 Powiśle II Dzierzgoń 27 września 2015 - 11:00
Kolejka 7 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (23) 
Powiśle II Dzierzgoń 4 - 3 Weber Szprudowo 3 października 2015 - 15:00
Świt Radostowo 0 - 0 Sobieski Gniew 4 października 2015 - 15:00
Błękitni Kmiecin 2 - 2 Powiśle Stary Targ 4 października 2015 - 15:00
Delta Miłoradz 0 - 3 GDKiS Ostaszewo 3 października 2015 - 16:00
Pogoń Prabuty 0 - 3 LKS Waplewo 3 października 2015 - 16:00
vo, na boisku 0:2, przekroczenie limitu czasu gry zawodnika Sebastian Woźniak. Rozdział 3 Art. 12.1.7 RR.
Korona Rywałd 8 - 0 Spójnia Sadlinki 3 października 2015 - 16:00
Olimpia Sztum 2 - 2 Rodło II Kwidzyn 3 października 2015 - 16:00
Kolejka 8 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (33) 
Weber Szprudowo 2 - 7 Rodło II Kwidzyn 11 października 2015 - 15:00
Spójnia Sadlinki 1 - 1 Olimpia Sztum 10 października 2015 - 16:00
LKS Waplewo 6 - 1 Korona Rywałd 10 października 2015 - 16:00
GDKiS Ostaszewo 1 - 3 Pogoń Prabuty 10 października 2015 - 16:00
Powiśle Stary Targ 3 - 2 Delta Miłoradz 10 października 2015 - 15:00
Sobieski Gniew 0 - 4 Błękitni Kmiecin 11 października 2015 - 11:00
Powiśle II Dzierzgoń 3 - 3 Świt Radostowo 10 października 2015 - 14:00
Kolejka 9 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (46) 
Świt Radostowo 1 - 3 Weber Szprudowo 18 października 2015 - 15:00
Błękitni Kmiecin 1 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 18 października 2015 - 15:00
Delta Miłoradz 3 - 0 Sobieski Gniew 17 października 2015 - 16:00
vo, na boisku 3:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika Sobieski Gniew. Rozdział 3 art. 12.1.7 RR. (nieopłacenie 3 żółtych kartek)
Pogoń Prabuty 3 - 2 Powiśle Stary Targ 17 października 2015 - 15:30
Korona Rywałd 1 - 5 GDKiS Ostaszewo 17 października 2015 - 15:00
Olimpia Sztum 2 - 2 LKS Waplewo 17 października 2015 - 15:00
Rodło II Kwidzyn 4 - 1 Spójnia Sadlinki 18 października 2015 - 14:00
Kolejka 10 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (47) 
Weber Szprudowo 2 - 2 Spójnia Sadlinki 24 października 2015 - 14:00
LKS Waplewo 2 - 2 Rodło II Kwidzyn 24 października 2015 - 15:00
GDKiS Ostaszewo 3 - 0 Olimpia Sztum 25 października 2015 - 14:00
Powiśle Stary Targ 7 - 1 Korona Rywałd 24 października 2015 - 15:00
Sobieski Gniew 1 - 1 Pogoń Prabuty 25 października 2015 - 11:00
Powiśle II Dzierzgoń 4 - 0 Delta Miłoradz 24 października 2015 - 14:00
Świt Radostowo 3 - 2 Błękitni Kmiecin 25 października 2015 - 14:00
Kolejka 11 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (43) 
Błękitni Kmiecin 1 - 0 Weber Szprudowo 31 października 2015 - 14:00
Delta Miłoradz 2 - 1 Świt Radostowo 31 października 2015 - 12:00
Pogoń Prabuty 1 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 31 października 2015 - 15:00
Korona Rywałd 1 - 5 Sobieski Gniew 31 października 2015 - 15:00
Olimpia Sztum 0 - 4 Powiśle Stary Targ 31 października 2015 - 13:00
GDKiS Ostaszewo 0 - 4 Rodło II Kwidzyn 28 października 2015 - 15:00
Spójnia Sadlinki 2 - 3 LKS Waplewo 28 października 2015 - 15:00
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (44) 
Weber Szprudowo 3 - 5 LKS Waplewo 8 listopada 2015 - 11:00
GDKiS Ostaszewo 7 - 3 Spójnia Sadlinki 8 listopada 2015 - 14:00
Powiśle Stary Targ 3 - 1 Rodło II Kwidzyn 7 listopada 2015 - 13:00
Sobieski Gniew 2 - 2 Olimpia Sztum 7 listopada 2015 - 11:00
Powiśle II Dzierzgoń 5 - 0 Korona Rywałd 7 listopada 2015 - 13:00
vo, dekompletacja zespołu Korona Rywałd. Roz.3 art. 12.1.9 RR.
