I liga - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia 34 69 19 12 3 60 - 29
2. Wisła Płock 34 63 19 6 9 51 - 28
3. Zagłębie Sosnowiec 34 52 16 4 14 53 - 53 4 9 3 0 1 6 - 8
4. GKS Katowice 34 52 15 7 12 42 - 37 4 6 2 0 2 5 - 3
5. Zawisza Bydgoszcz 34 52 15 7 12 57 - 51 4 3 1 0 3 7 - 7
6. Chrobry Głogów 34 51 14 9 11 47 - 33 2 6 2 0 0 4 - 1
7. Miedź Legnica 34 51 13 12 9 42 - 34 2 0 0 0 2 1 - 4
8. Bytovia Bytów 34 48 11 15 8 46 - 44
9. Sandecja Nowy Sącz 34 47 13 8 13 51 - 43
10. Wigry Suwałki 34 45 12 9 13 41 - 35
11. Stomil Olsztyn 34 44 11 11 12 34 - 42
12. Chojniczanka Chojnice 34 43 12 7 15 40 - 45
13. Olimpia Grudziądz 34 42 11 9 14 39 - 43
14. Pogoń Siedlce 34 41 11 8 15 31 - 46 2 3 1 0 1 5 - 3
15. MKS Kluczbork 34 41 11 8 15 40 - 55 2 3 1 0 1 3 - 5
16. GKS Bełchatów 34 38 10 8 16 35 - 40
17. Rozwój Katowice 34 35 11 2 21 35 - 56
18. Dolcan Ząbki (*) 34 30 8 6 20 37 - 67
Ostatni komentarz dodał matekkarsin 28.03.2016, 13:41:01
* Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej


 Baner


Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
GKS Katowice 2 - 0 Wigry Suwałki
Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Wisła Płock
Arka Gdynia 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz 1 sierpnia 2015 - 18:00
MKS Kluczbork 0 - 2 Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce 0 - 4 Dolcan Ząbki
Miedź Legnica 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 1 sierpnia 2015 - 18:00
GKS Bełchatów 0 - 1 Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz 0 - 1 Bytovia Bytów 1 sierpnia 2015 - 18:00
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Rozwój Katowice
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki 4 - 0 Rozwój Katowice
Bytovia Bytów 2 - 2 Olimpia Grudziądz 8 sierpnia 2015 - 20:00
Stomil Olsztyn 2 - 2 Sandecja Nowy Sącz
Chrobry Głogów 1 - 1 Pogoń Siedlce
Zawisza Bydgoszcz 2 - 3 MKS Kluczbork
Wisła Płock 0 - 2 Arka Gdynia 9 sierpnia 2015 - 18:00
GKS Katowice 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
GKS Bełchatów 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 8 sierpnia 2015 - 20:00
Miedź Legnica 1 - 1 Dolcan Ząbki
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zagłębie Sosnowiec 2 - 3 Wigry Suwałki
Arka Gdynia 1 - 0 GKS Katowice 15 sierpnia 2015 - 18:00
MKS Kluczbork 1 - 2 Wisła Płock
Pogoń Siedlce 0 - 3 Zawisza Bydgoszcz
Miedź Legnica 0 - 2 Chrobry Głogów
GKS Bełchatów 1 - 1 Dolcan Ząbki
Sandecja Nowy Sącz 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 15 sierpnia 2015 - 18:00
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Stomil Olsztyn
Rozwój Katowice 1 - 1 Bytovia Bytów 15 sierpnia 2015 - 11:00
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki 2 - 2 Bytovia Bytów 22 sierpnia 2015 - 20:00
Stomil Olsztyn 2 - 1 Rozwój Katowice
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Olimpia Grudziądz 22 sierpnia 2015 - 19:00
w Grudziądzu; Chojniczanka gospodarzem
Chrobry Głogów 1 - 2 GKS Bełchatów
Zawisza Bydgoszcz 4 - 1 Miedź Legnica
Wisła Płock 0 - 2 Pogoń Siedlce
GKS Katowice 5 - 1 MKS Kluczbork
Zagłębie Sosnowiec 4 - 2 Arka Gdynia 22 sierpnia 2015 - 18:00
Sandecja Nowy Sącz 3 - 2 Dolcan Ząbki
Kolejka 5 - 26. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia 0 - 2 Wigry Suwałki 26 sierpnia 2015 - 18:30
MKS Kluczbork 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce 2 - 0 GKS Katowice 27 sierpnia 2015 - 18:00
