PRZODKOWO CUP 2017: 11.03 - 2006/2007, 12.03 - 2008/2009, 18.03 - 2010/2011, 19.03 - 2007/2008
POMORSKI FUTBOL CUP DLA OLDBOJÓW - 4/5.03.2017 - R. 1982 i STARSI - OSTATNIE 3 MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
Cut out people
Chirurg Naczyniowy z Warszawy

III liga Bałtycka - sezon 2011/2012

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Wejherowo 30 64 19 7 4 63 - 18
2. Orkan Rumia 30 64 20 4 6 52 - 25
3. Kotwica Kołobrzeg 30 63 18 9 3 50 - 23
4. Gwardia Koszalin 30 46 13 7 10 35 - 33
5. Cartusia Kartuzy 30 45 12 9 9 44 - 35
6. Pogoń Barlinek 30 44 13 5 12 44 - 38
7. Błękitni Stargard Szczeciński 30 40 10 10 10 37 - 39
8. Chemik Police 30 39 11 6 13 32 - 35
9. Lechia II Gdańsk 30 38 11 5 14 35 - 36
10. Gryf Słupsk 30 37 9 10 11 35 - 35
11. Dąb Dębno 30 34 9 7 14 33 - 50
12. Koral Dębnica 30 34 10 4 16 31 - 50
13. Drawa Drawsko Pomorskie 30 33 9 6 15 36 - 45
14. Bałtyk Koszalin 30 30 7 9 14 28 - 35
15. Kaszubia Kościerzyna 30 30 8 6 16 27 - 41
16. Gryf 2009 Tczew 30 25 7 4 19 24 - 68
Ostatni komentarz dodał gostkowo1993 15.07.2012, 16:00:39


Ostatnie dyskusje na forum ligi:
* Trener z Licencją PZPN A podejmie współpracę (14.07 11:29)
* cześć (28.04 17:45)
* siema (14.04 17:12)
* Jakie miejsca obstawiacie drużyn ? (29.03 18:06)
Dodaj nowy temat >>


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (87) 
1. Dąb Dębno 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 9 sierpnia 2011 - 17:00
2. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Chemik Police 6 sierpnia 2011 - 20:30
3. Koral Dębnica 1 - 0 Gwardia Koszalin 6 sierpnia 2011 - 17:00
4. Bałtyk Koszalin 1 - 1 Lechia II Gdańsk 6 sierpnia 2011 - 17:00
5. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 3 Pogoń Barlinek 6 sierpnia 2011 - 17:00
6. Gryf 2009 Tczew 1 - 4 Błękitni Stargard Szczeciński 6 sierpnia 2011 - 17:00
7. Orkan Rumia 0 - 0 Gryf Słupsk 6 sierpnia 2011 - 17:00
8. Gryf Wejherowo 4 - 0 Cartusia Kartuzy 7 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (88) 
9. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Cartusia Kartuzy 13 sierpnia 2011 - 17:00
10. Gryf Słupsk 2 - 1 Gryf Wejherowo 13 sierpnia 2011 - 17:00
11. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 2 Orkan Rumia 12 sierpnia 2011 - 18:00
12. Pogoń Barlinek 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 13 sierpnia 2011 - 15:00
w Tczewie
13. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 13 sierpnia 2011 - 15:00
14. Gwardia Koszalin 2 - 1 Bałtyk Koszalin 21 września 2011 - 17:00
15. Chemik Police 0 - 0 Koral Dębnica 13 sierpnia 2011 - 15:00
16. Dąb Dębno 0 - 3 Kotwica Kołobrzeg 13 sierpnia 2011 - 15:00
Kolejka 3 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (57) 
17. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 20 sierpnia 2011 - 20:00
18. Koral Dębnica 2 - 0 Dąb Dębno 20 sierpnia 2011 - 16:00
19. Bałtyk Koszalin 0 - 1 Chemik Police 20 sierpnia 2011 - 18:00
20. Drawa Drawsko Pomorskie 4 - 1 Gwardia Koszalin 12 października 2011 - 15:30
21. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Lechia II Gdańsk 20 sierpnia 2011 - 17:00
22. Orkan Rumia 2 - 1 Pogoń Barlinek 20 sierpnia 2011 - 17:00
23. Gryf Wejherowo 3 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński 20 sierpnia 2011 - 17:00
24. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Gryf Słupsk 20 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (39) 
25. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Gryf Słupsk 27 sierpnia 2011 - 17:00
26. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 1 Cartusia Kartuzy 27 sierpnia 2011 - 15:00
27. Gryf Wejherowo 2 - 0 Pogoń Barlinek 27 sierpnia 2011 - 17:00
28. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Orkan Rumia 28 sierpnia 2011 - 11:00
