Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (100) |
Powiśle Czernin |
1 - 1 |
Weber Szprudowo |
21 sierpnia 2011
21.08 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
20 sierpnia 2011
20.08 - 16:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
3 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
20 sierpnia 2011
20.08 - 17:00 |
Zieloni Marzęcino |
3 - 2 |
Powiśle II Dzierzgoń |
21 sierpnia 2011
21.08 - 15:00 |
Błękitni Stare Pole |
3 - 0 |
Jurand Lasowice |
20 sierpnia 2011
20.08 - 16:00 |
Centrum Pelplin |
0 - 2 |
Gryf 2009 II Tczew |
20 sierpnia 2011
20.08 - 12:00 |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Weber Szprudowo |
3 - 3 |
Gryf 2009 II Tczew |
28 sierpnia 2011
28.08 - 15:00 |
Jurand Lasowice |
2 - 3 |
Centrum Pelplin |
27 sierpnia 2011
27.08 - 17:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
27 sierpnia 2011
27.08 - 17:00 |
Powiśle Stary Targ |
1 - 2 |
Zieloni Marzęcino |
27 sierpnia 2011
27.08 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
3 - 2 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
28 sierpnia 2011
28.08 - 17:00 |
Powiśle Czernin |
3 - 0 |
Pogoń Smętowo |
28 sierpnia 2011
28.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (78) |
Pogoń Smętowo |
2 - 0 |
Weber Szprudowo |
3 września 2011
3.09 - 16:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 1 |
Powiśle Czernin |
3 września 2011
3.09 - 16:00 |
Zieloni Marzęcino |
0 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
4 września 2011
4.09 - 15:00 |
Błękitni Stare Pole |
3 - 3 |
Powiśle Stary Targ |
3 września 2011
3.09 - 16:00 |
Centrum Pelplin |
1 - 2 |
Powiśle II Dzierzgoń |
4 września 2011
4.09 - 16:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
12 - 1 |
Jurand Lasowice |
4 września 2011
4.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (72) |
Weber Szprudowo |
1 - 2 |
Jurand Lasowice |
10 września 2011
10.09 - 16:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 2 |
Gryf 2009 II Tczew |
10 września 2011
10.09 - 17:00 |
Powiśle Stary Targ |
2 - 3 |
Centrum Pelplin |
10 września 2011
10.09 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
10 września 2011
10.09 - 17:00 |
Powiśle Czernin |
1 - 2 |
Zieloni Marzęcino |
11 września 2011
11.09 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
3 - 4 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
10 września 2011
10.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Świt Dąbrówka Tczewska |
2 - 3 |
Weber Szprudowo |
17 września 2011
17.09 - 15:00 |
Zieloni Marzęcino |
5 - 3 |
Pogoń Smętowo |
18 września 2011
18.09 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 0 |
Powiśle Czernin |
18 września 2011
18.09 - 16:00 |
Centrum Pelplin |
3 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
17 września 2011
17.09 - 16:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
3 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
18 września 2011
18.09 - 11:00 |
Jurand Lasowice |
1 - 2 |
Powiśle II Dzierzgoń |
|
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Weber Szprudowo |
0 - 2 |
Powiśle II Dzierzgoń |
24 września 2011
24.09 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
4 - 0 |
Jurand Lasowice |
24 września 2011
24.09 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 6 |
Gryf 2009 II Tczew |
24 września 2011
24.09 - 15:00 |
Powiśle Czernin |
3 - 2 |
Centrum Pelplin |
25 września 2011
25.09 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
24 września 2011
24.09 - 16:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 1 |
Zieloni Marzęcino |
24 września 2011
24.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Zieloni Marzęcino |
3 - 0 |
Weber Szprudowo |
2 października 2011
2.10 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 października 2011
1.10 - 15:00 |
Centrum Pelplin |
2 - 0 |
Pogoń Smętowo |
1 października 2011
1.10 - 15:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
1 - 1 |
Powiśle Czernin |
1 października 2011
1.10 - 11:00 |
Jurand Lasowice |
4 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
|
Powiśle II Dzierzgoń |
3 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
1 października 2011
1.10 - 16:00 |
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Weber Szprudowo |
2 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
8 października 2011
8.10 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
8 października 2011
8.10 - 15:00 |
Powiśle Czernin |
1 - 1 |
Jurand Lasowice |
9 października 2011
9.10 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 5 |