Świt Radostowo 2 - 2 Pogoń Prabuty 8 listopada 2015 - 14:00
Błękitni Kmiecin 1 - 3 Delta Miłoradz 8 listopada 2015 - 14:00
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (34) 
Delta Miłoradz 10 - 1 Weber Szprudowo 15 listopada 2015 - 12:00
Pogoń Prabuty 3 - 6 Błękitni Kmiecin 14 listopada 2015 - 13:00
Korona Rywałd 2 - 4 Świt Radostowo 14 listopada 2015 - 13:00
Olimpia Sztum 0 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 14 listopada 2015 - 13:00
Rodło II Kwidzyn 3 - 0 Sobieski Gniew 14 listopada 2015 - 14:00
Spójnia Sadlinki 2 - 1 Powiśle Stary Targ 14 listopada 2015 - 13:00
LKS Waplewo 1 - 2 GDKiS Ostaszewo 14 listopada 2015 - 12:00
Kolejka 14 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (73) 
Weber Szprudowo 3 - 3 GDKiS Ostaszewo 3 kwietnia 2016 - 16:00
LKS Waplewo 2 - 1 Powiśle Stary Targ 2 kwietnia 2016 - 16:00
Spójnia Sadlinki 3 - 0 Sobieski Gniew 2 kwietnia 2016 - 14:00
Rodło II Kwidzyn 0 - 6 Powiśle II Dzierzgoń 3 kwietnia 2016 - 11:00
vo, na boisku 0:6, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika.
Olimpia Sztum 0 - 2 Świt Radostowo 2 kwietnia 2016 - 14:00
Korona Rywałd 0 - 5 Błękitni Kmiecin 3 kwietnia 2016 - 16:00
Pogoń Prabuty 2 - 4 Delta Miłoradz 2 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 15 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (22) 
Pogoń Prabuty 4 - 2 Weber Szprudowo 10 kwietnia 2016 - 16:30
Delta Miłoradz 2 - 2 Korona Rywałd 9 kwietnia 2016 - 16:00
Błękitni Kmiecin 1 - 0 Olimpia Sztum 10 kwietnia 2016 - 14:00
Świt Radostowo 0 - 3 Rodło II Kwidzyn 9 kwietnia 2016 - 15:00
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 0 Spójnia Sadlinki 9 kwietnia 2016 - 16:00
Sobieski Gniew 2 - 1 LKS Waplewo 9 kwietnia 2016 - 17:00
Powiśle Stary Targ 1 - 5 GDKiS Ostaszewo 9 kwietnia 2016 - 15:00
Kolejka 16 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (38) 
Weber Szprudowo 3 - 11 Powiśle Stary Targ 17 kwietnia 2016 - 13:00
GDKiS Ostaszewo 4 - 0 Sobieski Gniew 17 kwietnia 2016 - 14:00
LKS Waplewo 2 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 16 kwietnia 2016 - 16:00
Spójnia Sadlinki 1 - 0 Świt Radostowo 17 kwietnia 2016 - 15:30
Rodło II Kwidzyn 0 - 3 Błękitni Kmiecin 16 kwietnia 2016 - 12:00
Olimpia Sztum 2 - 3 Delta Miłoradz 16 kwietnia 2016 - 15:00
Korona Rywałd 1 - 3 Pogoń Prabuty 17 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 17 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (29) 
Korona Rywałd 2 - 6 Weber Szprudowo 24 kwietnia 2016 - 17:00
