POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ
 Baner

Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2013/2014

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Polonia Gdańsk 18 37 11 4 3 71 - 29
2. Jantar Ustka 18 36 11 3 4 68 - 27
3. Pogoń Lębork 18 36 10 6 2 51 - 24
4. Olimpic Gdańsk 18 30 9 3 6 49 - 34
5. KP Starogard Gdański 18 26 8 2 8 38 - 39
6. Gryf Słupsk 18 23 7 2 9 39 - 47
7. Bytovia Bytów 18 22 6 4 8 45 - 54
8. Wierzyca Pelplin 18 17 4 5 9 38 - 63
9. Rodło Kwidzyn 18 17 5 2 11 27 - 74
10. Gryf 2009 Tczew 18 9 2 3 13 28 - 63
11. Sapa Rumia Janowo 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Pomezania Malbork 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał kibic192014 15.06.2014, 13:16:09
* Pomezania Malbork wycofała się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane
* Sapa Rumia Janowo wycofała się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane


Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
Wierzyca Pelplin 0 - 0 Bytovia Bytów 31 sierpnia 2013 - 12:00
Sapa Rumia Janowo - Gryf 2009 Tczew 31 sierpnia 2013 - 13:00
anulowany, było 2-4
Rodło Kwidzyn 2 - 0 Gryf Słupsk 1 września 2013 - 15:00
Pomezania Malbork - Jantar Ustka 4 września 2013 - 15:00
anulowany, było 0-7
Polonia Gdańsk 4 - 0 KP Starogard Gdański 1 września 2013 - 16:00
Pogoń Lębork 2 - 0 Olimpic Gdańsk 1 września 2013 - 12:00
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
Bytovia Bytów 0 - 2 Olimpic Gdańsk 8 września 2013 - 11:00
KP Starogard Gdański 1 - 0 Pogoń Lębork 8 września 2013 - 11:00
Jantar Ustka 6 - 1 Polonia Gdańsk 11 września 2013 - 16:30
Gryf Słupsk - Pomezania Malbork 7 września 2013
anulowany, było 3-0 vo
Gryf 2009 Tczew 4 - 2 Rodło Kwidzyn 8 września 2013 - 11:00
Wierzyca Pelplin - Sapa Rumia Janowo 8 września 2013 - 11:00
anulowany, było 4-0
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
Sapa Rumia Janowo - Bytovia Bytów 14 września 2013 - 14:00
anulowany, było 1-5
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Wierzyca Pelplin 15 września 2013 - 15:00
Pomezania Malbork - Gryf 2009 Tczew 15 września 2013 - 11:00
anulowany, było 4-3
Polonia Gdańsk 5 - 2 Gryf Słupsk 15 września 2013 - 11:00
Pogoń Lębork 1 - 1 Jantar Ustka 15 września 2013 - 11:00
Olimpic Gdańsk 3 - 2 KP Starogard Gdański 15 września 2013 - 11:00
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
Bytovia Bytów 1 - 0 KP Starogard Gdański 22 września 2013 - 15:00
Jantar Ustka 2 - 2 Olimpic Gdańsk 22 września 2013 - 11:00
Gryf Słupsk 1 - 2 Pogoń Lębork 22 września 2013 - 13:00
Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Polonia Gdańsk 22 września 2013 - 11:00
Wierzyca Pelplin - Pomezania Malbork 21 września 2013 - 15:00
anulowany, było 3-1
Sapa Rumia Janowo - Rodło Kwidzyn 21 września 2013 - 16:00
anulowany, było 0-3 vo, na boisku 7-0
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (7) 
Rodło Kwidzyn 1 - 6 Bytovia Bytów 29 września 2013 - 15:00
Pomezania Malbork - Sapa Rumia Janowo 29 września 2013 - 11:00
anulowany, było 1-2
Polonia Gdańsk 5 - 0 Wierzyca Pelplin 29 września 2013 - 11:00
Pogoń Lębork 1 - 1 Gryf 2009 Tczew 29 września 2013 - 13:30
Olimpic Gdańsk 2 - 0 Gryf Słupsk 28 września 2013 - 11:00
KP Starogard Gdański 1 - 5 Jantar Ustka 29 września 2013 - 11:00
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
Bytovia Bytów 2 - 2 Jantar Ustka 6 października 2013 - 15:00
