Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2014/2015

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gwiazda Karsin 26 64 20 4 2 89 - 17
2. Sparta Kleszczewo 26 57 17 6 3 86 - 34 2 3 1 0 1 9 - 4
3. Wda Lipusz 26 57 18 3 5 74 - 52 2 3 1 0 1 4 - 9
4. Tęcza Brusy 26 45 14 3 9 60 - 51
5. KS Skorzewo 26 42 13 3 10 68 - 58
6. Sławek Borzechowo 26 36 10 6 10 56 - 52 2 4 1 1 0 5 - 4
7. Victoria Kaliska 26 36 10 6 10 59 - 41 2 1 0 1 1 4 - 5
8. Ceramik Łubiana 26 35 10 5 11 35 - 49
9. Sokół Zblewo 26 33 9 6 11 43 - 42
10. Czarni Ostrowite 26 28 8 4 14 49 - 70
11. Orzeł Gołubie 26 27 7 6 13 42 - 82
12. KS Grabowo 26 24 7 3 16 46 - 80
13. Jantar Pawłowo 26 17 4 5 17 30 - 62
14. Brda Rytel 26 12 2 6 18 31 - 78
Ostatni komentarz dodał Sev22 10.07.2015, 10:53:04


 Baner


Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (65) 
Jantar Pawłowo 1 - 4 Wda Lipusz 23 sierpnia 2014 - 16:30
Victoria Kaliska 5 - 1 Brda Rytel 23 sierpnia 2014 - 17:00
Tęcza Brusy 3 - 1 Ceramik Łubiana 23 sierpnia 2014 - 17:00
Sparta Kleszczewo 5 - 1 Czarni Ostrowite 23 sierpnia 2014 - 15:00
Sokół Zblewo 1 - 2 Gwiazda Karsin 23 sierpnia 2014 - 17:00
Sławek Borzechowo 4 - 2 KS Grabowo 24 sierpnia 2014 - 15:00
KS Skorzewo 1 - 3 Orzeł Gołubie 23 sierpnia 2014 - 17:00
Kolejka 2 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (25) 
Wda Lipusz 5 - 3 Orzeł Gołubie 27 sierpnia 2014 - 18:00
KS Grabowo 2 - 3 KS Skorzewo 27 sierpnia 2014 - 18:00
Gwiazda Karsin 2 - 2 Sławek Borzechowo 27 sierpnia 2014 - 18:00
Czarni Ostrowite 1 - 1 Sokół Zblewo 27 sierpnia 2014 - 16:00
Ceramik Łubiana 0 - 5 Sparta Kleszczewo 27 sierpnia 2014 - 18:00
Brda Rytel 1 - 3 Tęcza Brusy 27 sierpnia 2014 - 17:00
Jantar Pawłowo 1 - 2 Victoria Kaliska 27 sierpnia 2014 - 17:00
Kolejka 3 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (21) 
Victoria Kaliska 1 - 2 Wda Lipusz 30 sierpnia 2014 - 17:00
Tęcza Brusy 2 - 0 Jantar Pawłowo 30 sierpnia 2014 - 17:00
Sparta Kleszczewo 4 - 2 Brda Rytel 30 sierpnia 2014 - 15:00
Sokół Zblewo 1 - 1 Ceramik Łubiana 30 sierpnia 2014 - 17:00
Sławek Borzechowo 7 - 2 Czarni Ostrowite 31 sierpnia 2014 - 15:00
KS Skorzewo 0 - 2 Gwiazda Karsin 30 sierpnia 2014 - 17:00
Orzeł Gołubie 4 - 2 KS Grabowo 31 sierpnia 2014 - 14:00
Kolejka 4 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (26) 
Wda Lipusz 3 - 0 KS Grabowo 6 września 2014 - 16:00
vo, goście nie przyjechali
Gwiazda Karsin 4 - 0 Orzeł Gołubie 6 września 2014 - 17:00
Czarni Ostrowite 0 - 2 KS Skorzewo 6 września 2014 - 16:00
Ceramik Łubiana 3 - 2 Sławek Borzechowo 6 września 2014 - 14:00
Brda Rytel 2 - 3 Sokół Zblewo 6 września 2014 - 17:00
Jantar Pawłowo 2 - 2 Sparta Kleszczewo 6 września 2014 - 16:30
Victoria Kaliska 0 - 2 Tęcza Brusy 6 września 2014 - 17:00
