Kolejka 1 - 4/5. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Granit Koczała |
0 - 6 |
Kolejarz Chojnice |
5 września 2010
5.09 - 11:00 |
Brda Przechlewo |
3 - 2 |
Start Miastko |
4 września 2010
4.09 - 15:00 |
Koral Dębnica |
2 - 4 |
MKS Debrzno |
5 września 2010
5.09 - 15:00 |
Orkan Gostkowo |
0 - 2 |
Urania Udorpie |
5 września 2010
5.09 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
0 - 6 |
Bytovia Bytów |
4 września 2010
4.09 - 12:00 |
Kolejka 2 - 11/12. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Kolejarz Chojnice |
1 - 10 |
Bytovia Bytów |
12 września 2010
12.09 - 16:00 |
Urania Udorpie |
0 - 0 |
Sokół Wyczechy |
12 września 2010
12.09 - 14:00 |
MKS Debrzno |
11 - 1 |
Orkan Gostkowo |
11 września 2010
11.09 - 11:00 |
Start Miastko |
5 - 1 |
Koral Dębnica |
12 września 2010
12.09 - 11:00 |
Granit Koczała |
0 - 12 |
Brda Przechlewo |
12 września 2010
12.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 18/19. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Brda Przechlewo |
4 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
18 września 2010
18.09 - 15:00 |
Koral Dębnica |
12 - 0 |
Granit Koczała |
19 września 2010
19.09 - 15:00 |
Orkan Gostkowo |
1 - 2 |
Start Miastko |
19 września 2010
19.09 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 1 |
MKS Debrzno |
19 września 2010
19.09 - 14:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
Urania Udorpie |
19 września 2010
19.09 - 13:00 |
Kolejka 4 - 25/26. września 2010 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Kolejarz Chojnice |
0 - 2 |
Urania Udorpie |
25 września 2010
25.09 - 13:00 |
MKS Debrzno |
1 - 2 |
Bytovia Bytów |
26 września 2010
26.09 - 11:00 |
Start Miastko |
2 - 0 |
Sokół Wyczechy |
26 września 2010
26.09 - 11:00 |
Granit Koczała |
1 - 0 |
Orkan Gostkowo |
26 września 2010
26.09 - 11:00 |
Brda Przechlewo |
6 - 2 |
Koral Dębnica |
25 września 2010
25.09 - 15:00 |
Kolejka 5 - 2/3. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Koral Dębnica |
2 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
3 października 2010
3.10 - 15:30 |
Orkan Gostkowo |
3 - 3 |
Brda Przechlewo |
2 października 2010
2.10 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 3 |
Granit Koczała |
3 października 2010
3.10 - 14:00 |
Bytovia Bytów |
6 - 0 |
Start Miastko |
3 października 2010
3.10 - 13:00 |
Urania Udorpie |
2 - 1 |
MKS Debrzno |
3 października 2010
3.10 - 14:00 |
Kolejka 6 - 9/10. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Kolejarz Chojnice |
2 - 2 |
MKS Debrzno |
9 października 2010
9.10 - 13:30 |
Start Miastko |
2 - 1 |
Urania Udorpie |
9 października 2010
9.10 - 11:00 |
Granit Koczała |
0 - 17 |
Bytovia Bytów |
10 października 2010
10.10 - 11:00 |
Brda Przechlewo |
6 - 1 |
Sokół Wyczechy |
9 października 2010
9.10 - 15:00 |
Koral Dębnica |
3 - 0 |
Orkan Gostkowo |
10 października 2010
10.10 - 14:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Kolejka 7 - 16/17. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Orkan Gostkowo |
1 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
16 października 2010
16.10 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
0 - 11 |
Koral Dębnica |
16 października 2010
16.10 - 14:00 |
Bytovia Bytów |
9 - 0 |
Brda Przechlewo |
17 października 2010
17.10 - 13:00 |
Urania Udorpie |
9 - 0 |
Granit Koczała |
17 października 2010
17.10 - 14:00 |
MKS Debrzno |
5 - 2 |
Start Miastko |
17 października 2010
17.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 23/24. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Kolejarz Chojnice |
0 - 1 |
Start Miastko |
24 października 2010
24.10 - 14:00 |
Granit Koczała |
0 - 5 |
MKS Debrzno |
24 października 2010
24.10 - 11:00 |
vo,zdekompletowanie drużyny gospodarzy,na boisku 0:5 |
Brda Przechlewo |
0 - 1 |
Urania Udorpie |
23 października 2010
23.10 - 15:30 |
Koral Dębnica |
4 - 5 |
Bytovia Bytów |
24 października 2010
24.10 - 13:30 |
Orkan Gostkowo |
1 - 2 |
Sokół Wyczechy |
24 października 2010
24.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 30/31. października 2010 [szczegóły] | Komentarze (86) |
Sokół Wyczechy |
3 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
30 października 2010
30.10 - 14:00 |
Bytovia Bytów |
5 - 0 |
Orkan Gostkowo |
31 października 2010
31.10 - 13:00 |
vo,zdekompletowanie drużyny gości,na boisku 5:0 |
Urania Udorpie |
1 - 1 |
Koral Dębnica |
31 października 2010
31.10 - 14:00 |
MKS Debrzno |
8 - 3 |
Brda Przechlewo |
31 października 2010
31.10 - 11:00 |
Start Miastko |
12 - 0 |
Granit Koczała |
30 października 2010
30.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Kolejarz Chojnice |
14 - 0 |
Granit Koczała |
|
Start Miastko |
0 - 3 |
Brda Przechlewo |
|
MKS Debrzno |
3 - 3 |
Koral Dębnica |
|
Urania Udorpie |
0 - 3 |
Orkan Gostkowo |
|
w druzynie gospodarzy wystąpił zawodnik zdyskwalifikowany po 4 ż.k. (na boisku 6-2) |
Bytovia Bytów |
12 - 3 |
Sokół Wyczechy |
|
Kolejka 11 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Bytovia Bytów |
4 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
|
Sokół Wyczechy |
3 - 0 |
Urania Udorpie |
|
Orkan Gostkowo |
1 - 6 |
MKS Debrzno |
|
Koral Dębnica |
3 - 2 |
Start Miastko |
|
Brda Przechlewo |
14 - 1 |
Granit Koczała |
|
Kolejka 12 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Kolejarz Chojnice |
4 - 1 |
Brda Przechlewo |
|
Granit Koczała |
0 - 12 |
Koral Dębnica |
|
Start Miastko |
9 - 1 |
Orkan Gostkowo |
|
MKS Debrzno |
0 - 3 |
Sokół Wyczechy |
|
Urania Udorpie |
0 - 7 |
Bytovia Bytów |
|
Kolejka 13 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Urania Udorpie |
4 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
|
Bytovia Bytów |
5 - 2 |
MKS Debrzno |
|
Sokół Wyczechy |
1 - 1 |
Start Miastko |
|
Orkan Gostkowo |
3 - 0 |
Granit Koczała |
|
Koral Dębnica |
3 - 2 |
Brda Przechlewo |
|
Kolejka 14 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Kolejarz Chojnice |
0 - 3 |
Koral Dębnica |
|
Brda Przechlewo |
3 - 0 |
Orkan Gostkowo |
|
goście nie przyjechali |
Granit Koczała |
0 - 2 |
Sokół Wyczechy |
|
Start Miastko |
0 - 6 |
Bytovia Bytów |
|
MKS Debrzno |
4 - 2 |
Urania Udorpie |
|
Kolejka 15 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (17) |
MKS Debrzno |
1 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
|
Urania Udorpie |
4 - 3 |
Start Miastko |
|
Bytovia Bytów |
18 - 0 |
Granit Koczała |
|
Sokół Wyczechy |
2 - 2 |
Brda Przechlewo |
|
Orkan Gostkowo |
1 - 5 |
Koral Dębnica |
|
Kolejka 16 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Kolejarz Chojnice |
11 - 0 |
Orkan Gostkowo |
|
Koral Dębnica |
- |
Sokół Wyczechy |
|
Brda Przechlewo |
1 - 5 |
Bytovia Bytów |
|
Granit Koczała |
- |
Urania Udorpie |
|
Start Miastko |
- |
MKS Debrzno |
|
Kolejka 17 - 4/5. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Start Miastko |
1 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
|
MKS Debrzno |
- |
Granit Koczała |
|
Urania Udorpie |
- |
Brda Przechlewo |
|
Bytovia Bytów |
6 - 0 |
Koral Dębnica |
|
Sokół Wyczechy |
- |
Orkan Gostkowo |
|
Kolejka 18 - 11. czerwca 2011 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Kolejarz Chojnice |
- |
Sokół Wyczechy |
|
Orkan Gostkowo |
- |
Bytovia Bytów |
|
Koral Dębnica |
- |
Urania Udorpie |
|
Brda Przechlewo |
- |
MKS Debrzno |
|
Granit Koczała |
- |
Start Miastko |
|
|