29. Gwardia Koszalin 0 - 1 Gryf 2009 Tczew 27 sierpnia 2011 - 17:00
30. Chemik Police 2 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 27 sierpnia 2011 - 15:00
31. Dąb Dębno 1 - 1 Bałtyk Koszalin 27 sierpnia 2011 - 14:00
32. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Koral Dębnica 27 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 5 - 31. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (56) 
33. Koral Dębnica 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 31 sierpnia 2011 - 17:00
34. Bałtyk Koszalin 4 - 0 Kotwica Kołobrzeg 31 sierpnia 2011 - 17:00
35. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 1 Dąb Dębno 31 sierpnia 2011 - 17:00
36. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Chemik Police 31 sierpnia 2011 - 17:00
37. Orkan Rumia 6 - 1 Gwardia Koszalin 31 sierpnia 2011 - 17:00
38. Gryf Wejherowo 2 - 1 Lechia II Gdańsk 31 sierpnia 2011 - 17:30
39. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Pogoń Barlinek 31 sierpnia 2011 - 17:00
40. Gryf Słupsk 1 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński 31 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 6 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (27) 
41. Kaszubia Kościerzyna 3 - 3 Błękitni Stargard Szczeciński 3 września 2011 - 17:00
42. Pogoń Barlinek 1 - 0 Gryf Słupsk 11 października 2011 - 15:30
43. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Cartusia Kartuzy 3 września 2011 - 11:00
44. Gwardia Koszalin 0 - 0 Gryf Wejherowo 7 września 2011 - 17:00
45. Chemik Police 1 - 2 Orkan Rumia 3 września 2011 - 11:00
46. Dąb Dębno 1 - 1 Gryf 2009 Tczew 3 września 2011 - 14:00
47. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 3 września 2011 - 17:00
48. Koral Dębnica 0 - 2 Bałtyk Koszalin 3 września 2011 - 16:00
Kolejka 7 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (18) 
49. Bałtyk Koszalin 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 10 września 2011 - 17:00
50. Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 3 Koral Dębnica 10 września 2011 - 16:00
51. Gryf 2009 Tczew 0 - 3 Kotwica Kołobrzeg 10 września 2011 - 17:00
52. Orkan Rumia 2 - 0 Dąb Dębno 10 września 2011 - 17:00
53. Gryf Wejherowo 2 - 1 Chemik Police 10 września 2011 - 17:00
54. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Gwardia Koszalin 10 września 2011 - 16:00
55. Gryf Słupsk 0 - 0 Lechia II Gdańsk 10 września 2011 - 17:00
56. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 1 Pogoń Barlinek 10 września 2011 - 15:00
Kolejka 8 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (41) 
57. Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 Pogoń Barlinek
58. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
59. Gwardia Koszalin 1 - 1 Gryf Słupsk
60. Chemik Police 2 - 1 Cartusia Kartuzy
61. Dąb Dębno 0 - 1 Gryf Wejherowo
62. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Orkan Rumia
63. Koral Dębnica 5 - 0 Gryf 2009 Tczew
64. Bałtyk Koszalin 1 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie
Kolejka 9 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (39) 
65. Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 24 września 2011 - 16:00
66. Gryf 2009 Tczew 0 - 0 Bałtyk Koszalin 24 września 2011 - 16:00
67. Orkan Rumia 3 - 0 Koral Dębnica 24 września 2011 - 16:00
68. Gryf Wejherowo 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 25 września 2011 - 15:00
69. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Dąb Dębno 24 września 2011 - 16:00
70. Gryf Słupsk 0 - 2 Chemik Police 24 września 2011 - 15:00
71. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 1 Gwardia Koszalin 24 września 2011 - 15:00
72. Pogoń Barlinek 0 - 3 Lechia II Gdańsk 5 października 2011 - 15:30
Kolejka 10 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (31) 
73. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Lechia II Gdańsk 1 października 2011 - 14:00
74. Gwardia Koszalin 2 - 0 Pogoń Barlinek 2 października 2011 - 11:00
75. Chemik Police 1 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński 1 października 2011 - 15:00
76. Dąb Dębno 3 - 1 Gryf Słupsk 1 października 2011 - 15:00
77. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Cartusia Kartuzy 1 października 2011 - 19:00
78. Koral Dębnica 1 - 1 Gryf Wejherowo 1 października 2011 - 14:00
79. Bałtyk Koszalin 0 - 1 Orkan Rumia 30 września 2011 - 16:30
80. Drawa Drawsko Pomorskie 6 - 1 Gryf 2009 Tczew 1 października 2011 - 15:00
Kolejka 11 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (38) 
81. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 8 października 2011 - 15:00
82. Orkan Rumia 1 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 8 października 2011 - 15:00
83. Gryf Wejherowo 1 - 0 Bałtyk Koszalin 8 października 2011 - 15:00
84. Cartusia Kartuzy 5 - 0 Koral Dębnica 8 października 2011 - 15:00
85. Gryf Słupsk 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 8 października 2011 - 15:00
86. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 1 Dąb Dębno 8 października 2011 - 15:00
87. Pogoń Barlinek 1 - 3 Chemik Police 8 października 2011 - 14:00
88. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Gwardia Koszalin 9 października 2011 - 14:00
Kolejka 12 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (42) 
89. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Gwardia Koszalin 15 października 2011 - 14:00
90. Chemik Police 0 - 1 Lechia II Gdańsk 15 października 2011 - 13:00
91. Dąb Dębno 1 - 0 Pogoń Barlinek 15 października 2011 - 12:00
92. Kotwica Kołobrzeg 4 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński 15 października 2011 - 19:00
93. Koral Dębnica 1 - 0 Gryf Słupsk 15 października 2011 - 14:00
94. Bałtyk Koszalin 2 - 3 Cartusia Kartuzy 15 października 2011 - 15:00
95. Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 2 Gryf Wejherowo 15 października 2011 - 14:00
96. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Orkan Rumia 15 października 2011 - 15:00
Kolejka 13 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (37) 
97. Orkan Rumia 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 21 października 2011 - 15:30
98. Gryf Wejherowo 5 - 1 Gryf 2009 Tczew 23 października 2011 - 12:00
99. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 23 października 2011 - 12:00
100. Gryf Słupsk 1 - 0 Bałtyk Koszalin 23 października 2011 - 11:00
101. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 0 Koral Dębnica 22 października 2011 - 14:00
102. Pogoń Barlinek 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg 22 października 2011 - 12:00
103. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Dąb Dębno 22 października 2011 - 14:00
104. Gwardia Koszalin 2 - 1 Chemik Police 22 października 2011 - 15:00
Kolejka 14 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (40) 
105. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Chemik Police 29 października 2011 - 14:00
106. Dąb Dębno 0 - 3 Gwardia Koszalin 29 października 2011 - 15:00
107. Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 Lechia II Gdańsk 29 października 2011 - 17:00
108. Koral Dębnica 1 - 0 Pogoń Barlinek 29 października 2011 - 12:00
109. Bałtyk Koszalin 0 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński 29 października 2011 - 14:00
110. Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 0 Gryf Słupsk 29 października 2011 - 17:00
111. Gryf 2009 Tczew 3 - 3 Cartusia Kartuzy 29 października 2011 - 13:00
112. Orkan Rumia 1 - 1 Gryf Wejherowo 29 października 2011 - 14:00
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (36) 