Kolejka 5 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (33) 
Tęcza Brusy 1 - 3 Wda Lipusz 13 września 2014 - 17:00
Sparta Kleszczewo 2 - 0 Victoria Kaliska 13 września 2014 - 15:00
Sokół Zblewo 0 - 0 Jantar Pawłowo 13 września 2014 - 17:00
Sławek Borzechowo 2 - 2 Brda Rytel 13 września 2014 - 17:00
KS Skorzewo 3 - 4 Ceramik Łubiana 14 września 2014 - 13:00
Orzeł Gołubie 2 - 1 Czarni Ostrowite 14 września 2014 - 14:00
KS Grabowo 3 - 1 Gwiazda Karsin 14 września 2014 - 14:00
Kolejka 6 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (17) 
Wda Lipusz 0 - 5 Gwiazda Karsin 21 września 2014 - 14:00
Czarni Ostrowite 1 - 4 KS Grabowo 20 września 2014 - 15:00
Ceramik Łubiana 1 - 1 Orzeł Gołubie 20 września 2014 - 14:00
Brda Rytel 1 - 4 KS Skorzewo 20 września 2014 - 16:30
Jantar Pawłowo 2 - 1 Sławek Borzechowo 20 września 2014 - 16:30
Victoria Kaliska 1 - 0 Sokół Zblewo 20 września 2014 - 17:00
Tęcza Brusy 2 - 0 Sparta Kleszczewo 20 września 2014 - 16:00
Kolejka 7 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (47) 
Sparta Kleszczewo 2 - 3 Wda Lipusz 27 września 2014 - 15:00
Sokół Zblewo 1 - 1 Tęcza Brusy 27 września 2014 - 16:00
Sławek Borzechowo 2 - 2 Victoria Kaliska 28 września 2014 - 14:00
KS Skorzewo 2 - 0 Jantar Pawłowo 28 września 2014 - 13:00
Orzeł Gołubie 3 - 3 Brda Rytel 28 września 2014 - 14:00
KS Grabowo 2 - 0 Ceramik Łubiana 28 września 2014 - 14:00
Gwiazda Karsin 5 - 0 Czarni Ostrowite 27 września 2014 - 15:00
Kolejka 8 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (42) 
Wda Lipusz 3 - 2 Czarni Ostrowite 5 października 2014 - 14:00
Ceramik Łubiana 0 - 1 Gwiazda Karsin 4 października 2014 - 13:00
Brda Rytel 1 - 1 KS Grabowo 4 października 2014 - 16:00
Jantar Pawłowo 1 - 2 Orzeł Gołubie 4 października 2014 - 16:00
Victoria Kaliska 5 - 1 KS Skorzewo 4 października 2014 - 16:00
Tęcza Brusy 6 - 2 Sławek Borzechowo 4 października 2014 - 16:00
Sparta Kleszczewo 2 - 1 Sokół Zblewo 4 października 2014 - 14:00
Kolejka 9 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (14) 
Sokół Zblewo 0 - 1 Wda Lipusz 12 października 2014 - 11:00
Sławek Borzechowo 2 - 2 Sparta Kleszczewo 11 października 2014 - 16:00
KS Skorzewo 2 - 3 Tęcza Brusy 11 października 2014 - 16:00
Orzeł Gołubie 3 - 2 Victoria Kaliska 12 października 2014 - 14:00
KS Grabowo 1 - 1 Jantar Pawłowo 12 października 2014 - 14:00
Gwiazda Karsin 5 - 0 Brda Rytel 11 października 2014 - 15:00
Czarni Ostrowite 2 - 3 Ceramik Łubiana 11 października 2014 - 14:00
Kolejka 10 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (31) 
Wda Lipusz 3 - 0 Ceramik Łubiana 19 października 2014 - 14:00
Brda Rytel 1 - 2 Czarni Ostrowite 18 października 2014 - 15:00
Jantar Pawłowo 0 - 2 Gwiazda Karsin 18 października 2014 - 15:00
Victoria Kaliska 1 - 1 KS Grabowo 18 października 2014 - 16:00
Tęcza Brusy 3 - 2 Orzeł Gołubie 18 października 2014 - 15:00
Sparta Kleszczewo 1 - 1 KS Skorzewo 18 października 2014 - 14:00
Sokół Zblewo 1 - 2 Sławek Borzechowo 18 października 2014 - 16:00
Kolejka 11 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (42) 
Sławek Borzechowo 2 - 4 Wda Lipusz 25 października 2014 - 16:00
KS Skorzewo 3 - 1 Sokół Zblewo 25 października 2014 - 15:00
Orzeł Gołubie 2 - 2 Sparta Kleszczewo 26 października 2014 - 14:00
KS Grabowo 4 - 5 Tęcza Brusy 26 października 2014 - 14:00
Gwiazda Karsin 2 - 1 Victoria Kaliska 25 października 2014 - 14:00
Czarni Ostrowite 2 - 0 Jantar Pawłowo 25 października 2014 - 14:00
Ceramik Łubiana 1 - 0 Brda Rytel 25 października 2014 - 13:00
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (26) 
Wda Lipusz 5 - 2 Brda Rytel 9 listopada 2014 - 14:00
Jantar Pawłowo 1 - 0 Ceramik Łubiana 8 listopada 2014 - 14:00
Victoria Kaliska 2 - 2 Czarni Ostrowite 9 listopada 2014 - 12:00
Tęcza Brusy 0 - 3 Gwiazda Karsin 8 listopada 2014 - 14:00
Sparta Kleszczewo 4 - 2 KS Grabowo 8 listopada 2014 - 14:00
Sokół Zblewo 4 - 2 Orzeł Gołubie 8 listopada 2014 - 14:00
Sławek Borzechowo 2 - 2 KS Skorzewo 8 listopada 2014 - 14:00
Kolejka 13 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (62) 
KS Skorzewo 7 - 1 Wda Lipusz 15 listopada 2014 - 15:00
Orzeł Gołubie 1 - 5 Sławek Borzechowo 16 listopada 2014 - 14:00
KS Grabowo 0 - 1 Sokół Zblewo 16 listopada 2014 - 14:00
Gwiazda Karsin 3 - 0 Sparta Kleszczewo 15 listopada 2014 - 14:00
vo, na boisku 0:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
Czarni Ostrowite 3 - 1 Tęcza Brusy 15 listopada 2014 - 13:00
Ceramik Łubiana 4 - 2 Victoria Kaliska 15 listopada 2014 - 13:00
Brda Rytel 4 - 3 Jantar Pawłowo 15 listopada 2014 - 14:00
Kolejka 14 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (32) 
Wda Lipusz 2 - 0 Jantar Pawłowo 28 marca 2015 - 15:00
Brda Rytel 3 - 0 Victoria Kaliska 28 marca 2015 - 15:30
vo, na boisku 0:2, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara dyskwalifikacji)
Ceramik Łubiana 3 - 2 Tęcza Brusy 29 marca 2015 - 14:00
Czarni Ostrowite 3 - 6 Sparta Kleszczewo 28 marca 2015 - 16:00
Gwiazda Karsin 0 - 1 Sokół Zblewo 28 marca 2015 - 15:00
KS Grabowo 1 - 3 Sławek Borzechowo 28 marca 2015 - 15:30
Orzeł Gołubie 1 - 4 KS Skorzewo 29 marca 2015 - 14:00
Kolejka 15 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (22) 
Orzeł Gołubie 1 - 4 Wda Lipusz 4 kwietnia 2015 - 14:00
KS Skorzewo 5 - 2 KS Grabowo 4 kwietnia 2015 - 16:00
Sławek Borzechowo 1 - 2 Gwiazda Karsin 4 kwietnia 2015 - 16:00
Sokół Zblewo 4 - 1 Czarni Ostrowite 4 kwietnia 2015 - 15:00
Sparta Kleszczewo 2 - 0 Ceramik Łubiana 1 kwietnia 2015 - 16:00
Tęcza Brusy 4 - 0 Brda Rytel 4 kwietnia 2015 - 16:00
Victoria Kaliska 2 - 1 Jantar Pawłowo 4 kwietnia 2015 - 16:00
Kolejka 16 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (12) 
Wda Lipusz 1 - 5 Victoria Kaliska 11 kwietnia 2015 - 11:00
Jantar Pawłowo 0 - 0 Tęcza Brusy 12 kwietnia 2015 - 12:00
Brda Rytel 1 - 5 Sparta Kleszczewo 11 kwietnia 2015 - 16:30
Ceramik Łubiana 1 - 1 Sokół Zblewo 11 kwietnia 2015 - 14:00
Czarni Ostrowite 0 - 1 Sławek Borzechowo 12 kwietnia 2015 - 15:00
Gwiazda Karsin 3 - 0 KS Skorzewo 12 kwietnia 2015 - 15:00
KS Grabowo 2 - 1 Orzeł Gołubie 11 kwietnia 2015 - 16:00
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (16) 
KS Grabowo 2 - 6 Wda Lipusz 18 kwietnia 2015 - 16:00
Orzeł Gołubie 0 - 4 Gwiazda Karsin 19 kwietnia 2015 - 14:00
KS Skorzewo 3 - 2 Czarni Ostrowite 19 kwietnia 2015 - 13:00
Sławek Borzechowo 0 - 2 Ceramik Łubiana 19 kwietnia 2015 - 12:00
Sokół Zblewo 5 - 0 Brda Rytel 18 kwietnia 2015 - 16:00
Sparta Kleszczewo 2 - 1 Jantar Pawłowo 18 kwietnia 2015 - 15:00
Tęcza Brusy 0 - 1 Victoria Kaliska 18 kwietnia 2015 - 16:00
Kolejka 18 - 25. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (23) 
Wda Lipusz 5 - 1 Tęcza Brusy 25 kwietnia 2015 - 15:00
Victoria Kaliska 1 - 2 Sparta Kleszczewo 25 kwietnia 2015 - 17:00
Jantar Pawłowo 2 - 3 Sokół Zblewo 25 kwietnia 2015 - 16:30
Brda Rytel 1 - 1 Sławek Borzechowo 25 kwietnia 2015 - 17:00
Ceramik Łubiana 1 - 3 KS Skorzewo 25 kwietnia 2015 - 14:00
Czarni Ostrowite 9 - 0 Orzeł Gołubie 25 kwietnia 2015 - 16:00
Gwiazda Karsin 4 - 0 KS Grabowo 25 kwietnia 2015 - 15:00
Kolejka 19 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (9) 
Gwiazda Karsin 3 - 2 Wda Lipusz 30 kwietnia 2015 - 18:00
KS Grabowo 2 - 3 Czarni Ostrowite 2 maja 2015 - 16:00
Orzeł Gołubie 0 - 0 Ceramik Łubiana 3 maja 2015 - 14:00
KS Skorzewo 9 - 0 Brda Rytel 2 maja 2015 - 17:00
Sławek Borzechowo 3 - 0 Jantar Pawłowo 3 maja 2015 - 14:00
Sokół Zblewo 1 - 0 Victoria Kaliska 2 maja 2015 - 16:00
Sparta Kleszczewo 1 - 1 Tęcza Brusy 2 maja 2015 - 15:00
Kolejka 20 - 9. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (24) 
Wda Lipusz 1 - 7 Sparta Kleszczewo 9 maja 2015 - 11:00
Tęcza Brusy 3 - 2 Sokół Zblewo 9 maja 2015 - 17:00
Victoria Kaliska 2 - 3 Sławek Borzechowo 9 maja 2015 - 17:00
Jantar Pawłowo 2 - 4 KS Skorzewo 9 maja 2015 - 16:30
Brda Rytel 2 - 2 Orzeł Gołubie 9 maja 2015 - 17:00
Ceramik Łubiana 3 - 1 KS Grabowo 7 maja 2015 - 18:00
Czarni Ostrowite 0 - 10 Gwiazda Karsin 9 maja 2015 - 16:00
Kolejka 21 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (26) 
Czarni Ostrowite 2 - 2 Wda Lipusz 16 maja 2015 - 16:00
Gwiazda Karsin 2 - 0 Ceramik Łubiana 16 maja 2015 - 15:00
KS Grabowo 2 - 0 Brda Rytel 16 maja 2015 - 16:00
