Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Dom-Star Domaradz |
1 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
28 sierpnia 2011
28.08 - 15:00 |
Sokół Szczypkowice |
4 - 2 |
Pomorze II Potęgowo |
28 sierpnia 2011
28.08 - 11:30 |
Zenit Redkowice |
1 - 2 |
SSPN Malczkowo |
28 sierpnia 2011
28.08 - 14:00 |
Start Łebień |
0 - 1 |
Błękitni Główczyce |
28 sierpnia 2011
28.08 - 12:00 |
Krokusy Stowięcino |
1 - 2 |
Koral Maszewo |
28 sierpnia 2011
28.08 - 14:00 |
WKS Nożyno |
1 - 3 |
Smoki Podole Małe |
28 sierpnia 2011
28.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 0 |
Smoki Podole Małe |
4 września 2011
4.09 - 13:00 |
Koral Maszewo |
1 - 4 |
WKS Nożyno |
4 września 2011
4.09 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
4 września 2011
4.09 - 13:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 0 |
Start Łebień |
3 września 2011
3.09 - 16:00 |
Pomorze II Potęgowo |
1 - 0 |
Zenit Redkowice |
4 września 2011
4.09 - 15:30 |
Dom-Star Domaradz |
2 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
4 września 2011
4.09 - 15:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Sokół Szczypkowice |
2 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
11 września 2011
11.09 - 11:30 |
Zenit Redkowice |
4 - 3 |
Dom-Star Domaradz |
11 września 2011
11.09 - 14:00 |
Start Łebień |
4 - 2 |
Pomorze II Potęgowo |
10 września 2011
10.09 - 17:00 |
Krokusy Stowięcino |
4 - 6 |
SSPN Malczkowo |
11 września 2011
11.09 - 14:00 |
WKS Nożyno |
1 - 2 |
Błękitni Główczyce |
11 września 2011
11.09 - 14:00 |
Smoki Podole Małe |
0 - 0 |
Koral Maszewo |
11 września 2011
11.09 - 13:00 |
Kolejka 4 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Baza 44 Siemirowice |
4 - 0 |
Koral Maszewo |
17 września 2011
17.09 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
0 - 0 |
Smoki Podole Małe |
18 września 2011
18.09 - 13:00 |
SSPN Malczkowo |
4 - 4 |
WKS Nożyno |
17 września 2011
17.09 - 16:00 |
Pomorze II Potęgowo |
2 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
18 września 2011
18.09 - 15:00 |
Dom-Star Domaradz |
2 - 1 |
Start Łebień |
18 września 2011
18.09 - 15:00 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 1 |
Zenit Redkowice |
18 września 2011
18.09 - 11:30 |
Kolejka 5 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Zenit Redkowice |
1 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
25 września 2011
25.09 - 14:00 |
Start Łebień |
3 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
25 września 2011
25.09 - 14:00 |
Krokusy Stowięcino |
10 - 1 |
Dom-Star Domaradz |
25 września 2011
25.09 - 14:00 |
WKS Nożyno |
1 - 2 |
Pomorze II Potęgowo |
25 września 2011
25.09 - 14:00 |
Smoki Podole Małe |
0 - 0 |
SSPN Malczkowo |
25 września 2011
25.09 - 13:00 |
Koral Maszewo |
0 - 4 |
Błękitni Główczyce |
25 września 2011
25.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Baza 44 Siemirowice |
2 - 2 |
Błękitni Główczyce |
2 października 2011
2.10 - 13:00 |
SSPN Malczkowo |
5 - 1 |
Koral Maszewo |
1 października 2011
1.10 - 16:00 |
Pomorze II Potęgowo |
1 - 2 |
Smoki Podole Małe |
2 października 2011
2.10 - 15:30 |
Dom-Star Domaradz |
1 - 2 |
WKS Nożyno |
2 października 2011
2.10 - 15:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
2 października 2011
2.10 - 11:00 |
Zenit Redkowice |
5 - 1 |
Start Łebień |
2 października 2011
2.10 - 14:00 |
Kolejka 7 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Start Łebień |
1 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
9 października 2011
9.10 - 14:00 |
Krokusy Stowięcino |
1 - 1 |
Zenit Redkowice |
9 października 2011
9.10 - 14:00 |
WKS Nożyno |
1 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
9 października 2011
9.10 - 14:00 |
Smoki Podole Małe |
7 - 3 |
Dom-Star Domaradz |
9 października 2011
9.10 - 13:00 |
Koral Maszewo |
1 - 6 |
Pomorze II Potęgowo |
9 października 2011
9.10 - 15:00 |
Błękitni Główczyce |
0 - 1 |
SSPN Malczkowo |
9 października 2011
9.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Baza 44 Siemirowice |
3 - 1 |
SSPN Malczkowo |
15 października 2011
15.10 - 15:00 |
w Malczkowie |
Pomorze II Potęgowo |
2 - 2 |
Błękitni Główczyce |
16 października 2011
16.10 - 15:00 |
Dom-Star Domaradz |
0 - 0 |
Koral Maszewo |
16 października 2011
16.10 - 15:00 |
Sokół Szczypkowice |
2 - 2 |
Smoki Podole Małe |
16 października 2011
16.10 - 11:30 |
Zenit Redkowice |
4 - 1 |
WKS Nożyno |
16 października 2011
16.10 - 14:00 |
Start Łebień |
4 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
16 października 2011
16.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Krokusy Stowięcino |
3 - 3 |
Baza 44 Siemirowice |
23 października 2011
23.10 - 14:00 |
WKS Nożyno |
1 - 1 |
Start Łebień |
23 października 2011
23.10 - 14:00 |
Smoki Podole Małe |
3 - 0 |
Zenit Redkowice |
23 października 2011
23.10 - 13:00 |
Koral Maszewo |
2 - 8 |
Sokół Szczypkowice |
23 października 2011
23.10 - 11:30 |
Błękitni Główczyce |
7 - 0 |
Dom-Star Domaradz |
23 października 2011
23.10 - 13:00 |
SSPN Malczkowo |
2 - 0 |
Pomorze II Potęgowo |
22 października 2011
22.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 29/30. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Baza 44 Siemirowice |
2 - 7 |
Pomorze II Potęgowo |
30 października 2011
30.10 - 14:00 |
Dom-Star Domaradz |
0 - 6 |
SSPN Malczkowo |
30 października 2011
30.10 - 13:00 |
Sokół Szczypkowice |
0 - 0 |
Błękitni Główczyce |
30 października 2011
30.10 - 11:30 |
Zenit Redkowice |
2 - 1 |
Koral Maszewo |
30 października 2011
30.10 - 14:00 |
Start Łebień |
1 - 1 |
Smoki Podole Małe |
30 października 2011
30.10 - 14:00 |
Krokusy Stowięcino |
4 - 2 |
WKS Nożyno |
30 października 2011
30.10 - 13:00 |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] | Komentarze (24) |
WKS Nożyno |
2 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
6 listopada 2011
6.11 - 14:00 |
Smoki Podole Małe |
1 - 1 |
Krokusy Stowięcino |
6 listopada 2011
6.11 - 13:00 |
Koral Maszewo |
0 - 2 |
Start Łebień |
6 listopada 2011
6.11 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 1 |
Zenit Redkowice |
6 listopada 2011
6.11 - 13:00 |
SSPN Malczkowo |
4 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
5 listopada 2011
5.11 - 14:00 |
Pomorze II Potęgowo |
9 - 1 |
Dom-Star Domaradz |
6 listopada 2011
6.11 - 14:00 |
Kolejka 12 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Baza 44 Siemirowice |
9 - 1 |
Dom-Star Domaradz |
|
Pomorze II Potęgowo |
1 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
|
SSPN Malczkowo |
3 - 0 |
Zenit Redkowice |
|
Błękitni Główczyce |
1 - 4 |
Start Łebień |
|
Koral Maszewo |
3 - 2 |
Krokusy Stowięcino |
|
Smoki Podole Małe |
3 - 2 |
WKS Nożyno |
|
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Smoki Podole Małe |
0 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
|
WKS Nożyno |
2 - 1 |
Koral Maszewo |
|
Krokusy Stowięcino |
0 - 4 |
Błękitni Główczyce |
|
Start Łebień |
