Kolejka 1 - 8/9. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barton Barcino |
1 - 21 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Unia Korzybie |
1 - 8 |
Jantar Ustka |
|
Pomorze Potęgowo |
2 - 1 |
Dom-Star Domaradz |
|
Gryf Słupsk |
11 - 0 |
Stal Jezierzyce |
|
Pauza: Salos Słupsk, |
Kolejka 2 - 15/16. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 - 2 |
Stal Jezierzyce |
|
Dom-Star Domaradz |
0 - 17 |
Gryf Słupsk |
|
Salos Słupsk |
9 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
|
Barton Barcino |
0 - 15 |
Unia Korzybie |
|
Pauza: Jantar Ustka, |
Kolejka 3 - 22/23. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Korzybie |
0 - 15 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Pomorze Potęgowo |
1 - 11 |
Jantar Ustka |
|
Gryf Słupsk |
6 - 0 |
Salos Słupsk |
|
Stal Jezierzyce |
5 - 4 |
Dom-Star Domaradz |
|
Pauza: Barton Barcino, |
Kolejka 4 - 29/30. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Czarna Dąbrówka |
6 - 1 |
Dom-Star Domaradz |
|
Salos Słupsk |
7 - 0 |
Stal Jezierzyce |
|
Jantar Ustka |
0 - 2 |
Gryf Słupsk |
|
Barton Barcino |
0 - 8 |
Pomorze Potęgowo |
|
Pauza: Unia Korzybie, |
Kolejka 5 - 6/7. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorze Potęgowo |
5 - 5 |
Unia Korzybie |
|
Gryf Słupsk |
20 - 0 |
Barton Barcino |
|
Stal Jezierzyce |
0 - 4 |
Jantar Ustka |
|
Dom-Star Domaradz |
0 - 13 |
Salos Słupsk |
|
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka, |
Kolejka 6 - 13/14. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 12 |
Salos Słupsk |
|
Jantar Ustka |
10 - 0 |
Dom-Star Domaradz |
|
Barton Barcino |
0 - 5 |
Stal Jezierzyce |
|
Unia Korzybie |
1 - 14 |
Gryf Słupsk |
|
Pauza: Pomorze Potęgowo, |
Kolejka 7 - 20/21. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomorze Potęgowo |
10 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Stal Jezierzyce |
2 - 5 |
Unia Korzybie |
|
Dom-Star Domaradz |
11 - 0 |
Barton Barcino |
|
Salos Słupsk |
2 - 4 |
Jantar Ustka |
|
Pauza: Gryf Słupsk, |
Kolejka 8 - 27/28. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 10 |
Jantar Ustka |
|
Barton Barcino |
0 - 13 |
Salos Słupsk |
|
Unia Korzybie |
10 - 2 |
Dom-Star Domaradz |
|
Pomorze Potęgowo |
2 - 7 |
Gryf Słupsk |
|
Pauza: Stal Jezierzyce, |
Kolejka 9 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Gryf Słupsk |
16 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Stal Jezierzyce |
5 - 3 |
Pomorze Potęgowo |
|
Salos Słupsk |
8 - 0 |
Unia Korzybie |
|
Jantar Ustka |
30 - 0 |
Barton Barcino |
|
Pauza: Dom-Star Domaradz, |
Kolejka 10 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Czarna Dąbrówka |
19 - 0 |
Barton Barcino |
|
Jantar Ustka |
9 - 1 |
Unia Korzybie |
|
Dom-Star Domaradz |
0 - 3 |
Pomorze Potęgowo |
|
Stal Jezierzyce |
0 - 4 |
Gryf Słupsk |
|
Pauza: Salos Słupsk, |
Kolejka 11 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
5 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Gryf Słupsk |
3 - 0 |
Dom-Star Domaradz |
|
Pomorze Potęgowo |
2 - 2 |
Salos Słupsk |
|
Unia Korzybie |
14 - 1 |
Barton Barcino |
|
Pauza: Jantar Ustka, |
Kolejka 12 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 - 2 |
Unia Korzybie |
|
Jantar Ustka |
13 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
|
Salos Słupsk |
0 - 10 |
Gryf Słupsk |
|
Dom-Star Domaradz |
0 - 3 |
Stal Jezierzyce |
|
Pauza: Barton Barcino, |
Kolejka 13 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dom-Star Domaradz |
0 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Stal Jezierzyce |
0 - 6 |
Salos Słupsk |
|
Gryf Słupsk |
8 - 1 |
Jantar Ustka |
|
Pomorze Potęgowo |
20 - 0 |
Barton Barcino |
|
Pauza: Unia Korzybie, |
Kolejka 14 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Korzybie |
2 - 9 |
Pomorze Potęgowo |
|
Barton Barcino |
1 - 21 |
Gryf Słupsk |
|
Jantar Ustka |
5 - 1 |
Stal Jezierzyce |
|
Salos Słupsk |
3 - 0 |
Dom-Star Domaradz |
|
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka, |
Kolejka 15 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Słupsk |
5 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Dom-Star Domaradz |
0 - 3 |
Jantar Ustka |
|
Stal Jezierzyce |
16 - 0 |
Barton Barcino |
|
Gryf Słupsk |
20 - 1 |
Unia Korzybie |
|
Pauza: Pomorze Potęgowo, |
Kolejka 16 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 2 |
Pomorze Potęgowo |
|
Unia Korzybie |
1 - 10 |
Stal Jezierzyce |
|
Barton Barcino |
3 - 0 |
Dom-Star Domaradz |
|
Jantar Ustka |
1 - 4 |
Salos Słupsk |
|
Pauza: Gryf Słupsk, |
Kolejka 17 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
16 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
Salos Słupsk |
27 - 0 |
Barton Barcino |
|
Dom-Star Domaradz |
0 - 3 |
Unia Korzybie |
|
Gryf Słupsk |
15 - 0 |
Pomorze Potęgowo |
|
Pauza: Stal Jezierzyce, |
Kolejka 18 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 17 |
Gryf Słupsk |
|
Pomorze Potęgowo |
2 - 0 |
Stal Jezierzyce |
|
Unia Korzybie |
5 - 11 |
Salos Słupsk |
|
Barton Barcino |
0 - 20 |
Jantar Ustka |
|
Pauza: Dom-Star Domaradz, . |
|