Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
U-2 Bytów |
0 - 5 |
Bałtyk Gdynia |
|
Sparta Sycewice |
5 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
4 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Pogoń Lębork |
2 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
Orlęta Reda |
1 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Orkan Rumia MKS |
1 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
Akademia Piłkarska LG |
8 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
Kolejka 2 - 1/2. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Gryf 2009 Tczew |
2 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Orlęta Reda |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
U-2 Bytów |
0 - 6 |
Sparta Sycewice |
|
Kolejka 3 - 8/9. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Sparta Sycewice |
5 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
9 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Pogoń Lębork |
2 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Orlęta Reda |
2 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Orkan Rumia MKS |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Akademia Piłkarska LG |
3 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 4 - 15/16. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 5 |
Gryf Wejherowo |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 4 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Orlęta Reda |
|
U-2 Bytów |
0 - 5 |
Pogoń Lębork |
|
Sparta Sycewice |
8 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Kolejka 5 - 22/23. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Akademia Sportowa Pomorze |
8 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pogoń Lębork |
1 - 13 |
Sparta Sycewice |
|
Orlęta Reda |
3 - 1 |
U-2 Bytów |
|
Orkan Rumia MKS |
2 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Akademia Piłkarska LG |
5 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Kolejka 6 - 29/30. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 4 |
Akademia Piłkarska LG |
|
U-2 Bytów |
1 - 4 |
Orkan Rumia MKS |
|
Sparta Sycewice |
12 - 1 |
Orlęta Reda |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 7 - 6/7. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Pogoń Lębork |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Orlęta Reda |
0 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Orkan Rumia MKS |
2 - 6 |
Sparta Sycewice |
|
Akademia Piłkarska LG |
8 - 0 |
U-2 Bytów |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Gryf 2009 Tczew |
5 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 8 - 13/14. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
U-2 Bytów |
2 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
Sparta Sycewice |
4 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
2 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
|
Pogoń Lębork |
1 - 4 |
Orlęta Reda |
|
Kolejka 9 - 20/21. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Orlęta Reda |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Orkan Rumia MKS |
5 - 4 |
Pogoń Lębork |
|
Akademia Piłkarska LG |
3 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 4 |
Sparta Sycewice |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
U-2 Bytów |
|
Gryf 2009 Tczew |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Kolejka 10 - 27/28. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Chojniczanka Chojnice |
4 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
U-2 Bytów |
0 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Sparta Sycewice |
7 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
5 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
Pogoń Lębork |
0 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Orlęta Reda |
6 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
|
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
3 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Akademia Piłkarska LG |
1 - 0 |
Orlęta Reda |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 4 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Gryf 2009 Tczew |
2 - 4 |
Sparta Sycewice |
|
Gedania Gdańsk |
8 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 12 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
U-2 Bytów |
0 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Sparta Sycewice |
9 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Pogoń Lębork |
4 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Orlęta Reda |
2 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
Orkan Rumia MKS |
0 - 7 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Kolejka 13 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
4 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 5 |
Orlęta Reda |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 7 |
Sparta Sycewice |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Kolejka 14 - 16/17. marca 2013 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Bałtyk Gdynia |
4 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Chojniczanka Chojnice |
6 - 2 |
Sparta Sycewice |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 4 |
Orlęta Reda |
|
Gryf Wejherowo |
6 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 4 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Kolejka 15 - 23/24. marca 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
6 czerwca 2013
6.06 |
Akademia Piłkarska LG |
11 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Orkan Rumia MKS |
1 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Orlęta Reda |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
5 czerwca 2013
5.06 |
Pogoń Lębork |
0 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 maja 2013
1.05 |
Akademia Sportowa Pomorze |
5 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Sparta Sycewice |
- |
U-2 Bytów |
|
Kolejka 16 - 30. marca 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
1 - 3 |
Sparta Sycewice |
|
U-2 Bytów |
0 - 6 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Orlęta Reda |
|
Gedania Gdańsk |
9 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
15 maja 2013
15.05 |
Gryf Wejherowo |
6 - 3 |
KP Starogard Gdański |
|
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
29 maja 2013
29.05 |
KP Starogard Gdański |
0 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Akademia Piłkarska LG |
4 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Orkan Rumia MKS |
1 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
21 maja 2013
21.05 |
Orlęta Reda |
1 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
15 czerwca 2013
15.06 |
Pogoń Lębork |
4 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 0 |
Sparta Sycewice |
|
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
0 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Sparta Sycewice |
3 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
U-2 Bytów |
0 - 4 |
Orlęta Reda |
|
Chojniczanka Chojnice |
9 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 19 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 5 |
Gedania Gdańsk |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Akademia Piłkarska LG |
5 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Orkan Rumia MKS |
4 - 1 |
U-2 Bytów |
|
Orlęta Reda |
0 - 3 |
Sparta Sycewice |
|
Pogoń Lębork |
1 - 4 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Kolejka 20 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
1 - 1 |
Orlęta Reda |
|
Sparta Sycewice |
11 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
|
U-2 Bytów |
0 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Kolejka 21 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
4 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
|
KP Starogard Gdański |
5 - 1 |
U-2 Bytów |
9 maja 2013
9.05 |
Akademia Piłkarska LG |
4 - 1 |
Sparta Sycewice |
|
Orkan Rumia MKS |
1 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Orlęta Reda |
3 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 22 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
Orlęta Reda |
|
Pogoń Lębork |
4 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
- |
Akademia Piłkarska LG |
|
Sparta Sycewice |
11 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
U-2 Bytów |
1 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 23 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 7 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gryf 2009 Tczew |
- |
U-2 Bytów |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 10 |
Sparta Sycewice |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 4 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Akademia Piłkarska LG |
3 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Orkan Rumia MKS |
1 - 3 |
Orlęta Reda |
|
Kolejka 24 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
5 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
|
Orlęta Reda |
2 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Pogoń Lębork |
1 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Sparta Sycewice |
4 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
U-2 Bytów |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Kolejka 25 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 3 |
Sparta Sycewice |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 3 |
Pogoń Lębork |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 3 |
Orlęta Reda |
|
Akademia Piłkarska LG |
9 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
|
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Orkan Rumia MKS |
2 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
Orlęta Reda |
3 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
5 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Sparta Sycewice |
3 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
U-2 Bytów |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
|