Kolejka 1 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Błyskawica Postolin |
0 - 3 |
Sokół Mareza |
27 sierpnia 2014
27.08 - 18:00 |
KS Czernin |
2 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
24 sierpnia 2014
24.08 - 15:00 |
GKS Gardeja |
3 - 2 |
GKS Straszewo |
27 sierpnia 2014
27.08 - 17:00 |
Tęcza Szropy |
1 - 7 |
Powiśle Stary Targ |
27 sierpnia 2014
27.08 - 18:00 |
Ruch Gościszewo |
2 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
23 sierpnia 2014
23.08 - 17:00 |
Pauza: KP Wandowo, |
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Sokół Mareza |
1 - 8 |
Powiśle II Dzierzgoń |
30 sierpnia 2014
30.08 - 17:00 |
Powiśle Stary Targ |
2 - 1 |
Ruch Gościszewo |
30 sierpnia 2014
30.08 - 16:00 |
GKS Straszewo |
1 - 6 |
KP Wandowo |
31 sierpnia 2014
31.08 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
4 - 1 |
GKS Gardeja |
30 sierpnia 2014
30.08 - 15:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 5 |
KS Czernin |
31 sierpnia 2014
31.08 - 15:00 |
Pauza: Tęcza Szropy, |
Kolejka 3 - 6/7. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (14) |
KS Czernin |
4 - 0 |
Sokół Mareza |
7 września 2014
7.09 - 15:00 |
GKS Gardeja |
2 - 1 |
Błyskawica Postolin |
7 września 2014
7.09 - 16:00 |
KP Wandowo |
3 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
7 września 2014
7.09 - 16:00 |
Tęcza Szropy |
2 - 0 |
GKS Straszewo |
6 września 2014
6.09 - 15:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
6 września 2014
6.09 - 16:00 |
Pauza: Ruch Gościszewo, |
Kolejka 4 - 13/14. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (61) |
Sokół Mareza |
3 - 4 |
Powiśle Stary Targ |
13 września 2014
13.09 - 16:00 |
GKS Straszewo |
0 - 6 |
Ruch Gościszewo |
14 września 2014
14.09 - 15:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 4 |
Tęcza Szropy |
13 września 2014
13.09 - 15:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 3 |
KP Wandowo |
14 września 2014
14.09 - 15:00 |
KS Czernin |
5 - 1 |
GKS Gardeja |
14 września 2014
14.09 - 15:00 |
Pauza: Powiśle II Dzierzgoń, |
Kolejka 5 - 20/21. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (27) |
GKS Gardeja |
1 - 3 |
Sokół Mareza |
21 września 2014
21.09 - 15:00 |
KP Wandowo |
3 - 2 |
KS Czernin |
21 września 2014
21.09 - 16:00 |
Tęcza Szropy |
6 - 1 |
Błyskawica Postolin |
20 września 2014
20.09 - 15:00 |
Ruch Gościszewo |
2 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
20 września 2014
20.09 - 16:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
5 - 1 |
GKS Straszewo |
20 września 2014
20.09 - 16:00 |
Pauza: Powiśle Stary Targ, |
Kolejka 6 - 27/28. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (36) |
GKS Straszewo |
3 - 5 |
Powiśle Stary Targ |
28 września 2014
28.09 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 5 |
Powiśle II Dzierzgoń |
27 września 2014
27.09 - 15:00 |
Błyskawica Postolin |
0 - 4 |
Ruch Gościszewo |
28 września 2014
28.09 - 15:00 |
KS Czernin |
2 - 1 |
Tęcza Szropy |
28 września 2014
28.09 - 15:00 |
GKS Gardeja |
0 - 1 |
KP Wandowo |
28 września 2014
28.09 - 15:00 |
Pauza: Sokół Mareza, |
Kolejka 7 - 4/5. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (22) |
KP Wandowo |
2 - 2 |
Sokół Mareza |
5 października 2014
5.10 - 15:00 |
Tęcza Szropy |
0 - 4 |
GKS Gardeja |
4 października 2014
4.10 - 14:00 |
Ruch Gościszewo |
4 - 0 |
KS Czernin |
4 października 2014
4.10 - 15:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
4 - 0 |
Błyskawica Postolin |
4 października 2014
4.10 - 14:00 |
Powiśle Stary Targ |
3 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
4 października 2014
4.10 - 15:00 |
Pauza: GKS Straszewo, |
Kolejka 8 - 11/12. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Sokół Mareza |
2 - 1 |
GKS Straszewo |
11 października 2014
11.10 - 15:00 |
Błyskawica Postolin |
0 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
12 października 2014
12.10 - 14:00 |
KS Czernin |
0 - 5 |
Powiśle II Dzierzgoń |
12 października 2014
12.10 - 14:00 |
GKS Gardeja |
1 - 2 |
Ruch Gościszewo |
12 października 2014
12.10 - 15:00 |
KP Wandowo |
4 - 0 |
Tęcza Szropy |
12 października 2014
12.10 - 15:00 |
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec, |
Kolejka 9 - 18/19. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Tęcza Szropy |
2 - 2 |
Sokół Mareza |
18 października 2014
18.10 - 14:00 |
Ruch Gościszewo |
0 - 0 |
KP Wandowo |
18 października 2014
18.10 - 15:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
7 - 2 |
GKS Gardeja |
18 października 2014
18.10 - 14:00 |
Powiśle Stary Targ |
2 - 1 |
KS Czernin |
18 października 2014
18.10 - 13:00 |
GKS Straszewo |
3 - 4 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
19 października 2014
19.10 - 14:00 |
Pauza: Błyskawica Postolin, |
Kolejka 10 - 25/26. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Sokół Mareza |
0 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
25 października 2014
25.10 - 14:00 |
Błyskawica Postolin |
3 - 1 |
GKS Straszewo |
26 października 2014
26.10 - 14:00 |
GKS Gardeja |
2 - 5 |
Powiśle Stary Targ |
26 października 2014
26.10 - 14:00 |
KP Wandowo |
1 - 3 |
Powiśle II Dzierzgoń |
26 października 2014
26.10 - 14:00 |
Tęcza Szropy |
2 - 3 |
Ruch Gościszewo |
25 października 2014
25.10 - 14:00 |
Pauza: KS Czernin, |
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Ruch Gościszewo |
5 - 1 |
Sokół Mareza |
8 listopada 2014
8.11 - 14:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
11 - 1 |
Tęcza Szropy |
8 listopada 2014
8.11 - 13:00 |
Powiśle Stary Targ |
3 - 1 |
KP Wandowo |
8 listopada 2014
8.11 - 13:00 |
GKS Straszewo |
2 - 8 |
KS Czernin |
8 listopada 2014
8.11 - 14:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 0 |
Błyskawica Postolin |
8 listopada 2014
8.11 - 14:00 |
Pauza: GKS Gardeja, |
Kolejka 12 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (65) |
Sokół Mareza |
0 - 1 |
Błyskawica Postolin |
11 kwietnia 2015
11.04 - 16:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 4 |
KS Czernin |
11 kwietnia 2015
11.04 - 15:30 |
GKS Straszewo |
1 - 0 |
GKS Gardeja |
12 kwietnia 2015
12.04 - 15:30 |
Powiśle Stary Targ |
1 - 1 |
Tęcza Szropy |
11 kwietnia 2015
11.04 - 16:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 - 1 |
Ruch Gościszewo |
11 kwietnia 2015
11.04 - 15:00 |
Pauza: KP Wandowo, |
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 1 |
Sokół Mareza |
18 kwietnia 2015
18.04 - 15:00 |
Ruch Gościszewo |
3 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
18 kwietnia 2015
18.04 - 15:00 |
KP Wandowo |
1 - 0 |
GKS Straszewo |
19 kwietnia 2015
19.04 - 16:00 |
GKS Gardeja |
4 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
19 kwietnia 2015
19.04 - 16:00 |
KS Czernin |
5 - 0 |
Błyskawica Postolin |
19 kwietnia 2015
19.04 - 14:00 |
Pauza: Tęcza Szropy, |
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Sokół Mareza |
2 - 4 |
KS Czernin |
25 kwietnia 2015
25.04 - 16:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 1 |
GKS Gardeja |
26 kwietnia 2015
26.04 - 14:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 1 |
KP Wandowo |
25 kwietnia 2015
25.04 - 15:30 |
GKS Straszewo |
2 - 1 |
Tęcza Szropy |
26 kwietnia 2015
26.04 - 15:00 |
Powiśle Stary Targ |
3 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
25 kwietnia 2015
25.04 - 16:00 |
vo, na boisku 0-0 |
Pauza: Ruch Gościszewo, |
Kolejka 15 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Powiśle Stary Targ |
4 - 2 |
Sokół Mareza |
2 maja 2015
2.05 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
3 - 1 |
GKS Straszewo |
1 maja 2015
1.05 - 15:00 |
Tęcza Szropy |
3 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 maja 2015
2.05 - 16:00 |
KP Wandowo |
4 - 0 |
Błyskawica Postolin |
2 maja 2015
2.05 - 16:00 |
GKS Gardeja |
0 - 7 |
KS Czernin |
2 maja 2015
2.05 - 17:00 |
Pauza: Powiśle II Dzierzgoń, |
Kolejka 16 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Sokół Mareza |
1 - 2 |
GKS Gardeja |
9 maja 2015
9.05 - 16:00 |
KS Czernin |
2 - 1 |
KP Wandowo |
10 maja 2015
10.05 - 15:00 |
Błyskawica Postolin |
1 - 1 |
Tęcza Szropy |
9 maja 2015
9.05 - 17:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 6 |
Ruch Gościszewo |
9 maja 2015
9.05 - 15:30 |
GKS Straszewo |
1 - 6 |
Powiśle II Dzierzgoń |
10 maja 2015
10.05 - 15:30 |
Pauza: Powiśle Stary Targ, |
Kolejka 17 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Powiśle Stary Targ |
5 - 0 |
GKS Straszewo |
16 maja 2015
16.05 - 16:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
5 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
16 maja 2015
16.05 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
2 - 0 |
Błyskawica Postolin |
16 maja 2015
16.05 - 16:00 |
Tęcza Szropy |
0 - 4 |
KS Czernin |
16 maja 2015
16.05 - 16:00 |
KP Wandowo |
0 - 3 |
GKS Gardeja |
17 maja 2015
17.05 - 16:00 |
Pauza: Sokół Mareza, |
Kolejka 18 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Sokół Mareza |
7 - 4 |
KP Wandowo |
23 maja 2015
23.05 - 17:00 |
GKS Gardeja |
4 - 1 |
Tęcza Szropy |
24 maja 2015
24.05 - 17:00 |
KS Czernin |
2 - 1 |
Ruch Gościszewo |
24 maja 2015
24.05 - 15:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 5 |
Powiśle II Dzierzgoń |
24 maja 2015
24.05 - 14:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 4 |
Powiśle Stary Targ |
23 maja 2015
23.05 - 16:00 |
Pauza: GKS Straszewo, |
Kolejka 19 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (43) |
GKS Straszewo |
3 - 2 |
Sokół Mareza |
31 maja 2015
31.05 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
9 - 0 |
Błyskawica Postolin |
30 maja 2015
30.05 - 16:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 3 |
KS Czernin |
30 maja 2015
30.05 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
3 - 0 |
GKS Gardeja |
30 maja 2015
30.05 - 16:00 |
Tęcza Szropy |
4 - 0 |
KP Wandowo |
30 maja 2015
30.05 - 16:00 |
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec, |
Kolejka 20 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Sokół Mareza |
10 - 3 |
Tęcza Szropy |
6 czerwca 2015
6.06 - 17:00 |
KP Wandowo |
1 - 5 |
Ruch Gościszewo |
7 czerwca 2015
7.06 - 17:00 |
GKS Gardeja |
1 - 4 |
Powiśle II Dzierzgoń |
7 czerwca 2015
7.06 - 17:00 |
KS Czernin |
2 - 3 |
Powiśle Stary Targ |
7 czerwca 2015
7.06 - 15:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 2 |
GKS Straszewo |
6 czerwca 2015
6.06 - 15:30 |
Pauza: Błyskawica Postolin, |
Kolejka 21 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 0 |
Sokół Mareza |
13 czerwca 2015
13.06 - 17:00 |
GKS Straszewo |
1 - 0 |
Błyskawica Postolin |
14 czerwca 2015
14.06 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
5 - 2 |
GKS Gardeja |
13 czerwca 2015
13.06 - 16:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 0 |
KP Wandowo |
13 czerwca 2015
13.06 - 16:00 |
Ruch Gościszewo |
5 - 1 |
Tęcza Szropy |
13 czerwca 2015
13.06 - 16:00 |
Pauza: KS Czernin, |
Kolejka 22 - 21. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Sokół Mareza |
4 - 5 |
Ruch Gościszewo |
21 czerwca 2015
21.06 - 14:00 |
Tęcza Szropy |
0 - 4 |
Powiśle II Dzierzgoń |
21 czerwca 2015
21.06 - 14:00 |
KP Wandowo |
0 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
21 czerwca 2015
21.06 - 14:00 |
KS Czernin |
9 - 1 |
GKS Straszewo |
21 czerwca 2015
21.06 - 14:00 |
Błyskawica Postolin |
3 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
21 czerwca 2015
21.06 - 14:00 |
Pauza: GKS Gardeja, . |
|