Baner

Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk I - sezon 2014/2015

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 26 78 26 0 0 236 - 11
2. Gryf Wejherowo 26 72 24 0 2 174 - 19
3. Jedynka Reda 26 63 21 0 5 143 - 31
4. Bałtyk Gdynia 26 55 18 1 7 127 - 37
5. GOSRiT Luzino 26 53 17 2 7 129 - 66
6. KP Gdynia 26 37 11 4 11 78 - 67
7. Korona Żelistrzewo 26 36 11 3 12 63 - 85
8. Orkan Rumia MKS 26 33 10 3 13 62 - 76
9. Cisowa Gdynia 26 28 8 4 14 70 - 93
10. Pogoń Lębork 26 26 8 2 16 43 - 93
11. Iskra Gdynia 26 19 5 4 17 37 - 84
12. MKS Władysławowo 26 17 4 5 17 41 - 161
13. Eko-Prod Szemud 26 8 2 2 22 28 - 204
14. Zatoka Puck 26 6 2 0 24 30 - 234
Ostatni komentarz dodał MROZEK75 04.09.2014, 23:04:21


Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
Zatoka Puck 0 - 21 Arka Gdynia SI 16 września 2014
Pogoń Lębork 0 - 5 Bałtyk Gdynia 17 września 2014
Orkan Rumia MKS 6 - 1 Cisowa Gdynia
MKS Władysławowo 2 - 2 Eko-Prod Szemud
GOSRiT Luzino 3 - 4 Gryf Wejherowo
KP Gdynia 9 - 0 Iskra Gdynia
Korona Żelistrzewo 1 - 9 Jedynka Reda
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
Arka Gdynia SI 3 - 2 Jedynka Reda
Iskra Gdynia 1 - 3 Korona Żelistrzewo
Gryf Wejherowo 5 - 1 KP Gdynia
Eko-Prod Szemud 0 - 13 GOSRiT Luzino
Cisowa Gdynia 3 - 3 MKS Władysławowo
Bałtyk Gdynia 5 - 0 Orkan Rumia MKS
Zatoka Puck 3 - 4 Pogoń Lębork 10 września 2014
Kolejka 3 - 3. września 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
Pogoń Lębork 0 - 13 Arka Gdynia SI
Orkan Rumia MKS 8 - 1 Zatoka Puck
MKS Władysławowo 0 - 9 Bałtyk Gdynia
GOSRiT Luzino 13 - 1 Cisowa Gdynia
KP Gdynia 13 - 0 Eko-Prod Szemud 4 września 2014
Korona Żelistrzewo 0 - 11 Gryf Wejherowo
Jedynka Reda 5 - 0 Iskra Gdynia
Kolejka 4 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 3 - 0 Iskra Gdynia
Gryf Wejherowo 5 - 0 Jedynka Reda
Korona Żelistrzewo 5 - 1 Eko-Prod Szemud
Cisowa Gdynia 3 - 2 KP Gdynia
Bałtyk Gdynia 3 - 3 GOSRiT Luzino
Zatoka Puck 0 - 4 MKS Władysławowo
Pogoń Lębork 2 - 4 Orkan Rumia MKS
Kolejka 5 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS 1 - 11 Arka Gdynia SI
MKS Władysławowo 0 - 5 Pogoń Lębork
GOSRiT Luzino 15 - 0 Zatoka Puck
KP Gdynia 3 - 1 Bałtyk Gdynia
Korona Żelistrzewo 7 - 4 Cisowa Gdynia
Jedynka Reda 11 - 2 Eko-Prod Szemud
Iskra Gdynia 2 - 7 Gryf Wejherowo
Kolejka 6 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 2 - 1 Gryf Wejherowo
Eko-Prod Szemud 0 - 6 Iskra Gdynia
Cisowa Gdynia 0 - 4 Jedynka Reda
Bałtyk Gdynia 10 - 0 Korona Żelistrzewo
Zatoka Puck 2 - 8 KP Gdynia
Pogoń Lębork 2 - 4 GOSRiT Luzino
Orkan Rumia MKS 6 - 2 MKS Władysławowo
Kolejka 7 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Władysławowo 0 - 16 Arka Gdynia SI
GOSRiT Luzino 6 - 1 Orkan Rumia MKS
KP Gdynia 6 - 1 Pogoń Lębork
Korona Żelistrzewo 3 - 1 Zatoka Puck
Jedynka Reda 2 - 0 Bałtyk Gdynia
Iskra Gdynia 6 - 1 Cisowa Gdynia