113. Gryf Wejherowo 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 5 listopada 2011 - 14:00
114. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Orkan Rumia 5 listopada 2011 - 14:00
115. Gryf Słupsk 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 5 listopada 2011 - 12:00
116. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 5 listopada 2011 - 14:00
117. Pogoń Barlinek 1 - 0 Bałtyk Koszalin 5 listopada 2011 - 12:00
118. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Koral Dębnica 5 listopada 2011 - 12:00
119. Gwardia Koszalin 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 5 listopada 2011 - 13:00
120. Chemik Police 2 - 2 Dąb Dębno 5 listopada 2011 - 13:00
Kolejka 16 - 12/13. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (42) 
121. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Dąb Dębno 12 listopada 2011 - 14:00
122. Chemik Police 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg 12 listopada 2011 - 13:00
123. Gwardia Koszalin 4 - 2 Koral Dębnica 12 listopada 2011 - 13:00
124. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Bałtyk Koszalin 12 listopada 2011 - 13:00
125. Pogoń Barlinek 3 - 2 Drawa Drawsko Pomorskie 12 listopada 2011 - 12:00
126. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 12 listopada 2011 - 14:00
127. Gryf Słupsk 3 - 0 Orkan Rumia 12 listopada 2011 - 12:00
128. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Gryf Wejherowo 12 listopada 2011 - 14:00
Kolejka 17 - 19/20. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (60) 
129. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 19 listopada 2011 - 14:00
130. Gryf Wejherowo 0 - 2 Gryf Słupsk 19 listopada 2011 - 14:00
131. Orkan Rumia 1 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński 19 listopada 2011 - 13:00
132. Gryf 2009 Tczew 1 - 5 Pogoń Barlinek 19 listopada 2011 - 12:00
w Barlinku
133. Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 0 Lechia II Gdańsk 19 listopada 2011 - 13:00
134. Bałtyk Koszalin 0 - 1 Gwardia Koszalin 19 listopada 2011 - 14:00
135. Koral Dębnica 0 - 2 Chemik Police 19 listopada 2011 - 12:00
136. Kotwica Kołobrzeg 4 - 0 Dąb Dębno 19 listopada 2011 - 17:00
Kolejka 18 - 17/18. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (47) 
137. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 17 marca 2012 - 13:00
138. Dąb Dębno 4 - 1 Koral Dębnica 17 marca 2012 - 14:00
139. Chemik Police 1 - 1 Bałtyk Koszalin 17 marca 2012 - 13:00
140. Gwardia Koszalin 1 - 3 Drawa Drawsko Pomorskie 17 marca 2012 - 13:00
141. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Gryf 2009 Tczew 17 marca 2012 - 11:00
142. Pogoń Barlinek 0 - 1 Orkan Rumia 17 marca 2012 - 14:00
143. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 3 Gryf Wejherowo 17 marca 2012 - 15:00
144. Gryf Słupsk 1 - 2 Cartusia Kartuzy 17 marca 2012 - 15:00
Kolejka 19 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (73) 
145. Gryf Słupsk 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 24 marca 2012 - 15:00
146. Cartusia Kartuzy 4 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 24 marca 2012 - 15:00
147. Pogoń Barlinek 0 - 0 Gryf Wejherowo 24 marca 2012 - 15:00
148. Orkan Rumia 3 - 1 Lechia II Gdańsk 24 marca 2012 - 13:00
149. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Gwardia Koszalin 24 marca 2012 - 12:00
150. Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 0 Chemik Police 24 marca 2012 - 15:00
151. Bałtyk Koszalin 2 - 1 Dąb Dębno 24 marca 2012 - 15:00
152. Koral Dębnica 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 24 marca 2012 - 12:00
Kolejka 20 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (66) 
153. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Koral Dębnica 31 marca 2012 - 15:00
154. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Bałtyk Koszalin 31 marca 2012 - 17:00
