Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
0 - 6 |
Akademia Piłkarska LG |
28 sierpnia 2011
28.08 - 09:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 8 |
Sparta Sycewice |
27 sierpnia 2011
27.08 - 14:30 |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Pogoń Lębork |
28 sierpnia 2011
28.08 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 6 |
Gedania Gdańsk |
28 sierpnia 2011
28.08 - 12:30 |
GKS Żukowo |
1 - 3 |
GKS Kolbudy |
28 sierpnia 2011
28.08 - 10:00 |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 1 |
Orlęta Reda |
27 sierpnia 2011
27.08 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
4 - 2 |
Iskra Gdynia |
27 sierpnia 2011
27.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
6 - 0 |
Iskra Gdynia |
4 września 2011
4.09 - 13:00 |
Orlęta Reda |
9 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
4 września 2011
4.09 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
0 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
4 września 2011
4.09 - 10:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
GKS Żukowo |
4 września 2011
4.09 - 16:30 |
Pogoń Lębork |
1 - 0 |
KP Starogard Gdański |
3 września 2011
3.09 - 13:30 |
Sparta Sycewice |
5 - 3 |
Gryf Wejherowo |
3 września 2011
3.09 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 września 2011
3.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
11 września 2011
11.09 - 12:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
11 września 2011
11.09 - 15:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 10 |
Sparta Sycewice |
10 września 2011
10.09 - 12:30 |
GKS Żukowo |
2 - 5 |
Pogoń Lębork |
10 września 2011
10.09 - 12:30 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
11 września 2011
11.09 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 1 |
GKS Kolbudy |
10 września 2011
10.09 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 7 |
Orlęta Reda |
10 września 2011
10.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 14. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
2 - 1 |
Orlęta Reda |
21 września 2011
21.09 - 17:30 |
GKS Kolbudy |
4 - 2 |
Iskra Gdynia |
14 września 2011
14.09 - 17:30 |
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
13 września 2011
13.09 - 16:45 |
Pogoń Lębork |
0 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
14 września 2011
14.09 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
0 - 3 |
GKS Żukowo |
|
brak powiadomienia o terminie i miejscu zawodów |
Bałtyk Gdynia |
1 - 1 |
KP Starogard Gdański |
14 września 2011
14.09 - 15:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
14 września 2011
14.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
17 września 2011
17.09 - 15:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
17 września 2011
17.09 - 12:30 |
GKS Żukowo |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
17 września 2011
17.09 - 15:00 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 3 |
Sparta Sycewice |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 2 |
Pogoń Lębork |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
17 września 2011
17.09 - 11:00 |
Orlęta Reda |
7 - 0 |
GKS Kolbudy |
18 września 2011
18.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Akademia Piłkarska LG |
2 - 0 |
GKS Kolbudy |
25 września 2011
25.09 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Orlęta Reda |
25 września 2011
25.09 - 15:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 1 |
Iskra Gdynia |
24 września 2011
24.09 - 13:30 |
Sparta Sycewice |
6 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
24 września 2011
24.09 - 13:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
GKS Żukowo |
25 września 2011
25.09 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
7 - 1 |
KP Starogard Gdański |
24 września 2011
24.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 28. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
1 - 10 |
Akademia Piłkarska LG |
28 września 2011
28.09 - 17:30 |
GKS Żukowo |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
28 września 2011
28.09 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
28 września 2011
28.09 - 16:00 |
Iskra Gdynia |
2 - 1 |
Sparta Sycewice |
28 września 2011
28.09 - 17:00 |
Orlęta Reda |
5 - 0 |
Pogoń Lębork |
28 września 2011
28.09 - 17:00 |
GKS Kolbudy |
3 - 1 |
Gedania Gdańsk |
28 września 2011
28.09 - 15:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
2 października 2011
2.10 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
1 - 0 |
GKS Kolbudy |
2 października 2011
2.10 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 0 |
Orlęta Reda |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
1 października 2011
1.10 - 09:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
1 października 2011
1.10 - 15:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 5 |
GKS Żukowo |
1 października 2011
1.10 - 12:30 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Żukowo |
0 - 6 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Gryf 2009 Tczew |
4 - 0 |
KP Starogard Gdański |
9 października 2011
9.10 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 4 |
Gryf Wejherowo |
8 października 2011
8.10 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
2 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
8 października 2011
8.10 - 11:00 |
Orlęta Reda |
3 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
9 października 2011
9.10 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
2 - 14 |
Sparta Sycewice |
9 października 2011
9.10 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
4 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 10 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
3 - 1 |
Pogoń Lębork |
15 października 2011
15.10 - 14:00 |
Sparta Sycewice |
10 - 0 |
Gedania Gdańsk |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
GKS Kolbudy |
15 października 2011
15.10 - 13:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 4 |
Orlęta Reda |
16 października 2011
16.10 - 12:30 |
Gryf Wejherowo |
3 - 2 |
Iskra Gdynia |
15 października 2011
15.10 - 15:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
15 października 2011
15.10 - 11:30 |
GKS Żukowo |
1 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
15 października 2011
15.10 - 12:30 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 5 |
Akademia Piłkarska LG |
22 października 2011
22.10 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 2 |
GKS Żukowo |
22 października 2011
22.10 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
22 października 2011