Gryf 2009 II Tczew |
8 października 2011
8.10 - 15:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 4 |
Centrum Pelplin |
8 października 2011
8.10 - 15:00 |
Zieloni Marzęcino |
1 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
9 października 2011
9.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Błękitni Stare Pole |
2 - 0 |
Weber Szprudowo |
15 października 2011
15.10 - 15:00 |
Centrum Pelplin |
2 - 3 |
Zieloni Marzęcino |
15 października 2011
15.10 - 15:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
3 - 0 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
16 października 2011
16.10 - 11:00 |
Jurand Lasowice |
2 - 0 |
Pogoń Smętowo |
|
Powiśle II Dzierzgoń |
4 - 0 |
Powiśle Czernin |
15 października 2011
15.10 - 15:00 |
Powiśle Stary Targ |
3 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
15 października 2011
15.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (68) |
Weber Szprudowo |
0 - 12 |
Spójnia Sadlinki |
22 października 2011
22.10 - 15:00 |
Powiśle Czernin |
2 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
23 października 2011
23.10 - 15:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 7 |
Powiśle II Dzierzgoń |
22 października 2011
22.10 - 15:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
2 - 4 |
Jurand Lasowice |
22 października 2011
22.10 - 14:00 |
Zieloni Marzęcino |
1 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
23 października 2011
23.10 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 3 |
Centrum Pelplin |
22 października 2011
22.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Centrum Pelplin |
0 - 0 |
Weber Szprudowo |
29 października 2011
29.10 - 14:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
4 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
30 października 2011
30.10 - 11:00 |
Jurand Lasowice |
1 - 3 |
Zieloni Marzęcino |
|
Powiśle II Dzierzgoń |
4 - 2 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
29 października 2011
29.10 - 15:00 |
Powiśle Stary Targ |
4 - 0 |
Pogoń Smętowo |
29 października 2011
29.10 - 14:00 |
Spójnia Sadlinki |
3 - 1 |
Powiśle Czernin |
29 października 2011
29.10 - 13:00 |
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] | Komentarze (61) |
Weber Szprudowo |
1 - 3 |
Powiśle Czernin |
5 listopada 2011
5.11 - 14:00 |
Spójnia Sadlinki |
6 - 2 |
Pogoń Smętowo |
5 listopada 2011
5.11 - 15:00 |
Powiśle Stary Targ |
1 - 0 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
5 listopada 2011
5.11 - 13:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 0 |
Zieloni Marzęcino |
5 listopada 2011
5.11 - 14:00 |
Jurand Lasowice |
1 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
5 listopada 2011
5.11 |
Gryf 2009 II Tczew |
1 - 1 |
Centrum Pelplin |
6 listopada 2011
6.11 - 11:00 |
Kolejka 13 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] | Komentarze (105) |
Gryf 2009 II Tczew |
4 - 1 |
Weber Szprudowo |
24 marca 2012
24.03 - 14:30 |
Centrum Pelplin |
2 - 1 |
Jurand Lasowice |
24 marca 2012
24.03 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
24 marca 2012
24.03 - 15:00 |
Zieloni Marzęcino |
1 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
25 marca 2012
25.03 - 12:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
0 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
24 marca 2012
24.03 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 2 |
Powiśle Czernin |
25 marca 2012
25.03 - 14:00 |
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Weber Szprudowo |
3 - 1 |
Pogoń Smętowo |
31 marca 2012
31.03 - 15:30 |
Powiśle Czernin |
5 - 0 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 kwietnia 2012
1.04 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 1 |
Zieloni Marzęcino |
31 marca 2012
31.03 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
1 - 6 |
Błękitni Stare Pole |
31 marca 2012
31.03 - 15:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
0 - 4 |
Centrum Pelplin |
31 marca 2012
31.03 - 15:00 |
Jurand Lasowice |
0 - 4 |
Gryf 2009 II Tczew |
31 marca 2012
31.03 - 16:00 |
Kolejka 15 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Jurand Lasowice |
4 - 2 |
Weber Szprudowo |
14 kwietnia 2012
14.04 - 16:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
1 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
15 kwietnia 2012
15.04 - 11:00 |
Centrum Pelplin |
4 - 3 |
Powiśle Stary Targ |
15 kwietnia 2012
15.04 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
4 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
14 kwietnia 2012
14.04 - 16:00 |
Zieloni Marzęcino |
1 - 2 |
Powiśle Czernin |
15 kwietnia 2012
15.04 - 12:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
3 - 6 |
Pogoń Smętowo |
14 kwietnia 2012
14.04 - 16:00 |
Kolejka 16 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Weber Szprudowo |
2 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
21 kwietnia 2012
21.04 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 0 |
Zieloni Marzęcino |
22 kwietnia 2012
22.04 - 14:00 |
Powiśle Czernin |
4 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
22 kwietnia 2012
22.04 - 15:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 1 |
Centrum Pelplin |
21 kwietnia 2012
21.04 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
0 - 1 |
Gryf 2009 II Tczew |
21 kwietnia 2012
21.04 - 16:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
6 - 1 |
Jurand Lasowice |
21 kwietnia 2012
21.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 0 |
Weber Szprudowo |
28 kwietnia 2012
28.04 - 16:00 |
Jurand Lasowice |
2 - 4 |
Powiśle Stary Targ |
28 kwietnia 2012
28.04 - 16:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
4 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
28 kwietnia 2012
28.04 - 11:00 |
Centrum Pelplin |
1 - 1 |
Powiśle Czernin |
29 kwietnia 2012
29.04 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
6 - 0 |
Pogoń Smętowo |
28 kwietnia 2012
28.04 - 16:00 |
Zieloni Marzęcino |
4 - 1 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
29 kwietnia 2012
29.04 - 14:00 |
Kolejka 18 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Weber Szprudowo |
1 - 3 |
Zieloni Marzęcino |
5 maja 2012
5.05 - 16:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
1 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
5 maja 2012
5.05 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 1 |
Centrum Pelplin |
6 maja 2012
6.05 - 14:00 |
Powiśle Czernin |
3 - 0 |
Gryf 2009 II Tczew |
6 maja 2012
6.05 - 15:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 0 |
Jurand Lasowice |
5 maja 2012
5.05 - 15:00 |
Powiśle Stary Targ |
2 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
5 maja 2012
5.05 - 13:00 |
Kolejka 19 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Powiśle Stary Targ |
0 - 1 |
Weber Szprudowo |
12 maja 2012
12.05 - 16:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
12 maja 2012
12.05 - 16:00 |
Jurand Lasowice |
1 - 3 |
Powiśle Czernin |
12 maja 2012
12.05 - 16:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
10 - 3 |
Pogoń Smętowo |
13 maja 2012
13.05 - 11:00 |
Centrum Pelplin |
2 - 0 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
13 maja 2012
13.05 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 1 |
Zieloni Marzęcino |
12 maja 2012
12.05 - 16:00 |
Kolejka 20 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Weber Szprudowo |
1 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
19 maja 2012
19.05 - 16:00 |
Zieloni Marzęcino |
2 - 2 |
Centrum Pelplin |
20 maja 2012
20.05 - 16:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
0 - 2 |
Gryf 2009 II Tczew |
19 maja 2012
19.05 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 2 |
Jurand Lasowice |
20 maja 2012
20.05 - 14:00 |
Powiśle Czernin |
1 - 2 |
Powiśle II Dzierzgoń |
20 maja 2012
20.05 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
19 maja 2012
19.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Spójnia Sadlinki |
1 - 3 |
Weber Szprudowo |
26 maja 2012
26.05 - 15:00 |
Powiśle Stary Targ |
1 - 1 |
Powiśle Czernin |
26 maja 2012
26.05 - 16:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
7 - 1 |
Pogoń Smętowo |
26 maja 2012
26.05 - 16:00 |
Jurand Lasowice |
4 - 0 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
26 maja 2012
26.05 - 16:00 |
Gryf 2009 II Tczew |
9 - 3 |
Zieloni Marzęcino |
27 maja 2012
27.05 - 11:00 |
Centrum Pelplin |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
26 maja 2012
26.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 2. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (97) |
Weber Szprudowo |
2 - 2 |
Centrum Pelplin |
2 czerwca 2012
2.06 - 13:00 |
Błękitni Stare Pole |
4 - 0 |
Gryf 2009 II Tczew |
2 czerwca 2012
2.06 - 13:00 |
Zieloni Marzęcino |
2 - 3 |
Jurand Lasowice |
2 czerwca 2012
2.06 - 13:00 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
2 - 7 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 czerwca 2012
2.06 - 13:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
2 czerwca 2012
2.06 - 13:00 |
Powiśle Czernin |
2 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
2 czerwca 2012
2.06 - 13:00 |
|