Pogoń Prabuty 6 - 3 Olimpia Sztum 24 kwietnia 2016 - 11:05
Delta Miłoradz 3 - 1 Rodło II Kwidzyn 23 kwietnia 2016 - 16:00
Błękitni Kmiecin 0 - 1 Spójnia Sadlinki 24 kwietnia 2016 - 14:00
Świt Radostowo 1 - 0 LKS Waplewo 24 kwietnia 2016 - 15:00
Powiśle II Dzierzgoń 3 - 1 GDKiS Ostaszewo 23 kwietnia 2016 - 16:00
Sobieski Gniew 2 - 1 Powiśle Stary Targ 23 kwietnia 2016 - 18:00
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (64) 
Weber Szprudowo 4 - 0 Sobieski Gniew 1 maja 2016 - 13:00
Powiśle Stary Targ 2 - 4 Powiśle II Dzierzgoń 30 kwietnia 2016 - 15:00
GDKiS Ostaszewo 2 - 0 Świt Radostowo 1 maja 2016 - 14:00
LKS Waplewo 1 - 0 Błękitni Kmiecin 30 kwietnia 2016 - 16:00
Spójnia Sadlinki 1 - 0 Delta Miłoradz 30 kwietnia 2016 - 15:00
Rodło II Kwidzyn 1 - 1 Pogoń Prabuty 30 kwietnia 2016 - 14:00
Olimpia Sztum 1 - 2 Korona Rywałd 30 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 19 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (49) 
Olimpia Sztum 4 - 6 Weber Szprudowo 7 maja 2016 - 16:00
Korona Rywałd 0 - 1 Rodło II Kwidzyn 8 maja 2016 - 17:00
Pogoń Prabuty 0 - 1 Spójnia Sadlinki 7 maja 2016 - 17:00
Delta Miłoradz 2 - 1 LKS Waplewo 7 maja 2016 - 16:00
Błękitni Kmiecin 2 - 2 GDKiS Ostaszewo 7 maja 2016 - 16:00
Świt Radostowo 4 - 1 Powiśle Stary Targ 8 maja 2016 - 15:00
Powiśle II Dzierzgoń 0 - 2 Sobieski Gniew 7 maja 2016 - 16:00
Kolejka 20 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (25) 
Weber Szprudowo 2 - 6 Powiśle II Dzierzgoń 15 maja 2016 - 13:00
Sobieski Gniew 1 - 1 Świt Radostowo 14 maja 2016 - 18:00
Powiśle Stary Targ 4 - 2 Błękitni Kmiecin 14 maja 2016 - 15:00
GDKiS Ostaszewo 4 - 1 Delta Miłoradz 14 maja 2016 - 17:00
LKS Waplewo 1 - 4 Pogoń Prabuty 14 maja 2016 - 16:00
Spójnia Sadlinki 5 - 0 Korona Rywałd 15 maja 2016 - 16:00
Rodło II Kwidzyn 3 - 1 Olimpia Sztum 15 maja 2016 - 13:00
Kolejka 21 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (42) 
Rodło II Kwidzyn 1 - 2 Weber Szprudowo 22 maja 2016 - 11:00
Olimpia Sztum 0 - 2 Spójnia Sadlinki 21 maja 2016 - 16:00
Korona Rywałd 6 - 0 LKS Waplewo 21 maja 2016 - 17:00
Pogoń Prabuty 2 - 0 GDKiS Ostaszewo 21 maja 2016 - 18:00
Delta Miłoradz 3 - 2 Powiśle Stary Targ 21 maja 2016 - 16:00
Błękitni Kmiecin 4 - 0 Sobieski Gniew 22 maja 2016 - 15:00
Świt Radostowo 0 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 22 maja 2016 - 15:00
Kolejka 22 - 25. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (24) 
Weber Szprudowo 2 - 1 Świt Radostowo 25 maja 2016 - 16:30
