Baner

V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2011/2012

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KS Chwaszczyno 26 65 21 2 3 69 - 31
2. GKS Kolbudy 26 57 18 3 5 77 - 31
3. GKS Sierakowice 26 46 14 4 8 46 - 37
4. Cartusia II Kartuzy 26 41 13 2 11 55 - 42
5. Czarni Pruszcz Gdański 26 41 13 2 11 48 - 59
6. GKS Kowale 26 40 12 4 10 49 - 44
7. Wikęd Kębłowo 26 40 12 4 10 46 - 44
8. Gryf II Wejherowo 26 39 12 3 11 64 - 57
9. Gedania Gdańsk 26 34 10 4 12 47 - 43
10. Olimpia Osowa 26 34 11 1 14 53 - 54
11. Amator Kiełpino 26 34 10 4 12 48 - 61
12. Start Mrzezino 26 23 7 2 17 43 - 66
13. Orzeł Trąbki Wielkie 26 21 7 0 19 38 - 63
14. Orzeł Choczewo 26 12 3 3 20 19 - 70
Ostatni komentarz dodał rastin_LG 16.07.2012, 22:54:44

 Baner


Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (73) 
Amator Kiełpino 5 - 4 GKS Sierakowice 14 sierpnia 2011 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Wikęd Kębłowo 13 sierpnia 2011 - 17:00
Gedania Gdańsk 1 - 0 Start Mrzezino 13 sierpnia 2011 - 17:00
GKS Kowale 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 13 sierpnia 2011 - 12:00
GKS Kolbudy 2 - 1 Orzeł Choczewo 13 sierpnia 2011 - 17:00
Gryf II Wejherowo 5 - 2 KS Chwaszczyno 14 sierpnia 2011 - 12:00
Olimpia Osowa 3 - 2 Cartusia II Kartuzy 13 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (63) 
GKS Sierakowice 0 - 3 Cartusia II Kartuzy 20 sierpnia 2011 - 17:00
KS Chwaszczyno 2 - 1 Olimpia Osowa 20 sierpnia 2011 - 16:00
Orzeł Choczewo 2 - 2 Gryf II Wejherowo 20 sierpnia 2011 - 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 2 GKS Kolbudy 20 sierpnia 2011 - 17:00
Start Mrzezino 1 - 2 GKS Kowale 20 sierpnia 2011 - 17:00
Wikęd Kębłowo 0 - 1 Gedania Gdańsk 21 sierpnia 2011 - 17:00
Amator Kiełpino 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 21 sierpnia 2011 - 13:00
Kolejka 3 - 24. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (55) 
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 GKS Sierakowice 24 sierpnia 2011 - 18:00
Gedania Gdańsk 2 - 0 Amator Kiełpino 24 sierpnia 2011 - 18:00
w Kiełpinie
GKS Kowale 2 - 0 Wikęd Kębłowo 24 sierpnia 2011 - 18:00
GKS Kolbudy 5 - 1 Start Mrzezino 7 września 2011 - 17:00
Gryf II Wejherowo 9 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 24 sierpnia 2011 - 17:00
Olimpia Osowa 3 - 0 Orzeł Choczewo 24 sierpnia 2011 - 17:00
Cartusia II Kartuzy 1 - 0 KS Chwaszczyno 24 sierpnia 2011 - 18:00
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (35) 
GKS Sierakowice 2 - 3 KS Chwaszczyno 27 sierpnia 2011 - 17:00
Orzeł Choczewo 3 - 2 Cartusia II Kartuzy 27 sierpnia 2011 - 14:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 5 Olimpia Osowa 27 sierpnia 2011 - 17:00
Start Mrzezino 0 - 3 Gryf II Wejherowo 27 sierpnia 2011 - 16:00
Wikęd Kębłowo 1 - 5 GKS Kolbudy 27 sierpnia 2011 - 17:00
Amator Kiełpino 2 - 3 GKS Kowale 28 sierpnia 2011 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Gedania Gdańsk 27 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 5 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (60) 
Gedania Gdańsk 0 - 1 GKS Sierakowice 3 września 2011 - 17:00
w Sierakowicach
GKS Kowale 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 3 września 2011 - 12:00
GKS Kolbudy 8 - 1 Amator Kiełpino 3 września 2011 - 17:00
Gryf II Wejherowo 1 - 1 Wikęd Kębłowo 3 września 2011 - 17:00
Olimpia Osowa 3 - 1 Start Mrzezino 3 września 2011 - 16:00
Cartusia II Kartuzy 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 4 września 2011 - 16:00
KS Chwaszczyno 0 - 0 Orzeł Choczewo 3 września 2011 - 16:00
Kolejka 6 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (40) 
GKS Sierakowice 2 - 1 Orzeł Choczewo 10 września 2011 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 KS Chwaszczyno 10 września 2011 - 16:30