Miedź Legnica 1 - 0 Wisła Płock 27 sierpnia 2015 - 17:30
GKS Bełchatów 2 - 1 Zawisza Bydgoszcz
Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Chrobry Głogów
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Dolcan Ząbki
Rozwój Katowice 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 26 sierpnia 2015 - 17:00
Bytovia Bytów 1 - 1 Stomil Olsztyn 23 września 2015 - 18:00
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki 1 - 2 Stomil Olsztyn
Chojniczanka Chojnice 1 - 6 Bytovia Bytów 16 września 2015 - 20:00
Dolcan Ząbki 1 - 0 Rozwój Katowice
Chrobry Głogów 2 - 1 Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz 2 - 2 Sandecja Nowy Sącz
Wisła Płock 2 - 0 GKS Bełchatów
GKS Katowice 0 - 2 Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Pogoń Siedlce
Arka Gdynia 1 - 1 MKS Kluczbork 29 sierpnia 2015 - 17:30
Kolejka 7 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Kluczbork 1 - 1 Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce 2 - 2 Arka Gdynia 6 września 2015 - 17:00
w Pruszkowie
Miedź Legnica 1 - 4 Zagłębie Sosnowiec 29 września 2015 - 18:30
GKS Bełchatów 1 - 2 GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz 1 - 3 Wisła Płock
Olimpia Grudziądz 2 - 3 Zawisza Bydgoszcz
Rozwój Katowice 0 - 1 Chrobry Głogów 6 września 2015 - 15:00
Bytovia Bytów 1 - 4 Dolcan Ząbki 5 września 2015 - 18:00
Stomil Olsztyn 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 5 września 2015 - 19:45
Kolejka 8 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 12 września 2015 - 19:00
Dolcan Ząbki 1 - 0 Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów 0 - 1 Bytovia Bytów 11 września 2015 - 18:00
Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Rozwój Katowice
Wisła Płock 3 - 0 Olimpia Grudziądz
GKS Katowice 2 - 4 Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 GKS Bełchatów
Arka Gdynia 2 - 0 Miedź Legnica 13 września 2015 - 17:00
MKS Kluczbork 3 - 2 Pogoń Siedlce
Kolejka 9 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Siedlce 1 - 0 Wigry Suwałki 20 września 2015 - 16:00
Miedź Legnica 4 - 1 MKS Kluczbork
GKS Bełchatów 1 - 1 Arka Gdynia 18 września 2015 - 18:00
Sandecja Nowy Sącz 3 - 3 Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Grudziądz 1 - 0 GKS Katowice
Rozwój Katowice 2 - 1 Wisła Płock
Bytovia Bytów 2 - 2 Zawisza Bydgoszcz 20 września 2015 - 17:00
Stomil Olsztyn 2 - 1 Chrobry Głogów 20 września 2015 - 12:45
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Dolcan Ząbki 20 września 2015 - 19:00
Kolejka 10 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki 0 - 1 Dolcan Ząbki 27 września 2015 - 12:45
Chrobry Głogów 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 27 września 2015 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz 3 - 0 Stomil Olsztyn 27 września 2015 - 18:00
Wisła Płock 2 - 1 Bytovia Bytów 26 września 2015 - 18:00
GKS Katowice 2 - 2 Rozwój Katowice
Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Olimpia Grudziądz
Arka Gdynia 2 - 1 Sandecja Nowy Sącz 26 września 2015 - 17:30
MKS Kluczbork 0 - 0 GKS Bełchatów 27 września 2015 - 15:00
Miedź Legnica 1 - 1 Pogoń Siedlce
Kolejka 11 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Miedź Legnica 0 - 0 Wigry Suwałki
GKS Bełchatów 0 - 0 Pogoń Siedlce
Sandecja Nowy Sącz 1 - 2 MKS Kluczbork
Olimpia Grudziądz 1 - 2 Arka Gdynia 2 października 2015 - 18:00
Rozwój Katowice 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów 0 - 3 GKS Katowice 3 października 2015 - 18:00
Stomil Olsztyn 1 - 1 Wisła Płock 4 października 2015 - 12:45
Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz 3 października 2015 - 18:00
Dolcan Ząbki 1 - 1 Chrobry Głogów
Kolejka 12 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (3) 
Wigry Suwałki 1 - 2 Chrobry Głogów
Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 Dolcan Ząbki 11 października 2015 - 15:00
Wisła Płock 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 10 października 2015 - 18:00
GKS Katowice 2 - 2 Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Bytovia Bytów 9 października 2015 - 19:00
Arka Gdynia 4 - 0 Rozwój Katowice 10 października 2015 - 17:30
MKS Kluczbork 1 - 0 Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz 11 października 2015 - 17:30
Miedź Legnica 1 - 1 GKS Bełchatów
Kolejka 13 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
GKS Bełchatów 0 - 2 Wigry Suwałki
Sandecja Nowy Sącz 3 - 2 Miedź Legnica
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Pogoń Siedlce
Rozwój Katowice 0 - 1 MKS Kluczbork
Bytovia Bytów 1 - 1 Arka Gdynia 17 października 2015 - 18:00
Stomil Olsztyn 2 - 4 Zagłębie Sosnowiec 16 października 2015 - 20:30
Chojniczanka Chojnice 0 - 2 GKS Katowice 17 października 2015 - 18:00
Dolcan Ząbki 0 - 1 Wisła Płock 17 października 2015 - 18:00
Chrobry Głogów 3 - 1 Zawisza Bydgoszcz 18 października 2015 - 12:45
Kolejka 14 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
Wigry Suwałki 0 - 1 Zawisza Bydgoszcz 24 października 2015 - 17:00
Wisła Płock 0 - 1 Chrobry Głogów 25 października 2015 - 12:45
GKS Katowice 2 - 0 Dolcan Ząbki 25 października 2015 - 12:45
Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 23 października 2015 - 19:00
Arka Gdynia 0 - 1 Stomil Olsztyn 23 października 2015 - 20:30
MKS Kluczbork 1 - 1 Bytovia Bytów 24 października 2015 - 15:00
Pogoń Siedlce 3 - 2 Rozwój Katowice 24 października 2015 - 15:00
Miedź Legnica 4 - 0 Olimpia Grudziądz 24 października 2015 - 17:00
GKS Bełchatów 1 - 0 Sandecja Nowy Sącz 24 października 2015 - 17:00
Kolejka 15 - 31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz 1 - 3 GKS Bełchatów
Rozwój Katowice 2 - 1 Miedź Legnica
Bytovia Bytów 3 - 1 Pogoń Siedlce 31 października 2015 - 16:00
Stomil Olsztyn 1 - 0 MKS Kluczbork
Chojniczanka Chojnice 2 - 3 Arka Gdynia 2 listopada 2015 - 18:00
Dolcan Ząbki 4 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów 0 - 0 GKS Katowice
Zawisza Bydgoszcz 1 - 3 Wisła Płock
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki 1 - 2 Wisła Płock 7 listopada 2015 - 16:00
GKS Katowice 1 - 0 Zawisza Bydgoszcz 7 listopada 2015 - 17:00
Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Chrobry Głogów 8 listopada 2015 - 12:45
Arka Gdynia 3 - 2 Dolcan Ząbki 6 listopada 2015 - 20:30
MKS Kluczbork 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 7 listopada 2015 - 13:00
Pogoń Siedlce 0 - 1 Stomil Olsztyn 8 listopada 2015 - 12:00
Miedź Legnica 2 - 0 Bytovia Bytów 7 listopada 2015 - 16:00
GKS Bełchatów 0 - 2 Rozwój Katowice 7 listopada 2015 - 17:00
Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 Olimpia Grudziądz 7 listopada 2015 - 16:00
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Grudziądz 0 - 2 Wigry Suwałki 14 listopada 2015 - 17:00
Rozwój Katowice 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz 14 listopada 2015 - 13:00
Bytovia Bytów 2 - 2 GKS Bełchatów 14 listopada 2015 - 18:00
Stomil Olsztyn 0 - 1 Miedź Legnica 14 listopada 2015 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Pogoń Siedlce 14 listopada 2015 - 17:00
Dolcan Ząbki 1 - 1 MKS Kluczbork 14 listopada 2015 - 17:00
Chrobry Głogów 0 - 1 Arka Gdynia 15 listopada 2015 - 12:45
Zawisza Bydgoszcz 6 - 1 Zagłębie Sosnowiec 5 grudnia 2015 - 16:00
Wisła Płock 2 - 0 GKS Katowice 13 listopada 2015 - 18:30
Kolejka 18 - 21/22. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki 0 - 1 GKS Katowice 21 listopada 2015 - 16:00
Wisła Płock 3 - 1 Zagłębie Sosnowiec 22 listopada 2015 - 12:45
Zawisza Bydgoszcz 2 - 2 Arka Gdynia 20 listopada 2015 - 20:30
Chrobry Głogów 5 - 1 MKS Kluczbork 21 listopada 2015 - 16:00
Dolcan Ząbki 6 - 1 Pogoń Siedlce 20 listopada 2015 - 18:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Miedź Legnica 22 listopada 2015 - 16:00
Stomil Olsztyn 0 - 2 GKS Bełchatów 20 listopada 2015 - 18:00
Bytovia Bytów 1 - 0 Sandecja Nowy Sącz 21 listopada 2015 - 16:00
Rozwój Katowice 0 - 2 Olimpia Grudziądz 21 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 19 - 28/29. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 GKS Bełchatów 28 listopada 2015 - 16:00
Dolcan Ząbki 3 - 4 Miedź Legnica 3 grudnia 2015 - 13:00
Rozwój Katowice 1 - 3 Wigry Suwałki 28 listopada 2015 - 13:00
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Bytovia Bytów 28 listopada 2015 - 17:00
Sandecja Nowy Sącz 0 - 2 Stomil Olsztyn 28 listopada 2015 - 16:00
Pogoń Siedlce 1 - 0 Chrobry Głogów 29 listopada 2015 - 15:00
MKS Kluczbork 0 - 1 Zawisza Bydgoszcz 28 listopada 2015 - 13:00
Arka Gdynia 4 - 2 Wisła Płock 27 listopada 2015 - 20:30
Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 GKS Katowice 29 listopada 2015 - 12:45
Kolejka 20 - 5/6. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
Wigry Suwałki 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice 0 - 2 Arka Gdynia 6 marca 2016 - 12:45
Wisła Płock 3 - 0 MKS Kluczbork 5 marca 2016 - 15:00
Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Pogoń Siedlce 5 marca 2016 - 17:00
Chrobry Głogów 2 - 1 Miedź Legnica
Dolcan Ząbki 0 - 3 GKS Bełchatów
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Sandecja Nowy Sącz 5 marca 2016 - 17:00
Stomil Olsztyn 1 - 1 Olimpia Grudziądz 5 marca 2016 - 13:00
Bytovia Bytów 2 - 1 Rozwój Katowice 5 marca 2016 - 16:00
Kolejka 21 - 12/13. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dolcan Ząbki 0 - 3 Sandecja Nowy Sącz
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
Bytovia Bytów 0 - 0 Wigry Suwałki 12 marca 2016 - 16:00
Rozwój Katowice 2 - 1 Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 12 marca 2016 - 17:00
GKS Bełchatów 1 - 1 Chrobry Głogów
Miedź Legnica 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz 13 marca 2016 - 12:45
Pogoń Siedlce 0 - 0 Wisła Płock 12 marca 2016 - 17:00
MKS Kluczbork 1 - 2 GKS Katowice 12 marca 2016 - 18:00
Arka Gdynia 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec 11 marca 2016 - 20:30
Kolejka 22 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki 0 - 1 Arka Gdynia 20 marca 2016 - 17:00
Zagłębie Sosnowiec 0 - 2 MKS Kluczbork 20 marca 2016 - 18:00
GKS Katowice 1 - 0 Pogoń Siedlce 19 marca 2016 - 17:00
Wisła Płock 2 - 0 Miedź Legnica
Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 GKS Bełchatów 20 marca 2016 - 12:45
Chrobry Głogów 1 - 1 Sandecja Nowy Sącz 19 marca 2016 - 18:00
Dolcan Ząbki 0 - 3 Olimpia Grudziądz
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Rozwój Katowice 19 marca 2016 - 17:00
Stomil Olsztyn 0 - 0 Bytovia Bytów 19 marca 2016 - 14:00
Kolejka 23 - 26. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (5) 
Stomil Olsztyn 2 - 2 Wigry Suwałki
Bytovia Bytów 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
Rozwój Katowice 3 - 0 Dolcan Ząbki
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
Olimpia Grudziądz 2 - 1 Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz 4 - 0 Zawisza Bydgoszcz
GKS Bełchatów 0 - 2 Wisła Płock 28 marca 2016 - 20:30
Miedź Legnica 1 - 1 GKS Katowice
Pogoń Siedlce 3 - 2 Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork 0 - 2 Arka Gdynia 26 marca 2016 - 15:00
Kolejka 24 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki 2 - 2 MKS Kluczbork
Arka Gdynia 3 - 0 Pogoń Siedlce 1 kwietnia 2016 - 18:00
Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Miedź Legnica
GKS Katowice 1 - 0 GKS Bełchatów
Wisła Płock 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz
Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów 1 - 2 Rozwój Katowice
Dolcan Ząbki 0 - 3 Bytovia Bytów
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Stomil Olsztyn 2 kwietnia 2016 - 18:00
Kolejka 25 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Wigry Suwałki 9 kwietnia 2016 - 18:00
Stomil Olsztyn 3 - 0 Dolcan Ząbki
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
Bytovia Bytów 0 - 3 Chrobry Głogów 8 kwietnia 2016 - 16:30
Rozwój Katowice 1 - 3 Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Wisła Płock
Sandecja Nowy Sącz 4 - 0 GKS Katowice
GKS Bełchatów 2 - 0 Zagłębie Sosnowiec 10 kwietnia 2016 - 12:45
Miedź Legnica 0 - 0 Arka Gdynia 8 kwietnia 2016 - 18:00
Pogoń Siedlce 3 - 0 MKS Kluczbork
Kolejka 26 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki 3 - 1 Pogoń Siedlce
MKS Kluczbork 0 - 0 Miedź Legnica
Arka Gdynia 2 - 1 GKS Bełchatów 15 kwietnia 2016 - 20:30
Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz 17 kwietnia 2016 - 12:45
GKS Katowice 0 - 2 Olimpia Grudziądz
Wisła Płock 1 - 0 Rozwój Katowice
Zawisza Bydgoszcz 2 - 3 Bytovia Bytów 16 kwietnia 2016 - 17:00
Chrobry Głogów 3 - 0 Stomil Olsztyn
Dolcan Ząbki 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
Kolejka 27 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dolcan Ząbki 0 - 3 Wigry Suwałki
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Chrobry Głogów 23 kwietnia 2016 - 19:00
Stomil Olsztyn 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz
Bytovia Bytów 1 - 2 Wisła Płock 23 kwietnia 2016 - 18:00
Rozwój Katowice 1 - 2 GKS Katowice 24 kwietnia 2016 - 12:45
Olimpia Grudziądz 4 - 2 Zagłębie Sosnowiec
Sandecja Nowy Sącz 0 - 1 Arka Gdynia 22 kwietnia 2016 - 20:30
GKS Bełchatów 0 - 2 MKS Kluczbork
Pogoń Siedlce 0 - 0 Miedź Legnica
Kolejka 28 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki 0 - 0 Miedź Legnica
Pogoń Siedlce 1 - 0 GKS Bełchatów
MKS Kluczbork 2 - 4 Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia 0 - 0 Olimpia Grudziądz 30 kwietnia 2016 - 18:00
Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Rozwój Katowice
GKS Katowice 0 - 2 Bytovia Bytów 30 kwietnia 2016 - 19:00
Wisła Płock 0 - 0 Stomil Olsztyn
Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 30 kwietnia 2016 - 18:00
Chrobry Głogów 3 - 0 Dolcan Ząbki
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
Kolejka 29 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chrobry Głogów 3 - 0 Wigry Suwałki
Dolcan Ząbki 0 - 3 Zawisza Bydgoszcz
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Wisła Płock 8 maja 2016 - 12:45
Stomil Olsztyn 0 - 0 GKS Katowice
Bytovia Bytów 3 - 0 Zagłębie Sosnowiec 6 maja 2016 - 19:45
Rozwój Katowice 1 - 4 Arka Gdynia 6 maja 2016 - 20:30
Olimpia Grudziądz 1 - 2 MKS Kluczbork
Sandecja Nowy Sącz 3 - 0 Pogoń Siedlce
GKS Bełchatów 0 - 1 Miedź Legnica
Kolejka 30 - 11. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki 2 - 2 GKS Bełchatów
Miedź Legnica 3 - 1 Sandecja Nowy Sącz
Pogoń Siedlce 1 - 2 Olimpia Grudziądz
MKS Kluczbork 1 - 0 Rozwój Katowice
Arka Gdynia 1 - 1 Bytovia Bytów 10 maja 2016 - 20:30
Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Stomil Olsztyn
GKS Katowice 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 11 maja 2016 - 19:00
Wisła Płock 3 - 0 Dolcan Ząbki
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
Zawisza Bydgoszcz 4 - 1 Chrobry Głogów
Kolejka 31 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Bydgoszcz 1 - 2 Wigry Suwałki
Chrobry Głogów 2 - 0 Wisła Płock
Dolcan Ząbki 0 - 3 GKS Katowice
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Zagłębie Sosnowiec 15 maja 2016 - 19:00
Stomil Olsztyn 0 - 4 Arka Gdynia 13 maja 2016 - 20:30
Bytovia Bytów 2 - 1 MKS Kluczbork 14 maja 2016 - 19:45
Rozwój Katowice 0 - 2 Pogoń Siedlce
Pogoń Siedlce gospodarzem
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz 2 - 0 GKS Bełchatów
Kolejka 32 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz
GKS Bełchatów 1 - 2 Olimpia Grudziądz
Miedź Legnica 4 - 0 Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce 0 - 0 Bytovia Bytów 21 maja 2016 - 17:00
MKS Kluczbork 3 - 0 Stomil Olsztyn
Arka Gdynia 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 22 maja 2016 - 12:45
Zagłębie Sosnowiec 3 - 0 Dolcan Ząbki
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
GKS Katowice 0 - 0 Chrobry Głogów
Wisła Płock 5 - 0 Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 33 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Płock 0 - 0 Wigry Suwałki
Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 GKS Katowice
Chrobry Głogów 1 - 3 Zagłębie Sosnowiec
Dolcan Ząbki 0 - 3 Arka Gdynia
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 MKS Kluczbork 29 maja 2016 - 15:00
Stomil Olsztyn 2 - 0 Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów 0 - 0 Miedź Legnica 29 maja 2016 - 15:00
Rozwój Katowice 2 - 1 GKS Bełchatów
Olimpia Grudziądz 3 - 2 Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 34 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki 2 - 1 Olimpia Grudziądz 5 czerwca 2016 - 15:00
Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Rozwój Katowice 5 czerwca 2016 - 15:00
GKS Bełchatów 5 - 1 Bytovia Bytów 5 czerwca 2016 - 15:00
Miedź Legnica 1 - 0 Stomil Olsztyn 5 czerwca 2016 - 15:00
Pogoń Siedlce 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 5 czerwca 2016 - 15:00
MKS Kluczbork 3 - 0 Dolcan Ząbki
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
Arka Gdynia 1 - 1 Chrobry Głogów 5 czerwca 2016 - 15:00
Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Zawisza Bydgoszcz 5 czerwca 2016 - 15:00
GKS Katowice 2 - 1 Wisła Płock 5 czerwca 2016 - 15:00