Kolejka 1 - 3/4. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Rodło Kwidzyn |
6 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
4 września 2011
4.09 - 11:00 |
Centrum Pelplin |
0 - 4 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 września 2011
4.09 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
12 - 0 |
Błyskawica Postolin |
3 września 2011
3.09 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 5 |
Weber Szprudowo |
3 września 2011
3.09 - 16:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 4 |
Bałtyk Sztutowo |
3 października 2011
3.10 - 10:00 |
Kolejka 2 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 7 |
Bałtyk Sztutowo |
11 września 2011
11.09 - 11:00 |
Weber Szprudowo |
9 - 1 |
Relax Ryjewo |
10 września 2011
10.09 - 11:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 2 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
11 września 2011
11.09 - 13:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 2 |
Pogoń Prabuty |
11 września 2011
11.09 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 2 |
Centrum Pelplin |
10 września 2011
10.09 - 14:00 |
Kolejka 3 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Centrum Pelplin |
9 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
17 września 2011
17.09 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
8 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
17 września 2011
17.09 - 12:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 5 |
Błyskawica Postolin |
17 września 2011
17.09 - 10:00 |
Bałtyk Sztutowo |
0 - 2 |
Weber Szprudowo |
17 września 2011
17.09 - 13:00 |
Kolejka 4 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 14 |
Weber Szprudowo |
25 września 2011
25.09 - 11:00 |
Błyskawica Postolin |
1 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
25 września 2011
25.09 - 11:30 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
5 - 0 |
Relax Ryjewo |
24 września 2011
24.09 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
25 września 2011
25.09 - 14:00 |
Centrum Pelplin |
6 - 5 |
Pogoń Prabuty |
25 września 2011
25.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Pogoń Prabuty |
20 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
2 października 2011
2.10 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 1 |
Centrum Pelplin |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
Relax Ryjewo |
0 - 6 |
Rodło Kwidzyn |
1 października 2011
1.10 - 10:00 |
Bałtyk Sztutowo |
4 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 października 2011
1.10 - 12:00 |
Weber Szprudowo |
5 - 2 |
Błyskawica Postolin |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
Kolejka 6 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Powiśle Dzierzgoń |
4 - 8 |
Błyskawica Postolin |
9 października 2011
9.10 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 4 |
Weber Szprudowo |
9 października 2011
9.10 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
8 października 2011
8.10 - 15:30 |
Centrum Pelplin |
6 - 1 |
Relax Ryjewo |
8 października 2011
8.10 - 10:00 |
Pogoń Prabuty |
6 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
8 października 2011
8.10 - 11:00 |
Kolejka 7 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
12 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
15 października 2011
15.10 - 12:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 4 |
Pogoń Prabuty |
16 października 2011
16.10 - 11:00 |
Bałtyk Sztutowo |
0 - 1 |
Centrum Pelplin |
15 października 2011
15.10 - 12:00 |
Weber Szprudowo |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
Błyskawica Postolin |
3 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
16 października 2011
16.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (62) |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 8 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
23 października 2011
23.10 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Błyskawica Postolin |
23 października 2011
23.10 - 11:00 |
Centrum Pelplin |
1 - 3 |
Weber Szprudowo |
23 października 2011
23.10 - 14:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
22 października 2011
22.10 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 0 |
Relax Ryjewo |
22 października 2011
22.10 - 12:00 |
nieuprawniony zawodnik, na boisku 1-3 |
Kolejka 9 - 29/30. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (85) |
Relax Ryjewo |
3 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
30 października 2011
30.10 - 10:00 |
Bałtyk Sztutowo |
2 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
29 października 2011
29.10 - 11:00 |
Weber Szprudowo |
5 - 1 |
Pogoń Prabuty |
29 października 2011
29.10 - 11:00 |
Błyskawica Postolin |
1 - 4 |
Centrum Pelplin |
30 października 2011
30.10 - 13:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
29 października 2011
29.10 - 13:00 |
Kolejka 10 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 11 |
Rodło Kwidzyn |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 1 |
Centrum Pelplin |
|
Błyskawica Postolin |
3 - 6 |
Pogoń Prabuty |
|
Weber Szprudowo |
3 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Bałtyk Sztutowo |
7 - 4 |
Relax Ryjewo |
|
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Bałtyk Sztutowo |
3 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Relax Ryjewo |
0 - 5 |
Weber Szprudowo |
|
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 4 |
Błyskawica Postolin |
|
Pogoń Prabuty |
1 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Centrum Pelplin |
3 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
|
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Powiśle Dzierzgoń |
0 - 6 |
Centrum Pelplin |
|
Rodło Kwidzyn |
3 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
8 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Błyskawica Postolin |
2 - 1 |
Relax Ryjewo |
|
Weber Szprudowo |
8 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Weber Szprudowo |
5 - 1 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Bałtyk Sztutowo |
4 - 2 |
Błyskawica Postolin |
|
Relax Ryjewo |
0 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
0 - 9 |
Rodło Kwidzyn |
|
Pogoń Prabuty |
2 - 2 |
Centrum Pelplin |
|
Kolejka 14 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Powiśle Dzierzgoń |
2 - 7 |
Pogoń Prabuty |
|
Centrum Pelplin |
10 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Rodło Kwidzyn |
6 - 2 |
Relax Ryjewo |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Błyskawica Postolin |
0 - 9 |
Weber Szprudowo |
|
Kolejka 15 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Błyskawica Postolin |
3 - 3 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Weber Szprudowo |
4 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Bałtyk Sztutowo |
1 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
|
Relax Ryjewo |
1 - 7 |
Centrum Pelplin |
|
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
4 - 4 |
Pogoń Prabuty |
|
Kolejka 16 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Powiśle Dzierzgoń |
1 - 5 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Pogoń Prabuty |
16 - 0 |
Relax Ryjewo |
|
Centrum Pelplin |
5 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Weber Szprudowo |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
8 - 1 |
Błyskawica Postolin |
|
Kolejka 17 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
8 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
|
Błyskawica Postolin |
1 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
Weber Szprudowo |
3 - 1 |
Centrum Pelplin |
|
Bałtyk Sztutowo |
1 - 4 |
Pogoń Prabuty |
|
Relax Ryjewo |
3 - 2 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
|
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (197) |
Powiśle Dzierzgoń |
3 - 5 |
Relax Ryjewo |
|
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Pogoń Prabuty |
2 - 2 |
Weber Szprudowo |
|
Centrum Pelplin |
5 - 0 |
Błyskawica Postolin |
|
Rodło Kwidzyn |
4 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
|