Start Mrzezino 1 - 4 Cartusia II Kartuzy 10 września 2011 - 16:00
Wikęd Kębłowo 3 - 1 Olimpia Osowa 10 września 2011 - 17:00
Amator Kiełpino 1 - 4 Gryf II Wejherowo 10 września 2011 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 GKS Kolbudy 10 września 2011 - 17:00
Gedania Gdańsk 1 - 2 GKS Kowale 10 września 2011 - 17:00
Kolejka 7 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (31) 
GKS Kowale 1 - 2 GKS Sierakowice 17 września 2011 - 12:00
GKS Kolbudy 4 - 2 Gedania Gdańsk 17 września 2011 - 16:00
Gryf II Wejherowo 4 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 18 września 2011 - 11:00
Olimpia Osowa 6 - 0 Amator Kiełpino 18 września 2011 - 14:00
Cartusia II Kartuzy 1 - 1 Wikęd Kębłowo 18 września 2011 - 15:30
KS Chwaszczyno 7 - 2 Start Mrzezino 17 września 2011 - 16:00
Orzeł Choczewo 0 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 17 września 2011 - 15:00
Kolejka 8 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (45) 
GKS Sierakowice 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 25 września 2011 - 14:00
Start Mrzezino 4 - 2 Orzeł Choczewo 24 września 2011 - 15:00
Wikęd Kębłowo 4 - 3 KS Chwaszczyno 24 września 2011 - 16:00
Amator Kiełpino 0 - 4 Cartusia II Kartuzy 24 września 2011 - 16:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Olimpia Osowa 24 września 2011 - 11:00
Gedania Gdańsk 2 - 4 Gryf II Wejherowo 24 września 2011 - 18:00
GKS Kowale 2 - 2 GKS Kolbudy 24 września 2011 - 11:00
Kolejka 9 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (30) 
GKS Kolbudy 1 - 0 GKS Sierakowice 1 października 2011 - 15:00
Gryf II Wejherowo 3 - 0 GKS Kowale 2 października 2011 - 11:00
Olimpia Osowa 2 - 1 Gedania Gdańsk 2 października 2011 - 14:00
Cartusia II Kartuzy 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 2 października 2011 - 15:00
KS Chwaszczyno 1 - 0 Amator Kiełpino 1 października 2011 - 16:00
Orzeł Choczewo 2 - 1 Wikęd Kębłowo 1 października 2011 - 14:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Start Mrzezino 1 października 2011 - 15:00
Kolejka 10 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
GKS Sierakowice 4 - 2 Start Mrzezino 9 października 2011 - 14:00
Wikęd Kębłowo 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 8 października 2011 - 16:00
Amator Kiełpino 2 - 2 Orzeł Choczewo 9 października 2011 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 KS Chwaszczyno 8 października 2011 - 11:00
Gedania Gdańsk 1 - 1 Cartusia II Kartuzy 9 października 2011 - 14:00
przy ul. Marynarki Polskiej
GKS Kowale 4 - 1 Olimpia Osowa 8 października 2011 - 12:00
GKS Kolbudy 4 - 2 Gryf II Wejherowo 8 października 2011 - 14:00
Kolejka 11 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (37) 
Gryf II Wejherowo 1 - 2 GKS Sierakowice 16 października 2011 - 11:00
Olimpia Osowa 1 - 6 GKS Kolbudy 16 października 2011 - 14:00
Cartusia II Kartuzy 1 - 0 GKS Kowale 16 października 2011 - 14:30
KS Chwaszczyno 3 - 2 Gedania Gdańsk 15 października 2011 - 16:00
Orzeł Choczewo 5 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 15 października 2011 - 14:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Amator Kiełpino 15 października 2011 - 15:00
Start Mrzezino 0 - 0 Wikęd Kębłowo 15 października 2011 - 14:00
Kolejka 12 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (27) 
GKS Sierakowice 3 - 3 Wikęd Kębłowo 22 października 2011 - 15:00
Amator Kiełpino 1 - 3 Start Mrzezino 23 października 2011 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 22 października 2011 - 15:00
Gedania Gdańsk 6 - 0 Orzeł Choczewo 22 października 2011 - 18:00
GKS Kowale 1 - 2 KS Chwaszczyno 22 października 2011 - 12:00
GKS Kolbudy 5 - 2 Cartusia II Kartuzy 22 października 2011 - 14:00
Gryf II Wejherowo 3 - 2 Olimpia Osowa 23 października 2011 - 15:00
Kolejka 13 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
Olimpia Osowa 0 - 3 GKS Sierakowice 29 października 2011 - 16:00
Cartusia II Kartuzy 1 - 2 Gryf II Wejherowo 30 października 2011 - 14:30
KS Chwaszczyno 4 - 2 GKS Kolbudy 29 października 2011 - 11:00
Orzeł Choczewo 1 - 3 GKS Kowale 29 października 2011 - 14:00
Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 0 Gedania Gdańsk 29 października 2011 - 14:00
Start Mrzezino 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 29 października 2011 - 14:00
Wikęd Kębłowo 1 - 3 Amator Kiełpino 29 października 2011 - 15:00
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (25) 
GKS Sierakowice 4 - 0 Amator Kiełpino 6 listopada 2011 - 14:00
Wikęd Kębłowo 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 5 listopada 2011 - 14:00
Start Mrzezino 3 - 5 Gedania Gdańsk 5 listopada 2011 - 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 2 GKS Kowale 5 listopada 2011 - 13:00
Orzeł Choczewo 0 - 1 GKS Kolbudy 5 listopada 2011 - 14:00
KS Chwaszczyno 3 - 2 Gryf II Wejherowo 5 listopada 2011 - 11:00
Cartusia II Kartuzy 2 - 0 Olimpia Osowa 6 listopada 2011 - 14:30
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
Cartusia II Kartuzy 1 - 2 GKS Sierakowice 13 listopada 2011 - 14:30
Olimpia Osowa 0 - 2 KS Chwaszczyno 12 listopada 2011 - 11:00
Gryf II Wejherowo 3 - 0 Orzeł Choczewo 13 listopada 2011 - 12:00
GKS Kolbudy 6 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 12 listopada 2011 - 14:00
GKS Kowale 3 - 3 Start Mrzezino 12 listopada 2011 - 12:00
Gedania Gdańsk 3 - 2 Wikęd Kębłowo 12 listopada 2011 - 16:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Amator Kiełpino 12 listopada 2011 - 14:00
Kolejka 16 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (44) 
GKS Sierakowice 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 25 marca 2012 - 14:00
Amator Kiełpino 4 - 2 Gedania Gdańsk 25 marca 2012 - 17:00
ul. Traugutta
Wikęd Kębłowo 2 - 1 GKS Kowale 7 kwietnia 2012 - 12:00
w Kowalach
Start Mrzezino 0 - 3 GKS Kolbudy 24 marca 2012 - 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 2 Gryf II Wejherowo 24 marca 2012 - 14:00
Orzeł Choczewo 0 - 3 Olimpia Osowa
KS Chwaszczyno 1 - 0 Cartusia II Kartuzy 24 marca 2012 - 11:00
Kolejka 17 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (13) 
KS Chwaszczyno 3 - 0 GKS Sierakowice 31 marca 2012 - 15:30
Cartusia II Kartuzy 3 - 0 Orzeł Choczewo 1 kwietnia 2012 - 14:00
Olimpia Osowa 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 31 marca 2012 - 17:00
Gryf II Wejherowo 4 - 3 Start Mrzezino 31 marca 2012 - 16:00
GKS Kolbudy 0 - 1 Wikęd Kębłowo 31 marca 2012 - 16:00
GKS Kowale 0 - 0 Amator Kiełpino 31 marca 2012 - 12:00
Gedania Gdańsk 6 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 31 marca 2012 - 17:00
Kolejka 18 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (27) 
GKS Sierakowice 1 - 0 Gedania Gdańsk 15 kwietnia 2012 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 GKS Kowale 14 kwietnia 2012 - 11:00
Amator Kiełpino 1 - 1 GKS Kolbudy 15 kwietnia 2012 - 13:00
Wikęd Kębłowo 2 - 0 Gryf II Wejherowo 14 kwietnia 2012 - 16:00
Start Mrzezino 5 - 2 Olimpia Osowa 14 kwietnia 2012 - 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 Cartusia II Kartuzy 14 kwietnia 2012 - 14:00
Orzeł Choczewo 0 - 3 KS Chwaszczyno
Kolejka 19 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (29) 
Orzeł Choczewo 0 - 3 GKS Sierakowice
KS Chwaszczyno 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 21 kwietnia 2012 - 15:30
Cartusia II Kartuzy 3 - 0 Start Mrzezino 22 kwietnia 2012 - 15:00
Olimpia Osowa 1 - 3 Wikęd Kębłowo 22 kwietnia 2012 - 15:00
Gryf II Wejherowo 1 - 3 Amator Kiełpino 22 kwietnia 2012 - 11:00
GKS Kolbudy 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 21 kwietnia 2012 - 11:00
GKS Kowale 1 - 0 Gedania Gdańsk 21 kwietnia 2012 - 12:00
Kolejka 20 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (19) 
GKS Sierakowice 1 - 1 GKS Kowale 29 kwietnia 2012 - 14:00
Gedania Gdańsk 3 - 1 GKS Kolbudy 28 kwietnia 2012 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Gryf II Wejherowo 28 kwietnia 2012 - 16:00
Amator Kiełpino 4 - 0 Olimpia Osowa 29 kwietnia 2012 - 13:00
Wikęd Kębłowo 1 - 3 Cartusia II Kartuzy 28 kwietnia 2012 - 16:00
Start Mrzezino 0 - 1 KS Chwaszczyno 28 kwietnia 2012 - 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Orzeł Choczewo
Kolejka 21 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (30) 
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 GKS Sierakowice 5 maja 2012 - 17:00
Orzeł Choczewo 0 - 3 Start Mrzezino
KS Chwaszczyno 5 - 0 Wikęd Kębłowo 5 maja 2012 - 15:30
Cartusia II Kartuzy 1 - 4 Amator Kiełpino 6 maja 2012 - 15:00
Olimpia Osowa 7 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 6 maja 2012 - 14:00
Gryf II Wejherowo 1 - 1 Gedania Gdańsk 6 maja 2012 - 11:00
GKS Kolbudy 2 - 1 GKS Kowale 5 maja 2012 - 18:00
Kolejka 22 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (25) 
GKS Sierakowice 0 - 0 GKS Kolbudy 13 maja 2012 - 14:00
GKS Kowale 4 - 2 Gryf II Wejherowo 12 maja 2012 - 12:00
Gedania Gdańsk 1 - 1 Olimpia Osowa 12 maja 2012 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Cartusia II Kartuzy 12 maja 2012 - 11:00
Amator Kiełpino 1 - 2 KS Chwaszczyno 13 maja 2012 - 13:00
Wikęd Kębłowo 3 - 0 Orzeł Choczewo
Start Mrzezino 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 12 maja 2012 - 17:00
Kolejka 23 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (12) 
Start Mrzezino 4 - 0 GKS Sierakowice 19 maja 2012 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 Wikęd Kębłowo 19 maja 2012 - 17:00
Orzeł Choczewo 0 - 3 Amator Kiełpino
KS Chwaszczyno 4 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 19 maja 2012 - 15:30
Cartusia II Kartuzy 4 - 2 Gedania Gdańsk 20 maja 2012 - 15:00
Olimpia Osowa 3 - 1 GKS Kowale 20 maja 2012 - 14:00
Gryf II Wejherowo 1 - 4 GKS Kolbudy 20 maja 2012 - 11:00
Kolejka 24 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
GKS Sierakowice 3 - 0 Gryf II Wejherowo 27 maja 2012 - 14:00
goście nie przyjechali
GKS Kolbudy 3 - 2 Olimpia Osowa 26 maja 2012 - 17:00
GKS Kowale 5 - 3 Cartusia II Kartuzy 26 maja 2012 - 12:00
Gedania Gdańsk 0 - 0 KS Chwaszczyno 26 maja 2012 - 15:30
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Orzeł Choczewo
Amator Kiełpino 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 27 maja 2012 - 13:00
Wikęd Kębłowo 1 - 2 Start Mrzezino 23 maja 2012 - 18:00
w Mrzezinie
Kolejka 25 - 2. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (17) 
Wikęd Kębłowo 4 - 0 GKS Sierakowice 2 czerwca 2012 - 17:00
Start Mrzezino 2 - 1 Amator Kiełpino 2 czerwca 2012 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 2 czerwca 2012 - 17:00
Orzeł Choczewo 0 - 3 Gedania Gdańsk
KS Chwaszczyno 6 - 2 GKS Kowale 2 czerwca 2012 - 17:00
Cartusia II Kartuzy 0 - 3 GKS Kolbudy 2 czerwca 2012 - 17:00
Olimpia Osowa 4 - 1 Gryf II Wejherowo 2 czerwca 2012 - 17:00
Kolejka 26 - 6. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (12) 
GKS Sierakowice 3 - 1 Olimpia Osowa 6 czerwca 2012 - 18:00
Gryf II Wejherowo 3 - 1 Cartusia II Kartuzy 6 czerwca 2012 - 18:00
GKS Kolbudy 1 - 2 KS Chwaszczyno 6 czerwca 2012 - 18:00
GKS Kowale 3 - 0 Orzeł Choczewo
Gedania Gdańsk 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 6 czerwca 2012 - 18:00
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Start Mrzezino 6 czerwca 2012 - 18:00
Amator Kiełpino 3 - 5 Wikęd Kębłowo 6 czerwca 2012 - 18:00