Gryf Słupsk 0 - 1 KP Starogard Gdański 6 października 2013 - 13:00
Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Olimpic Gdańsk 6 października 2013 - 11:00
Wierzyca Pelplin 2 - 2 Pogoń Lębork 5 października 2013 - 12:00
Sapa Rumia Janowo - Polonia Gdańsk 5 października 2013 - 15:00
anulowany, było 1-2
Rodło Kwidzyn - Pomezania Malbork 6 października 2013 - 14:00
anulowany, było 1-1
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (8) 
Pomezania Malbork - Bytovia Bytów 12 października 2013 - 11:00
anulowany, było 1-6
Polonia Gdańsk 8 - 0 Rodło Kwidzyn 13 października 2013 - 15:00
Pogoń Lębork - Sapa Rumia Janowo 13 października 2013 - 12:00
anulowany, było 1-3
Olimpic Gdańsk 2 - 2 Wierzyca Pelplin 12 października 2013 - 11:00
KP Starogard Gdański 1 - 1 Gryf 2009 Tczew 13 października 2013 - 11:00
Jantar Ustka 3 - 0 Gryf Słupsk 12 października 2013 - 13:00
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (13) 
Bytovia Bytów 7 - 1 Gryf Słupsk 20 października 2013 - 13:00
Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Jantar Ustka 20 października 2013 - 11:00
Wierzyca Pelplin 1 - 3 KP Starogard Gdański 19 października 2013 - 12:00
Sapa Rumia Janowo - Olimpic Gdańsk 19 października 2013 - 12:00
anulowany, było 0-3
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Pogoń Lębork 19 października 2013 - 11:00
Pomezania Malbork - Polonia Gdańsk 20 października 2013 - 11:00
anulowany, było 1-6
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (14) 
Polonia Gdańsk 1 - 1 Bytovia Bytów 27 października 2013 - 17:00
Pogoń Lębork - Pomezania Malbork 27 października 2013 - 12:00
anulowany, było 3-0 vo
Olimpic Gdańsk 11 - 1 Rodło Kwidzyn 27 października 2013 - 13:00
KP Starogard Gdański - Sapa Rumia Janowo 27 października 2013 - 11:00
anulowany, było 3-0 vo
Jantar Ustka 5 - 2 Wierzyca Pelplin 27 października 2013 - 11:00
Gryf Słupsk 4 - 4 Gryf 2009 Tczew 27 października 2013 - 15:00
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (9) 
Bytovia Bytów 4 - 3 Gryf 2009 Tczew 2 listopada 2013 - 11:00
Wierzyca Pelplin 1 - 3 Gryf Słupsk 3 listopada 2013 - 11:00
Sapa Rumia Janowo - Jantar Ustka 2 listopada 2013 - 12:00
anulowany, było 2-2
Rodło Kwidzyn 0 - 3 KP Starogard Gdański 3 listopada 2013 - 13:30
Pomezania Malbork - Olimpic Gdańsk 3 listopada 2013 - 11:00
anulowany, było 2-7
Polonia Gdańsk 4 - 4 Pogoń Lębork 3 listopada 2013 - 17:00
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (10) 
Pogoń Lębork 2 - 0 Bytovia Bytów 9 listopada 2013 - 11:00
Olimpic Gdańsk 1 - 1 Polonia Gdańsk 10 listopada 2013 - 11:00
KP Starogard Gdański - Pomezania Malbork 10 listopada 2013 - 11:00
anulowany
Jantar Ustka 16 - 1 Rodło Kwidzyn 9 listopada 2013 - 11:00
Gryf Słupsk - Sapa Rumia Janowo 10 listopada 2013 - 15:00
anulowany, było 2-0
Gryf 2009 Tczew 2 - 4 Wierzyca Pelplin 10 listopada 2013 - 11:00
Kolejka 12 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (9) 
Bytovia Bytów 5 - 5 Wierzyca Pelplin 6 kwietnia 2014 - 11:00
Gryf Słupsk 2 - 1 Rodło Kwidzyn 6 kwietnia 2014 - 13:30
KP Starogard Gdański 2 - 6 Polonia Gdańsk 6 kwietnia 2014 - 11:00
Olimpic Gdańsk 1 - 2 Pogoń Lębork 6 kwietnia 2014 - 11:00
Pauza: Jantar Ustka, Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 13 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
Olimpic Gdańsk 7 - 2 Bytovia Bytów 13 kwietnia 2014 - 11:00
Pogoń Lębork 1 - 2 KP Starogard Gdański 13 kwietnia 2014 - 14:00
Polonia Gdańsk 2 - 0 Jantar Ustka 13 kwietnia 2014 - 15:00
Rodło Kwidzyn 6 - 0 Gryf 2009 Tczew 12 kwietnia 2014 - 15:00
Pauza: Wierzyca Pelplin, Gryf Słupsk,
Kolejka 14 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (9) 
Wierzyca Pelplin 1 - 4 Rodło Kwidzyn 16 kwietnia 2014 - 17:00
Gryf Słupsk 5 - 2 Polonia Gdańsk 16 kwietnia 2014 - 15:45
Jantar Ustka 1 - 4 Pogoń Lębork 19 kwietnia 2014 - 11:00
KP Starogard Gdański 1 - 2 Olimpic Gdańsk 16 kwietnia 2014 - 17:00
Pauza: Gryf 2009 Tczew, Bytovia Bytów,
Kolejka 15 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (8) 
KP Starogard Gdański 4 - 3 Bytovia Bytów 27 kwietnia 2014 - 13:00
Olimpic Gdańsk 1 - 5 Jantar Ustka 27 kwietnia 2014 - 13:30
Pogoń Lębork 2 - 0 Gryf Słupsk 27 kwietnia 2014 - 13:00
Polonia Gdańsk 3 - 2 Gryf 2009 Tczew 27 kwietnia 2014 - 15:00
Pauza: Rodło Kwidzyn, Wierzyca Pelplin,
Kolejka 16 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
Bytovia Bytów 3 - 0 Rodło Kwidzyn 4 maja 2014 - 15:00
brak kart zawodniczych oraz kart zdrowia
Wierzyca Pelplin 0 - 9 Polonia Gdańsk 4 maja 2014 - 11:00
Gryf 2009 Tczew 1 - 9 Pogoń Lębork 4 maja 2014 - 11:00
Gryf Słupsk 2 - 1 Olimpic Gdańsk 4 maja 2014 - 13:30
Jantar Ustka 4 - 0 KP Starogard Gdański 30 marca 2014 - 11:00
Kolejka 17 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (8) 
Jantar Ustka 4 - 1 Bytovia Bytów 11 maja 2014 - 11:00
KP Starogard Gdański 4 - 4 Gryf Słupsk 11 maja 2014 - 13:00
Olimpic Gdańsk 6 - 3 Gryf 2009 Tczew 11 maja 2014 - 11:00
Pogoń Lębork 4 - 2 Wierzyca Pelplin 10 maja 2014 - 11:00
Pauza: Rodło Kwidzyn, Polonia Gdańsk,
Kolejka 18 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
Rodło Kwidzyn 0 - 2 Polonia Gdańsk 18 maja 2014 - 15:00
Wierzyca Pelplin 5 - 3 Olimpic Gdańsk 18 maja 2014 - 14:00
Gryf 2009 Tczew 0 - 3 KP Starogard Gdański 18 maja 2014 - 11:00
Gryf Słupsk 1 - 2 Jantar Ustka 18 maja 2014 - 13:30
Pauza: Pogoń Lębork, Bytovia Bytów,
Kolejka 19 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
Gryf Słupsk 3 - 2 Bytovia Bytów 25 maja 2014 - 13:30
Jantar Ustka 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 25 maja 2014 - 11:00
goście nie przyjechali
KP Starogard Gdański 3 - 4 Wierzyca Pelplin 25 maja 2014 - 15:00
Pogoń Lębork 8 - 1 Rodło Kwidzyn 24 maja 2014 - 11:00
Pauza: Polonia Gdańsk, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 20 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
Bytovia Bytów 1 - 14 Polonia Gdańsk 31 maja 2014 - 13:00
Rodło Kwidzyn 2 - 0 Olimpic Gdańsk 1 czerwca 2014 - 15:00
Wierzyca Pelplin 2 - 7 Jantar Ustka 28 maja 2014 - 17:00
Gryf 2009 Tczew 3 - 6 Gryf Słupsk 1 czerwca 2014 - 11:00
Pauza: KP Starogard Gdański, Pogoń Lębork,
Kolejka 21 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (7) 
Gryf 2009 Tczew 0 - 3 Bytovia Bytów 8 czerwca 2014 - 11:00
Gryf Słupsk 5 - 3 Wierzyca Pelplin 8 czerwca 2014 - 13:30
KP Starogard Gdański 7 - 0 Rodło Kwidzyn 8 czerwca 2014 - 15:00
Pogoń Lębork 1 - 1 Polonia Gdańsk 7 czerwca 2014 - 11:00
Pauza: Olimpic Gdańsk, Jantar Ustka,
Kolejka 22 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
Bytovia Bytów 4 - 5 Pogoń Lębork 14 czerwca 2014 - 11:00
Polonia Gdańsk 1 - 3 Olimpic Gdańsk 14 czerwca 2014 - 13:00
Rodło Kwidzyn 4 - 1 Jantar Ustka 11 czerwca 2014 - 17:00
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 15 czerwca 2014 - 14:00
Pauza: Gryf Słupsk, KP Starogard Gdański, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE