MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Neptun Zduny | 20 | 47 | 15 | 2 | 3 | 68 - 25 | ||||||
2. | Wisła Walichnowy | 20 | 43 | 13 | 4 | 3 | 48 - 29 | ||||||
3. | Jurand Lasowice | 20 | 38 | 12 | 2 | 6 | 61 - 29 | ||||||
4. | Iskra Rajkowy | 20 | 30 | 9 | 3 | 8 | 48 - 48 | ||||||
5. | Błękitni Ząbrowo | 20 | 28 | 8 | 4 | 8 | 48 - 54 | ||||||
6. | Delta Miłoradz | 20 | 27 | 9 | 0 | 11 | 53 - 39 | ||||||
7. | Świt Radostowo | 20 | 27 | 7 | 6 | 7 | 52 - 39 | ||||||
8. | Tęcza Szropy | 20 | 24 | 7 | 3 | 10 | 45 - 51 | ||||||
9. | Ruch Gościszewo | 20 | 24 | 6 | 6 | 8 | 29 - 42 | ||||||
10. | Zieloni Marzęcino | 20 | 15 | 4 | 3 | 13 | 30 - 67 | ||||||
11. | Lisovia Lisewo | 20 | 10 | 3 | 1 | 16 | 27 - 86 |
Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Lisovia Lisewo | 1 - 3 | Błękitni Ząbrowo | ||
Neptun Zduny | 2 - 3 | Tęcza Szropy | ||
Wisła Walichnowy | 4 - 3 | Jurand Lasowice | ||
Delta Miłoradz | 11 - 0 | Zieloni Marzęcino | ||
Iskra Rajkowy | 2 - 2 | Świt Radostowo | ||
Pauza: Ruch Gościszewo, | ||||
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Zieloni Marzęcino | 0 - 2 | Iskra Rajkowy | ||
Jurand Lasowice | 0 - 1 | Delta Miłoradz | ||
Tęcza Szropy | 1 - 2 | Wisła Walichnowy | ||
Błękitni Ząbrowo | 1 - 3 | Neptun Zduny | ||
Ruch Gościszewo | 2 - 1 | Lisovia Lisewo | ||
Pauza: Świt Radostowo, | ||||
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Neptun Zduny | 3 - 0 | Ruch Gościszewo | ||
Wisła Walichnowy | 3 - 0 | Błękitni Ząbrowo | ||
Delta Miłoradz | 5 - 1 | Tęcza Szropy | ||
Iskra Rajkowy | 3 - 1 | Jurand Lasowice | ||
Świt Radostowo | 8 - 3 | Zieloni Marzęcino | ||
Pauza: Lisovia Lisewo, | ||||
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Jurand Lasowice | 3 - 1 | Świt Radostowo | ||
Tęcza Szropy | 3 - 8 | Iskra Rajkowy | ||
Błękitni Ząbrowo | 1 - 9 | Delta Miłoradz | ||
Ruch Gościszewo | 0 - 2 | Wisła Walichnowy | ||
Lisovia Lisewo | 3 - 0 | Neptun Zduny | ||
gościebrakkartzdrowia | ||||
Pauza: Zieloni Marzęcino, | ||||
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Wisła Walichnowy | 3 - 1 | Lisovia Lisewo | ||
Delta Miłoradz | 2 - 0 | Ruch Gościszewo | ||
Iskra Rajkowy | 2 - 1 | Błękitni Ząbrowo | ||
Świt Radostowo | 2 - 3 | Tęcza Szropy | ||
Zieloni Marzęcino | 1 - 7 | Jurand Lasowice | ||
Pauza: Neptun Zduny, | ||||
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Tęcza Szropy | 4 - 1 | Zieloni Marzęcino | ||
Błękitni Ząbrowo | 4 - 3 | Świt Radostowo | ||
Ruch Gościszewo | 2 - 3 | Iskra Rajkowy | ||
Lisovia Lisewo | 1 - 4 | Delta Miłoradz | ||
Neptun Zduny | 2 - 1 | Wisła Walichnowy | ||
Pauza: Jurand Lasowice, | ||||
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Delta Miłoradz | 7 - 0 | Neptun Zduny | ||
Iskra Rajkowy | 8 - 1 | Lisovia Lisewo | ||
Świt Radostowo | 5 - 0 | Ruch Gościszewo | ||
Zieloni Marzęcino | 2 - 5 | Błękitni Ząbrowo | ||
Jurand Lasowice | 3 - 1 | Tęcza Szropy | ||
Pauza: Wisła Walichnowy, | ||||
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Błękitni Ząbrowo | 2 - 2 | Jurand Lasowice | ||
Ruch Gościszewo | 1 - 1 | Zieloni Marzęcino | ||
Lisovia Lisewo | 1 - 4 | Świt Radostowo | ||
Neptun Zduny | 3 - 1 | Iskra Rajkowy | ||
Wisła Walichnowy | 2 - 1 | Delta Miłoradz | ||
Pauza: Tęcza Szropy, | ||||
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Iskra Rajkowy | 1 - 1 | Wisła Walichnowy | ||
Świt Radostowo | 2 - 2 | Neptun Zduny | ||
Zieloni Marzęcino | 1 - 0 | Lisovia Lisewo | ||
Jurand Lasowice | 6 - 1 | Ruch Gościszewo | ||
Tęcza Szropy | 1 - 1 | Błękitni Ząbrowo | ||
Pauza: Delta Miłoradz, | ||||
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Ruch Gościszewo | 0 - 2 | Tęcza Szropy | ||
Lisovia Lisewo | 2 - 3 | Jurand Lasowice | ||
Neptun Zduny | 4 - 0 | Zieloni Marzęcino | ||
Wisła Walichnowy | 1 - 1 | Świt Radostowo | ||
Delta Miłoradz | 8 - 1 | Iskra Rajkowy | ||
Pauza: Błękitni Ząbrowo, | ||||
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Świt Radostowo | 3 - 5 | Delta Miłoradz | ||
Zieloni Marzęcino | 3 - 5 | Wisła Walichnowy | ||
Jurand Lasowice | 1 - 3 | Neptun Zduny | ||
Tęcza Szropy | 9 - 1 | Lisovia Lisewo | ||
Błękitni Ząbrowo | 1 - 1 | Ruch Gościszewo | ||
Pauza: Iskra Rajkowy, | ||||
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Błękitni Ząbrowo | 8 - 1 | Lisovia Lisewo | ||
Tęcza Szropy | 1 - 3 | Neptun Zduny | ||
Jurand Lasowice | 3 - 0 | Wisła Walichnowy | ||
Zieloni Marzęcino | 3 - 0 | Delta Miłoradz | ||
v.o. | ||||
Świt Radostowo | 1 - 0 | Iskra Rajkowy | ||
Pauza: Ruch Gościszewo, | ||||
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Iskra Rajkowy | 2 - 4 | Zieloni Marzęcino | ||
Delta Miłoradz | 0 - 3 | Jurand Lasowice | ||
vo. | ||||
Wisła Walichnowy | 2 - 2 | Tęcza Szropy | ||
Neptun Zduny | 6 - 2 | Błękitni Ząbrowo | ||
Lisovia Lisewo | 1 - 1 | Ruch Gościszewo | ||
Pauza: Świt Radostowo, | ||||
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Ruch Gościszewo | 0 - 4 | Neptun Zduny | ||
Błękitni Ząbrowo | 1 - 6 | Wisła Walichnowy | ||
Tęcza Szropy | 3 - 0 | Delta Miłoradz | ||
Jurand Lasowice | 7 - 0 | Iskra Rajkowy | ||
Zieloni Marzęcino | 1 - 1 | Świt Radostowo | ||
Pauza: Lisovia Lisewo, | ||||
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Świt Radostowo | 1 - 1 | Jurand Lasowice | ||
Iskra Rajkowy | 4 - 1 | Tęcza Szropy | ||
Delta Miłoradz | 0 - 3 | Błękitni Ząbrowo | ||
Wisła Walichnowy | 0 - 3 | Ruch Gościszewo | ||
Neptun Zduny | 13 - 0 | Lisovia Lisewo | ||
Pauza: Zieloni Marzęcino, | ||||
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Lisovia Lisewo | 1 - 2 | Wisła Walichnowy | ||
Ruch Gościszewo | 3 - 0 | Delta Miłoradz | ||
Błękitni Ząbrowo | 3 - 3 | Iskra Rajkowy | ||
Tęcza Szropy | 1 - 3 | Świt Radostowo | ||
Jurand Lasowice | 1 - 0 | Zieloni Marzęcino | ||
Pauza: Neptun Zduny, | ||||
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Zieloni Marzęcino | 3 - 0 | Tęcza Szropy | ||
Świt Radostowo | 1 - 2 | Błękitni Ząbrowo | ||
Iskra Rajkowy | 1 - 3 | Ruch Gościszewo | ||
Delta Miłoradz | 0 - 3 | Lisovia Lisewo | ||
Wisła Walichnowy | 2 - 2 | Neptun Zduny | ||
Pauza: Jurand Lasowice, | ||||
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Neptun Zduny | 3 - 0 | Delta Miłoradz | ||
Lisovia Lisewo | 2 - 3 | Iskra Rajkowy | ||
Ruch Gościszewo | 2 - 2 | Świt Radostowo | ||
Błękitni Ząbrowo | 4 - 3 | Zieloni Marzęcino | ||
Tęcza Szropy | 2 - 3 | Jurand Lasowice | ||
Pauza: Wisła Walichnowy, | ||||
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Jurand Lasowice | 3 - 0 | Błękitni Ząbrowo | ||
Zieloni Marzęcino | 2 - 2 | Ruch Gościszewo | ||
Świt Radostowo | 6 - 2 | Lisovia Lisewo | ||
Iskra Rajkowy | 0 - 1 | Neptun Zduny | ||
Delta Miłoradz | 0 - 3 | Wisła Walichnowy | ||
Pauza: Tęcza Szropy, | ||||
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Wisła Walichnowy | 4 - 1 | Iskra Rajkowy | ||
Neptun Zduny | 3 - 1 | Świt Radostowo | ||
Lisovia Lisewo | 2 - 1 | Zieloni Marzęcino | ||
Ruch Gościszewo | 2 - 1 | Jurand Lasowice | ||
Błękitni Ząbrowo | 3 - 0 | Tęcza Szropy | ||
Pauza: Delta Miłoradz, | ||||
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Tęcza Szropy | 2 - 2 | Ruch Gościszewo | ||
Jurand Lasowice | 10 - 0 | Lisovia Lisewo | ||
Zieloni Marzęcino | 0 - 6 | Neptun Zduny | ||
Świt Radostowo | 2 - 3 | Wisła Walichnowy | ||
Iskra Rajkowy | 3 - 0 | Delta Miłoradz | ||
Pauza: Błękitni Ząbrowo, | ||||
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Delta Miłoradz | 0 - 3 | Świt Radostowo | ||
vo | ||||
Wisła Walichnowy | 2 - 1 | Zieloni Marzęcino | ||
Neptun Zduny | 5 - 0 | Jurand Lasowice | ||
Lisovia Lisewo | 3 - 5 | Tęcza Szropy | ||
Ruch Gościszewo | 4 - 3 | Błękitni Ząbrowo | ||
Pauza: Iskra Rajkowy, . | ||||
|