155. Dąb Dębno 1 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 31 marca 2012 - 15:00
156. Chemik Police 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 31 marca 2012 - 14:00
157. Gwardia Koszalin 2 - 0 Orkan Rumia 31 marca 2012 - 13:00
158. Lechia II Gdańsk 0 - 3 Gryf Wejherowo 1 kwietnia 2012 - 11:00
nieuprawnieni zawodnicy, na boisku 2-0
159. Pogoń Barlinek 0 - 1 Cartusia Kartuzy 31 marca 2012 - 15:00
160. Błękitni Stargard Szczeciński 4 - 0 Gryf Słupsk 31 marca 2012 - 15:00
Kolejka 21 - 7. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (97) 
161. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 7 kwietnia 2012 - 12:00
162. Gryf Słupsk 4 - 4 Pogoń Barlinek 7 kwietnia 2012 - 15:00
163. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Lechia II Gdańsk 7 kwietnia 2012 - 16:00
164. Gryf Wejherowo 0 - 1 Gwardia Koszalin 7 kwietnia 2012 - 14:00
165. Orkan Rumia 4 - 2 Chemik Police 7 kwietnia 2012 - 11:00
166. Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Dąb Dębno 7 kwietnia 2012 - 11:00
167. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 7 kwietnia 2012 - 14:00
168. Bałtyk Koszalin 1 - 1 Koral Dębnica 7 kwietnia 2012 - 16:00
Kolejka 22 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (52) 
169. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Bałtyk Koszalin 14 kwietnia 2012 - 15:00
170. Koral Dębnica 2 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 14 kwietnia 2012 - 13:00
171. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 14 kwietnia 2012 - 17:00
172. Dąb Dębno 3 - 1 Orkan Rumia 14 kwietnia 2012 - 15:00
173. Chemik Police 0 - 1 Gryf Wejherowo 14 kwietnia 2012 - 14:00
174. Gwardia Koszalin 2 - 1 Cartusia Kartuzy 14 kwietnia 2012 - 14:00
175. Lechia II Gdańsk 0 - 3 Gryf Słupsk 15 kwietnia 2012 - 13:00
176. Pogoń Barlinek 1 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 14 kwietnia 2012 - 15:00
Kolejka 23 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (48) 
177. Pogoń Barlinek 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 21 kwietnia 2012 - 16:00
178. Błękitni Stargard Szczeciński 3 - 0 Lechia II Gdańsk 21 kwietnia 2012 - 15:00
179. Gryf Słupsk 3 - 4 Gwardia Koszalin 21 kwietnia 2012 - 15:00
180. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Chemik Police 21 kwietnia 2012 - 16:00
181. Gryf Wejherowo 5 - 0 Dąb Dębno 21 kwietnia 2012 - 17:00
182. Orkan Rumia 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 21 kwietnia 2012 - 14:00
183. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Koral Dębnica 21 kwietnia 2012 - 14:00
184. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 0 Bałtyk Koszalin 21 kwietnia 2012 - 17:00
Kolejka 24 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (42) 
185. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 28 kwietnia 2012 - 13:00
186. Bałtyk Koszalin 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 28 kwietnia 2012 - 17:00
187. Koral Dębnica 0 - 1 Orkan Rumia 28 kwietnia 2012 - 13:00
188. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Gryf Wejherowo 28 kwietnia 2012 - 17:00
189. Dąb Dębno 1 - 0 Cartusia Kartuzy 28 kwietnia 2012 - 15:00
190. Chemik Police 0 - 0 Gryf Słupsk 28 kwietnia 2012 - 13:00
191. Gwardia Koszalin 0 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński 28 kwietnia 2012 - 16:00
192. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Pogoń Barlinek 28 kwietnia 2012 - 15:00
Kolejka 25 - 1. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (53) 
193. Lechia II Gdańsk 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna 1 maja 2012 - 15:00
194. Pogoń Barlinek 3 - 1 Gwardia Koszalin 1 maja 2012 - 17:00
195. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 0 Chemik Police 1 maja 2012 - 15:00
