Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Sobieski Gniew |
1 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
1 września 2013
1.09 - 14:00 |
Orzeł II Subkowy |
2 - 6 |
Błękitni Kmiecin |
31 sierpnia 2013
31.08 - 17:00 |
Morze Stegna |
2 - 0 |
Centrum II Pelplin |
31 sierpnia 2013
31.08 - 14:00 |
Lisovia Lisewo |
2 - 8 |
GDKiS Ostaszewo |
1 września 2013
1.09 - 13:00 |
Pauza: Świt Dąbrówka Tczewska, |
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Centrum II Pelplin |
7 - 1 |
Lisovia Lisewo |
7 września 2013
7.09 - 15:00 |
Błękitni Kmiecin |
3 - 0 |
Morze Stegna |
8 września 2013
8.09 - 15:30 |
Bałtyk Sztutowo |
2 - 3 |
Orzeł II Subkowy |
7 września 2013
7.09 - 16:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 6 |
Sobieski Gniew |
7 września 2013
7.09 - 17:00 |
Pauza: GDKiS Ostaszewo, |
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Orzeł II Subkowy |
5 - 2 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
14 września 2013
14.09 - 16:30 |
Morze Stegna |
1 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
15 września 2013
15.09 - 13:00 |
Lisovia Lisewo |
0 - 11 |
Błękitni Kmiecin |
15 września 2013
15.09 - 13:00 |
GDKiS Ostaszewo |
8 - 2 |
Centrum II Pelplin |
15 września 2013
15.09 - 14:00 |
Pauza: Sobieski Gniew, |
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Błękitni Kmiecin |
4 - 1 |
GDKiS Ostaszewo |
22 września 2013
22.09 - 15:30 |
Bałtyk Sztutowo |
3 - 0 |
Lisovia Lisewo |
21 września 2013
21.09 - 15:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 5 |
Morze Stegna |
21 września 2013
21.09 - 16:00 |
Sobieski Gniew |
4 - 1 |
Orzeł II Subkowy |
22 września 2013
22.09 - 14:00 |
Pauza: Centrum II Pelplin, |
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Morze Stegna |
2 - 3 |
Sobieski Gniew |
29 września 2013
29.09 - 13:00 |
Lisovia Lisewo |
3 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
29 września 2013
29.09 - 13:00 |
GDKiS Ostaszewo |
0 - 7 |
Bałtyk Sztutowo |
28 września 2013
28.09 - 15:00 |
Centrum II Pelplin |
1 - 8 |
Błękitni Kmiecin |
29 września 2013
29.09 - 11:00 |
Pauza: Orzeł II Subkowy, |
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Bałtyk Sztutowo |
3 - 1 |
Centrum II Pelplin |
5 października 2013
5.10 - 15:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 4 |
GDKiS Ostaszewo |
5 października 2013
5.10 - 15:00 |
Sobieski Gniew |
2 - 1 |
Lisovia Lisewo |
6 października 2013
6.10 - 14:00 |
Orzeł II Subkowy |
7 - 1 |
Morze Stegna |
6 października 2013
6.10 - 14:30 |
Pauza: Błękitni Kmiecin, |
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Lisovia Lisewo |
2 - 5 |
Orzeł II Subkowy |
13 października 2013
13.10 - 13:00 |
GDKiS Ostaszewo |
2 - 1 |
Sobieski Gniew |
13 października 2013
13.10 - 14:00 |
Centrum II Pelplin |
3 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
13 października 2013
13.10 - 11:00 |
Błękitni Kmiecin |
1 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
13 października 2013
13.10 - 14:00 |
Pauza: Morze Stegna, |
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 4 |
Błękitni Kmiecin |
19 października 2013
19.10 - 15:00 |
Sobieski Gniew |
3 - 1 |
Centrum II Pelplin |
20 października 2013
20.10 - 14:00 |
Orzeł II Subkowy |
3 - 1 |
GDKiS Ostaszewo |
19 października 2013
19.10 - 15:00 |
Morze Stegna |
6 - 2 |
Lisovia Lisewo |
20 października 2013
20.10 - 13:00 |
Pauza: Bałtyk Sztutowo, |
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (7) |
GDKiS Ostaszewo |
0 - 2 |
Morze Stegna |
27 października 2013
27.10 - 14:00 |
Centrum II Pelplin |
2 - 6 |
Orzeł II Subkowy |
27 października 2013
27.10 - 11:00 |
Błękitni Kmiecin |
2 - 0 |
Sobieski Gniew |
27 października 2013
27.10 - 14:00 |
Bałtyk Sztutowo |
9 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
26 października 2013
26.10 - 14:00 |
Pauza: Lisovia Lisewo, |
Kolejka 10 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Bałtyk Sztutowo |
4 - 0 |
Sobieski Gniew |
16 kwietnia 2014
16.04 - 17:00 |
Błękitni Kmiecin |
0 - 2 |
Orzeł II Subkowy |
16 kwietnia 2014
16.04 - 17:00 |
Centrum II Pelplin |
5 - 2 |
Morze Stegna |
19 kwietnia 2014
19.04 - 17:00 |
GDKiS Ostaszewo |
5 - 1 |
Lisovia Lisewo |
16 kwietnia 2014
16.04 - 17:00 |
Pauza: Świt Dąbrówka Tczewska, |
Kolejka 11 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Lisovia Lisewo |
4 - 5 |
Centrum II Pelplin |
27 kwietnia 2014
27.04 - 13:00 |
Morze Stegna |
0 - 4 |
Błękitni Kmiecin |
27 kwietnia 2014
27.04 - 12:00 |
Orzeł II Subkowy |
2 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
27 kwietnia 2014
27.04 - 14:00 |
Sobieski Gniew |
6 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
27 kwietnia 2014
27.04 - 14:00 |
Pauza: GDKiS Ostaszewo, |
Kolejka 12 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Świt Dąbrówka Tczewska |
3 - 8 |
Orzeł II Subkowy |
3 maja 2014
3.05 - 17:00 |
Bałtyk Sztutowo |
4 - 2 |
Morze Stegna |
3 maja 2014
3.05 - 17:00 |
Błękitni Kmiecin |
14 - 0 |
Lisovia Lisewo |
4 maja 2014
4.05 - 16:00 |
Centrum II Pelplin |
2 - 2 |
GDKiS Ostaszewo |
3 maja 2014
3.05 - 18:00 |
Pauza: Sobieski Gniew, |
Kolejka 13 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (17) |
GDKiS Ostaszewo |
1 - 2 |
Błękitni Kmiecin |
11 maja 2014
11.05 - 14:00 |
Lisovia Lisewo |
1 - 4 |
Bałtyk Sztutowo |
11 maja 2014
11.05 - 13:00 |
Morze Stegna |
6 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
11 maja 2014
11.05 - 15:00 |
Orzeł II Subkowy |
9 - 1 |
Sobieski Gniew |
11 maja 2014
11.05 - 14:00 |
Pauza: Centrum II Pelplin, |
Kolejka 14 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Sobieski Gniew |
0 - 6 |
Morze Stegna |
18 maja 2014
18.05 - 14:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
0 - 0 |
Lisovia Lisewo |
17 maja 2014
17.05 - 17:00 |
Bałtyk Sztutowo |
3 - 0 |
GDKiS Ostaszewo |
17 maja 2014
17.05 - 17:00 |
Błękitni Kmiecin |
3 - 0 |
Centrum II Pelplin |
18 maja 2014
18.05 - 16:00 |
goście nie przyjechali |
Pauza: Orzeł II Subkowy, |
Kolejka 15 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Centrum II Pelplin |
5 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
25 maja 2014
25.05 - 11:00 |
GDKiS Ostaszewo |
9 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
25 maja 2014
25.05 - 14:00 |
Lisovia Lisewo |
0 - 3 |
Sobieski Gniew |
25 maja 2014
25.05 - 13:00 |
Morze Stegna |
2 - 1 |
Orzeł II Subkowy |
25 maja 2014
25.05 - 15:00 |
Pauza: Błękitni Kmiecin, |
Kolejka 16 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Orzeł II Subkowy |
14 - 0 |
Lisovia Lisewo |
31 maja 2014
31.05 - 17:00 |
Sobieski Gniew |
3 - 3 |
GDKiS Ostaszewo |
1 czerwca 2014
1.06 - 14:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
3 - 0 |
Centrum II Pelplin |
31 maja 2014
31.05 - 17:00 |
vo, na boisku 2-4 |
Bałtyk Sztutowo |
3 - 5 |
Błękitni Kmiecin |
1 czerwca 2014
1.06 - 17:00 |
Pauza: Morze Stegna, |
Kolejka 17 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Błękitni Kmiecin |
5 - 0 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
8 czerwca 2014
8.06 - 16:00 |
vo, na boisku 5-4 |
Centrum II Pelplin |
4 - 0 |
Sobieski Gniew |
8 czerwca 2014
8.06 - 17:00 |
vo, na boisku 4-3 |
GDKiS Ostaszewo |
2 - 5 |
Orzeł II Subkowy |
8 czerwca 2014
8.06 - 14:00 |
Lisovia Lisewo |
3 - 9 |
Morze Stegna |
8 czerwca 2014
8.06 - 13:00 |
Pauza: Bałtyk Sztutowo, |
Kolejka 18 - 14. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Morze Stegna |
3 - 2 |
GDKiS Ostaszewo |
14 czerwca 2014
14.06 - 14:00 |
Orzeł II Subkowy |
6 - 1 |
Centrum II Pelplin |
14 czerwca 2014
14.06 - 14:00 |
Sobieski Gniew |
1 - 5 |
Błękitni Kmiecin |
14 czerwca 2014
14.06 - 14:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
4 - 5 |
Bałtyk Sztutowo |
14 czerwca 2014
14.06 - 14:00 |
Pauza: Lisovia Lisewo, . |
|