22.10 - 11:00 |
Orlęta Reda |
3 - 2 |
Gryf Wejherowo |
23 października 2011
23.10 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
0 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
23 października 2011
23.10 - 10:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
22 października 2011
22.10 - 13:30 |
Pogoń Lębork |
1 - 4 |
Sparta Sycewice |
22 października 2011
22.10 - 13:00 |
Kolejka 12 - 29/30. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
3 - 0 |
Sparta Sycewice |
29 października 2011
29.10 - 14:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
29 października 2011
29.10 - 15:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 0 |
Gedania Gdańsk |
30 października 2011
30.10 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
GKS Kolbudy |
30 października 2011
30.10 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 3 |
Orlęta Reda |
30 października 2011
30.10 - 16:30 |
GKS Żukowo |
1 - 0 |
Iskra Gdynia |
30 października 2011
30.10 - 15:30 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
30 października 2011
30.10 - 11:00 |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
1 - 6 |
Akademia Piłkarska LG |
5 listopada 2011
5.11 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
5 listopada 2011
5.11 - 11:00 |
Orlęta Reda |
4 - 0 |
GKS Żukowo |
6 listopada 2011
6.11 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
3 - 1 |
KP Starogard Gdański |
5 listopada 2011
5.11 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 3 |
Gryf Wejherowo |
6 listopada 2011
6.11 - 09:00 |
Pogoń Lębork |
0 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 listopada 2011
5.11 - 13:30 |
Sparta Sycewice |
3 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
6 listopada 2011
6.11 - 12:00 |
Kolejka 14 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
2 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Sparta Sycewice |
10 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Pogoń Lębork |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
GKS Kolbudy |
1 - 0 |
GKS Żukowo |
|
Orlęta Reda |
1 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
|
Kolejka 15 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Iskra Gdynia |
0 - 4 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Orkan Rumia MKS |
3 - 1 |
Orlęta Reda |
|
Gryf 2009 Tczew |
3 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
GKS Żukowo |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 6 |
Sparta Sycewice |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Kolejka 16 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
4 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Bałtyk Gdynia |
4 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Sparta Sycewice |
8 - 3 |
KP Starogard Gdański |
|
Pogoń Lębork |
2 - 0 |
GKS Żukowo |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
GKS Kolbudy |
0 - 5 |
Orkan Rumia MKS |
|
Orlęta Reda |
4 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orlęta Reda |
0 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Iskra Gdynia |
0 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
Orkan Rumia MKS |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Gryf 2009 Tczew |
7 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
GKS Żukowo |
2 - 10 |
Sparta Sycewice |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 4 |
KP Starogard Gdański |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 2 |
GKS Żukowo |
|
Sparta Sycewice |
6 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Pogoń Lębork |
0 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 3 |
Iskra Gdynia |
|
GKS Kolbudy |
0 - 3 |
Orlęta Reda |
|
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kolbudy |
0 - 7 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Orlęta Reda |
4 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
Iskra Gdynia |
0 - 4 |
Pogoń Lębork |
|
Orkan Rumia MKS |
0 - 10 |
Sparta Sycewice |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
GKS Żukowo |
1 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 20 - 3. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
6 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
GKS Żukowo |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
|
Sparta Sycewice |
19 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Pogoń Lębork |
5 - 2 |
Orlęta Reda |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
1 - 8 |
Akademia Piłkarska LG |
|
GKS Kolbudy |
2 - 5 |
Pogoń Lębork |
|
Orlęta Reda |
2 - 4 |
Sparta Sycewice |
|
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Orkan Rumia MKS |
1 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Gryf 2009 Tczew |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
GKS Żukowo |
0 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
12 - 0 |
GKS Żukowo |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 1 |
Orlęta Reda |
|
Sparta Sycewice |
12 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
Pogoń Lębork |
3 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
0 - 5 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 10 |
Sparta Sycewice |
|
GKS Kolbudy |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Orlęta Reda |
0 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Orkan Rumia MKS |
0 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
Gryf 2009 Tczew |
7 - 0 |
GKS Żukowo |
|
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
2 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
GKS Żukowo |
0 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
|
KP Starogard Gdański |
8 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 0 |
Orlęta Reda |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Sparta Sycewice |
4 - 4 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
2 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Pogoń Lębork |
3 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
GKS Kolbudy |
2 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Orlęta Reda |
0 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
Iskra Gdynia |
2 - 1 |
GKS Żukowo |
|
Orkan Rumia MKS |
2 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
2 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
|
Gryf 2009 Tczew |
8 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
GKS Żukowo |
0 - 2 |
Orlęta Reda |
|
KP Starogard Gdański |
2 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
Gryf Wejherowo |
6 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Pogoń Lębork |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 4 |
Sparta Sycewice |
|
|