Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kaszuby Połchowo 26 62 20 2 4 69 - 25
2. Dragon Bojano 26 52 16 4 6 57 - 36
3. Kamionka Sopot 26 49 16 1 9 73 - 53
4. Zenit Łęczyce 26 42 13 3 10 65 - 45
5. KP Sopot 26 40 13 1 12 65 - 43 4 6 2 0 2 11 - 7
6. Zatoka Puck 26 40 12 4 10 61 - 44 4 6 2 0 2 7 - 8
7. Portowiec Gdańsk 26 40 13 1 12 54 - 55 4 6 2 0 2 6 - 9
8. MKS II Władysławowo 26 38 12 2 12 62 - 63
9. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 36 10 6 10 50 - 51
10. KP Gdynia 26 29 8 5 13 48 - 69
11. Celtic Reda 26 28 8 4 14 44 - 64
12. Wicher Wierzchucino 26 25 7 4 15 34 - 61
13. Kaszubia Starzyno 26 22 6 4 16 55 - 96
14. Jaguar II Gdańsk 26 21 6 3 17 37 - 69
Ostatni komentarz dodał xyzxyz 02.07.2016, 15:57:22


 Baner


Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (32) 
KP Sopot 5 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 22 sierpnia 2015 - 17:00
Zatoka Puck 3 - 0 Dragon Bojano 22 sierpnia 2015 - 17:30
Jaguar II Gdańsk 5 - 2 Kamionka Sopot 22 sierpnia 2015 - 16:30
Celtic Reda 2 - 0 Wicher Wierzchucino 22 sierpnia 2015 - 18:00
Portowiec Gdańsk 5 - 2 Kaszubia Starzyno 23 sierpnia 2015 - 17:00
Zenit Łęczyce 0 - 2 Kaszuby Połchowo 22 sierpnia 2015 - 16:00
MKS II Władysławowo 5 - 2 KP Gdynia 23 sierpnia 2015 - 17:00
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (17) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 1 KP Gdynia 29 sierpnia 2015 - 17:00
Kaszuby Połchowo 2 - 0 MKS II Władysławowo 29 sierpnia 2015 - 15:00
Kaszubia Starzyno 0 - 2 Zenit Łęczyce 29 sierpnia 2015 - 18:00
Wicher Wierzchucino 3 - 1 Portowiec Gdańsk 29 sierpnia 2015 - 18:00
Kamionka Sopot 5 - 2 Celtic Reda 29 sierpnia 2015 - 11:00
Dragon Bojano 4 - 1 Jaguar II Gdańsk 29 sierpnia 2015 - 16:00
KP Sopot 2 - 4 Zatoka Puck 29 sierpnia 2015 - 17:00
Kolejka 3 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (14) 
Zatoka Puck 4 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 września 2015 - 17:00
Jaguar II Gdańsk 2 - 1 KP Sopot 6 września 2015 - 16:30
Celtic Reda 1 - 2 Dragon Bojano 6 września 2015 - 15:00
Portowiec Gdańsk 1 - 3 Kamionka Sopot 6 września 2015 - 17:00
Zenit Łęczyce 1 - 1 Wicher Wierzchucino 5 września 2015 - 16:00
MKS II Władysławowo 3 - 2 Kaszubia Starzyno 6 września 2015 - 15:00
KP Gdynia 0 - 1 Kaszuby Połchowo 6 września 2015 - 17:00
Kolejka 4 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (9) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 2 Kaszuby Połchowo 12 września 2015 - 17:00
Kaszubia Starzyno 0 - 1 KP Gdynia 13 września 2015 - 14:00
Wicher Wierzchucino 5 - 0 MKS II Władysławowo 13 września 2015 - 13:00
Kamionka Sopot 2 - 4 Zenit Łęczyce 12 września 2015 - 11:00
Dragon Bojano 2 - 0 Portowiec Gdańsk 12 września 2015 - 16:00
KP Sopot 3 - 1 Celtic Reda 12 września 2015 - 17:00
Zatoka Puck 3 - 1 Jaguar II Gdańsk 12 września 2015 - 17:00
Kolejka 5 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (10) 
