Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (109) |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 3 |
Stolem Gniewino |
21 sierpnia 2011
21.08 - 17:00 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
20 sierpnia 2011
20.08 - 17:00 |
FC Gowidlino |
0 - 4 |
KP Sopot |
|
MKS Władysławowo |
1 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
20 sierpnia 2011
20.08 - 14:00 |
Sztorm Mosty |
3 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
20 sierpnia 2011
20.08 - 18:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 1 |
Zatoka Puck |
20 sierpnia 2011
20.08 - 18:00 |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Stolem Gniewino |
4 - 0 |
Zatoka Puck |
27 sierpnia 2011
27.08 - 17:00 |
Kaszubia Starzyno |
4 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
28 sierpnia 2011
28.08 - 13:00 |
Korona Żelistrzewo |
0 - 0 |
Sztorm Mosty |
27 sierpnia 2011
27.08 - 13:00 |
KP Sopot |
1 - 0 |
MKS Władysławowo |
27 sierpnia 2011
27.08 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
4 - 0 |
FC Gowidlino |
28 sierpnia 2011
28.08 - 17:00 |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
28 sierpnia 2011
28.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Eko-Prod Szemud |
0 - 1 |
Stolem Gniewino |
4 września 2011
4.09 - 11:00 |
FC Gowidlino |
0 - 5 |
Bałtyk II Gdynia |
|
MKS Władysławowo |
4 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
3 września 2011
3.09 - 14:00 |
Sztorm Mosty |
1 - 4 |
KP Sopot |
3 września 2011
3.09 - 17:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
3 września 2011
3.09 - 18:00 |
Zatoka Puck |
0 - 4 |
Kaszubia Starzyno |
|
Kolejka 4 - 10/11. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Stolem Gniewino |
5 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
11 września 2011
11.09 - 12:00 |
Korona Żelistrzewo |
7 - 0 |
Zatoka Puck |
11 września 2011
11.09 - 15:00 |
KP Sopot |
5 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
10 września 2011
10.09 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
7 - 1 |
Sztorm Mosty |
11 września 2011
11.09 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 1 |
MKS Władysławowo |
11 września 2011
11.09 - 17:00 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 1 |
FC Gowidlino |
11 września 2011
11.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (17) |
FC Gowidlino |
0 - 6 |
Stolem Gniewino |
|
MKS Władysławowo |
4 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
17 września 2011
17.09 - 14:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 5 |
Bałtyk II Gdynia |
17 września 2011
17.09 - 17:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 4 |
Orkan Rumia MKS |
17 września 2011
17.09 - 17:00 |
Zatoka Puck |
1 - 8 |
KP Sopot |
|
Kaszubia Starzyno |
3 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
18 września 2011
18.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Stolem Gniewino |
4 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
24 września 2011
24.09 - 16:00 |
KP Sopot |
2 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
24 września 2011
24.09 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
9 - 0 |
Zatoka Puck |
25 września 2011
25.09 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
Eko-Prod Szemud |
2 - 0 |
Sztorm Mosty |
25 września 2011
25.09 - 11:00 |
FC Gowidlino |
4 - 2 |
MKS Władysławowo |
|
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (30) |
MKS Władysławowo |
1 - 2 |
Stolem Gniewino |
1 października 2011
1.10 - 14:00 |
Sztorm Mosty |
4 - 0 |
FC Gowidlino |
2 października 2011
2.10 - 14:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
1 października 2011
1.10 - 16:00 |
Zatoka Puck |
0 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
1 października 2011
1.10 - 16:00 |
Kaszubia Starzyno |
1 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
2 października 2011
2.10 - 13:00 |
Korona Żelistrzewo |
1 - 0 |
KP Sopot |
1 października 2011
1.10 - 16:00 |
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
KP Sopot |
9 października 2011
9.10 - 15:30 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
9 października 2011
9.10 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
9 października 2011
9.10 - 17:00 |
Eko-Prod Szemud |
4 - 0 |
Zatoka Puck |
9 października 2011
9.10 - 11:00 |
FC Gowidlino |
6 - 5 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
9 października 2011
9.10 - 16:00 |
MKS Władysławowo |
2 - 2 |
Sztorm Mosty |
8 października 2011
8.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Sztorm Mosty |
1 - 3 |
Stolem Gniewino |
16 października 2011
16.10 - 13:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 2 |
MKS Władysławowo |
15 października 2011
15.10 - 16:00 |
Zatoka Puck |
2 - 4 |
FC Gowidlino |
|
Kaszubia Starzyno |
3 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
16 października 2011
16.10 - 13:00 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
15 października 2011
15.10 - 12:00 |
KP Sopot |
0 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
15 października 2011
15.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Stolem Gniewino |
3 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
22 października 2011
22.10 - 13:00 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 3 |
KP Sopot |
23 października 2011
23.10 - 17:00 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
23 października 2011
23.10 - 11:00 |
FC Gowidlino |
2 - 5 |
Kaszubia Starzyno |
23 października 2011
23.10 - 15:00 |
MKS Władysławowo |
5 - 0 |
Zatoka Puck |
22 października 2011
22.10 - 14:00 |
Sztorm Mosty |
1 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
23 października 2011
23.10 - 13:00 |
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 2 |
Stolem Gniewino |
29 października 2011
29.10 - 15:00 |
Zatoka Puck |
2 - 8 |
Sztorm Mosty |
30 października 2011
30.10 - 15:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 5 |
MKS Władysławowo |
30 października 2011
30.10 - 13:00 |
Korona Żelistrzewo |
11 - 0 |
FC Gowidlino |
29 października 2011
29.10 - 14:00 |
KP Sopot |
4 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
29 października 2011
29.10 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
29 października 2011
29.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Stolem Gniewino |
2 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
5 listopada 2011
5.11 - 12:30 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
6 listopada 2011
6.11 - 11:00 |
KP Sopot |
5 - 1 |
FC Gowidlino |
5 listopada 2011
5.11 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
4 - 1 |
MKS Władysławowo |
5 listopada 2011
5.11 - 14:00 |
Kaszubia Starzyno |
6 - 0 |
Sztorm Mosty |
6 listopada 2011
6.11 - 13:00 |
Zatoka Puck |
3 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 listopada 2011
5.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Zatoka Puck |
0 - 3 |
Stolem Gniewino |
25 marca 2012
25.03 - 15:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
24 marca 2012
24.03 - 15:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
24 marca 2012
24.03 - 16:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 0 |
KP Sopot |
25 marca 2012
25.03 - 12:00 |
FC Gowidlino |
1 - 6 |
Orkan Rumia MKS |
25 marca 2012
25.03 - 16:00 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
25 marca 2012
25.03 - 11:00 |
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Stolem Gniewino |
4 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
7 kwietnia 2012
7.04 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 1 |
FC Gowidlino |
31 marca 2012
31.03 - 15:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 0 |
MKS Władysławowo |
1 kwietnia 2012
1.04 - 11:00 |
KP Sopot |
4 - 1 |
Sztorm Mosty |
31 marca 2012
31.03 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
6 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
31 marca 2012
31.03 - 16:00 |
Kaszubia Starzyno |
7 - 0 |
Zatoka Puck |
1 kwietnia 2012
1.04 - 14:00 |
Kolejka 15 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Kaszubia Starzyno |
2 - 0 |
Stolem Gniewino |
15 kwietnia 2012
15.04 - 14:00 |
Zatoka Puck |
0 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
14 kwietnia 2012
14.04 - 16:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 3 |
KP Sopot |
14 kwietnia 2012
14.04 - 15:00 |
Sztorm Mosty |
1 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
14 kwietnia 2012
14.04 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 4 |
Bałtyk II Gdynia |
14 kwietnia 2012
14.04 - 13:00 |
FC Gowidlino |
2 - 4 |
Eko-Prod Szemud |
15 kwietnia 2012
15.04 - 17:00 |
Kolejka 16 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Stolem Gniewino |
7 - 0 |
FC Gowidlino |
21 kwietnia 2012
21.04 - 16:00 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 3 |
MKS Władysławowo |
|
Bałtyk II Gdynia |
4 - 0 |
Sztorm Mosty |
22 kwietnia 2012
22.04 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
22 kwietnia 2012
22.04 - 11:00 |
KP Sopot |
1 - 1 |
Zatoka Puck |
21 kwietnia 2012
21.04 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
2 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
21 kwietnia 2012
21.04 - 16:00 |
Kolejka 17 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Korona Żelistrzewo |
2 - 2 |
Stolem Gniewino |
28 kwietnia 2012
28.04 - 16:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 1 |
KP Sopot |
29 kwietnia 2012
29.04 - 11:00 |
Zatoka Puck |
0 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
28 kwietnia 2012
28.04 - 16:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 4 |
Bałtyk II Gdynia |
29 kwietnia 2012
29.04 - 15:00 |
w Gdyni |
Sztorm Mosty |
0 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
28 kwietnia 2012
28.04 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
4 - 2 |
FC Gowidlino |
28 kwietnia 2012
28.04 - 11:00 |
Kolejka 18 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Stolem Gniewino |
2 - 1 |
MKS Władysławowo |
5 maja 2012
5.05 - 16:30 |
FC Gowidlino |
3 - 1 |
Sztorm Mosty |
6 maja 2012
6.05 - 17:00 |
Eko-Prod Szemud |
6 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
6 maja 2012
6.05 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
8 - 0 |
Zatoka Puck |
6 maja 2012
6.05 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 4 |
Kaszubia Starzyno |
6 maja 2012
6.05 - 11:00 |
KP Sopot |
0 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
5 maja 2012
5.05 - 11:00 |
Kolejka 19 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (26) |
KP Sopot |
2 - 4 |
Stolem Gniewino |
12 maja 2012
12.05 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
12 maja 2012
12.05 - 16:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
12 maja 2012
12.05 - 16:00 |
Zatoka Puck |
2 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 1 |
FC Gowidlino |
12 maja 2012
12.05 - 17:00 |
Sztorm Mosty |
2 - 2 |
MKS Władysławowo |
12 maja 2012
12.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
Sztorm Mosty |
19 maja 2012
19.05 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
4 - 4 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
19 maja 2012
19.05 - 11:00 |
FC Gowidlino |
6 - 0 |
Zatoka Puck |
20 maja 2012
20.05 - 17:00 |
Eko-Prod Szemud |
5 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
|
Bałtyk II Gdynia |
0 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
20 maja 2012
20.05 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 1 |
KP Sopot |
20 maja 2012
20.05 - 11:00 |
Kolejka 21 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Orkan Rumia MKS |
1 - 6 |
Stolem Gniewino |
27 maja 2012
27.05 - 11:00 |
KP Sopot |
1 - 4 |
Bałtyk II Gdynia |
26 maja 2012
26.05 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
10 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
26 maja 2012
26.05 - 16:00 |
Kaszubia Starzyno |
4 - 0 |
FC Gowidlino |
27 maja 2012
27.05 - 14:00 |
Zatoka Puck |
0 - 1 |
MKS Władysławowo |
27 maja 2012
27.05 - 15:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 1 |
Sztorm Mosty |
26 maja 2012
26.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] | Komentarze (74) |
Stolem Gniewino |
2 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 czerwca 2012
3.06 - 13:00 |
Sztorm Mosty |
3 - 1 |
Zatoka Puck |
3 czerwca 2012
3.06 - 13:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
3 czerwca 2012
3.06 - 13:00 |
FC Gowidlino |
1 - 7 |
Korona Żelistrzewo |
3 czerwca 2012
3.06 - 13:00 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 2 |
KP Sopot |
3 czerwca 2012
3.06 - 13:00 |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
3 czerwca 2012
3.06 - 13:00 |
|