1 - 0 |
SSPN Malczkowo |
|
Zenit Redkowice |
2 - 1 |
Pomorze II Potęgowo |
|
Sokół Szczypkowice |
17 - 2 |
Dom-Star Domaradz |
|
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Baza 44 Siemirowice |
3 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
|
Dom-Star Domaradz |
0 - 13 |
Zenit Redkowice |
|
Pomorze II Potęgowo |
1 - 1 |
Start Łebień |
|
SSPN Malczkowo |
6 - 0 |
Krokusy Stowięcino |
|
Błękitni Główczyce |
1 - 2 |
WKS Nożyno |
|
Koral Maszewo |
1 - 0 |
Smoki Podole Małe |
|
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Koral Maszewo |
1 - 5 |
Baza 44 Siemirowice |
|
Smoki Podole Małe |
2 - 1 |
Błękitni Główczyce |
|
WKS Nożyno |
2 - 2 |
SSPN Malczkowo |
|
Krokusy Stowięcino |
0 - 9 |
Pomorze II Potęgowo |
|
Start Łebień |
17 - 1 |
Dom-Star Domaradz |
|
Zenit Redkowice |
1 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
|
Kolejka 16 - 3. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Baza 44 Siemirowice |
0 - 2 |
Zenit Redkowice |
|
Sokół Szczypkowice |
0 - 0 |
Start Łebień |
|
Dom-Star Domaradz |
3 - 6 |
Krokusy Stowięcino |
|
Pomorze II Potęgowo |
6 - 2 |
WKS Nożyno |
|
SSPN Malczkowo |
2 - 1 |
Smoki Podole Małe |
|
Błękitni Główczyce |
4 - 2 |
Koral Maszewo |
|
Kolejka 17 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Błękitni Główczyce |
0 - 3 |
Baza 44 Siemirowice |
|
Koral Maszewo |
1 - 0 |
SSPN Malczkowo |
|
Smoki Podole Małe |
3 - 4 |
Pomorze II Potęgowo |
|
WKS Nożyno |
3 - 0 |
Dom-Star Domaradz |
|
Krokusy Stowięcino |
1 - 4 |
Sokół Szczypkowice |
|
Start Łebień |
1 - 1 |
Zenit Redkowice |
|
Kolejka 18 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Baza 44 Siemirowice |
2 - 3 |
Start Łebień |
|
Zenit Redkowice |
4 - 2 |
Krokusy Stowięcino |
|
Sokół Szczypkowice |
6 - 1 |
WKS Nożyno |
|
Dom-Star Domaradz |
3 - 6 |
Smoki Podole Małe |
|
Pomorze II Potęgowo |
2 - 2 |
Koral Maszewo |
|
SSPN Malczkowo |
5 - 1 |
Błękitni Główczyce |
|
Kolejka 19 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (52) |
SSPN Malczkowo |
2 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
|
Błękitni Główczyce |
0 - 1 |
Pomorze II Potęgowo |
|
Koral Maszewo |
3 - 0 |
Dom-Star Domaradz |
|
goście nie przyjechali |
Smoki Podole Małe |
2 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
|
WKS Nożyno |
0 - 5 |
Zenit Redkowice |
|
Krokusy Stowięcino |
0 - 2 |
Start Łebień |
|
Kolejka 20 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Baza 44 Siemirowice |
3 - 0 |
Krokusy Stowięcino |
|
Start Łebień |
4 - 0 |
WKS Nożyno |
|
Zenit Redkowice |
2 - 1 |
Smoki Podole Małe |
|
Sokół Szczypkowice |
2 - 1 |
Koral Maszewo |
|
Dom-Star Domaradz |
1 - 19 |
Błękitni Główczyce |
|
Pomorze II Potęgowo |
1 - 1 |
SSPN Malczkowo |
|
Kolejka 21 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Pomorze II Potęgowo |
4 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
|
SSPN Malczkowo |
9 - 1 |
Dom-Star Domaradz |
|
Błękitni Główczyce |
2 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
|
Koral Maszewo |
0 - 3 |
Zenit Redkowice |
|
Smoki Podole Małe |
0 - 0 |
Start Łebień |
|
WKS Nożyno |
4 - 2 |
Krokusy Stowięcino |
|
Kolejka 22 - 9/10. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 2 |
WKS Nożyno |
|
Krokusy Stowięcino |
0 - 2 |
Smoki Podole Małe |
|
Start Łebień |
2 - 0 |
Koral Maszewo |
|
Zenit Redkowice |
2 - 2 |
Błękitni Główczyce |
|
Sokół Szczypkowice |
5 - 3 |
SSPN Malczkowo |
|
Dom-Star Domaradz |
1 - 9 |
Pomorze II Potęgowo |
|
|