Jaguar II Gdańsk 2 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 19 września 2015 - 16:30
Celtic Reda 2 - 2 Zatoka Puck 19 września 2015 - 17:00
Portowiec Gdańsk 3 - 2 KP Sopot 20 września 2015 - 16:00
Zenit Łęczyce 2 - 1 Dragon Bojano 19 września 2015 - 16:00
MKS II Władysławowo 2 - 7 Kamionka Sopot 20 września 2015 - 15:00
KP Gdynia 2 - 0 Wicher Wierzchucino 20 września 2015 - 17:00
Kaszuby Połchowo 5 - 3 Kaszubia Starzyno 19 września 2015 - 15:30
Kolejka 6 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (10) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 - 2 Kaszubia Starzyno 26 września 2015 - 16:00
Wicher Wierzchucino 1 - 2 Kaszuby Połchowo 26 września 2015 - 16:00
Kamionka Sopot 6 - 1 KP Gdynia 26 września 2015 - 11:00
Dragon Bojano 3 - 0 MKS II Władysławowo 26 września 2015 - 16:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
KP Sopot 4 - 0 Zenit Łęczyce 26 września 2015 - 16:00
Zatoka Puck 0 - 1 Portowiec Gdańsk 27 września 2015 - 16:00
Jaguar II Gdańsk 5 - 2 Celtic Reda 26 września 2015 - 16:30
Kolejka 7 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (12) 
Celtic Reda 1 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 października 2015 - 14:00
Portowiec Gdańsk 2 - 0 Jaguar II Gdańsk 4 października 2015 - 14:00
Zenit Łęczyce 2 - 1 Zatoka Puck 4 października 2015 - 14:00
MKS II Władysławowo 3 - 2 KP Sopot 4 października 2015 - 15:00
KP Gdynia 1 - 1 Dragon Bojano 4 października 2015 - 17:00
Kaszuby Połchowo 3 - 0 Kamionka Sopot 3 października 2015 - 15:30
Kaszubia Starzyno 0 - 1 Wicher Wierzchucino 4 października 2015 - 14:00
Kolejka 8 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (11) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 1 Wicher Wierzchucino 11 października 2015 - 15:00
Kamionka Sopot 5 - 1 Kaszubia Starzyno 10 października 2015 - 11:00
Dragon Bojano 2 - 1 Kaszuby Połchowo 10 października 2015 - 15:00
KP Sopot 1 - 2 KP Gdynia 10 października 2015 - 16:00
Zatoka Puck 2 - 0 MKS II Władysławowo 11 października 2015 - 16:00
Jaguar II Gdańsk 0 - 2 Zenit Łęczyce 10 października 2015 - 15:00
Celtic Reda 1 - 2 Portowiec Gdańsk 10 października 2015 - 16:00
Kolejka 9 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
Portowiec Gdańsk 0 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 18 października 2015 - 13:00
Zenit Łęczyce 3 - 2 Celtic Reda 18 października 2015 - 13:00
MKS II Władysławowo 2 - 2 Jaguar II Gdańsk 18 października 2015 - 14:00
KP Gdynia 3 - 2 Zatoka Puck 18 października 2015 - 17:00
Kaszuby Połchowo 0 - 1 KP Sopot 17 października 2015 - 15:00
Kaszubia Starzyno 3 - 1 Dragon Bojano 18 października 2015 - 14:00
Wicher Wierzchucino 3 - 2 Kamionka Sopot 17 października 2015 - 15:00
Kolejka 10 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (21) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 2 Kamionka Sopot 24 października 2015 - 15:00
Dragon Bojano 6 - 1 Wicher Wierzchucino 24 października 2015 - 15:00
KP Sopot 6 - 1 Kaszubia Starzyno 24 października 2015 - 15:00
Zatoka Puck 0 - 2 Kaszuby Połchowo 24 października 2015 - 15:00
Jaguar II Gdańsk 4 - 1 KP Gdynia 24 października 2015 - 15:00
Celtic Reda 3 - 1 MKS II Władysławowo 24 października 2015 - 16:00
Portowiec Gdańsk 4 - 3 Zenit Łęczyce 25 października 2015 - 13:00
Kolejka 11 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
Zenit Łęczyce 3 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 31 października 2015 - 14:00
MKS II Władysławowo 7 - 2 Portowiec Gdańsk 31 października 2015 - 13:00
KP Gdynia 2 - 2 Celtic Reda 28 października 2015 - 20:30
Kaszuby Połchowo 2 - 1 Jaguar II Gdańsk 31 października 2015 - 13:30
Kaszubia Starzyno 4 - 4 Zatoka Puck 31 października 2015 - 18:00
Wicher Wierzchucino 0 - 1 KP Sopot 31 października 2015 - 14:00
Kamionka Sopot 3 - 0 Dragon Bojano 31 października 2015 - 11:00
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (16) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 2 Dragon Bojano 7 listopada 2015 - 14:00
KP Sopot 0 - 2 Kamionka Sopot 7 listopada 2015 - 14:00
Zatoka Puck 2 - 2 Wicher Wierzchucino 7 listopada 2015 - 14:00
Jaguar II Gdańsk 4 - 5 Kaszubia Starzyno 7 listopada 2015 - 12:00
Celtic Reda 1 - 2 Kaszuby Połchowo 7 listopada 2015 - 14:00
Portowiec Gdańsk 2 - 2 KP Gdynia 8 listopada 2015 - 13:00
Zenit Łęczyce 1 - 2 MKS II Władysławowo 7 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (14) 
MKS II Władysławowo 1 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 15 listopada 2015 - 13:00
KP Gdynia 2 - 1 Zenit Łęczyce 15 listopada 2015 - 17:00
Kaszuby Połchowo 0 - 1 Portowiec Gdańsk 14 listopada 2015 - 13:00
Kaszubia Starzyno 5 - 2 Celtic Reda 15 listopada 2015 - 13:00
Wicher Wierzchucino 1 - 0 Jaguar II Gdańsk 14 listopada 2015 - 14:00
Kamionka Sopot 5 - 2 Zatoka Puck 14 listopada 2015 - 11:00
Dragon Bojano 3 - 2 KP Sopot 14 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 14 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (29) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 1 KP Sopot 3 kwietnia 2016 - 11:00
Dragon Bojano 3 - 2 Zatoka Puck 3 kwietnia 2016 - 16:00
Kamionka Sopot 1 - 1 Jaguar II Gdańsk 2 kwietnia 2016 - 14:00
Wicher Wierzchucino 2 - 4 Celtic Reda 2 kwietnia 2016 - 16:00
Kaszubia Starzyno 0 - 7 Portowiec Gdańsk 2 kwietnia 2016 - 16:00
Kaszuby Połchowo 2 - 2 Zenit Łęczyce 2 kwietnia 2016 - 15:00
KP Gdynia 0 - 4 MKS II Władysławowo 31 marca 2016 - 20:30
vo, na boisku 1:4, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (nieodbyta kara dyskwalifikacji)
Kolejka 15 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (15) 
KP Gdynia 8 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 7 kwietnia 2016 - 20:30
MKS II Władysławowo 1 - 4 Kaszuby Połchowo 10 kwietnia 2016 - 15:00
Zenit Łęczyce 13 - 0 Kaszubia Starzyno 9 kwietnia 2016 - 15:00
Portowiec Gdańsk 5 - 2 Wicher Wierzchucino 9 kwietnia 2016 - 16:00
Celtic Reda 2 - 1 Kamionka Sopot 9 kwietnia 2016 - 17:00