Gryf Wejherowo 11 - 0 Eko-Prod Szemud
Kolejka 8 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 21 - 0 Eko-Prod Szemud
Cisowa Gdynia 1 - 2 Gryf Wejherowo
Bałtyk Gdynia 4 - 0 Iskra Gdynia
Zatoka Puck 0 - 15 Jedynka Reda
Pogoń Lębork 1 - 4 Korona Żelistrzewo
Orkan Rumia MKS 1 - 2 KP Gdynia
MKS Władysławowo 2 - 10 GOSRiT Luzino
Kolejka 9 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
GOSRiT Luzino 1 - 11 Arka Gdynia SI
KP Gdynia 7 - 4 MKS Władysławowo
Korona Żelistrzewo 1 - 2 Orkan Rumia MKS
Jedynka Reda 3 - 0 Pogoń Lębork
Iskra Gdynia 4 - 0 Zatoka Puck
Gryf Wejherowo 6 - 1 Bałtyk Gdynia
Eko-Prod Szemud 0 - 9 Cisowa Gdynia
Kolejka 10 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 7 - 2 Cisowa Gdynia
Bałtyk Gdynia 16 - 0 Eko-Prod Szemud
Zatoka Puck 0 - 19 Gryf Wejherowo
Pogoń Lębork 4 - 4 Iskra Gdynia
Orkan Rumia MKS 2 - 4 Jedynka Reda
MKS Władysławowo 1 - 0 Korona Żelistrzewo
GOSRiT Luzino 7 - 1 KP Gdynia
Kolejka 11 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Gdynia 0 - 7 Arka Gdynia SI
Korona Żelistrzewo 4 - 8 GOSRiT Luzino
Jedynka Reda 9 - 0 MKS Władysławowo
Iskra Gdynia 2 - 1 Orkan Rumia MKS
Gryf Wejherowo 8 - 0 Pogoń Lębork
Eko-Prod Szemud 7 - 2 Zatoka Puck
Cisowa Gdynia 2 - 4 Bałtyk Gdynia
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 4 - 0 Bałtyk Gdynia
Zatoka Puck 3 - 13 Cisowa Gdynia
Pogoń Lębork 5 - 0 Eko-Prod Szemud
Orkan Rumia MKS 2 - 11 Gryf Wejherowo
MKS Władysławowo 1 - 1 Iskra Gdynia
GOSRiT Luzino 2 - 1 Jedynka Reda
KP Gdynia 0 - 3 Korona Żelistrzewo
Kolejka 13 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
Korona Żelistrzewo 0 - 6 Arka Gdynia SI
Jedynka Reda 3 - 0 KP Gdynia
Iskra Gdynia 1 - 4 GOSRiT Luzino
Gryf Wejherowo 11 - 0 MKS Władysławowo
Eko-Prod Szemud 1 - 7 Orkan Rumia MKS
Cisowa Gdynia 2 - 0 Pogoń Lębork
Bałtyk Gdynia 11 - 0 Zatoka Puck
Kolejka 14 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 20 - 1 Zatoka Puck
Bałtyk Gdynia 5 - 1 Pogoń Lębork
Cisowa Gdynia 4 - 2 Orkan Rumia MKS
Eko-Prod Szemud 3 - 3 MKS Władysławowo
Gryf Wejherowo 6 - 0 GOSRiT Luzino
Iskra Gdynia 1 - 2 KP Gdynia
Jedynka Reda 4 - 2 Korona Żelistrzewo
Kolejka 15 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda 0 - 5 Arka Gdynia SI
Korona Żelistrzewo 5 - 0 Iskra Gdynia
KP Gdynia 1 - 7 Gryf Wejherowo
GOSRiT Luzino 4 - 1 Eko-Prod Szemud
MKS Władysławowo 0 - 0 Cisowa Gdynia
Orkan Rumia MKS 0 - 2 Bałtyk Gdynia
Pogoń Lębork 7 - 0 Zatoka Puck
Kolejka 16 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 14 - 0 Pogoń Lębork
Zatoka Puck 2 - 3 Orkan Rumia MKS
Bałtyk Gdynia 11 - 1 MKS Władysławowo
Cisowa Gdynia 0 - 4 GOSRiT Luzino
Eko-Prod Szemud 1 - 5 KP Gdynia
Gryf Wejherowo 7 - 0 Korona Żelistrzewo 8 kwietnia 2015
Iskra Gdynia 0 - 5 Jedynka Reda
Kolejka 17 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Iskra Gdynia 0 - 3 Arka Gdynia SI
Jedynka Reda 0 - 3 Gryf Wejherowo
Eko-Prod Szemud 1 - 5 Korona Żelistrzewo