196. Gryf Słupsk 2 - 1 Dąb Dębno 1 maja 2012 - 16:00
197. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 1 maja 2012 - 16:00
198. Gryf Wejherowo 6 - 0 Koral Dębnica 1 maja 2012 - 17:00
199. Orkan Rumia 3 - 0 Bałtyk Koszalin 1 maja 2012 - 16:00
200. Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Drawa Drawsko Pomorskie 1 maja 2012 - 15:00
Kolejka 26 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (103) 
201. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 5 maja 2012 - 15:00
202. Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 3 Orkan Rumia 5 maja 2012 - 17:00
203. Bałtyk Koszalin 3 - 2 Gryf Wejherowo 5 maja 2012 - 14:00
204. Koral Dębnica 1 - 5 Cartusia Kartuzy 5 maja 2012 - 14:00
205. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Gryf Słupsk 5 maja 2012 - 16:00
206. Dąb Dębno 1 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 5 maja 2012 - 15:00
207. Chemik Police 0 - 2 Pogoń Barlinek 5 maja 2012 - 13:00
208. Gwardia Koszalin 3 - 0 Lechia II Gdańsk 5 maja 2012 - 17:00
Kolejka 27 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (83) 
209. Gwardia Koszalin 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 12 maja 2012 - 16:00
210. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Chemik Police 12 maja 2012 - 15:00
211. Pogoń Barlinek 4 - 1 Dąb Dębno 12 maja 2012 - 17:00
212. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 13 maja 2012 - 12:00
213. Gryf Słupsk 0 - 2 Koral Dębnica 12 maja 2012 - 16:00
214. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Bałtyk Koszalin 12 maja 2012 - 16:00
215. Gryf Wejherowo 3 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 12 maja 2012 - 17:00
216. Orkan Rumia 5 - 0 Gryf 2009 Tczew 12 maja 2012 - 16:00
Kolejka 28 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (85) 
217. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Orkan Rumia 19 maja 2012 - 17:00
218. Gryf 2009 Tczew 0 - 5 Gryf Wejherowo 19 maja 2012 - 17:00
219. Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 1 Cartusia Kartuzy 19 maja 2012 - 17:00
220. Bałtyk Koszalin 2 - 2 Gryf Słupsk 19 maja 2012 - 17:00
221. Koral Dębnica 2 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński 19 maja 2012 - 12:00
222. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Pogoń Barlinek 19 maja 2012 - 16:00
223. Dąb Dębno 1 - 0 Lechia II Gdańsk 19 maja 2012 - 15:00
224. Chemik Police 0 - 0 Gwardia Koszalin 19 maja 2012 - 13:00
Kolejka 29 - 26. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (83) 
225. Chemik Police 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 26 maja 2012 - 17:00
226. Gwardia Koszalin 1 - 2 Dąb Dębno 26 maja 2012 - 17:00
227. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 26 maja 2012 - 17:00
228. Pogoń Barlinek 1 - 0 Koral Dębnica 26 maja 2012 - 17:00
229. Błękitni Stargard Szczeciński 3 - 0 Bałtyk Koszalin 26 maja 2012 - 17:00
230. Gryf Słupsk 0 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 26 maja 2012 - 17:00
231. Cartusia Kartuzy 2 - 3 Gryf 2009 Tczew 26 maja 2012 - 17:00
232. Gryf Wejherowo 4 - 0 Orkan Rumia 26 maja 2012 - 17:00
Kolejka 30 - 23. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (100) 
233. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Gryf Wejherowo 23 maja 2012 - 17:30
234. Orkan Rumia 3 - 0 Cartusia Kartuzy 23 maja 2012 - 17:30
235. Gryf 2009 Tczew 2 - 2 Gryf Słupsk 23 maja 2012 - 17:30
236. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 23 maja 2012 - 17:30
237. Bałtyk Koszalin 0 - 3 Pogoń Barlinek 23 maja 2012 - 17:30
238. Koral Dębnica 1 - 3 Lechia II Gdańsk 23 maja 2012 - 17:30
239. Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Gwardia Koszalin 23 maja 2012 - 17:30
240. Dąb Dębno 1 - 2 Chemik Police 23 maja 2012 - 17:30
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.05