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 1 Błękitni Kmiecin 25 maja 2016 - 17:00
Sobieski Gniew 1 - 4 Delta Miłoradz 25 maja 2016 - 18:30
Powiśle Stary Targ 2 - 4 Pogoń Prabuty 25 maja 2016 - 17:00
GDKiS Ostaszewo 3 - 1 Korona Rywałd 25 maja 2016 - 18:30
LKS Waplewo 5 - 1 Olimpia Sztum 25 maja 2016 - 18:00
Spójnia Sadlinki 2 - 1 Rodło II Kwidzyn 25 maja 2016 - 17:00
Kolejka 23 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (32) 
Spójnia Sadlinki 5 - 1 Weber Szprudowo 29 maja 2016 - 16:00
Rodło II Kwidzyn 3 - 1 LKS Waplewo 28 maja 2016 - 12:00
Olimpia Sztum 5 - 4 GDKiS Ostaszewo 28 maja 2016 - 16:00
Korona Rywałd 3 - 5 Powiśle Stary Targ 29 maja 2016 - 17:00
Pogoń Prabuty 2 - 1 Sobieski Gniew 28 maja 2016 - 11:00
Delta Miłoradz 2 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 28 maja 2016 - 16:00
Błękitni Kmiecin 3 - 0 Świt Radostowo 29 maja 2016 - 15:00
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (26) 
Weber Szprudowo 2 - 7 Błękitni Kmiecin 5 czerwca 2016 - 16:00
Świt Radostowo 1 - 0 Delta Miłoradz 5 czerwca 2016 - 15:00
Powiśle II Dzierzgoń 2 - 2 Pogoń Prabuty 4 czerwca 2016 - 17:00
Sobieski Gniew 5 - 2 Korona Rywałd 4 czerwca 2016 - 18:00
Powiśle Stary Targ 3 - 0 Olimpia Sztum 4 czerwca 2016 - 15:00
vo, na boisku 3:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (nieopłacone kartki)
Rodło II Kwidzyn 3 - 2 GDKiS Ostaszewo 4 czerwca 2016 - 16:00
LKS Waplewo 1 - 5 Spójnia Sadlinki 4 czerwca 2016 - 16:00
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (25) 
LKS Waplewo 2 - 2 Weber Szprudowo 11 czerwca 2016 - 16:00
Spójnia Sadlinki 0 - 0 GDKiS Ostaszewo 11 czerwca 2016 - 11:00
Rodło II Kwidzyn 1 - 3 Powiśle Stary Targ 11 czerwca 2016 - 14:00
Olimpia Sztum 2 - 2 Sobieski Gniew 11 czerwca 2016 - 16:00
Korona Rywałd 3 - 10 Powiśle II Dzierzgoń 11 czerwca 2016 - 17:00
Pogoń Prabuty 4 - 5 Świt Radostowo 11 czerwca 2016 - 17:00
Delta Miłoradz 0 - 3 Błękitni Kmiecin 11 czerwca 2016 - 16:00
Kolejka 26 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (19) 
Weber Szprudowo 1 - 6 Delta Miłoradz 19 czerwca 2016 - 13:00
Błękitni Kmiecin 2 - 0 Pogoń Prabuty 19 czerwca 2016 - 13:00
Świt Radostowo 6 - 1 Korona Rywałd 19 czerwca 2016 - 13:00
Powiśle II Dzierzgoń 9 - 1 Olimpia Sztum 19 czerwca 2016 - 13:00
Sobieski Gniew 6 - 1 Rodło II Kwidzyn 19 czerwca 2016 - 13:00
Powiśle Stary Targ 0 - 3 Spójnia Sadlinki 19 czerwca 2016 - 13:00
GDKiS Ostaszewo 2 - 1 LKS Waplewo 19 czerwca 2016 - 13:00