Orzeł Gołubie 3 - 3 Jantar Pawłowo 17 maja 2015 - 14:00
KS Skorzewo 1 - 1 Victoria Kaliska 16 maja 2015 - 17:00
Sławek Borzechowo 0 - 2 Tęcza Brusy 16 maja 2015 - 16:00
Sokół Zblewo 0 - 3 Sparta Kleszczewo 16 maja 2015 - 16:00
Kolejka 22 - 23. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (37) 
Wda Lipusz 3 - 3 Sokół Zblewo 23 maja 2015 - 15:00
Sparta Kleszczewo 2 - 0 Sławek Borzechowo 23 maja 2015 - 15:00
Tęcza Brusy 6 - 2 KS Skorzewo 23 maja 2015 - 17:00
Victoria Kaliska 8 - 1 Orzeł Gołubie 23 maja 2015 - 17:00
Jantar Pawłowo 3 - 4 KS Grabowo 23 maja 2015 - 16:30
Brda Rytel 2 - 2 Gwiazda Karsin 23 maja 2015 - 17:00
Ceramik Łubiana 3 - 2 Czarni Ostrowite 23 maja 2015 - 11:00
Kolejka 23 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (21) 
Ceramik Łubiana 1 - 1 Wda Lipusz 30 maja 2015 - 14:00
Czarni Ostrowite 1 - 0 Brda Rytel 30 maja 2015 - 16:00
Gwiazda Karsin 10 - 0 Jantar Pawłowo 31 maja 2015 - 15:00
KS Grabowo 0 - 4 Victoria Kaliska 30 maja 2015 - 16:00
Orzeł Gołubie 2 - 1 Tęcza Brusy 31 maja 2015 - 14:00
KS Skorzewo 2 - 6 Sparta Kleszczewo 31 maja 2015 - 13:00
Sławek Borzechowo 5 - 2 Sokół Zblewo 30 maja 2015 - 17:00
Kolejka 24 - 6. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
Wda Lipusz 4 - 0 Sławek Borzechowo 6 czerwca 2015 - 14:00
Sokół Zblewo 3 - 0 KS Skorzewo 4 czerwca 2015 - 14:00
vo, na boisku 2:3, Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
Sparta Kleszczewo 7 - 0 Orzeł Gołubie 6 czerwca 2015 - 15:00
Tęcza Brusy 8 - 2 KS Grabowo 6 czerwca 2015 - 17:00
Victoria Kaliska 2 - 2 Gwiazda Karsin 6 czerwca 2015 - 17:00
Jantar Pawłowo 0 - 1 Czarni Ostrowite 6 czerwca 2015 - 16:30
Brda Rytel 0 - 1 Ceramik Łubiana 6 czerwca 2015 - 17:00
Kolejka 25 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
Brda Rytel 0 - 2 Wda Lipusz 13 czerwca 2015 - 17:00
Ceramik Łubiana 2 - 3 Jantar Pawłowo 13 czerwca 2015 - 14:00
Czarni Ostrowite 3 - 3 Victoria Kaliska 13 czerwca 2015 - 16:00
Gwiazda Karsin 8 - 0 Tęcza Brusy 13 czerwca 2015 - 15:00
KS Grabowo 1 - 10 Sparta Kleszczewo 13 czerwca 2015 - 16:00
Orzeł Gołubie 3 - 2 Sokół Zblewo 14 czerwca 2015 - 14:00
KS Skorzewo 3 - 2 Sławek Borzechowo 13 czerwca 2015 - 17:00
Kolejka 26 - 21. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (24) 
Wda Lipusz 4 - 1 KS Skorzewo 21 czerwca 2015 - 17:00
Sławek Borzechowo 2 - 0 Orzeł Gołubie 21 czerwca 2015 - 17:00
Sokół Zblewo 1 - 3 KS Grabowo 21 czerwca 2015 - 17:00
Sparta Kleszczewo 2 - 2 Gwiazda Karsin 21 czerwca 2015 - 17:00
Tęcza Brusy 0 - 3 Czarni Ostrowite 21 czerwca 2015 - 17:00
vo, na boisku 10:1, Udział w meczu nieuprawnionych zawodników (przekroczony czas gry)
Victoria Kaliska 6 - 0 Ceramik Łubiana 21 czerwca 2015 - 17:00
Jantar Pawłowo 3 - 2 Brda Rytel 21 czerwca 2015 - 17:00