Kolejka 1 - 8/9. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Santos II Gdańsk |
0 - 0 |
GKS Linia |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Bałtyk II Gdynia |
|
anulowany, było 5-1 |
Orlęta Reda |
1 - 4 |
Cisowa Gdynia |
|
Orkan Rumia MKS |
4 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
Kaszubia Starzyno |
1 - 8 |
GOSRiT Luzino |
|
Kolejka 2 - 15/16. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (5) |
GKS Linia |
2 - 5 |
GOSRiT Luzino |
|
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 5 |
Kaszubia Starzyno |
|
Cisowa Gdynia |
5 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
|
Bałtyk II Gdynia |
- |
Orlęta Reda |
|
anulowany, było 1-3 |
Santos II Gdańsk |
0 - 6 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Kolejka 3 - 22/23. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Akademia Sportowa Pomorze |
2 - 0 |
GKS Linia |
|
Orlęta Reda |
4 - 2 |
Santos II Gdańsk |
|
Orkan Rumia MKS |
- |
Bałtyk II Gdynia |
|
anulowany, było 0-3 |
Kaszubia Starzyno |
1 - 11 |
Cisowa Gdynia |
|
GOSRiT Luzino |
3 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
Kolejka 4 - 29/30. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (2) |
GKS Linia |
4 - 2 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
Cisowa Gdynia |
4 - 2 |
GOSRiT Luzino |
|
Bałtyk II Gdynia |
- |
Kaszubia Starzyno |
|
anulowany, było 4-0 |
Santos II Gdańsk |
1 - 5 |
Orkan Rumia MKS |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
4 - 1 |
Orlęta Reda |
|
Kolejka 5 - 6/7. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Orlęta Reda |
5 - 1 |
GKS Linia |
|
Orkan Rumia MKS |
1 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Kaszubia Starzyno |
4 - 4 |
Santos II Gdańsk |
|
GOSRiT Luzino |
- |
Bałtyk II Gdynia |
|
anulowany, było 4-1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
2 - 6 |
Cisowa Gdynia |
|
Kolejka 6 - 13/14. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (2) |
GKS Linia |
3 - 4 |
Cisowa Gdynia |
|
Bałtyk II Gdynia |
- |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
anulowany, było 7-2 |
Santos II Gdańsk |
1 - 4 |
GOSRiT Luzino |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
|
Orlęta Reda |
3 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
|
Kolejka 7 - 20/21. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
7 - 2 |
GKS Linia |
|
Kaszubia Starzyno |
0 - 8 |
Orlęta Reda |
|
GOSRiT Luzino |
1 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 2 |
Santos II Gdańsk |
|
Cisowa Gdynia |
- |
Bałtyk II Gdynia |
|
anulowany, było 4-1 |
Kolejka 8 - 27/28. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Linia |
- |
Bałtyk II Gdynia |
|
anulowany, było 0-7 |
Santos II Gdańsk |
0 - 8 |
Cisowa Gdynia |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
12 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
Orlęta Reda |
0 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
Orkan Rumia MKS |
2 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
|
Kolejka 9 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Kaszubia Starzyno |
9 - 2 |
GKS Linia |
|
GOSRiT Luzino |
2 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
|
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 5 |
Orlęta Reda |
|
Cisowa Gdynia |
4 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Bałtyk II Gdynia |
- |
Santos II Gdańsk |
|
anulowany |
Kolejka 10 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Linia |
3 - 0 |
Santos II Gdańsk |
|
Cisowa Gdynia |
6 - 1 |
Orlęta Reda |
|
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
|
GOSRiT Luzino |
3 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
|
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, |
Kolejka 11 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
7 - 4 |
GKS Linia |
|
Kaszubia Starzyno |
5 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
Orkan Rumia MKS |
1 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 0 |
Santos II Gdańsk |
|
Pauza: Orlęta Reda, |
Kolejka 12 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Linia |
1 - 7 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Santos II Gdańsk |
0 - 3 |
Orlęta Reda |
|
Cisowa Gdynia |
0 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
|
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 2 |
GOSRiT Luzino |
|
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 13 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
8 - 2 |
GKS Linia |
|
GOSRiT Luzino |
1 - 2 |
Cisowa Gdynia |
|
Orkan Rumia MKS |
3 - 0 |
Santos II Gdańsk |
|
Orlęta Reda |
2 - 4 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Pauza: Kaszubia Starzyno, |
Kolejka 14 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Linia |
2 - 2 |
Orlęta Reda |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
6 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
|
Santos II Gdańsk |
0 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
|
Cisowa Gdynia |
4 - 3 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 15 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
9 - 2 |
GKS Linia |
|
GOSRiT Luzino |
3 - 0 |
Santos II Gdańsk |
|
Kaszubia Starzyno |
1 - 5 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Orkan Rumia MKS |
3 - 2 |
Orlęta Reda |
|
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa, |
Kolejka 16 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Linia |
3 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
|
Orlęta Reda |
1 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
Santos II Gdańsk |
0 - 3 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 17 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
3 - 0 |
Santos II Gdańsk |
|
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 11 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
GOSRiT Luzino |
6 - 3 |
Orlęta Reda |
|
Kaszubia Starzyno |
0 - 8 |
Orkan Rumia MKS |
|
Pauza: GKS Linia, |
Kolejka 18 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Linia |
2 - 5 |
Kaszubia Starzyno |
|
Orkan Rumia MKS |
4 - 0 |
GOSRiT Luzino |
|
Orlęta Reda |
3 - 2 |
AP Gdynia Dąbrowa |
10 czerwca 2013
10.06 |
Akademia Sportowa Pomorze |
5 - 2 |
Cisowa Gdynia |
12 czerwca 2013
12.06 |
Pauza: Santos II Gdańsk, . |
|