KP Gdynia 1 - 1 Cisowa Gdynia
GOSRiT Luzino 1 - 3 Bałtyk Gdynia
MKS Władysławowo 4 - 3 Zatoka Puck
Orkan Rumia MKS 1 - 3 Pogoń Lębork
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 6 - 0 Orkan Rumia MKS
Pogoń Lębork 3 - 2 MKS Władysławowo
Zatoka Puck 1 - 5 GOSRiT Luzino
Bałtyk Gdynia 3 - 1 KP Gdynia
Cisowa Gdynia 1 - 1 Korona Żelistrzewo
Eko-Prod Szemud 1 - 12 Jedynka Reda
Gryf Wejherowo 3 - 2 Iskra Gdynia
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 0 - 4 Arka Gdynia SI
Iskra Gdynia 4 - 1 Eko-Prod Szemud
Jedynka Reda 6 - 0 Cisowa Gdynia
Korona Żelistrzewo 0 - 6 Bałtyk Gdynia
KP Gdynia 10 - 0 Zatoka Puck
GOSRiT Luzino 2 - 0 Pogoń Lębork
MKS Władysławowo 0 - 3 Orkan Rumia MKS
Kolejka 20 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 16 - 0 MKS Władysławowo
Orkan Rumia MKS 3 - 1 GOSRiT Luzino
Pogoń Lębork 1 - 0 KP Gdynia
Zatoka Puck 1 - 7 Korona Żelistrzewo
Bałtyk Gdynia 1 - 6 Jedynka Reda
Cisowa Gdynia 5 - 1 Iskra Gdynia
Eko-Prod Szemud 0 - 13 Gryf Wejherowo
Kolejka 21 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Eko-Prod Szemud 0 - 11 Arka Gdynia SI
Gryf Wejherowo 2 - 0 Cisowa Gdynia
Iskra Gdynia 0 - 1 Bałtyk Gdynia
Jedynka Reda 11 - 0 Zatoka Puck
Korona Żelistrzewo 3 - 0 Pogoń Lębork
KP Gdynia 1 - 1 Orkan Rumia MKS
GOSRiT Luzino 10 - 1 MKS Władysławowo
Kolejka 22 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 10 - 2 GOSRiT Luzino
MKS Władysławowo 0 - 2 KP Gdynia
Orkan Rumia MKS 1 - 1 Korona Żelistrzewo
Pogoń Lębork 1 - 3 Jedynka Reda 3 czerwca 2015
Zatoka Puck 5 - 2 Iskra Gdynia
Bałtyk Gdynia 0 - 2 Gryf Wejherowo
Cisowa Gdynia 4 - 0 Eko-Prod Szemud
Kolejka 23 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cisowa Gdynia 0 - 10 Arka Gdynia SI
Eko-Prod Szemud 0 - 10 Bałtyk Gdynia
Gryf Wejherowo 11 - 0 Zatoka Puck
Iskra Gdynia 0 - 0 Pogoń Lębork
Jedynka Reda 1 - 0 Orkan Rumia MKS
Korona Żelistrzewo 6 - 3 MKS Władysławowo
KP Gdynia 2 - 2 GOSRiT Luzino
Kolejka 24 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 6 - 0 KP Gdynia
GOSRiT Luzino 3 - 1 Korona Żelistrzewo
MKS Władysławowo 2 - 13 Jedynka Reda
Orkan Rumia MKS 0 - 0 Iskra Gdynia
Pogoń Lębork 0 - 3 Gryf Wejherowo
Zatoka Puck 5 - 3 Eko-Prod Szemud
Bałtyk Gdynia 6 - 2 Cisowa Gdynia
Kolejka 25 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia 0 - 3 Arka Gdynia SI
Cisowa Gdynia 9 - 0 Zatoka Puck
Eko-Prod Szemud 2 - 0 Pogoń Lębork
Gryf Wejherowo 4 - 0 Orkan Rumia MKS
Iskra Gdynia 0 - 6 MKS Władysławowo
Jedynka Reda 7 - 0 GOSRiT Luzino
Korona Żelistrzewo 0 - 0 KP Gdynia
Kolejka 26 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 3 - 1 Korona Żelistrzewo
KP Gdynia 1 - 7 Jedynka Reda
GOSRiT Luzino 6 - 0 Iskra Gdynia
MKS Władysławowo 0 - 12 Gryf Wejherowo
Orkan Rumia MKS 7 - 2 Eko-Prod Szemud
Pogoń Lębork 3 - 2 Cisowa Gdynia
Zatoka Puck 0 - 10 Bałtyk Gdynia
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE