Kolejka 1 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Rozstaje Gdańsk |
1 - 3 |
GKS II Żukowo |
27 sierpnia 2014
27.08 - 18:00 |
Orzeł Jasień |
1 - 9 |
GLKS Różyny |
10 września 2014
10.09 - 17:30 |
Olimp Mierzeszyn |
3 - 0 |
GTS Przywidz |
27 sierpnia 2014
27.08 - 18:00 |
Ogniwo Borkowo |
1 - 4 |
GTS Goszyn |
27 sierpnia 2014
27.08 - 18:30 |
GTS Rotmanka |
3 - 1 |
GTS Juszkowo |
27 sierpnia 2014
27.08 - 18:30 |
GTS Rokitnica |
1 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
27 sierpnia 2014
27.08 - 18:00 |
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (13) |
GKS II Żukowo |
1 - 1 |
GTS Mokry Dwór |
31 sierpnia 2014
31.08 - 11:00 |
GTS Juszkowo |
1 - 5 |
GTS Rokitnica |
30 sierpnia 2014
30.08 - 17:30 |
GTS Goszyn |
0 - 6 |
GTS Rotmanka |
30 sierpnia 2014
30.08 - 16:00 |
GTS Przywidz |
1 - 8 |
Ogniwo Borkowo |
30 sierpnia 2014
30.08 - 17:00 |
GLKS Różyny |
10 - 1 |
Olimp Mierzeszyn |
30 sierpnia 2014
30.08 - 17:00 |
Rozstaje Gdańsk |
3 - 4 |
Orzeł Jasień |
31 sierpnia 2014
31.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 6/7. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Orzeł Jasień |
1 - 2 |
GKS II Żukowo |
7 września 2014
7.09 - 15:30 |
Olimp Mierzeszyn |
3 - 2 |
Rozstaje Gdańsk |
6 września 2014
6.09 - 18:00 |
Ogniwo Borkowo |
1 - 3 |
GLKS Różyny |
7 września 2014
7.09 - 14:00 |
GTS Rotmanka |
18 - 1 |
GTS Przywidz |
6 września 2014
6.09 - 16:00 |
GTS Rokitnica |
2 - 5 |
GTS Goszyn |
7 września 2014
7.09 - 14:00 |
GTS Mokry Dwór |
5 - 0 |
GTS Juszkowo |
6 września 2014
6.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 13/14. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (15) |
GKS II Żukowo |
3 - 1 |
GTS Juszkowo |
13 września 2014
13.09 - 10:00 |
GTS Goszyn |
2 - 4 |
GTS Mokry Dwór |
13 września 2014
13.09 - 16:00 |
GTS Przywidz |
2 - 5 |
GTS Rokitnica |
13 września 2014
13.09 - 17:00 |
GLKS Różyny |
4 - 0 |
GTS Rotmanka |
13 września 2014
13.09 - 17:00 |
Rozstaje Gdańsk |
0 - 3 |
Ogniwo Borkowo |
14 września 2014
14.09 - 11:00 |
Orzeł Jasień |
4 - 5 |
Olimp Mierzeszyn |
14 września 2014
14.09 - 15:30 |
Kolejka 5 - 20/21. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Olimp Mierzeszyn |
0 - 6 |
GKS II Żukowo |
20 września 2014
20.09 - 17:00 |
Ogniwo Borkowo |
4 - 0 |
Orzeł Jasień |
21 września 2014
21.09 - 14:00 |
GTS Rotmanka |
5 - 2 |
Rozstaje Gdańsk |
20 września 2014
20.09 - 14:00 |
GTS Rokitnica |
1 - 8 |
GLKS Różyny |
20 września 2014
20.09 - 15:30 |
GTS Mokry Dwór |
4 - 1 |
GTS Przywidz |
21 września 2014
21.09 - 11:00 |
GTS Juszkowo |
3 - 4 |
GTS Goszyn |
20 września 2014
20.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 27/28. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (11) |
GKS II Żukowo |
3 - 4 |
GTS Goszyn |
27 września 2014
27.09 - 10:00 |
GTS Przywidz |
4 - 1 |
GTS Juszkowo |
27 września 2014
27.09 - 16:00 |
GLKS Różyny |
7 - 4 |
GTS Mokry Dwór |
27 września 2014
27.09 - 16:30 |
Rozstaje Gdańsk |
3 - 3 |
GTS Rokitnica |
28 września 2014
28.09 - 11:00 |
Orzeł Jasień |
1 - 3 |
GTS Rotmanka |
28 września 2014
28.09 - 15:30 |
Olimp Mierzeszyn |
3 - 0 |
Ogniwo Borkowo |
27 września 2014
27.09 - 16:00 |
Udział w meczu zawodnika objętego dyskwalifikacja. Na boisku 1:4 |
Kolejka 7 - 4/5. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Ogniwo Borkowo |
0 - 3 |
GKS II Żukowo |
5 października 2014
5.10 - 14:00 |
Udzial w meczu zawodnika objetego dyskwalifikacja. Na boisku 2:1 |
GTS Rotmanka |
4 - 1 |
Olimp Mierzeszyn |
4 października 2014
4.10 - 13:00 |
GTS Rokitnica |
5 - 3 |
Orzeł Jasień |
4 października 2014
4.10 - 15:00 |
GTS Mokry Dwór |
5 - 0 |
Rozstaje Gdańsk |
5 października 2014
5.10 - 11:00 |
GTS Juszkowo |
0 - 7 |
GLKS Różyny |
5 października 2014
5.10 - 11:00 |
GTS Goszyn |
8 - 1 |
GTS Przywidz |
4 października 2014
4.10 - 16:00 |
Kolejka 8 - 11/12. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (14) |
GKS II Żukowo |
14 - 0 |
GTS Przywidz |
11 października 2014
11.10 - 10:00 |
GLKS Różyny |
7 - 1 |
GTS Goszyn |
11 października 2014
11.10 - 16:00 |
Rozstaje Gdańsk |
8 - 0 |
GTS Juszkowo |
12 października 2014
12.10 - 11:00 |
Orzeł Jasień |
1 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
12 października 2014
12.10 - 13:30 |
Olimp Mierzeszyn |
3 - 1 |
GTS Rokitnica |
11 października 2014
11.10 - 16:00 |
Ogniwo Borkowo |
0 - 1 |
GTS Rotmanka |
12 października 2014
12.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 18/19. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (22) |
GTS Rotmanka |
1 - 1 |
GKS II Żukowo |
18 października 2014
18.10 - 13:00 |
GTS Rokitnica |
3 - 6 |
Ogniwo Borkowo |
19 października 2014
19.10 - 14:00 |
GTS Mokry Dwór |
4 - 2 |
Olimp Mierzeszyn |
18 października 2014
18.10 - 15:00 |
GTS Juszkowo |
2 - 2 |
Orzeł Jasień |
19 października 2014
19.10 - 11:00 |
GTS Goszyn |
1 - 2 |
Rozstaje Gdańsk |
18 października 2014
18.10 - 15:00 |
GTS Przywidz |
2 - 5 |
GLKS Różyny |
19 października 2014
19.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 25/26. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (29) |
GKS II Żukowo |
0 - 2 |
GLKS Różyny |
25 października 2014
25.10 - 10:00 |
Rozstaje Gdańsk |
3 - 0 |
GTS Przywidz |
26 października 2014
26.10 - 11:00 |
Orzeł Jasień |
3 - 4 |
GTS Goszyn |
26 października 2014
26.10 - 13:30 |
Olimp Mierzeszyn |
1 - 0 |
GTS Juszkowo |
25 października 2014
25.10 - 16:00 |
Ogniwo Borkowo |
1 - 3 |
GTS Mokry Dwór |
26 października 2014
26.10 - 14:00 |
GTS Rotmanka |
3 - 4 |
GTS Rokitnica |
26 października 2014
26.10 - 11:30 |
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] | Komentarze (12) |
GTS Rokitnica |
1 - 6 |
GKS II Żukowo |
9 listopada 2014
9.11 - 14:00 |
GTS Mokry Dwór |
4 - 0 |
GTS Rotmanka |
9 listopada 2014
9.11 - 15:00 |
GTS Juszkowo |
0 - 4 |
Ogniwo Borkowo |
9 listopada 2014
9.11 - 11:00 |
GTS Goszyn |
5 - 1 |
Olimp Mierzeszyn |
8 listopada 2014
8.11 - 14:00 |
GTS Przywidz |
5 - 7 |
Orzeł Jasień |
9 listopada 2014
9.11 - 14:00 |
GLKS Różyny |
8 - 1 |
Rozstaje Gdańsk |
9 listopada 2014
9.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (17) |
GKS II Żukowo |
2 - 1 |
Rozstaje Gdańsk |
11 kwietnia 2015
11.04 - 11:00 |
GLKS Różyny |
4 - 3 |
Orzeł Jasień |
12 kwietnia 2015
12.04 - 12:00 |
GTS Przywidz |
3 - 1 |
Olimp Mierzeszyn |
12 kwietnia 2015
12.04 - 14:00 |
GTS Goszyn |
3 - 2 |
Ogniwo Borkowo |
12 kwietnia 2015
12.04 - 12:00 |
GTS Juszkowo |
0 - 4 |
GTS Rotmanka |
12 kwietnia 2015
12.04 - 11:00 |
GTS Mokry Dwór |
1 - 2 |
GTS Rokitnica |
11 kwietnia 2015
11.04 - 17:00 |
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (15) |
GTS Mokry Dwór |
2 - 2 |
GKS II Żukowo |
18 kwietnia 2015
18.04 - 13:30 |
GTS Rokitnica |
4 - 0 |
GTS Juszkowo |
18 kwietnia 2015
18.04 - 16:30 |
GTS Rotmanka |
4 - 2 |
GTS Goszyn |
18 kwietnia 2015
18.04 - 16:00 |
Ogniwo Borkowo |
2 - 4 |
GTS Przywidz |
19 kwietnia 2015
19.04 - 14:00 |
Olimp Mierzeszyn |
0 - 8 |
GLKS Różyny |
19 kwietnia 2015
19.04 - 15:00 |
Orzeł Jasień |
2 - 5 |
Rozstaje Gdańsk |
19 kwietnia 2015
19.04 - 11:00 |
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (14) |
GKS II Żukowo |
5 - 2 |
Orzeł Jasień |
26 kwietnia 2015
26.04 - 11:00 |
Rozstaje Gdańsk |
7 - 1 |
Olimp Mierzeszyn |
26 kwietnia 2015
26.04 - 11:00 |
GLKS Różyny |
2 - 1 |
Ogniwo Borkowo |
25 kwietnia 2015
25.04 - 16:00 |
GTS Przywidz |
2 - 0 |
GTS Rotmanka |
25 kwietnia 2015
25.04 - 17:00 |
GTS Goszyn |
3 - 4 |
GTS Rokitnica |
25 kwietnia 2015
25.04 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
0 - 3 |
GTS Mokry Dwór |
25 kwietnia 2015
25.04 - 17:00 |
Kolejka 15 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (9) |
GTS Juszkowo |
1 - 4 |
GKS II Żukowo |
3 maja 2015
3.05 - 11:00 |
GTS Mokry Dwór |
6 - 4 |
GTS Goszyn |
30 kwietnia 2015
30.04 - 17:30 |
GTS Rokitnica |
2 - 1 |
GTS Przywidz |
6 maja 2015
6.05 - 18:00 |
GTS Rotmanka |
0 - 5 |
GLKS Różyny |
1 maja 2015
1.05 - 11:00 |
Ogniwo Borkowo |
4 - 2 |
Rozstaje Gdańsk |
3 maja 2015
3.05 - 14:00 |
Olimp Mierzeszyn |
3 - 1 |
Orzeł Jasień |
3 maja 2015
3.05 - 15:00 |
Kolejka 16 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (9) |
GKS II Żukowo |
2 - 1 |
Olimp Mierzeszyn |
9 maja 2015
9.05 - 11:00 |
Orzeł Jasień |
2 - 6 |
Ogniwo Borkowo |
9 maja 2015
9.05 - 14:00 |
Rozstaje Gdańsk |
4 - 2 |
GTS Rotmanka |
10 maja 2015
10.05 - 11:00 |
GLKS Różyny |
6 - 2 |
GTS Rokitnica |
10 maja 2015
10.05 - 16:00 |
GTS Przywidz |
0 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
9 maja 2015
9.05 - 17:00 |
GTS Goszyn |
6 - 0 |
GTS Juszkowo |
9 maja 2015
9.05 - 16:00 |
Kolejka 17 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (5) |
GTS Goszyn |
2 - 6 |
GKS II Żukowo |
16 maja 2015
16.05 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
1 - 1 |
GTS Przywidz |
16 maja 2015
16.05 - 17:00 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 2 |
GLKS Różyny |
16 maja 2015
16.05 - 17:00 |
GTS Rokitnica |
1 - 4 |
Rozstaje Gdańsk |
17 maja 2015
17.05 - 13:00 |
GTS Rotmanka |
1 - 3 |
Orzeł Jasień |
16 maja 2015
16.05 - 17:00 |
Ogniwo Borkowo |
4 - 0 |
Olimp Mierzeszyn |
17 maja 2015
17.05 - 14:00 |
Kolejka 18 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GKS II Żukowo |
9 - 1 |
Ogniwo Borkowo |
23 maja 2015
23.05 - 11:00 |
Olimp Mierzeszyn |
2 - 3 |
GTS Rotmanka |
23 maja 2015
23.05 - 17:00 |
Orzeł Jasień |
7 - 1 |
GTS Rokitnica |
24 maja 2015
24.05 - 11:00 |
Rozstaje Gdańsk |
3 - 7 |
GTS Mokry Dwór |
24 maja 2015
24.05 - 11:00 |
GLKS Różyny |
10 - 1 |
GTS Juszkowo |
23 maja 2015
23.05 - 16:00 |
GTS Przywidz |
1 - 2 |
GTS Goszyn |
23 maja 2015
23.05 - 17:00 |
Kolejka 19 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (5) |
GTS Przywidz |
1 - 7 |
GKS II Żukowo |
30 maja 2015
30.05 - 17:00 |
GTS Goszyn |
1 - 2 |
GLKS Różyny |
30 maja 2015
30.05 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
4 - 2 |
Rozstaje Gdańsk |
30 maja 2015
30.05 - 17:00 |
GTS Mokry Dwór |
7 - 0 |
Orzeł Jasień |
30 maja 2015
30.05 - 13:30 |
GTS Rokitnica |
5 - 3 |
Olimp Mierzeszyn |
30 maja 2015
30.05 - 16:30 |
GTS Rotmanka |
0 - 2 |
Ogniwo Borkowo |
30 maja 2015
30.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (13) |
GKS II Żukowo |
3 - 0 |
GTS Rotmanka |
6 czerwca 2015
6.06 - 11:00 |
goście nie przyjechali |
Ogniwo Borkowo |
0 - 2 |
GTS Rokitnica |
7 czerwca 2015
7.06 - 14:00 |
Olimp Mierzeszyn |
2 - 3 |
GTS Mokry Dwór |
6 czerwca 2015
6.06 - 15:00 |
Orzeł Jasień |
4 - 2 |
GTS Juszkowo |
7 czerwca 2015
7.06 - 11:00 |
Rozstaje Gdańsk |
6 - 0 |
GTS Goszyn |
7 czerwca 2015
7.06 - 11:00 |
GLKS Różyny |
3 - 0 |
GTS Przywidz |
6 czerwca 2015
6.06 - 16:00 |
Kolejka 21 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (18) |
GLKS Różyny |
1 - 5 |
GKS II Żukowo |
13 czerwca 2015
13.06 - 16:00 |
GTS Przywidz |
1 - 2 |
Rozstaje Gdańsk |
13 czerwca 2015
13.06 - 17:00 |
GTS Goszyn |
7 - 2 |
Orzeł Jasień |
13 czerwca 2015
13.06 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
2 - 1 |
Olimp Mierzeszyn |
14 czerwca 2015
14.06 - 11:00 |
GTS Mokry Dwór |
3 - 0 |
Ogniwo Borkowo |
13 czerwca 2015
13.06 - 17:00 |
goście nie przyjechali |
GTS Rokitnica |
0 - 3 |
GTS Rotmanka |
14 czerwca 2015
14.06 - 15:00 |
vo, na boisku 1-3 |
Kolejka 22 - 21. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GKS II Żukowo |
3 - 0 |
GTS Rokitnica |
21 czerwca 2015
21.06 - 14:00 |
GTS Rotmanka |
0 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
21 czerwca 2015
21.06 - 14:00 |
Ogniwo Borkowo |
1 - 2 |
GTS Juszkowo |
21 czerwca 2015
21.06 - 14:00 |
Olimp Mierzeszyn |
6 - 2 |
GTS Goszyn |
21 czerwca 2015
21.06 - 14:00 |
Orzeł Jasień |
3 - 0 |
GTS Przywidz |
21 czerwca 2015
21.06 - 14:00 |
Rozstaje Gdańsk |
0 - 1 |
GLKS Różyny |
21 czerwca 2015
21.06 - 14:00 |
|