Kolejka 1 - 1/2. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Kamionka Sopot |
3 - 2 |
Barka Łebno |
1 września 2012
1.09 - 14:00 |
KP Gdynia |
3 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
2 września 2012
2.09 - 12:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 1 |
GKS III Kolbudy |
2 września 2012
2.09 - 13:00 |
GKS Żukowo |
2 - 3 |
GKS II Przodkowo |
2 września 2012
2.09 - 17:00 |
Pauza: Sztorm II Mosty, |
Kolejka 2 - 8/9. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GKS III Kolbudy |
1 - 4 |
GKS Żukowo |
9 września 2012
9.09 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 2 |
KKS Koleczkowo |
9 września 2012
9.09 - 17:00 |
Barka Łebno |
1 - 6 |
KP Gdynia |
9 września 2012
9.09 - 13:00 |
Sztorm II Mosty |
0 - 3 |
Kamionka Sopot |
9 września 2012
9.09 - 15:00 |
Pauza: GKS II Przodkowo, |
Kolejka 3 - 15/16. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (11) |
KP Gdynia |
3 - 0 |
Sztorm II Mosty |
15 września 2012
15.09 - 11:00 |
KKS Koleczkowo |
1 - 2 |
Barka Łebno |
16 września 2012
16.09 - 13:00 |
GKS Żukowo |
5 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
15 września 2012
15.09 - 17:00 |
GKS II Przodkowo |
11 - 3 |
GKS III Kolbudy |
16 września 2012
16.09 - 11:00 |
Pauza: Kamionka Sopot, |
Kolejka 4 - 22/23. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (19) |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 4 |
GKS II Przodkowo |
23 września 2012
23.09 - 14:00 |
Barka Łebno |
0 - 2 |
GKS Żukowo |
23 września 2012
23.09 - 13:00 |
Sztorm II Mosty |
0 - 2 |
KKS Koleczkowo |
23 września 2012
23.09 - 15:00 |
Kamionka Sopot |
1 - 2 |
KP Gdynia |
22 września 2012
22.09 - 14:00 |
Pauza: GKS III Kolbudy, |
Kolejka 5 - 29/30. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (15) |
KKS Koleczkowo |
0 - 0 |
Kamionka Sopot |
30 września 2012
30.09 - 13:00 |
GKS Żukowo |
4 - 1 |
Sztorm II Mosty |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
GKS II Przodkowo |
1 - 3 |
Barka Łebno |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
GKS III Kolbudy |
3 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
30 września 2012
30.09 - 11:00 |
Pauza: KP Gdynia, |
Kolejka 6 - 6/7. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Barka Łebno |
7 - 2 |
GKS III Kolbudy |
7 października 2012
7.10 - 13:00 |
Sztorm II Mosty |
0 - 6 |
GKS II Przodkowo |
7 października 2012
7.10 - 15:00 |
Kamionka Sopot |
4 - 0 |
GKS Żukowo |
6 października 2012
6.10 - 14:00 |
KP Gdynia |
0 - 0 |
KKS Koleczkowo |
7 października 2012
7.10 - 13:00 |
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa, |
Kolejka 7 - 13/14. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (16) |
GKS Żukowo |
2 - 0 |
KP Gdynia |
14 października 2012
14.10 - 16:00 |
GKS II Przodkowo |
3 - 0 |
Kamionka Sopot |
14 października 2012
14.10 - 11:00 |
GKS III Kolbudy |
3 - 1 |
Sztorm II Mosty |
14 października 2012
14.10 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 3 |
Barka Łebno |
13 października 2012
13.10 - 13:00 |
Pauza: KKS Koleczkowo, |
Kolejka 8 - 20/21. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Sztorm II Mosty |
2 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
21 października 2012
21.10 - 15:00 |
Kamionka Sopot |
5 - 2 |
GKS III Kolbudy |
20 października 2012
20.10 - 14:00 |
KP Gdynia |
2 - 3 |
GKS II Przodkowo |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
KKS Koleczkowo |
2 - 0 |
GKS Żukowo |
21 października 2012
21.10 - 13:00 |
Pauza: Barka Łebno, |
Kolejka 9 - 27/28. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (33) |
GKS II Przodkowo |
2 - 2 |
KKS Koleczkowo |
28 października 2012
28.10 - 13:30 |
GKS III Kolbudy |
1 - 5 |
KP Gdynia |
28 października 2012
28.10 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 0 |
Kamionka Sopot |
27 października 2012
27.10 - 13:00 |
Barka Łebno |
6 - 0 |
Sztorm II Mosty |
28 października 2012
28.10 - 13:00 |
Pauza: GKS Żukowo, |
Kolejka 10 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Barka Łebno |
2 - 6 |
Kamionka Sopot |
20 kwietnia 2013
20.04 - 17:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 4 |
KP Gdynia |
21 kwietnia 2013
21.04 - 10:00 |
GKS III Kolbudy |
1 - 5 |
KKS Koleczkowo |
21 kwietnia 2013
21.04 - 11:00 |
GKS II Przodkowo |
2 - 2 |
GKS Żukowo |
15 maja 2013
15.05 - 17:00 |
Pauza: Sztorm II Mosty, |
Kolejka 11 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (21) |
GKS Żukowo |
1 - 1 |
GKS III Kolbudy |
27 kwietnia 2013
27.04 - 16:00 |
KKS Koleczkowo |
7 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
28 kwietnia 2013
28.04 - 13:00 |
KP Gdynia |
0 - 1 |
Barka Łebno |
28 kwietnia 2013
28.04 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 1 |
Sztorm II Mosty |
27 kwietnia 2013
27.04 - 14:00 |
Pauza: GKS II Przodkowo, |
Kolejka 12 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Sztorm II Mosty |
0 - 2 |
KP Gdynia |
5 maja 2013
5.05 - 17:00 |
Barka Łebno |
3 - 3 |
KKS Koleczkowo |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 3 |
GKS Żukowo |
5 maja 2013
5.05 - 10:00 |
GKS III Kolbudy |
1 - 3 |
GKS II Przodkowo |
5 maja 2013
5.05 - 11:00 |
Pauza: Kamionka Sopot, |
Kolejka 13 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (13) |
GKS II Przodkowo |
3 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
11 maja 2013
11.05 - 15:30 |
goście nie przyjechali |
GKS Żukowo |
1 - 0 |
Barka Łebno |
11 maja 2013
11.05 - 17:00 |
KKS Koleczkowo |
2 - 1 |
Sztorm II Mosty |
12 maja 2013
12.05 - 13:00 |
KP Gdynia |
1 - 5 |
Kamionka Sopot |
12 maja 2013
12.05 - 17:00 |
Pauza: GKS III Kolbudy, |
Kolejka 14 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Kamionka Sopot |
1 - 1 |
KKS Koleczkowo |
18 maja 2013
18.05 - 14:00 |
Sztorm II Mosty |
0 - 3 |
GKS Żukowo |
19 maja 2013
19.05 - 16:00 |
Barka Łebno |
2 - 4 |
GKS II Przodkowo |
18 maja 2013
18.05 - 17:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 6 |
GKS III Kolbudy |
19 maja 2013
19.05 - 10:00 |
Pauza: KP Gdynia, |
Kolejka 15 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (17) |
GKS III Kolbudy |
4 - 4 |
Barka Łebno |
26 maja 2013
26.05 - 11:00 |
GKS II Przodkowo |
3 - 1 |
Sztorm II Mosty |
26 maja 2013
26.05 - 17:00 |
GKS Żukowo |
2 - 1 |
Kamionka Sopot |
25 maja 2013
25.05 - 17:00 |
KKS Koleczkowo |
2 - 3 |
KP Gdynia |
26 maja 2013
26.05 - 13:00 |
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa, |
Kolejka 16 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (14) |
KP Gdynia |
2 - 1 |
GKS Żukowo |
2 czerwca 2013
2.06 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
4 - 3 |
GKS II Przodkowo |
1 czerwca 2013
1.06 - 14:00 |
Sztorm II Mosty |
4 - 0 |
GKS III Kolbudy |
2 czerwca 2013
2.06 - 16:00 |
Barka Łebno |
13 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 czerwca 2013
1.06 - 17:00 |
Pauza: KKS Koleczkowo, |
Kolejka 17 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (17) |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 6 |
Sztorm II Mosty |
9 czerwca 2013
9.06 - 11:00 |
GKS III Kolbudy |
4 - 5 |
Kamionka Sopot |
9 czerwca 2013
9.06 - 11:00 |
GKS II Przodkowo |
1 - 5 |
KP Gdynia |
9 czerwca 2013
9.06 - 10:00 |
GKS Żukowo |
2 - 1 |
KKS Koleczkowo |
8 czerwca 2013
8.06 - 17:00 |
Pauza: Barka Łebno, |
Kolejka 18 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (31) |
KKS Koleczkowo |
1 - 2 |
GKS II Przodkowo |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
KP Gdynia |
5 - 1 |
GKS III Kolbudy |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
13 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
Sztorm II Mosty |
5 - 3 |
Barka Łebno |
15 czerwca 2013
15.06 - 17:00 |
Pauza: GKS Żukowo, . |
|