Jaguar II Gdańsk 0 - 2 Dragon Bojano 10 kwietnia 2016 - 11:00
Zatoka Puck 0 - 3 KP Sopot 9 kwietnia 2016 - 16:30
Kolejka 16 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (11) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 5 Zatoka Puck 16 kwietnia 2016 - 11:00
vo, na boisku 2:5, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa)
KP Sopot 3 - 1 Jaguar II Gdańsk 16 kwietnia 2016 - 11:00
Dragon Bojano 1 - 1 Celtic Reda 17 kwietnia 2016 - 17:00
Kamionka Sopot 4 - 2 Portowiec Gdańsk 16 kwietnia 2016 - 16:00
Wicher Wierzchucino 1 - 4 Zenit Łęczyce 16 kwietnia 2016 - 16:00
Kaszubia Starzyno 6 - 1 MKS II Władysławowo 17 kwietnia 2016 - 14:00
Kaszuby Połchowo 5 - 1 KP Gdynia 16 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 17 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
Kaszuby Połchowo 4 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 23 kwietnia 2016 - 16:30
KP Gdynia 6 - 3 Kaszubia Starzyno 21 kwietnia 2016 - 20:30
MKS II Władysławowo 7 - 0 Wicher Wierzchucino 24 kwietnia 2016 - 15:00
Zenit Łęczyce 1 - 3 Kamionka Sopot 23 kwietnia 2016 - 15:00
Portowiec Gdańsk 1 - 2 Dragon Bojano 23 kwietnia 2016 - 17:00
Celtic Reda 0 - 6 KP Sopot 23 kwietnia 2016 - 17:00
Jaguar II Gdańsk 3 - 1 Zatoka Puck 24 kwietnia 2016 - 11:00
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (16) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 1 Jaguar II Gdańsk 29 kwietnia 2016 - 19:00
Zatoka Puck 1 - 2 Celtic Reda 1 maja 2016 - 15:30
KP Sopot 4 - 0 Portowiec Gdańsk 30 kwietnia 2016 - 11:00
Dragon Bojano 3 - 0 Zenit Łęczyce 30 kwietnia 2016 - 11:30
Kamionka Sopot 4 - 3 MKS II Władysławowo 30 kwietnia 2016 - 12:00
Wicher Wierzchucino 1 - 1 KP Gdynia 30 kwietnia 2016 - 16:00
Kaszubia Starzyno 0 - 3 Kaszuby Połchowo 1 maja 2016 - 13:00
Kolejka 19 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (15) 
Kaszubia Starzyno 2 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 8 maja 2016 - 13:00
Kaszuby Połchowo 4 - 2 Wicher Wierzchucino 7 maja 2016 - 17:00
KP Gdynia 0 - 4 Kamionka Sopot 8 maja 2016 - 19:00
MKS II Władysławowo 2 - 5 Dragon Bojano 8 maja 2016 - 15:00
Zenit Łęczyce 3 - 1 KP Sopot 7 maja 2016 - 15:00
Portowiec Gdańsk 2 - 3 Zatoka Puck 7 maja 2016 - 17:00
Celtic Reda 2 - 0 Jaguar II Gdańsk 7 maja 2016 - 17:00
Kolejka 20 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (16) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 0 Celtic Reda 14 maja 2016 - 16:30
Jaguar II Gdańsk 2 - 4 Portowiec Gdańsk 14 maja 2016 - 16:00
Zatoka Puck 3 - 2 Zenit Łęczyce 14 maja 2016 - 17:00
KP Sopot 0 - 2 MKS II Władysławowo 14 maja 2016 - 11:00
Dragon Bojano 1 - 0 KP Gdynia 14 maja 2016 - 17:00
Kamionka Sopot 2 - 5 Kaszuby Połchowo 14 maja 2016 - 16:00
Wicher Wierzchucino 4 - 2 Kaszubia Starzyno 14 maja 2016 - 16:00
Kolejka 21 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (12) 
Wicher Wierzchucino 0 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 21 maja 2016 - 16:00
Kaszubia Starzyno 1 - 3 Kamionka Sopot 22 maja 2016 - 13:00
Kaszuby Połchowo 0 - 0 Dragon Bojano 22 maja 2016 - 17:00
KP Gdynia 2 - 2 KP Sopot 19 maja 2016 - 20:30
MKS II Władysławowo 1 - 4 Zatoka Puck 22 maja 2016 - 15:00
Zenit Łęczyce 6 - 0 Jaguar II Gdańsk 21 maja 2016 - 15:00
Portowiec Gdańsk 3 - 1 Celtic Reda 21 maja 2016 - 17:00
Kolejka 22 - 25. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (10) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 2 Portowiec Gdańsk 25 maja 2016 - 18:30
Celtic Reda 2 - 3 Zenit Łęczyce 25 maja 2016 - 18:00
Jaguar II Gdańsk 0 - 3 MKS II Władysławowo 25 maja 2016 - 19:00
Zatoka Puck 6 - 0 KP Gdynia 25 maja 2016 - 18:30
KP Sopot 1 - 2 Kaszuby Połchowo 25 maja 2016 - 16:00
Dragon Bojano 4 - 4 Kaszubia Starzyno 25 maja 2016 - 17:00
Kamionka Sopot 3 - 0 Wicher Wierzchucino 25 maja 2016 - 20:00
Kolejka 23 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (8) 
Kamionka Sopot 1 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 28 maja 2016 - 11:00
Wicher Wierzchucino 0 - 3 Dragon Bojano 28 maja 2016 - 16:00
Kaszubia Starzyno 6 - 3 KP Sopot 29 maja 2016 - 13:00
Kaszuby Połchowo 1 - 0 Zatoka Puck 28 maja 2016 - 17:00
KP Gdynia 6 - 0 Jaguar II Gdańsk 29 maja 2016 - 19:00
MKS II Władysławowo 6 - 1 Celtic Reda 29 maja 2016 - 16:00
Zenit Łęczyce 1 - 0 Portowiec Gdańsk 28 maja 2016 - 15:00
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (16) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 0 Zenit Łęczyce 4 czerwca 2016 - 15:00
Portowiec Gdańsk 1 - 4 MKS II Władysławowo 4 czerwca 2016 - 19:00
Celtic Reda 3 - 1 KP Gdynia 4 czerwca 2016 - 17:00
Jaguar II Gdańsk 0 - 7 Kaszuby Połchowo 4 czerwca 2016 - 15:00
Zatoka Puck 1 - 1 Kaszubia Starzyno 4 czerwca 2016 - 17:30
KP Sopot 3 - 0 Wicher Wierzchucino 4 czerwca 2016 - 11:00
Dragon Bojano 3 - 1 Kamionka Sopot 4 czerwca 2016 - 11:00
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (16) 
Dragon Bojano 0 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 11 czerwca 2016 - 11:00
Kamionka Sopot 2 - 6 KP Sopot 11 czerwca 2016 - 17:00
Wicher Wierzchucino 0 - 2 Zatoka Puck 11 czerwca 2016 - 17:00
Kaszubia Starzyno 2 - 1 Jaguar II Gdańsk 11 czerwca 2016 - 17:00
Kaszuby Połchowo 5 - 1 Celtic Reda 11 czerwca 2016 - 17:00
KP Gdynia 0 - 3 Portowiec Gdańsk 9 czerwca 2016 - 20:30
MKS II Władysławowo 1 - 0 Zenit Łęczyce 11 czerwca 2016 - 17:00
Kolejka 26 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (16) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 1 MKS II Władysławowo 19 czerwca 2016 - 13:00
Zenit Łęczyce 6 - 3 KP Gdynia 19 czerwca 2016 - 13:00
Portowiec Gdańsk 0 - 3 Kaszuby Połchowo 19 czerwca 2016 - 13:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Celtic Reda 3 - 0 Kaszubia Starzyno 19 czerwca 2016 - 13:00
vo, brak badań lekarskich zespołu gości.
Jaguar II Gdańsk 1 - 3 Wicher Wierzchucino 19 czerwca 2016 - 13:00
Zatoka Puck 4 - 0 Kamionka Sopot 18 czerwca 2016 - 16:00
KP Sopot 2 - 3 Dragon Bojano 19 czerwca 2016 - 13:00